Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość Kate 1988
Bylismy u ksiedza uzgodnic szcegoly slubu i w restauracji potwierdzic ilosc gosci..tesciowa potwierdzila ze nie przyjdzie moze do kosciola ale nei ma ochoty w ogole przychodizc i zebysmy jej obiad zamowili bo moze przyjdzie bezczelna..mam dosc an dzis:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, u mnie jest inna sytuacja ale też z tą samą osobą. Po prostu mam dość. Właśnie opierdzieliłam Lila Starcki:P :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa ona ma tylko synow i zawsze marzyla o corce, jednak sie nie udalo .... ale ona lubi krytykowac, ja bym prosto w oczy pannie mlodej nie powiedziala czegos takiego ale nie zachwycalabbym sie tez nie szczerze... wiem jak to sie mozna poczuc zle Ale nam gosci poodmawialo i to nie wszystko bo jak juz pisalam polowa nas nie ostrzeze ;/ Ilosc gosci na dzis : 59 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane:) świeżo upieczona mężatka - udzieli rad kilku:))))) Było super:)Wzruszające cudowne przeżycie:)...jedzenia tyle, że jeszcze drugie wesele można by za to wyprawić:)Dużo i pyszne...a jakie zaskoczenie wczoraj przy rozliczeniu za całość...miało być 200 zł za osobę...ale kierowniczka poprzednia (bo w piątek przed weselem dowiedzieliśmy się, że ta która z nami ustalała wszystko to się zwolniła..więc jeszcze stresy..bo wszystko trzeba było z nową ustalić:) się pomyliła w liczeniu i wyszło 150 za osobę:) Wódki poszło nam raptem 12 butelek...wina białego najwięcej...piwa chyba też ze 12 butelek...została masa soków..ale za to prawie na styk byliśmy z gazowanymi napojami bo zostało może po 5 butelek coli i sprit'a...za to dużo fanty:) A no i jedna uwaga Kochane...jak macie kolorowe róże - nie wiem jak z innymi kwiatami - ..ja miałam bordowe..to trzymajcie je z daleko od sukni...bo później..nawet jak delikatnie dotkniecie..to zostają plamy.. A zespół jak świetnie grał...wczoraj wszyscy dzwonili, że to było najlepsze wesele na jakim do tej pory byli:))Miło się czegoś takiego słucha:) A na i prezenty:) Trzy walizkowe zestawy sztućców:) "żeby nie było,m że same pieniądze dajemy" - tak mi się goście tłumaczyli:) Oj cieszę się, że już po wszystkim..a z drugiej strony troszkę szkoda:) Trzymam kciuki za te z 11:)I całą resztę:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Aneta ze wszystko sie udalo, pogode chyba tez mieliscie super. U mnie zostaly 3 dni.. cala sie trzese i chudne z dnia na dzien.. suknie juz odebralam zmniejszona ale nie wiem czy nie bede jej zmniejszac raz jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate1988
Ciesze sie ze wszystko sie udalo i gratuluje oraz zazdrosczze:) ja slubuje w sobote martwi mnei juz wszytsko i ta fatalna pogoda ktora ma sie od poniedzialku polepszyc:( trzymam kciuki za nasza piatkowa tez:)mam nadziej i ciagle sobei powtarzam bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:) Życzę Wam aby każdy dzień obfitował w wiele pozytywnych uczuć i wrażeń:) szczęścia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pogoda się polepsza ale do naszego ślubu jeszcze trochę to może się pogorszyć :) Wszystkiego najlepszego na 4 wrześniówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko, wszystkiego naj naj na nowej drodze życia:) i oby każdy Wasz dzień był pełen radości i miłości:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka gratulujemy, Evita będzie dobrze :P Kate, pogoda będzie dobra! :] Od środy ma być ładnie,w piątek ma popadać przelotnie. Mój luby tak się za mną stęsknił, że na dekolcie mam plamę, a suknię mam z dużym wcięciem prawie do samego pempka ( w kształcie trójkąta idącego ku dołowi), zostaje mi tylko peeling, a za 4 dni ślub... Jeszcze nie czuję stresu :P Już dostajemy zaproszenia jako małżeństwo na