Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

łap berbelek, moge Ci w sumie oddać cały mój luz, bo ja bardzo chętnie bym się czymś zajęła. Czas wtedy szybciej leci, a tak... co 5 min zerkam na zegar a wskazówka wygląda, jakby się jej też nie chciało ruszać. O, no to zróbmy zamianę, ja Ci oddam luz a Ty mi bladą krechę :D I już interes ubity, a my obie zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia no powera dostąłam niezłego :classic_cool: Juz mi sie koraliki pokończyły :P:P:P Powinnam chyba hurtownie otworzyc bo tak mi sie to podoba :P:P:P:P A z samopoczuciem raz gorzej raz lepiej, teraz meczy mnie katar :O:O:O A tak pozatym to mam dzisiaj 76 dc i cisza..... Werna jade z mezem , tesciowa w góry :) Otworzyc sezon jak sie to mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna jak wyjdzie II mocna to mogę Ci dać tą jasną :) ale tylko jak wyjdzie mi ta druga mocna :) a ty dasz mi luzik bo ja mam full pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca, to jak Ty biznesówką zostaniesz, to pewnie z nami nawet gadać nie będziesz :P A masz już jakichś potencjalnych kupców? Czy robisz narazie dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BERBELKU ano własnie zycze CI jeszcze z okazji urodzin mocnej drugiej krechy !!!!!!!!!! :):):):):) WERNA nie mam kupców, narazie robie dla siebie :) Wogóle to od wczoraj sie ucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca ja właśnie kupiłam sobie taki ekolczyki samoróbki od kumpeli jej ceny są w przedziale od 4-8 zł i ma naprawde fajne rzeczy :) więc może biznes rozkręcisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek moze i biznes bym rozkreciła ale nie mam znajomych za duzo :( Takich którymi to moze sprzedac wiec lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ja tez chce złozyć życzenia dla berebelka :):):) Słonko przede wszystkim spełnienia marzeń , spokojnie przebiegajacej ciąży, szybkiego porodu i zdrowego dzidziulka :):):):) ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 no to może czekająca zaczniesz handelek kolczykami- zawsze jakiś grosik wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek Słoneczko wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń :):):) a lepszego prezentu nie mozna sobie wymarzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERNA I WIOLKICIA dziekuje ale nie sadze zebym miała super talent :P Do teog te fotki niewyrazne. A i koraliki bardzo małe i mało bogate kolorystycznie wiec nie mogłam zaszalec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece spowrotem na rowerek :) Bo mi telefon przerwał z niemiła wiadomoscia :( Moja mam musi isc do szpitala na cito w poniedziałek :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek dziekuje ale chyba nie za dobrze widac na tych fotkach :( No ja juz po 30 minutach rowerku :P:P:P Przejechane 12 kilometrów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam Kamilla się trzyma, nic nie pisze.... Biedaczka, pewnie się stresuje testowaniem. Kamillko, hop. hop!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek no jade :) Kiedys jechałąm wiecej ale to było za duoz, po 60 minut dziennie a nawet dochodziło do 120 :P:P:P Werna no własnie co tam nasza KAMILLA porabia. HOP HOP Lece do sklepu i po zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej jest tu ktoś, siedze w domku na zwolnieniu, zatoki sie przyplatały, katar mnie meczy juz 1,5 tyg. Odpoczywam. Czekam na @ albo na :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia owsia to średnio fajnie że masz te zatoki chore nie ciekawe :( ale liczę na to że @ do ciebie nie przyjdzie i rybcia wynagrodzi Ci te zatoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek czuje sie nawet dobrze, tylko te zimna, sa całe w ropie :( i wezły tez powiększone, od tego zimna :( a co u Ciebie? jutro z rana testujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×