Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

ten magik -ginekolog co ostatnio u niego byłam juz chciał mnie zapisywac na wymrażanie :P 300zl powiedział a ja mu mowie panie ja bezrobotna jestem musze se najpierw uzbierac:P:P on nie wiedział że ja na zastepstwo do niego poszłam zrobił głupią mine ale nie komentował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lolitka, ja miałam wypalaną nadżerkę i bolało bardzo. Podobno najlepiej farmakologicznie chyba,że jest tak duża,że nie ma wyjścia. Po wypalaniu nie mogłam seksu przez miesiąc i faktycznie leciał nieprzyjemny śłuz, który w dodatku śmierdział spalenizną. Czułam się jak wędzonka :) Najgorsze było jak wychodziłam z gabinetu, a za mną zapach spalonego mięsa i wszyscy wiedzieli po co tam byłam :D Basiula, niestety tak to jest z tymi facetami...My na początku po ślubie to kłuciliśmy się jak szaleni :D mimo,że przed byliśmy ze sobą ponad 3lata i myślałam,że znamy się jak łyse konie,ale jak się zamieszka razem, to dopiero ludzie się poznają! zgadzam się z zTobą,że duży wpływ na jego zachowanie ma to jakie panowały relacje u niego w domu.Musi się wiele nauczyć. Niestety my ludzie mamy naturę egoistów i chcemy by było zawsze po naszemu, a w małżeństwie trzeba rozmawiać, rozwiązywać problemy itd... Najgorsze jest to,że faceci się wolniej uczą komunikacji i okazywania uczuć :( Proponuję Ci wyciągnąć do niego rękę i okazać mu miłość, poczekać aż emocje opadną i wtedy nawiązać do kłutni. Nie wiem,nie znam Was, ale może go przytul tak bez powodu,zrób jakąś małą niespodziankę, zrób może coś co lubi, by było mu miło, choć na to nie zasługuje. Jak już skończą się ciche dni, to powiedz co czujesz, tylko bez emocji, spokojnie, nie atakuj jego, tylko problem. Trochę minie zanim on się nauczy prawidłowego podejścia, ale jak będzie widział,że Tobie zależy na więzi z nim, to będzie brał przykład. Wiem to z autopsji :) trwa to, ale po żmudnej pracy widać efekt :) Paula, mam nadzieję,że Wam się udało, bardzo bym się cieszyła :):):) życzę Ci tego z całego serca! :) Superburek, pewno na pełnych obrotach :) również mam gorącą nadzieję,że im się uda :):):) wczoraj miałam kiepski dzień-głowa mnie tak bolała,że wymiotowałam, cały dzień się męczyłam jak nie wiem. Chyba ta zmiana pogody dała mi tak w kość, bo nagle zaczął sypać śnieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie czekamy niecierpliwie na wieści od JAbłuszka i Chmurki. MAm nadzieję,że czują się d dobrze, a ich zdrówko nie jest mocno nadwyrężone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka no niby tak piszą że ma być spadek lekki przed wou a potem wzrost i że ten wzrost świadczy o tym, ze już owu wystąpiła. ja widzę ż eu mnie jest troszkę inaczej w tamtym cyklu miłam długo 36,5 potem 36,6 i nastepnego dnia juz 36,7 ( w piatek miałm owu, więc w dniu kiedy miałam ostatni dzień gdy temp była 36,5) zobaczymy jak to będzie w tym cyklu czasem to miałam piękne cykle, np 36,3 36,3 36,4 36,4 a potem nagle np 36,7 i wtedy doskonale wiedziałam że przed 36,7 była owu teraz robię testy owu i troche mi pomagają bo nie zawsze ten skok jest taki wyraźny:( basiulka życzę Ci szybkiego pogodzenia się z mężusiem i zbierajcie siły do działania. Mąż taki wyposzczony będzie ze hej, jak Cię dopadnie to na pewno będzie dzidzia. na naukach jak jeszcze choziliśmy to abbka zawsze powtarzała, ze przed planowaniem przytulanka należy się powstrzymać ok tydzień, zeby plemniczki dobrze dojrzały, ale nie weim na ile to jest tak do końca prawda, każdy co innego mowi, ja jak byłam u ginka to kazał mi codziennie w dni płodne. basiula a z pozycją to pamietj ze my musimy po poleżec na brzuchu, nie na plecach, bo to daje efekt odwrotny przy tylnym zgięciu macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
Cześć Nie przyjął mnie bo miał wezwanie do szpitala. Mam dziś iść na oddział do niego, ale nie mam za bardzo jak, więc nie pójdę. Poza tym źle się czuje po tym bromergonie. Jestem taka rozbita i nie mogę się pozbierać. Tylko wam smęcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko chyba powinnaś załatwić sobie wolne i iść bo to nie przelewki jak taki duży jest. Bromergon moja koleżanka bierze na noc i jak rano wstaje to jest ok. A ja będę brała dostinex bo nie ma skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurka, lepiej się wybierz do niego. Zgadzam się z Gucci, nie ma żartów z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka z naszym tylozgieciem pozycja od tylu i potem na brzuch a najlepiej tak usnąć:) chmurko bierz wolne i idz do niego nie ma zartow zdrowie jest najwazniejsze wiesz co przez weekend sie stanie?? idz naprawde to dla twojego bezpieczenstwa:) Elixx peknie napisałas ale zeby było cudownie to dwie osoby muszą sie starać a nie jedna on duzo gada a tego nie robi a jezeli chodzi o cos co on lubi i bym miała przygotowac czy cos to nie wyjdzie bo kazde zachcianki miał spełniane i nie robi to dla niego waznego wrazenia odkąd zamieszkalismy razem uczę własnie tego że nie ma sie co chce trzeba sobie na coś zasłużyc zapracowac ciężką praca trzeba coś dać od siebie żeby druga osoba obdarzyła go tym samym ciężka praca od samego początku ale robie postępy wiedziałam na co sie decyduje z pełną odpowiedzialnością kocham go jest cudownym człowiekiem no ale błache problemy utrudniaja nam życie ale ja sie nie dam:) zesram sie a bedzie ok:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
