Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kandelariaaaaa

NIE IGRAJ Z ANIOLEM MASAKRAAAAAAA!!

Polecane posty

Gość Kandelariaaaaa

Sory ale MUSZE TO WUGARNAC! nie moge z ta stara purchawa KANDELARIA caly czas zawodzi,jeczy i sie maże :O i jak udaje ze placze to nawet lez z siebie nie umie wycisnac. Ledwo sie toczy na tych nogach,nic nie robi tyle jojczy -wpieprza mnie! tylko przeciaga wszystkie sceny!! zenada! Mari Ciuji miaja wypadek ,pokazuja ja jak lezy pod przescieradlem potem,zawinieta ma czolo i szyje,ale ma tapete na twarzy i jest ubrana w swoje ubranie zwykle a jes.t nieprzytomna! ZENADA! ma tylko kroplowke podlaczona! NORMALNIE TO PODLACZAJA APARATURE takiej osobie .Lezy jak kloda i wszyscy ja zaluja :O a dzis juz lezy przebrana w szpitalne ciuchy i popieli jej czytnik ,zeby slychac bicie serca..a lepkarz przylazil i bral ja za reke i sprawdzal puls :O do cholere przeciez bylo slychac ze ma sie ok :O . I delej ma wytuszowane grubo rzęsy i lezy kwoka... I to jej dziecko ciagloe w czapce :O nigdy nie placze,nie rpzewijaja go,nie karmia tylko trzymaja na rekach :O zal! fatalny ten serial! POCHLASTANY NA CALEGO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandelariaaaaa
a i ta córunia HŁAMA Migela gada z nawiedzona strucha ,i jakis watek bajki wplataja w serial to takie nudne ze sie flaki wywracaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ogladaj go wiecej
bo ci na mózg padło :(:O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylii
tak ale gdzies dopiero za 50odcinków, Huan Migel zrobi jej operacje,ale ona nie bedzie widziala ze to on ja przeprowadzal i odzyska wzrok na samym koncu dopiero... w kazdym razie przez kolej ne 50odcinków Anna Julia będzie kręcić i mącić bo chce mieć Huana Migela dla siebie, będzie utrudniac zycie MariiCuji, udajac przyjaciółke, bedzi eklamac ze ejst w ciazy z Huanem Migelem, choc w rzeczywostosci jest w ciazy z Amadorem, co jeszcze chcecie wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaa
Ta Ana Hulja jest okropna, brzydka i gupia! Hłan Migel przeprowadzi operację? Przecież to psychiatra (psycholog?) a nie chirurg :o Chyba,że ma wszystkie specjalizacje o czym nie wiem. Nie pasuje mi to przeobrażenie Onelii. Była wredną, wtrącającą się we wszystko babą, a teraz tak dobrze życzy Hłanowi i Mariciuj,przejmuje się Rosijo itp. :o Rosijo też gupia, widziały gały co brały,z Wisente zawsze było coś nie tak... Nie mogę patrzeć na Majitę i tą jej babcię opowiadającą bajki,to za długo trwa! Amador zrobi dziecko Anie Hulji? Ten to dopiero prokreator, przecież ma już boba z Beatriz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylii
juz jej zrobil dziecko, wtedy gdy przespała sie z nim zeby dostac role, po postrzale Marii Cuji. W kadym razie kiedys doda cos Huanowi Migelowi do drinka,albo go spije, nie pamietam, w kazdym razie zataskają go do Anny Julii do jej łózka i on rano sie obudzi w jej łóżku... gdy Anna Julia powie Amadorowi ze z huanem nie spała i ze to Amador jest ojcem jej dziecka, ale ze na to dziecko chce złapać Huana migela, ten stwierdzi ze skoro bierze z tym udział jego dziecko to on też musi miec jakis zysk z tego. Anna Julia wmawia cały czas MariiCuji nienawisc do huana migela i ta nie chce go znac, daltego ten wyjedzie za granice i tam zrobi specjalność i dzięki temu bedzie mógł operowac MariiCuji. Problem w tym ze sędzia za nic nie chce dopuscic go do łózka swojej córki bo to niby przez niego nie widzi.. w koncu gdy wreszcie zmieni zdanie jest juz prawie za pozno. Ale w koncu operuje MariiCuii jako jeden z 4 lekarzy. Wie ze ona nie chce go znac wiec postanawia odbudowac na nowo jej uczucie. W tym celu podaje sie za innego lekarza, i w ten spisek angazuje wszystkich po kolei, MariiCui zakochuje sie w tym lekarzu, nie wiedzac ze to Huan Migel. Ona mysli ze Huan jest w dalszym ciagu za granicą. Prawdy dowiaduje sie od Anny Julii której udaje sie dostac do niej do pokoju i która mówi jej ze na korytarzu widziała Huana Migela, ze szuka go bo jest ojcem jej dziecka itd. A Anny Julii tez nei lubie od samego poczatku ,a zgrywala taka niewinna i kolezenska,teraz wyjdzie na jaw jaka ona jest, stwiedzi ze Marii cuii jest głupia ze zrezygnowala z bogactwa jakie ma Huan Migel i ze ona zajmie jej miejsce, posmaruje schody czyms sliskim i kaze MariiCuii zejsc z nich i ta spadnie, a wine zrzuci na Candelarie, zrobi jeszcze wiele innych przekrętów, i zwali winę na Candelarie bo ta jako jedyna jej nie lubi i podejrzewa ja o to ze jest fałszywą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże nie wiem jak można
