Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej slonka. ja wrocilam z uczelni i padam:( u mnie nadal bez zmian... brak oznak ciazy, kurcze tak sobie mysle ze sie nie udalo:( jeszcze tydzien i sie dowiem. witam nowa kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia owsia..........26.............8.................23.04...... Brzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko Kamilla23............23...........4...................17. 05.......Wawa kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra wiolkcia..............28............13.......... .....23. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko karten..............28..........3.......??.05........Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1 ........18.03.2010r. ........????????????????..........????? tabelka zeby sie nie zapodziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia owsia..........26.............8.................23.04...... Brzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko Kamilla23............23...........4...................17. 05.......Wawa kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra wiolkcia..............28............13.......... .....23. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko karten..............28..........3.......??.05........Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... madziek1983.......27..............4..................30.04 IRL Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1 ........18.03.2010r. ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilokcia slonko powiem Ci ze mam dola. Nic nie pisalam ale zrobilam test w sobote wieczorem i ta druga kreska znow jasna wyszla:( i sama nie wiem co jest bo @ przeszla praktycznie bezboleśnie tylko krwawienie przez 2 dni a teraz plamienia. Do gin nie dzwonilam(pomysli ze wariuje).A tu nie pisalam bo znow zostane zwyzywana jak co miesiac ze mam urojona:( Wiec podsumowywujac do d..py...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia owsia..........26.............8.................23.04...... Brzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg madziek1983.......27..............4..................30.0 4 IRL malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko Kamilla23............23...........4...................17. 05.......Wawa kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra wiolkcia..............28............13.......... .....23. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko karten..............28..........3.......??.05........Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1 ........18.03.2010r. ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko to skocz na bete i bedziesz miała zupełna jasność. a jak tam Twoje piersi?? bolą dalej czy już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla ja przy pierwszej i drugiej ciazy mialam krwawienia w terminie @ ale bardzo skape i krotko trwaly, wiec moze ty tez nalezysz do grona tych kobiet ktore maja krwawienia w ciazy. poczytaj w necie ze wiele kobiet tak ma:) trzeba bylo zrobic bete bo ona rozwiaze twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys jeszcze tydzień do @ więc objawów moze jeszcze nie byc a rybcia już tam moze jest. niestety musisz czekac cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiolkcia. w sumie w sobote ma przyjsc @ ale czekam do poniedzialku bo chce byc pewna:) kurcze nienawidze czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poczatku staran co miesiac wydawalo mi sie ze to juz bo mialam rozne objawy ktore zreszta chyba samo sobie wmowilam... tym razem nic tylko podbrzusze mnie pobolewa troszke ale to moze byc z zupelnie innej przyczyny ale po cichutku licze na to ze moze sie udalo.za kilka dni sie okarze hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czekaniejest okrutne- szkoda że nie mamy wpływu na to by szybciej to minęło :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym ze bola( nie jakos bardzo, bola po bokach zwlaszcza przy dotyku) i M mowi ze sa wieksze i widac mi zylki, ja sama tego nie zauwazylam, sama nie wiem na co mam chec zeby zjesc, a do tego mam zmienny nastroj i sie czepiam(stwierdzenie M/0... Z beta poczekam jeszcze, powtorze test sikany jezeli pojawi sie druga kreska to zrobie bete i pojade do gin. Jezeli miala rybcia sie utrzymac to sie utrzymala jezeli nie trzeba bedzie dalej probowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezbolesna @ nigdy mi sie nie zdazyla nawet jak bralam tabsy to mnie podbrzusze w czasie @ bolalo troche. Justys ja nie mam takiego szczescia:( No i w pierwszym dniu nie byla to sama krew:( cos jak sluz plodny wymieszany z krwia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys jak nie w tym to w kolejnym. Czytalam w necie wypowiedz jakiegos lekarza ze jezeli ma byc ciaza to bedzie bo jezeli sa problemy i cos nie tak z rybcia to organizm po prostu wydala cos co jest zepsute po prostu biologia, a jak uda sie podtrzymac farmakologicznie to pozniej stres czy dzidzia bedzie zdrowa jezeli cala ciaza jest sztucznie podtrzymywana. Jakos tak to brzmialo mam nadzieje ze nie namieszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla skoro to nie bylo normalne krwawienie i w dodatku bezbolesne to bardzo mozliwe jest ze ciaza jest. wiec poczekaj i znow zatestuj. kreseczka bedzie ciemniec jak wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko to tak jak justys pisze moze jednak jestes w ciązy a to tylko takie plamienie. bo mnie piersiaki bolały ale w 2 dniu @ juz ból się skończył więc Kamilko zycze by rybcia sie utrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wiem co ma byc to bedzie. Jezeli rybcia jest to powinna byc juz ciemniejsza od tej sobotniej jezeli bedzie jedna Ito znaczy ze juz nie ma...:( Co sadzicie slonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ew. 4dc i zawsze w momencie jak @ nadchodzila bol przechodzil a w tym nie... Nie nastawiam sie ze bedzie ok i staram sie myslec ze to byla @ ale cieżko... Dzieki za wsparcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia dobrze masz, że mąż Cie wspiera. Ja własnie przed chwila sie z moim sciełam, mam humory, on tego za grosz nie rozumie, taki dól mam od rana. Wyć mi się chce, czemu on mnie nie rozumie? Ja wiem, że on to też przeżywa, ale naprawde nie mam z kim o tym pogadać. A on sie do mnie prawie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czytałam gdzieś wypowiedzi kobiet ze dopiero w 2 miesiącu ciązy test im wyszedł z 2 kreseczkami- więc tu też nie ma normy. ale jeśli bedzie się blada utrzymywac to ja bym poszła na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, czasami przecież jest tak ze jest okres chociaz jest ciaza. Nadzieja jest dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak beda II to na bete pojde na pewno. A nadzieja chyba tylko taka cichutenka w serduchu jest. Mysli staram sie kierowac na to ze zaczynam kolejny cykl... Lece do domu jak dotre to sie odezwe Buzialek slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia kazdy przezywa to na inny sposób. może Twóm M woli poprostu o tym nie mówic by nie bolało. Kochani nie kłóćcie się z M bo mamy pracowac nad rybcią a kłótnie tylko w tym przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wychodzil przed chwilą na słuzbe to tylko "na razie" powiedział, a widzial ze bylam zaplakana. Jest nie czuły, a jak czasami po prostu chcialabym sie przytulic, i zeby nawet sklamal, ale zeby powiedzial ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×