Nie mam z kim zostawić dzieci, a nie wezmę ich do szpitala bo się czymś zarażą, poza tym nie wyobrażam sobie z nimi wizyty i badania. Ja też biorę na noc pół tabletki, ale czuję się ospała i rozkojarzona. Na początku kwietnia mam iść do mojej lekarki i wtedy sprawdzi co z tą torbielą. Problem polega na tym, że lekarka kazała mi się starać dalej o dziecko i o tej torbieli na razie nie myśleć, a ja nie wiem czy to taki dobry pomysł. Poza tym nie mogę się starać jeśli nie mam okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie 7cm torbiel to duże zagrożenie bo jak pęknie... A lekarkę to chyba czas zmienić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Ci popilnowała dzieciaczków, szkoda że wszystkie nie mieszkamy w jednym mieście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
gucci dzięki :* Właśnie ta moja lekarka powiedziała, ze jak ta torbiel pęknie to jak mnie będzie bolało mam dzwonić po karetkę, a jak nie to ok i ze przynajmniej się jej pozbędziemy. A w necie czytam że to zagrożenie życia. I już nie wiem w co wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko zmien lekarza co to za babsko kuzwa mac!!!! jak peknie to dobrze no brak slow!!!!!!!!! ja tez chetnie bym sie twoimi dziecmi zajeła:) uwielbiam dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko nie wiem gdzie mieszkasz ale jakna wsi albo w małej miejscowości to na karetkę trzeba ok godziny czekać, ja się boję o Ciebie, wepchnij komuś dzieci i leć do szpitala żeby jakieś leki dali, nie wiem jak to się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny :) Mam nadzieję, żer "starym" staraczkom szybciutko się uda :) Która tetuje w najbliższym czasie? Martaaaz napisz jak tam po wizycie u lekarza?! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
Mieszkam w mieście. Dzwoniłam właśnie do innej lekarki i potwierdziła ze czeka się do najbliższej miesiączki bo czasem podczas miesiączki torbiel pęka i nie ma problemu. No ale skoro ja nie dostałam miesiączki nawet po luteinie to mam w poniedziałek do niej podejść bo może to nie torbiel tylko np ciąża pozamaciczna. Już na dzisiaj koniec bo im więcej się dowiaduję tym gorsze są to wiadomości, a pewnie się okaże że wszystko jest dobrze i niepotrzebnie się nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez staraczka
hej dziewczyny ja tez sie dolacze. wraz z mezem staramy sie o dzidzie od sierpnia i nic. mialm pewna sytuacjie kiedy okres spoznial mi sie tydzien robilam testy i nic pozniej jednak sie pojaweil. dodam ze zawsze przed okresem mam plamienia braowe kilkudniowe pozniej dopiero leci krew. w tym miesiacu okres powinien juz byc plamienia byly sa ale to mala kropaczka przez caly dzien brazowego sluzu kilka dni temu polaciala krew w toaleci i na tym sie skonczylo nie robie testu poki co bo nie chce sie rozczarowac kolejny raz. w tym cyklu sobie odpuscilam. dodam ze nie mam zdnego bolu piersi trszke moze brzucha ale to czasem zaboli. poza tym mam jak nigdy nie pilam kawy dzis wypilam juz 2 strasznie mi smakuja. a nie wiem czy to bedzie miec jakis zwiazek ale kilka dni temu meczyla mnie biagunka i mdlosi. do dzis zostalo tylko czeste oddawanie kalu. co wy o tym wszystkim myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko z tego co wiem to przy pozamacicznej strasznie brzuch boli wieć jak źle się będziesz czuła to na pogotowie jedź. Bo jak zadzwonisz po karetkę to pewnie powiedzą że to okres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do też staraczki> skoro się spóźnia to test prawdę Ci powie:) Objawy każdy ma inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez staraczka
ja rozumiem tylko kolejny raz nie chce sie rozczarowac wiec jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moje laski: ZACZYNAM NOWY CYKL:) Nie wiem czy sie kiedys tak z @ cieszylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja wstretna @ przyjdzie bo juz daje o sobie znac pryszcze mi wychodza jak zawsze przed nia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna no co ty!! myślałam że zaczniesz dobrą passę a po tobie reszta dziewczyn grrrrrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadzieje zawsze mam chociaz czasami marudze ale przed okresem nadzieja sie zmniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi jaka macie temperature po zmierzeniu popoludniu np o 16? bo ja sobie zmierzylam i mam 37,5 jeszcze takiej nie mialam a kilka razy juz mierzylam popoludniu i najwyzsza to 37,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×