Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

cześć wszystkim!!! :-) no niestety, nie udało się po raz kolejny, spadam na dół tabelki STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 marzenka_s.........21................................... ....17.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26............26...............4.................. .........20.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................22............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7.............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................14............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam ze nie pisze ale cały czas gdzies sie wloczymy i nie mam chwili pisać:) Okresu nadal nie ma,ale jestem pewna ze przylezie @...Tak czuję,juz zre tonami i wciaz jestem głodna i brzuch tez pobolewa... Nawet wczoraj małego drinka piłam,bo jestem pewna ze nic z tego:( Juz ryczalam dzisiaj z tego powodu ale to bylo pare godz wczesniej i juz mi przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jednak panikara :-p Robiłam dziś test i mam dwie grube krechy więc mam owulacje :) mój mąż sie pyta: to znaczy kochanie ze jesteś w ciąży ? Faceci.... :-D Na tej str co Ola kiedyś podała ten kalendarzyk małżeński też mi wyszedł wykres ze dziś. Testy są fajne ale potrzebuje ich chyba więcej, zamówiłam 50 na ebayu :) bo kosztują tyle co zapłaciłam za 5 w tesco. Pa dziewczyny pora spać bo rano będzie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robilam drugi test i nic dzisiaj 13 dc jesli cykl bedzie tak dlugi jak ostatnie tzn. ze za wczesnie zaczelam testowac ale tak jakos balam sie ze przegapie ;) uciekam spac hope mam nadzieje ze wszystko "zadziala" u ciebie ;) kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim!!!! u Was też takie mrozy??? Rano jak zobaczyłam -22 stopnie, to myślałam, że padnę....Jeszcze się modliłam, żeby mój fuczek odpalił, bo do pracy na 7.00 a tu tak daje....No ale bez problemu zapaplił, więc jestem i mogę z Wami konwersować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na szczęście temperatura w plusie, najwięcej było -16 w nocy ale -22 to istna lodownia brrr mysle ze jakby tyle było to bym została w domku pewnie zamkneliby szkoły prace itd :) Ale pustki na topiku ostatnio. Dziewczyny piszcie coś , Ola jak z twoja @ pojawiła sie? Mysle ze trzeba zrobić lifting tabelki bo kilka dziewczyn sie nie odzywa. Tabela górna sie zmniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4.................. .........20.02 Olka P..................................................................... amerie9.................................................................. PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................22............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................14............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s..............21................................... .... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek Dziewczyny usuneleam te ktore sie nie odzywaja, jesli nas czytaja to niech sie wpisza jeszcze raz. Ola i amerie wpisalam do starajacych sie bo w koncu sie staramy, marzenka do srodkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope a ja co robie w tej tabelce co ;) ? ja sie sama wypisalam bo nie wiem nigdy kiedy dostane @ zawsze mam spoznona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wpisz przyblizona date @ albo przerwa ale w koncu sie starasz :) bedzie nam razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . .........20.02 Olka P........................................................... .......... amerie9................................................. ................. PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................22............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................14............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s........................................... ..... .... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek marzenka to chyba jeszcze nie jest w 21tyg :D ;) u nas rano było -18 a jak jechałam samochodem w ciągu dnia to było juz tylko -15 ;) ale pwoiem wam, że nie czuje się tak bardzo tego zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 amerie9...............24..........................................12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................22............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................14............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s..............21.............................. ..... .... