Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Gość inessa armand
Dzień dobry wszystkim! : ) Karinko, moja siostra używała białej perły. W sumie po miesiącu stosowania miała zęby bielsze o 3 tony. Efekt był fajny, ale zaprzestała, bo zęby stały się bardzo wrażliwe. Mimo to, planuję spróbować na sobie białej perły. Też mam nieciekawy kolor kośćca, ale mam nadzieję, że coś da się z tym zrobić. Póki co muszę jednak zaczekać, bo moje górne zęby szpeci aparat ortodontyczny. Jagienko, ja właśnie strasznie chciałam to składane hula hop, te masujące kulki rozbijają tłuszcz i przyspieszają ruchy jelit. Coś rewelacyjnego, ale ja niestety nie mam zbyt dużo miejsca, żeby kręcić kołem o średnicy metra :p Na skakance skakałam kilka lat temu, ale nieszczególnie regularnie. Nie odpowiadała mi ta forma, bo strasznie dużo wysiłku trzeba w to włożyć :d I pierwsze w kolejności chudną nogi i pośladki, co dla większości jest plusem, ale dla mnie niestety minusem. A wracając do otrębów, ja właśnie uwielbiam granulowane z porzeczką wrzucić sobie do jogurtu, pycha. A zwykle pszenne wsypuję do zupy. Oczywiście w ograniczonych ilościach. Czas najwyższy zjeść śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Ej...bo zaciekawił mnie pomysł z tym hula - hop...i skakanką:)))Tyle, że mieszkam na 10 piętrze..więc jak zacznę skakać to sąsiadom lampy z sufitów zlecą:P Hulać - hopem nie umiem..tak wstyd si przyznać..ale nie umiem..ale ta skakanka...hmmm..przemyślę...no mi na udach zależy:))) Kiedyś trenowałam 5 lat pływanie w płetwie...i uda mi się strasznie rozrosły...bo w tym sporcie cały ciężar ciała..poruszany jest za pomocą nóg właśnie....i jakoś nie umiem sie tego pozbyć...słyszałam już od lekarza, że po prostu to był wiek kiedy mięśnie rosły...a teraz nic się nie da z tym zrobić:)) Poskaczemy zobaczymy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Ja właśnie po śniadanku :) Rogal żytni z serkiem białym Zielona herbata :) Zastanawiam się nad tą L-KARNITYNĄ.. ale nie wiem czy nie będzie tego efektu jojo, nie chciałabym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-) Ja wspominalam,ze im wieksze tym lepsze ,bo takim o wiekszej srednicy sie lepiej kreci,wygodniej.Takie skladane z kulkami ma moja kolezanka i pozyczylam od niej kiedys to po 5 minutach mialam taaaakie kurde siniaki po bokach jakby mnie ktos ciezko pobil...serio,takie nieladnie zielono-zółto-fioletowe.Tak wiec chyba pozostane przy swoim zwyklym.Krece nim mniej wiecej co drugi dzien po 20-30 minut jakos od 6 czy 8 stycznia i poki co zlecialo mi okolo 2-3 cm z talii i tak samo mniej wiecej z bioder.Biore jednak poprawke na rozbicie przedokresowe ,bo mierzylam sie na dwa dni przed @. Jagienka w agraflke tez warto zainwestowac,bo to mozesz cwiczyc nawet siedzac przy kompie poza tym na ramiota(biust) tez fajnie dziala,a jest wyjatkowo niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym co do mojej diety tak jak sadzilam,wczoraj nie cwczylam nic,bo naprawde nie za dobrze sie czulam,dzisiaj nie wiem.,...moze juz dam rade,zobaczymy.Natomiast wczoraj z jedzenia byly 2 pomarancze.4 kromki ciemnego chleba z pasta z łososia i szczypiorkiem i salatka koperkowa.Tez jak mowilam,ze raczej wiele do popisu mozliwosci nie bede miala w kwestii naobjadania sie.Ogolnie to staram sie jesc okolo 1000-1200 kcal.Dzisiaj na razie tylko kawa,chociaz mi w brzuszku troche burczy,ale tez boli i dlatego nie mam zamiaru nic jesc ,bo potem bedzie mi niedobrze....:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa....jeszcze mnie dzisiaj podkusilo zeby sie zwazyc i w sumie tak dobrze i niedobrze zrobilam.Bo ostatnie wazenie 11 stycznia waga wskazala 74,2 w stanie normalnym,jeszcze nie przed okresowym.W poniedzialek sie nie wazylam biorac poprawke,ze na pewno ze 2-3 kg wiecej bedzie zatem nie chcialam sie zloscic.Dzisiaj mnie podkusilo i w sumie nie jest zle,bo na wadze bylo rowno 74,wiec jak mi zejda opuchlizny @,ze sie tak wyraze to mam nadzieje,ze moze 72 w poniedzlalek zobacze.Byloby swietnie,bo zaczelabym pomalu przypominac normalna siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Karinko, ja też nie potrafiłam kręcić hula hopem. Ale nie poddawałam się, walczyłam ostro i teraz już samo się kręci