było nagrać takie gówno :O wiem,że telenowele nie są specjalnie mądre,ale to to totalne przegięcie.Moja babcia to ogląda i jak czasem słyszę co tam sie dzieje,to ciagle płaczą,nawet faceci,a Mariciul (co za imię!!:O ) to już bez przerwy,wszystkie nieszczęścia tego świata na nią spadają.A twarz ma przy tym jak transwestyta :O dno dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i cant break it
widać można :D ja lubię to od czasu do czasu obejrzeć, można się pośmiać ;) fakt, ten pech Mariuciuj to już przesada. Niby tak jej zależy na Hłanie Migelu, że to jej największa miłość, a wcale tak nie jest, najpierw czuła coś do Leoparda, później do lekarza, o którym nie będzie wiedziała, że to San Roman...Co ten Hłan Migel w niej widzi??? Amador chyba nigdy nie słyszał o prezerwatywach skoro 2 raz ,,niechcący" zrobił dziecko pannom, których nie kochał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylii
mnie ten serial smieszy, ogladam tylko czasem, jak dla mne jest groteskowy, bardzo przesadzony. Wszyscy mówią głośno do siebie, ta Maita z wyobrażoną babcią... bezsensu. Myslalam ze sie skonczy jakies 2 tyg temu, wszystko sie wyjasnilo, Onelia zrobila sie dobra, wyszło na jaw kto stoi za wypadkiem MariCuii itd. Leoprard jest szczesliwy z tą guwernantką, byly śluby przyjaciół MariiCuii, wystarczylo zeby przywrócili jej wzrok i zeby pogodzila sie z Huanem Migelem, a tutaj jeszcze będą ciagnac 80odcinków.. i ciagle jedno i to samo... totalna porażka, a co mnie dziwi scenariusz do tej telenoweli został napisaly juz w latach 70-tych i na jego podstawie robia nowe wersje, nie wiem co im sie podoba w tym scenariuszu.... moim zdaniem aktorka grająca Mariicuii jest ładna, ale postac jaką gra jest beznadziejna jak i reszta w tym serialu.. np. Jak migel powiedział Mariicuii ze wyjezdfza w podróz to tak to przezywała ze on jej nie kocha bo ja zostawia, i ja i ich dziecko, oni go juz nie obchodza itd, a przeciez na kazdy mkroku dawała mu do zrozumienia ze z nimi koniec i nie ma szans na nic. a Migel znowu poł odcinka rozstrzasał co moze znaczyc ze ona płakała jak on jej powiedział o wyjezdzie, co to moze znaczyc... a tego ze wzroku nie odzyskala to nie zauwazył, ....masakra... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678yhujngbfvdm
tak ten serial to porazka! KAZDY Z KAZDYM GADA ZE Maricuji bedzie slepa do konca :O i tak z zerzygania w kolko :( i nich ta klepe Kandelarie wysidaja z tego serialu bo tylko podnosi cisnienie! po cholere sie tak produjuje i gada! i wpiernicza mnie ze MARI CIUJI NIBY JEST SLEPA ALE ZAWSZE MA WLOSY WYKRECONE I ZAWSZE OCZY WYMALOWANE!!!!!!!!! przynajmniej w scenach w szpitalu mogli jej nie tapetowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaa
One wszystkie w tej telenoweli chodzą wymalowane jak ta lala, nawet zrzęda Kandelaria ma pazury pomalowane! Mariuciuj nie wie w co ma wpaść, jest niedojrzała emocjonalnie. Mogła nie uciekać jak dziecko przed Hłanem Migelem, wtedy nie wpadła by pod samochód. Teraz za wszystkie nieszczęścia oskarża HM a sama jest sobie winna. Jej ojciec bardzo szybko się do niej przekonał, najpierw jej nie znosił, później ominęłam kilka odcinków,ostatnio włączam tv i oczom nie wierzę jak się teraz kochają :o Przemiana Onelii też jest niewiarygodna. O denerwującej Kandelarii nie chcę nawet pisać, ale wkurza mnie też Sesilja, matka Mariciuj, wieczna cierpiętnica. Ona przeryczała pół serialu, drugie pół umierała lub chciała umierać żeby pomóc córce :o Odnośnie urody aktorów, mogli dobrać ładniejszą aktorkę do roli Any Hulji, ta jest okropna, małe usta, mały biust, duży wystający brzuch i szerokie biodra. Irytuje mnie jej ,,uroda", Mariciuj to przy niej miss świata... Estefańja ma śmieszne nogi, dwa grube kołki ze spuchniętymi łydkami,ale ogólnie jest ładna. Rosijo mnie denerwuje z tymi wstążeczkami i spineczkami we włosach, jak dziecko :o A Hłanowi Migelowi zabroniłabym farbowania włosów! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurza jak ubieraja
