Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

kitrii Witaj:) Za dużo czy nie za dużo - przecież to tylko orientacyjnie założona waga. Być może schudniesz 5 kg i będziesz się już tak świetnie czuła w swoim ciele, że nie będziesz dążyła do utraty większej ilości kilogramów :) Najważniejsze jest to, żeby się właśnie dobrze czuć ze sobą. życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Ja doslatalmw nocy @ tak wiec nie wyspalam sie za bardzo,bo dosyc mocno dokuczal mi bol brzucha a zanim tabletka podzialala... Dzisiaj juz tez bolal brzuch i znowu tabletka, Wlasnie,dziewczyny powiedzcie jak wy przechodzicie te dni??Bardzo wam dokuczaja bole czy raczej w granicach rozsadku i nie utrudnia wam to normlanego funkcjonowania.Szczerze mowiac to ja mam od poczatku klopoty z dosyc poteznymi bolami,boli mnie i kregosłup a czasem nawet promieniuje do ud.Ogolnie pierwsze dwa dni czuje sie raczej koszzmarnie,do tego nie moge nic jesc,bo najzwyczajniej w swiecie zwymiotuje.Sadze wespol z moja pania ginekolog,ze to genetyczne,bo i mama i babcia podobnie przechodzily te dni.Jedynym lekarstwem jest ponoc dziecko,ktorego jeszcze poki co nie planuje,takze te kilka lat pozostaje mi sie pomeczyc.... Co do diety to podejrzewam,ze jedzenie dzisiaj i jutro bedzie w ilosci wyjatkowo znikomej a cwiczen w ogole nie bedzie.....niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Hej Kochane:))) No ja wczorajszy dzień uważam za bardzo udany...a dzisiaj wcisnęłam bez problemu na tyłek jeansy...które jeszcze tydzień temu ledwo zapinałam:)))mimo, że na wadze...mam powyżej 66 kilo...ale mówiłam, że ta moja waga...szalej..i dodaje mi trzy kilo po 2 kanapkach z razowca z pomidorem:))) Egocentryczna - data ślubu - 4 września:)))Jeszcze masa czasu....ale powiem Wam, że cieszę się, że udało mi się dostać suknię z wyprzedaży bo gdybym normalnie kupiła...to ze wszystkimi dodatkami...to nie wiem czy w 5000 tysiącach bym się zmieściła...Koszmar...za ubranie na jeden dzień.... Nic znikam do pracy:)pozdrawiam Was serdecznie:)))buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety;) Wczorajszy dzien w sumie tez moge zaliczyc do udanych. Chociaz musze sie wam przyznac bez bicia ze od paru dni w ogole nie cwicze..OD kiedy pojechalam do domu na weekend. No a wczoraj dostalam @ i dzisiaj boli mnie brzuch wiec wybaczcie ale dzisiaj tez sobie cwiczenia jeszcze odloze. Ale jutro sie mobilizuje i cwicze!!!! FairyGirl- ja takie masakryczne objawy jak ty to mialam ja bylam nastolatka. Pamietam ze sie nieraz musieli mnie zwalniac ze szkoly, bo tabletka w pore nie zadzialala i mialam takie skurcze, ze az mi zoladek wywracalo i wymiotowalam. Ale o dziwo teraz juz nie jest tak masakrycznie. Nie wiem czy to po prostu przez to ze jestem starsza, czy przez to, ze juz dwa razy tabletki antykoncepyjne bralam (teraz nie biore) ale pierwszy dzien juz nie jest taki masakryczny. I w ogole jakos mi sie wszystko pozmienialo. Teraz z kolei odczuwam wiekszy dyskomfort juz na pare dni przed @ (bole krzyza, zly humor, czasem bole brzucha lub obrzmiale piersi), mam wiekszego PMSa:) a kiedys tak nie bylo. I nie wiem co gorsze:):) Karinaaaa- No te ceny sa normalnie powalajace. Ale wiesz przypomnij sobie co kiedys pisalam o tej scenie przy oltarzu;) (ty w bialej sukni, on zapatrzony itd) i skup sie tylko na tym :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Kari, witaj :) Ja sie dzisiaj zwazylam i kolejny kg na wadze mniej :) Wczorajszy dzien zaliczam do bardzo udanych :) Bylam troche zdenerwowana,ale po cwiczeniach natychmiast mi to przeszlo. Co o okresu, to jako nastolatka mialam duze problemy, tez musialam sie zwalniac ze szkoly pierwszego dnia, bo wymiotowalam i na nogach nie moglam ustac.Pozniej zaczelam brac tabletki a pozniej plastry i praktycznie brzuch mnie bolal, ale minimalnie.Za to bolaly mnie piersi. A teraz zeszlam z plastrow i nie dosc,ze mam bardzo skapa i krotka miesiaczke, to przed okresem piersi mi nie puchna. Choc brzuch znowu zaczal bolec, ale nie tak jak kiedys wiec jedna tabletka pomogla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Top znowu ja:) Jaki ja mam zapieprz w pracy:(((Toć to o pomstę do nieba woła:))) Co do mojej @ to teraz przechodzę bardzo łagodnie bo biorę tabletki:) A kiedyś tez nie było najgorzej...tyle, że ja już dwa razy miała wycinane cosik z jajników...raz zwykłe torbiele (lekarz