właściwie. Fairy, właśnie też słyszałam, że średnica powinna być jak największa. Ale z drugiej strony, nie widziałam nigdzie zwykłego hula hop o średnicy metra. A to z kulkami mają moje znajome. Słyszałam o siniakach, ale byłabym w stanie je znieść. Poza tym, ucząc się kręcić zwykłym hula hop też narobiłam sobie niezłych siniaków na kościach miednicy :d Ja kręcę po 10-20 minut dziennie. Ale zmartwiłaś mnie tym, że ubyło Ci w biodrach. Tzn. cieszę się bardzo i gratuluję, ale mam nadzieję, że mnie to nie dotknie. Sprawa wygląda tak, że w sumie chciałabym zrzucić kilka centymetrów w talii, brzuchu, ramionach i biuście. W biodrach mam 90 cm i wydaje mi się, że tak powinno zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki hmmm..biala perla powiadacie...no ja tez mam nieciekawy kolor zebow. Tylko w moim przypadku to sie boje wybielac bo jedna jedynke z przodu mam martwa i leczona kanalowo (wypadek z hustawka w dziecinstwie). W kazdym razie pare lat temu mi ta jedynka zszarzala i brzydko to wygladalo i musialam zainwestowac w profesjonalne wybielanie u dentystki (tylko to nie bylo takie typowe wybielanie, ona mi ten zab rozwiercila i jakis wybielajacy srodek do kanalu wkladala). Po miesiacu takiej kuracji udalo sie i wszystkie zabki mam teraz jednego koloru. Boje sie ze jakbym teraz zaczela sobie wybielac to ta jedynka znowu by miala inny kolor. Poza tym jak zeby sie po tym robia wrazliwe to wole nie ryzykowac. Jeszcze mi wyleci i co bedzie? Bede "dziewczyna bez zeba na przedzie":D:D Fairy- no wlasnie myslalam o tej agrafce glownie z powodu biustu;) w ogole wiecie co. Ostatnio mam faze, ze jak schudne to mi sie piersi zmaleja a tego bym nie chciala. Co jak co ale to jedno z niewielu czesci ciala z ktorych jestem naprawde zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Ja myślę, że biała perła w połaczeniu z sensodyne naprawdę będzie dawać radę. Poza tym, to była reakcja mojej siostry - mogła być jednostkowa. Niestety nie znam nikogo więcej, kto stosował białą perłę, a jeden przypadek nie przesądza sprawy. Z tą agrafką mnie zaintrygowałyście. Kompletnie nie wiedziałam o co chodzi :p Pierwszy raz słyszę o tym przyrządzie. Ja na razie ćwiczę z 1,5 kilogramowymi ciężarkami. I sympatyczne to jest bardzo. Zeszły mi 2 cm z ramion i mam nadzieję, że zejdzie jeszcze trochę. Jagienko, ja patrzę na mój biust przez pryzmat bólów PMSowych. Może jak będzie mniejszy, to będzie bolało mniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja osobiscie bym sie nie obrazila gdyby mi biust spadl chociaz z 5 cm albo i ciut wiecej,bo w aktualnym stanie rzczy bardzo ciezko jest mi dobrac biustonosz i takie duze rozmiary sa no nie czarujmy sie dosyc kosztowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Ja co prawda mam miseczkę D, więc jeszcze nie kosztuje mnie to zbyt wiele, ale słyszałam o trudnościach z niektórymi rozmiarami. Porażające, jak dużo może kobietę kosztować hojność natury : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
:d hojność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
oburzające! pisze to trzeci raz: h o j n o ś ć. teraz chyba nie zmieni mi "h" na "ch" i nie doda " * ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normalnie wazac kolo 65 kilo musze kupowac F,wiec juz jest klopot a teraz mi wylazi wszytko ze stanikow wiec muaisalam niestety zaiwestowac w wiekszy i szczerze mowiac prawie 200 zl za sam satnik to raczej wedlug mnie jest przesada lekka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Hula- hop i agrafka to fajne pomysły, zwłaszcza dla mnie, ponieważ ja mam problem głównie z brzuchem, tylko że mi się nie chce ćwiczyć na hula-hop, cały czas mi leci na dół... Ale macie fajne rozmiary biustów. Ja mam marne małe B, także boję się, że jak schudnę to całkiem mój biust zniknie.A to byłby ból.. Już jestem po obiedzie. Zjadłam rosół, pół udka drobiowego, skrzydełko, dwie marchewki i jajko. A na śniadanie: dwa tosty z plasterkiem polędwicy drobiowej i plasterkiem sera żółtego, na wieczór mam takiego samego tosta tylko jednego. No i trzy małe jabłka. To tyle na dzisiaj Może kupię sobie tą agrafkę, bo nią chyba można ćwiczyć uda wewnątrz - jeżeli jest to to co myślę. Pozdrawiam Was