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rany ale dzisiaj zimno :o musiałam dzisiaj jechać do pracy coś załatwić i posiedziałam sobie troche z dziewczynami :) fajnie tak siedzieć w pracy na luzie i robić nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................23............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................14............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s..............21.............................. ..... .... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram dziś, spac mi się strasznie chce :( na 99% rezygnuję z tej pracy.... nie wytrzymam raczej, dziś zrobiłam 300km !!! umowę mam do końca lutego ale chyba nei dam rady... M mówi, żeby teraz zrezygnowała, a ja sama nie wiem :o porozsyłałam CV ale na razie zero odzewu, kiedyś myślałam, że nie będzie mi przeszkadzać takei ciągłe jeżdżenie ale teraz wiem, że to nie jest dla mnie-musiałam się o tym przekonac na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) a ja chora :/ Ledwo co mówię, jadę jutro do mojej gin, żeby mi powiedziała co mogę brać poza rutinoscorbinem. Chciałam wczoraj sobie jakiś syrop na kaszel kupić, ale wg farmaceutki nie mogę brać żadnego bez wskazań lekarza, więc kaszlę na prawo i lewo. Na szczęście nie mam gorączki. Zobaczymy co to będzie. Stanęłam dziś na wagę i się wystraszyłam, prawie 64kg, a startowałam z 58!!! 1,5 tygodnia temu ważyłam 62kg. Przesadzam z tym tyciem, może to przez wczorajsze gołąbki, teściowa zrobiła na obiad i zjadłam aż 5 = dwie porcje ziemniaków, ale to było tak przepyszne i tak mi się chciało gołąbków, że jak wstałam od stołu to się ledwo co ruszałam. Gdybym miała choć trochę miejsca w żołądku to bym zjadła jeszcze jednego ;) hehe Idę odpoczywać i wklejam tabelkę :) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................23............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................14............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s..............21.............................. ..... .... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Odkryłam genialny sposób na zaciążenie, a w zasadzie nie odkryłam tylko tvn mi pokazał . Ostatnio oglądałam dwa odcinki nowego serialu pt "Majka" i tytułowa bohaterka (swoja drogą tak mamałygowata i pozbawiona ikry że aż strach) poszła do przychodni ginekologicznej na badanie cytologiczne i tam UWAGA! zapłodnili ją , tak przypadkiem oczywiście :D Brawo dla scenarzystów !!! Nagroda Emmy jest już w zasadzie nasza za ten popis realizmu ;) Podejrzewam że swoja oryginalnością zawstydzili nawet brazylijskich scenarzystów, ba nawet turbodynomen poczuł się zawstydzony. No to dziewczyny teraz szturmem lecimy na cytologię, wyrzucamy jakieś testy owu, po co nam termometry czy tabelki, nawet nie trzeba w winko inwestować jak radziła specjalistka ginekologii i położnictwa Nelly Rokita :D A tak z innej beczki to Banmon sprawdź czy twój m nia ma w umowie że zonka nie może pracować dla konkurencji. Mam znajomych z roku, małżenstwo, on pracuje dla producente pasz na S i coś takiego pojawiło się w jego umowie, o ile czegoś nie pomieszałam. Hope ty panikaro , kop w dupkę ci się należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sano wiem, że robi różne akcje, moja znajoma np po skończeniu pracy w Sano nie mogła przez dwa lata podjąć pracy w firmie paszowej (umowa lojalnościowa) Mój M czegos takiego nie ma bo on kieruje nawozami ;) czyli inna działka ;) Z tym serialem to rzeczywiście przesadzili, móiłam ostatnio do M że nieedukacyjne to jest i nie powinni takich głupot w tv pokazywać, wszak niektórzy nadal myślą że jak się wykąpią z chłopakiem to mogą zajść w ciążę i tego typu pierdoły, i zamiast starać się poprzez takie seriale namawiać do badań ginekologicznych i zwracać uwagę na pewne problemy np. z bezpłodnością to oni taką głupotę zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz szczerze mówiąc nie jestem za bardzo zorientowana w tym serialu, może i bym pooglądała ale głowna bohaterka strasznie na nerwy mi działa 😠 , nie wiem nawet czy ona sią załapała na inseminacje czy in vitro ;) Ale jescze mnie rozwaliło to ze dziewczyna (nie mając pojęcia kto jest ojcem a może nawet i rodzicami, jeśli to było in vitro) cytuję : nawet mi przez myśl nie przeszło takie rozwiązanie " mówiąc o aborcji. Pełen realizm. Docelową grupą odboierców tego serialu są moherki chyba ;) A ja @ nadal nie mam :O A teraz spadam się popluskać, może zajrzę później papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak dziś poniedziałek czyli basenik :) fajnie, że tak sie tego trzymacie ja obejrzałam chyba dwa odcinki no i na internecie przeczytałam o co chodzi.... przegięcie :) typowa brazylijska produkcja :) za to podoba mi się nawet jak tytułowa Majka się ubiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×