powiedział, że to właśnie hormony mi tak buzują i najlepiej dla mnie jak urodzę dziecko - 18 lat wtedy miałam ) a drugi to już guz mi się zrobił i nawet na granicy złośliwości trafiłam do szpitala....teraz znowu mi się jakiś płyn zbiera...ale biorę tabletki...więc wysuszam...robiłam cytologie i jest w porządku...ale po tych dwóch incydentach @ miałam bardzo łagodną...a teraz przy tabletkach to prawie nie czuje, że mam:)) Mamuśku ale sie rozpisałam:))))nic uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Jagienko, ja mam identycznie z PMS. Kiedyś miałam masakryczne miesiączki, teraz mam masakryczne napięcia przed. A piersi bolą mnie tak, że żal wspominać. Bóle brzucha w trakcie mam nadal, dosyć mocne, ale już nie jak kiedyś. Zwykle terapię antybólową zaczynam od termoforu z gorącą wodą, a później wykonuję proste ćwiczenia rozciągające. I przechodzi. Oliwko, też mam 168 cm i ważyłam na starcie 65 kg. Jestem na 1000 kcal od 11 stycznia i dziś waga pokazała 62,5 kg. Byłam niedawno na kopenhaskiej i -szczerze mówiąc- uważam, że dieta 1000 kcal jest o niebo lepsza. I tak naprawdę sama decydujesz o tym, co jesz i to jest fajne. W sumie podpieram się trochę założeniem z diety Jennifer Aniston - systemem 9:1. 90% spożywanych pokarmów jest niskokaloryczna, a 10% to "szaleństwa". I w sumie jest to fajne. Przynajmniej mnie pozwala się opanować - w ciągu dnia zjadam 4 kostki czekolady (20g - 109 kcal) i wiem, że nie grozi mi rzucenie się na dwie tabliczki po tygodniu niejedzenia cukru w ogóle :p Ach, rozpisałam się, miast się uczyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Zapomniałam - wcinacie otręby, dziewczyny? : ) Ja zaczęlam je jeść, kiedy zaczęłam dietę i w sumie teraz sobie nie wyobrażam życia bez nich. I nie chodzi mi tu nawet o to, że przyspieszają przemianę materii, bo tę zawsze miałam dobrą, ale są smaczne i fajnie zapychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie :) Dzisiaj bardzo pożywne śniadanko :) Jabłko Jedno jajko na miękko 3 kawałki pieczywa chrupkiego Zielona herbata z pigwą :D mniaaam :D No i zaczynamy zaraz abs na brzuch :) Miłego Dnia Wam Życzę :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz cio otręby jak otrębyy.. nie za bardzo przepadam :) wolę musli.. które jest bardzo dobre i też jestem po nim zapchana.. zawsze dosypę trochę rodzynek i jest oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inessa- hehe no to sie ciesze, ze nie tylko ja tak mam;) System 9:1 tez mi sie podoba. A co do otrebow, to tez lubie. Chyba musze sobie kupic. Ja je sobie zawsze do muesli i jogurtu dodawalam. My little one- no no, fajne sniadanko:) u mnie dwie kromki chleba (zfrajerowalam sie, bo myslalam ze kupuje chleb zytni a okazalo sie ze on jest tylko w jakis tam 38% zytni) z twarogiem i pomidorki koktajlowe, do tego dwie!! (przesadzilam, jestem nalogowcem) kawy z mlekiem. No ale poki co mam zamiar az do obiadku po poludniu wiecej nie jesc. Dobra spadam zrobic cos produktywnego, bo sie jeszcze za nic nie zabralam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja właśnie zrobiłam te ciasteczka musli :D są niebiańskie :-) Korzystałam z tego przepisu, ponieważ nie chciałam dodawać mleka ;) http://www.wielkiezarcie.com/recipe8436.html Na prawdę polecam, są przepyszne.. nie musicie dawać tyle cukru pudru, można mniej :) za to troszkę więcej mąki.. ładnie się wtedy będzie formować i nie będzie ciasto takie klejące... :) 20 min w piekarniku ii gotowe.. :D PS: Uważajcie, żeby nie przypalić tych z brzegu, bo mnie się 3 tak przypaliły.. trzeba blachę trochę wyżej dać :) Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z okresem nie jest tak źle, boli brzuch przez pierwsze dwa dni i nawet dość mocno, dopiero po 2 tabletkach trochę przechodzi na 3-4 godziny, ale nigdy nie tak, żebym zwymiotowała z bólu. Moja koleżanka miała taki problem i jej tabletki anty bardzo pomagają. Gorzej jest u mnie przed okresem. Jestem wściekła ciągle, krzycze na wszystkich bez powodu, płacze też bez powodu... czuje się gruba, brzydka, mam straszne włosy i cere... Wole już okres i ból brzucha niż PMS :P Otręby mama mi odradziła, jak była nastolatką to rozwalila sobie tym żołądek. Tyle że ona jadła praktycznie same otręby i piła wodę... Ciasteczka wyglądają bardzo smakowicie:) Ale ja nie chce jeść nic słodkiego :P tylko w jogurcie jest cukier i to wystarczy :) Ile kalorii ma takie małe ciasteczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Chciałam sie do was przyłączyc, musze stracic okolo 10 kg . Obecnie przy wzroście 165 cm ważę 63 kg:( Jestem od poniedziałku na diecie Turbo chce byc na niej do soboty. a potem ogolnie to zdrowy tryb zycia i duza porcja ruchu. Zamówiłam sobie ksiązke "Jesteś tym co jesz. Książka kucharska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj jedno takie ciasteczko nie zaszkodzi ;) w końcu to musli :P Po zatym spalisz je w robiąc brzuszki czy inne ćwiczenia;) a są przepyszne :) myśle, że nie ma dużo kalorii.