serdecznie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba sobie profesjonalnie u stomatologa wybiele zeby po powrocie do Polski, bo jak dla mnie maja bardzo nieciekawy odcien choc juz sporo osob mi mowilo,ze mam bardzo ladne zeby. Moj brat jest na czwartym roku stomatologii wiec jak juz on otworzy gabinet, to bede sobie regularnie wybielac zeby,bo braciszek juz obiecal,ze bedzie obslugiwal rodzine za darmo :) Ja kiedys mialam piekna miseczke C a teraz mam wielkie balony (DD) i mam nadzieje,ze wroce do rozmiaru sprzed 4 lat. Musze zaczac cwiczyc z hantlami,zebym po zgubieniu tych wszystkich kg ciagle miala jedrne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! ;P wczoraj nie miałam kiedy wejsc na komputer ale wczofrajszy dzien zaliczam do udanych kolacji nie zjadłam i duzo spaceru odrazu sie organizm dotlenił tylko ze cis mnie chyba grypa łapie;// a na weekend musze byc zdrowa bo chce jechac na zakuoy i do kina :) a dzisiaj tez ok byłam przed chwilą na spacerze zeby kosci rozruszac ..mam TAKIE PYTANIE - znacie moze jakis dobry żel pod prysznic taki żeby fajnie sie pienił i oczywiscie ładnie pachniał i żeby skóra po nim ładnie pachniała..?? kurcze kupiłam niedawno na gape na allegro żel pod prysznic i tak smierdzi ze nawet go nie uzyje chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brr...dziewczynki....bylam na dworzu na spacerze...ale zimno;) no ale mam nadzieje, ze troche kalorii na samo to utrzymywanie ciepla spalilam. Wlasnie sie zastanawiam co zjesc na obiad...Hmmm nie mam pomyslu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAGIENKA 24- ja skakałam na skakance w lato i miałam super efekty :)zaczynałam od 50 podkoków pare razy dziennie a potem po 100 podskoków na pare razy ... napewno zauwazyłam szczuplejsze uda i brzuch zmalał .. ale potem zaprzestałam na pare miesiecy ... teraz znow wracam do skakanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka- dzieki;) tego mi bylo trzeba, kogos z doswiadczeniem:):) jesli chodzi o zel pod prysznic, to nie wiem jakie zapachy lubisz, ale moze sprobuj ktorys z palmolive aromatherapy, ja lubie ten fioletowy. Najlepiej chyba jak sie przejdziesz do drogerii i sobie te zele pod prysznic powachasz. Ja tak zawsze robie:) Otwieram wieczko i wacham:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to lubie takie zapachy jak perfumy adidas te niebieskie albo takie raczej słodkie zapachy ;P a jesli chodzi o skakanke to niech tylko snieg zginie i biore sie za ostre skaknie na dworze:) bo w domu sie boje o to ze spadne o jeden poziom w dół:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wlasnie wrocilam z pracy wszystko mnie boli a jutro bede jeszcze dluzej:(( zjadlam jajecznice na szynce i do tego surowka, wdl diety nielaczenia, w sumie malo dzis zjadlam rano tak samo jejcznica, potem 2 gruszki i teraz..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej egoocentryczna ja wlasnie skonczylam jazde na rowerku czas 45 min, predkosc 21km/h, spalone kcal 456!!! i 80 pol brzuszkow...jeju pochwalcie mnie...hehheeh zartuje z tym chwaleniem. jestem zadowolona bo przekroczylam czas 30min i mysle ze bede jezdzila na rowerk min 5 razy w tyg + dietka. postanowilam ze bede robic tak zeby miec ujemny bilans energetyczny powiedzcie mi na niektorych stronach pisze ze w ciagu snu spalasie 62 kcal, a na innych ze sie nie spala..jak to w koncu jest...chcialabym dodac ze oddychanie to spalanie pokarmow w tlenie a w czasie snu oddychamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwalimy Cię :D Ja wczoraj zrobiłam 100 brzuszków, jak wyglądaja półbrzuszki? Też czytałam, że się spala :) W ogóle dużo spalamy podczas dnia, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwko, bardzo Cie chwalimy :) Piekny wysilek fizyczny zaliczylas dzisiaj. Tylko naprawde uwazaj,zebys gdzies nie zemdlala w pracy z przemeczenia. Egocentryczna, i co zgrzeszylas przez ulubione slodycze? :) Podczas godziny snu mozna spalic az 62kcl, calkiem niezle. Czyli w osiem godzin spalamy ponad 400kcl. Jesli chcecie sobie sprawdzic przy jakiej czynnosci ile sie spala kalorii wejdzcie na dieta.pl. Tylko chyba trzeba sobie zalozyc konto,aby moc korzystac ze wszystkich opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×