kolejne śluby, 3 tygodnie temu byłam mile zaskoczona czytając ;) jak myślicie nie będzie dalej skóra schodziła? Będę piła dużo soków marchwiowym i natłuszczała skórę masłem kakaowym i balsamem.A zadrapał mnie brodą:P Aneta, jak zabawy oczepinowe, w ogóle jak ludziki się zachowywały na początku, dużo osób szalało na parkiecie czy dopiero z czasem? Dziewczyny, gdzie dostanę przyssawki? Kierowca powiedział, że jedynie przyssawki wchodzą w grę by dekorację umocować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyssawki na gieldzie kwiatowej na broniszach lub na allegro za pobraniem z wysylka dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przyjmiecie mnie jeszcze do swojego grona?? ;D Ja biorę ślub 2 października, dokładnie w moje urodziny. Przygotowania są już w bardzo zaawansowanej formie. Właśnie czekam na sukienkę która w tym tygodniu ma przyjechać do sklepu, nie moge sie jej doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.20b
Witam dziewczątka :) Gratuluje już mężatką świeżutkim i za relacje jak to wszystko poszło. U mnie wstępnie koszty na 50 osób z nami i 5 dzieci wyszło 14 tysięcy. dlatego że za orkiestrę nie płacimy ale to napisze potem dlaczego tak jest. Samochodzikiem naszym pojedziemy wystrój sali i napoje oraz owoce w cenie menu. W Bielsku-białej woj. śląskie za osobę płacę 155 zł. Muszę kupić tylko jeszcze winko i "ognistą wodę" Ja mam etole z futerka na październik idę 20.09 na dopasowanie sukni to zobaczę czy dobrze dobrałam etole ale jak na moje oko wydaje mi się że tak. Przepraszam wieczorkiem postaram się więcej rozpisać muszę na razie zmykać. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografiaslubna
Witam serdecznie. Jeżeli chodzi o miesiące wrzesień i październik mam wolny termin: >> 25 wrzesień 2010 >> 2 i 30 październik 2010. zapraszam na moją stronę www.bednarczykpolska.strefa.pl działam na terenie małopolski i sląska. FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki :) właśnie wróciłam z wyjazdu i nie zdążyłam przeczytać co się u nas działo, także nadrobię jutro :) Moja suknia odebrana, potrzebna była mała przeróbka i już jest ok :) wszyscy uważają, że wyglądam pięknie - mam nadzieję, że na prawdę tak jest :) kupiliśmy dla mojego R. brakujące rzeczy, także ubrany od stóp do głów :) zrobiłam dziś sobie nowe okulary i szkła kontaktowe. zobaczę czy się do szkieł przyzwyczaję, bo zależy mi, żeby na weselu chociaż nie stresować się pomazanymi szkłami ;) jutro idziemy na lekcję tańca, ale jakoś wątpię żebyśmy w 2-3 lekcje opanowali pierwszy tanieć :/ kurcze mam już stresa coraz większego, a jak tam dziewczyny z 11go i z mojego 18go? nam zostały płatności bo pozamawiane mamy wszystko, oraz zakup alkoholi (poza wódką), wieczory panieński i kawalerski, oraz moje włosy, paznokcie , złapanie kolorku itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas dobrze, powoli zaczynam się denerwować, nie wiem czy to od stresu czy jak, ale mam plamki na plecach ( ale po czym?) takie niewielkie, wszyscy mówią, że nic takiego nie mam. Może jestem przewrażliwiona. Dziś idę na próbny makijaż, piaskowanie i zdjęcie kamienia. Przygotowania idą pełną parą, zmienianie wykładzin, przymocowanie haczka na suknienkę, malowanie drzwi, sprzątanie :P Mój luby kazał mi wystawić butyna parapet ( dobrze,że mam duży w mieszkaniu), ale dlaczego to nie wiem. Wychodzi masę prblemów - niezależnych od Nas. Chciałabym żeby już było po 11 ;) W dodatku druga strona niczym się nie interesuje-szkoda mi narzeczonego, zero odzewu, żadnego kontaktu, wsparcia. Takie numery są... Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pierwszego tańca-nie wiem jak zatańczymy, dawno nie praktykowaliśmy a wolne Nam nie wychodzą. Także nie wiem jak to będzie, trochę się obawiam bo na bank będą 3 osoby (bardzo zyczliwe) [ nie ode mnie), którym nawet jesli bedzie sie podobalo to i tak beda narzekać. Zaraz zmykam, ogarniac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Dziewczyny coraz bardziej sie zalamuje:( od poniedzialku nam odmowilo prawie 20 osob... takze z 70 kilku osob zostalo nam 50 z hakiem..jezuuuu co to za weselee..dzis tez nam jedna osoba odmowila ale bedziemy juz za nich placic bo nie bede na restauracji robic z siebei idioty i co dnia zmniejszac ilosc gosci..pozatym problem za problemem..kiedys myslalam ze tydzien przed slubem jets najpiekniejsy ze sie na niego czeka ale to jest jakis koszmar! zycze wam zebyscie czegos takiego nie musialy przechodzic..dzis o 14 moja probna ciekawe czy tym razem babk nie nawali..trzymajcie kciuki prosez was..co do pogody u mnie ma w sobote padac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate 1988 a nie możecie doprosić kilka osób ? My to mamy zrobiona taką czarną listę w razie duzo osób odpadnie to doprosimy ... Nie martw się na pewno się ułoży wszystko i potem pomyślisz ze te nerwy były nie potrzebne .. :) Trzymaj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to glupie ale wierze w sile wyobrazni i wyobrazam sobie od miesiaca ze wychodze z kosciola i czuje slonce na skorze! moze sie uda... u mnie wczoraj odmowila jedna osoba ale specjalnie na sali podajac ostateczna liczbe osob podalam 3 osoby mniej - zawsze mozna domowic dzien wczesniej i doplacic. wiec teraz musze domowic tylko dwie. od wczoraj nic nie schudlam, moze suknia nie spadnie ze mnie przyszlo bolerko - bardzo fajne - bardzo jasne ecru. wodka kupiona, zostalo mi uprasowac 140 szarf na krzeszla, 18 zaslon, kupic kwiaty na gieldzie i rozdzielic winietki na stoly, jedna wizyta w solarium, i pocwiczyc taniec. Ktoras z was pisala o 3 lekcjach tanca - np walca wiedenskiego opanowalismy w 3 lekcje wiec da sie! :) oj stresuje sie strasznie, oby ta pogoda byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak u was jest w kościele czy mają krzesła czy same klęczniki bo u nas w kościle sa takie klęczniki http://www.slub.lomza.pl/images/img/dekoracje/DSC00013.jpg ale mi się to nie podoba bo ja bym wolała krzesła zeby to wyglądało tak http://www.slub.lomza.pl/images/img/dekoracje/DSC00012.jpg i jak nie mają w kościele krzeseł to nie wiem co ja mam zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta dawno mnie nie było. Zaślubionym już paniom życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. PM tym z 10 i 11 września życzę ładnej pogody (trzymam kciuki żeby tak było). Evita84 po kwiaty to będziesz jechała może na tą giełdę kwiatową na Broniszach?? Ja co prawda mam dopiero 23 października ślub ale zastanawiam się czy oby też tam się nie wybrać. Nigdy tam nie byłam i nie wiem jak tam jest. Opłaca się tam jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzi, zostało 3 dni do ślubu, doprosić?:| Nie uważasz, że to takie faux pas(?) Patrzę,że u Was tj i u mnie przygotowania pełną parą. Mi wszyscy mówią, że chudnę, a jem tyle słodkiego! ;) Śnią mi się różne dziwne rzeczy, 2 noce pod rząd wesele mi się śniło. Kate, będzie dobrze ;) Idę na 14.30 na próbny, bo tamten co miałam to... Dobrze, że w innym salonie mieli termin wolny na sobotę. Makijaż mam na 12.00 w sobotę, z godzinę będzie mnie malowała.. Mam nadzieję, że kołtuna nie dostanę widząc ten make up. Dzisiaj jest ładna pogoda, bynajmniej na tą chwilę ;) Evita, u Ciebie zostało już tylko 2 dni! ;) Życzę Wszystkim miłego dnia i bezstresowych przygotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa PM
