Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Wiolkciu no po dianie miało sie wyregulowac na troche :( A tu były cykle 13, 52, 45 a teraz juz jest 63 i lipa :( Musze leciec po luteine albo duphaston! I niech mi pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooo takie sa u niego kolejki.... nazywa sie Marek Pabian, przyjmuje w Zabrzu i Świętochłowicach. Mam nadzieje ze pomoze mi zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki???? ale kafe szwankuje wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic nie wyskakuje....... wiolkcia napisz jak pęcherzyki się mają???? szarloteńka może masz rację że ten ból piersi u ciebie to wina hormonków, może estradiol??? a co u nerwuska????????? Justyś trzymaj sie w tym szpitalu pamiętaj że masz gronko osób, które ci dobrze życzą:) cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:) Dziewczynki nic nie pisze bo i tak nie wiem czy dochodzi do Was :( forum przezywa przesilenie wiosenne chyba :( no jest masakrycznie a ja uzalezniłam sie od Was !!!!!! Justys Kochana trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie, niech Cie tam całą przebadają, znajdą przyczynę i wracaj do nas szyciutko !!!!! Będę Tesknić Maleńka :( Trzymaj się cieplutko :) Czekająca bardzo zastanawia mnie ten brak @... a czy Ty testowałaś??? U mnie oki, dzisiaj sobie pospałam, bo M wrócił z nocki i towarzyszyłam mu.... czuje sie ok, tzn brzuszek pobolewa jak zrobie cos gwałtownie, albo wejde szybciej po schodach.... poza tym piersi bolą :( Cięzko mi bez tych kropli, pół nocy nie spałam, prawie nie oddycham , ale musze dac rade dla rybci... :) dajcie znac czy w ogole widac to co napisze, bo ja nic nie widze, odczytuje tylko Wasze wypowiedzi na poczcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czekajaca slonko nie nerwuj sie tak na mnie 🌼 Justys slonce wracaj do nas szybciutko 🌼 Nerwusku jak sie z Rybcia czujecie?? 🌼 Wiolkcia a moze dzis uslyszysz od ginka ze jest rybcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle przeczytalalam wiolkcia moze u ginka dowiesz sie co i jak w starankach o rybcie ( przeczytalam ze to ciebie swedza cycochy;) ) A ty Szarlotko moze @ nie ujzysz i bedzie mila niespodzianka ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku widac tylko forum warjuje trzeba chyba gdzies sie przeniesc jak nie przestanie🌼 dla Ciebie i rybci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys kochana 3mam kciuki żeby się sprawa wyjaśniła :) a co do mnie??? to lipa poddałam się :(:(:( brak owulki chyba w tym cyklu i odpuściłam sobie :(:(:( bo wczoraj pojawił się niby śluz ale nawet nie mam siły na staranka :( ale jeśli to byłaby owulka to trochę późno :( mam już dość :( i mój M też ma dość już mnie :( ale załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.................tak chciałąm z wami pogadulic a to znów siadło!!! CMOKI DLA WAS WIELKIE!!!! Jak niedługo się nie poprawi to może naprawdę się przeniesiemy gdzieś????? bo brak mi pogaduch z wami :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co jest z tym forum?????????!!!!!!!!!!:(Nikt z tym porządku nie zrobi??????Bo mi tak smutno bez was::(:(:( U mnie dzisiaj 27 dc ale dzisiaj pewnie już @ dostanę bo plamienie się nasiliło...nawet bałams ię pranka żeby znowu nie krwawić.....ale zaczynają się bóle typowo małpiaste,plamienia są i piersi przestają boleć więc tak jakby mijało to napięcie i czekam na @:(Wolałabym żeby już przyszła bo mam już podły nastrój a im szybciej przyjdzie tym lepszy dzień cyklu będzie u umówionego gina...:( Kurczę ja już sama nie wiem co jest.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac widać tylko wskakuje z opóźnieniem. to juz jest przesada z tym przeciążeniem- ne można sobie swobodnie popisać. byłam wczoraj u ginka no i powiedział że pęcherzyk piekny wielki i na dniach pyknie więc zalecił pranko- oczywiście nie zamierzałam nie zastosować sie do zalecen lekarza :):):) było pranko a co :):):)- nic mnie nie boli więc nie będę wiedziała kiedy pęknie- jutro znów usg i zobaczymy czy strzelił :) ginek powiedział że nawet jak pęcherzyki sa i pekają to i tak to daje tylko 15-20% szans na zaciążenie- reszta po stronie nasionek i prawidłowego zagnieźdzenia. buziaczki laseczki- miłego dzioneczka :):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia no to masz szanse:):):):)...mojego wpisu poprzedniego coś nie widać może się pojawi później....:( w każdym razie dziś lub jutro najpóźniej wielkie nadejście @ bo ją już strasznie przeczuwam....... I znów zła jestem bo troszkę nadziei było....:(:(nie mogę się doczekać już wizyty u Twojego lekarza.....szkoda że się tam nie spotkamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laleczki:) Albo tak pusto albo znow warjuje kafe:P Wiolkcia cos mi sie zdaje slonko ze zmienisz tabeleczke w tym miesiacu ;) Tak samo trzymam kciuki za szarlotke ninke i reszte dziewczynek;) Nerwusku jak sie czujecie:) Berbelku slonce co sie nie odzywasz? :) Buziaki dla wszystkich kobitek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamilla odzywam się napisałam dziś rano ale kafe szaleje i nie widać mojego postu :( u mnie totalna załamka:(:( brak oznak owulki w tym cyklu :( teraz pojazwił się jakiś śluz ale to raczej nie owulka a jeśli to ona to i tak pranka nie będzie bo mój M wyjechał znowu :( ja mam już dość tego czekania liczenia i takie tam nie wytrzymuję już a przez to mój M nie wytrzymuje ze mną :( nigdy mi się nie uda mieć dzidzi :( zostanę tu sama jak palec bo każda z Was zapewno przepisze się już niedługo do tabelki brzuchatek :(:( aż się żyć nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaka30
Hop hop:-) Działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie masakra z tym forum- mega opóźnienie w wyslaniu postu !!! Kamilko chciałabym aby się udało w tym cyklu ale nie nastawiam sie za bardzo że się uda bo w poprzednim cyklu też pięknie miało byc i co- nic :( co ma być to będzie ja w każdym razie robie wszystko by się udało- reszta w rękach Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wieczorem zauwazyłam u siebie "jajeczny" śluz ;) Pomeczylam troszke M ( z klutni najprzyjemniejsze jest godzenie;) M od kad wyjasnilismy sobie pare spraw mogl by sie godzic kilka razy dziennie;) ). Nic nie obliczam i nie mierze,wiem ze dzisiaj mam 11dc:P i tyle . Zgadzam sie z wiolkcia ze wszystko w rekach Boga. Berbelku słonko nie zalamuj sie moze w tym cyklu bedziesz miala mila niespodzianke mimo tego ze za specjalnie sie z M nie staraliscie. Czasem wystarczy 1 raz spontaniczny i powstaje rybcia;) Kochanie uszy do gory i uśmiech na buzi poprosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zróbcie tak po napisaniu posta wyskakuje kolejna strona pusta i nie widac to co napisalyscie. Np wyskoczy pusta str175 kliknijcie na str 174 i w linku na gorze na samym koncu jest cyfra 5090 zmiencie ja na 5091 i wyskakuja kolejne posty. Cyfra ktora podalam moze byc u was inna ale trzeba ja zmienic na wieksza o 1 i wyskakuja napisane posty. Mam nadzieje ze jakos wyjasnilam w miare zrozumiale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×