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyLittleOne, ciasteczka wygladaja przepysznie, ale ja sie obawiam,ze gdybym jedno sprobowala to bym juz poplynela i zjadlam cala blache :( Nie potrafie zjesc jednego i przestac, musze zjesc 5000kcl albo nic :P Moze pewnego dnia naucze sie w koncu kontrolowac to lakomstwo. Wlasnie mi sie losos robi w piekarniki, do tego ziemniak z fasolka szparagowa ugotowane na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylittleone ciasteczka wygladaja smakowicie dlatego je zrobie w przyszlym tygodniu narazie jestem na diecie Turbo i tqma nie wolno takich rzeczy:) Ślinka mi juz cieknie na sama mysl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie robie mala przerwe przy herbatce... mrofeczka- fajnie ze sie przylaczylas, jedna z nas (chyba oliwka) byla na diecie turbo to moze bedzie ci mogla jakos pomoc my little one - ja mam niestety tak jak ewelina. Jem ciastka blachami;) dlatego nie skusze sie zeby je zrobic. Jak jeszcze one sa takie pyszne to to bedzie za duza katorga dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe domyślam się o co Wam chodzi ;) ja spróbowałam dwóch i wolałam zostawić mamie i siostrze :) na spróbę.. pozatym nie ma ich tak wiele ;) spadam dziewczynki do pracy.. :) Miłego Dnia! :-) Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,gdzie jest nasza tabelka? Myslalam,ze bedziemy ja uaktualniac co tydzien. MyLittleOne, moze zrobie te ciasteczka za kilka tygodni jak wszyscy beda w domu, ja zjem dwa a reszte oddam domownikom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina- ja niestety tabelke bede mogla uaktualnic dopiero pewnie za 2 tygodnie jak do polski pojade. ale co z innymi dziewczynami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagienka, fajnie masz,ze tak czesto jezdzisz do domku. Zazdroszcze Ci troszeczke, bo ja w domu nie bylam od maja :( Nic to, jeszcze tylko kilka miesiecy i juz wracam na stale :) Zaraz chyba poszukam tej tabelki sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra znalazlam . Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00< br /> jagienka24.............72,00..........60.......... Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65..........82,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........74,2 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........75,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........65,50 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50.......... madzianietka..........73,5............63 max 65 stokrotka...............72,5............62.............7 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...ewelina u mnie niewykluczone ze sie to zmieni, bo szukam roboty tez poza berlinem. wlasnie wyslalam podanie np. do duesseldorfu. poza tym pewnie nawet jakbym w berlinie zostala, to bym tak czesto nie jezdzila. teraz mam czas to jezdze taka prawda:) nie lam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisalam sie jeszcze (gdzies na topiku juz byla tabelka z moja waga z soboty..;) Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00< br /> jagienka24.............72,00..........60..........70,5 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65..........82,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........74,2 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........75,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........65,50 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50.......... madzianietka..........73,5............63 max 65 stokrotka...............72,5............62.............7 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mogę się przyłączyć? Ważę 63.1 kg przy 160 cm wzrostu i waga mi się zatrzymała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×