Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

dziś ostatni dzień w pracy i urlopik:) muszę odpocząć do ślubu i wyspać się przede wszystkim;) jeszcze sporo rzeczy nam zostało do uzgodnienia, prawie wszystkie spotkania na jutro i sobotę ustaliliśmy, bo w przyszłym tygodniu zamierzam pięknieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem madzi, tylko kilka dni pozostało do wielkiego dnia:) z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej boję się, stres i te sprawy. Choć jem normalnie i tu zdziwienie koleżanek z pracy, bo one prawie nie jadły gdy były na moim miejscu;) obym nie przytyła, bo w kieckę nie wejdę:P najfajniejsze jest to, że do pracy wracam 26 października - tyle laby przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam dziś, że na przełomie października ma być już mega zima... zaczynają wkurzać mnie te prognozy pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evah207
Hej dziewczyny Fajne podwiązki są na allegro można sobie zamówic z wyszytą datą oraz imionami, Już taką zakupiłam. a kokardki dla gosci robię sama :/ jeszcze trochę mi brakuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też bym tak wolała trochę śniegu, mrozu, i słońca, niż deszcz. Popakowaliśmy wczoraj cukierki do kuferków, także czekają już gotowe w kartonie:)) Już mi się dłuższy,a do tego 30.10. sporo jeszcze czasu:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez się jakoś dłuży wcześniej szybciej mi to leciało niz teraz . A co najgorsze zastosowałam metodę na opóznienie okresu żeby nie dostać 30 tak jak mi wypada to już 8 dzień nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evah207
Ja też wolę śnieg niż deszcz. Aby tylko nie było snieżycy i mrozu bardzo tak jak straszą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzi no mi w dniu 30.10 tez miala wypaść @ więc zastosowałam także metodę przdłużenia tabletek i biore już drugie opakowanie a mimo to mam.... podejrzewam, że to kwestia brania też antybiotku na anginę, one osłabiają działanie tabletek anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie biorę anty anty i nie brałam :) Ja zastosowałam metodę 3 razy dziennie przez tydzień Witaminę C i jak na razie nie mam okresu tak poradziła Pani na naukach :) i tak zrobiłam :) Mój R mówi żebym poszła do niej żeby teraz dała rade na przywrócenie :) :) Mam nadzieje że dostane :) Moja mama to szczęśliwa że nie mam mówi że to może inna przyczyna heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprosiliśmy prawie 200 gości i połowa nam odpadła przeważnie z mojej strony bo im daleko a ślub mamy w parafii u mojego R to jest 35 km ode mnie i zaraz nie daleko jest karczma na której mamy wesele i takie to było wykręcanie się :/ lipnie a liczyliśmy ze nam z 50 osób tylko odpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny mam pytanko jakie macie przygotowane prezenty dla rodziców w ramach podziękowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim jutrzejszym PM życzę słonecznej pogody :)) niezapomnianych wrażeń, dużo radości i spełnienia, aby ten dzień takim jakim go sobie wymarzyłyście :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani na naukach
Ci poradziła?????a kto ona lekarz że jej tak slepo słuchasz????bosZz XXI w. I to jeszcze witaminę C????słuchaj ja jako palacz też łykam witaminę c i jakoś nigdy okres od tego mi się nie przesunął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie porównuj mnie do siebie bo ja nie jestem palaczem :p A papierosy zapewne wszystkie Wit ci wypłukują i nie masz nic i takie dawki Wit to dla ciebie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani na naukach
każda ingerencja w organizm jest szkodliwa zwłaszcza w sprawach związanych z płodnością.Nie przyszło ci do głowy że z nerwów sam ci się okres przesunie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×