tego Huanita skad oni biora te okropne ciuchy dla tego dzieciaka ?! Niby tak jest ubierany a nogi i stopy wieczne gole - az mi ciarki przechodza i ta okropna czapeczka ( kazda okropna ) widac ze wszyscy dookoła sa grubo poubierani w swetry - a ten maly gole nogi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jedna z aktorek jest Polką, ta co kochała Miguela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdmsnfy
No tak Blanca-Ivette - Maya Mishalska. Świetnie mówi po hiszpańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolztegod
ja jak to oglądam to się brechtam np s tych żałosnych wstązek ona już ślub wzięła a ubiera się jakby miała 6 lat lub jak to dziecko ubierają ;/;/ nawet w ciucholandzie nie ma tak żałosnych ciuchów a jak zamieszkała u rodziców a oni to tacy bogaci a niestarć ich żeby zainwestować by dziecku kupić NORMALNE ubrania hahahaha. śmieszy minie też jak pokazują jedno i to samo o Marciui i Hłanie Migelu a ta babcia to ciągle narzeka ;/ , albo jak ta mała na ten strych chodzi to film a nie bajka ;/;/ . ten film jest już wkurzający ;/;/, nie trzeba go oglądać bo i tak wiadomo że znów mariciui się cos stanie że wyrzuci z drzwi Hłana Migela ;/ a Marciui jest trochę z młoda żeby mieć dziecko ;/ i jak je trzyma masakraa ;/ ona się wogule nie nadaje do roili matki hahahaha !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnfyusfgjx
Eee nie jest za młoda na matkę. Naprawdę ma około 25 lat, a w serialu 18-19. Tylko dziwi mnie, że te bohaterki seriali zawsze za pierwszym razem zachodzą w ciążę! Ubrania mają straszne i to nie podlega dyskusji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę jest taka młoda
w serialu?Myślałam,że ma z 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona się zachowuje infantylnie
Naprawdę ma 26 lat,a na początku serialu 18, można się domyślić, że w dalszej części (końcowej) 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWRUYIOJK9OKU9IUYTR
ivet ,blanca kocha go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelbasa
najlepsze jest to kiedy mari churi lezy w szpitalu ciezko rana na ojomie podloczona pod wszystkie aparaty medyczne swiata i przychodzi najslyniejszy psycholog Meksyku i nie patrzoc na apraty medyczne bierze i mierzy reko puls a potem przychodzi inny slynny lekarz niewiem jak on mial na imie i lekarz do lekarza mowi ale ty mi dasz gwarancje ze po operacij nie umrze albo jak ktos tu u gory napisal o matce mari churi rzeczywiscie caly film tylko plakala ale kiedy mari churi wyszla z to niew9iem jak miala na imie to matka nie raczyla slepej corce zamowic jakis pojazd zeby to slepo corke i to niedo rozwinieto nianie odwiez do domu i te ich zawody w ktorych pracuje jako postacie w tym filmie wielki psycholog a glupi ze domu warijatow nie znajdziecie albo tatus najwiekszy sedzia a o prawie zero albo ten ksiodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciafbi
Coraz bardziej denerwuje mnie to wspominanie przez pół odcinka co było kiedyś :o Drugie pół to bajki Mayity i jej babci :o I jeszcze ta obleśna Ana Julia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waving flag
Mariciuj jest głupia jak but! Zamiast samą siebie winić o swoją głupotę ciągle wyżywa się na biednym Chłanie Migelu :o Przecież on jej nie wepchnął pod ten samochód. Idiotka sama pod niego wleciała, bo nie umiała się zachować jak dorosła, dojrzała kobieta! Czemu oni ubierają tego malca w ciuszki, które wyglądają jakby zostały wyjęte ze śmietnika? I dlaczego niewidoma Mariciuj ma zawsze perfekcyjny makijaż i pomalowane paznokcie? Co prawda bezbarwnym lakierem, ale zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podoba się wam Miguel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lost in your eyes
Mi się podoba :p Te usta i oczy, ciało...mmm :D Tylko włosy ma beznadziejne, ale to łatwo zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie widzę żadnego
podobieństwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko dzizus
no wlasnie, ja tez nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×