Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Powiem Ci slonce ze nijakie. Brzuch czasem pobolewa a @ nie ma...tylko sluz taki jak plodny.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne z tym sluzem u ciebie... kurcze, moze akurat, zeby jak najmniej nas było na tej pierwszej liscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez to siedzenie w domu non stop mysle o jedzeniu, jadlam 2 godziny temu i juz mysle co by tu przekąsic ;D lodowka prawie pusta, jutro zakupy obowiazkowe'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrzedz ile ci sie podoba, tu jest na to miejsce, to dobrze ze sie spoznia, jest nadzieja. Wiecie co tak sobie pomyslalam ze gdybym zaskoczyla za 1 razem to wnet bym rodzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam sie udalo ale niestety poronilam teraz jest 3 mies bez proszkow i ten calkowicie odpuscilam z tempkami itd , a okresu nie ma i test negatywny. Kupilam 2 plytkowe akona i nie wiem czy wytrzymam zeby jednego dzisiaj nie zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobieciny:):):) Ja już powiesiłam firanki w jadalni ,potem wrzucę zdjątka):):)....obiad w piekarniku....czekam na M bo on jeszcze został na drugim mieszkanku....ktoś wcześniej pytał kiedy się przeprowadzamy...chyba Czekajaca...a wiec za jakieś 2 miesiące bo trzeba wyremontowac to dodatkowe mieszkanie ktore dokupilismy obok i sciane przebic:):).... U mnie nadal 13 dc:):)he he nic od rana się nie zmieniło....:) Jajniki mniej bola....więc obstawiam że owulka była wcześniej.... Dziewczynki nie dołować się bo kto mnie pocieszy???????????????????????? Jutro popołudniu dostanę następne firany....tym razem do łazienki:):) Bo w łazience mamy ogromne okno:):):)tak wyszło:)a więc powiesić muszę je jutro.....potem wreszcie PIT-a zawieźć....potem koleżanka...potem obiad....i przyszykować się na sobotę.....a w sobotę w ogóle masakra z czasem...napisze wam jutro he he he:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla a cóż mi innego pozostało?????? Narazie nie ma rybci i czeka mnie mnóstwo mało przyjemnych badań....gdyby nie mój optymizm wykończyłabym psychicznie siebie , M i córe......ale uwierz mi czasem jest strasznie ciężko:( Pocieszam się że nam się uda i już):):)L:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co jest @ nie ma test negatyw :( wszystko masz we wczesniejszych postach opisane slonce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acon plytkowy. Ten sluz jest dziwny... w wygladzie przypomina plodny.... wiem ze marudze jeszcze gorzej niz nasza Ninka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudzisz... ! moim zdaniem wygląda to ze sie udało wiec dziwi mnie ze test wyszedł (-), dlatego zrób jutro normalny test !!! trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie dawno wrocilam z pracy wiec jestem tak pozno kamilla trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie i wszystkim zycze milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×