Odnoszę wrażenie że coraz mniej wpisów... chyba każda z nas skupia się na przygotowaniach. Osobiście mam już serdecznie dość tych przygotowań, zaczynam żałować że nie wybraliśmy jakiejś wcześniejszej daty ... zgłupieć można. Wczoraj spotkały się nasze mamy i debatowały o menu ... i zastanawiałam się czy przypadkiem nie jestem w jakieś ukrytej kamerze bo mamy żeby nie skłamać dyskutowały pół godziny nad tym co lepsze czy tradycyjny rosół czy jakaś zupa krem z grzybów. Niestety moja psychika wytrzymała tylko ustalanie pierwszego posiłku po czym wyszłam, bo mi to obojętne co będzie stało na stole skoro i tak pewnie nie będę tego jeść Jutro odbieramy obrączki i chyba czas zacząć szukać butów dla J ... Dziewczyny takie mam pytanie jeśli suknia jest ecru to koszula jaka powinna być? ecru czy bez znaczenia może być biała i czy Wasi mężczyźni będą mieli takie ozdobne kamizelki czy tylko musznik? Mój mężczyzna nie chce kamizelki twierdzi że i tak nie będzie mógł zdjąć marynarki i nie ma ochoty się gotować w dodatkowym zbędnym według niego ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Evita trzymam kciuki za Ciebei i pogode:) nie wypada nam kogos dopraszac 3 dni przed slubem pozatym mielssimy czarna liste i juz ja wykorzystalismy jakis czas temu takze ze 110 osob zostalo nam 58:( ale postaram sie nei załamywac, wmawiam sobei same pozytywne rzezcy i pogoda tez niee jst anjwazniejsza wazne zebysmy byli szczesliwi w tym dniu! moj D tez nei bedzie miala kamizelki ale bedzie mial muche i kazmizelka nie pasuje moim zdaniem...suknia gotowa kwiaty bede jutro..panienskiego nie robie, swiadkowa nie chciala sie podjac a ja sobei sam nie bede go organizowac nie mam juz ani sily ani ochoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje już za pozno . Ja zaprosiłam ok 170 osób zdając sobie sprawe z tego ze odpadnie nam z 40 - 30 a w razie czego jak odpadnie więcej to ruszy czarna lista ja planuje wesele na 130 osób i dlatego zaprosiłam tyle bo wiadomo ze wszyscy nie przyjdą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRZESNIOWa PM - mam nadzieje ze makijaz sie uda :-) ja robie sama bo mi najlepiej wychodzi samej , tylko zeby rece mi sie nie trzesly hihi zaopatrze sie w cos na uspokojenie na wszelki wypadek ;-) Buty postawione na parapecie zapewniaja to ,ze w nocy wleci w nie szczescie a luby niech wlosy w marynare kase to wam zapewni bogactwo, My dopiero od poniedzialku sami bedziemy trenowac, niestety nie umiem tanczyc wiec bede musiala walnac se kielicha ;p KATE 1988- nie przejmuj sie ja tez bede miala malutkie wesele, nie o tym marzylam, ale coz... nie w tym rzecz, zycze powodzenia z tym makijazem , oby byl sliczny EVITA- tez sporobuje sobie wyobrazic ladna pogode , a mi sie ciagle wydaje ze mam wielki brzuch, hmmm... NOWA PM- Ty chyba z 9 paz tak jak ja, juz spie kiepsko i zyje w stresie, moj Ł musi miec kamizelke zeby troche go wyszczuplilo hihi. .. my menu mamy jeszcze nie ustalone ale moj facet to kucharz robil setki wesel wiec jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa PM
Nas też rodzice namówili do zaproszenia większej liczby osób bo myśleli że i tak sporo osób nam odmówi. U nas jest jeszcze kwestia że w zależności od liczby osób ustalana jest cena talerzyka. (im więcej osób tym tańszy jest talerzyk) I co się okazuje planowaliśmy wesele na 150 osób .... zaprosiliśmy 200 a na tą chwile na miesiąc przed mamy nuż potwierdzonych 180 osób ... tylko 8 nam odmówiło i jedna rodzina da nam odpowiedź za mniej więcej tydzień czy będą bo ich obecność uzależniona jest od tego czy dostaną bilety bo mieszkają na stałe w Brukseli (to jest 10 osób). A też myśleliśmy że odmówi nam tak 30-40 osób ... a tu niespodzianka... Zakładanie ile osób przyjdzie to jest takie wróżenie z fusów ... jako z ciekawostek powiem że na weselu którym byłam w sobotę .. przyszło więcej osób niż było zaproszonych. To dopiero była niespodzianka dla młodych.... ścisk przez to zrobił się masakryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×