Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

do póxniej Kamilko :):):) oj to będzie się działo teraz na forum- bedzie dużo rybeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cos zadko tu zagladaja dziewczyny:( a niektore to juz o nas zapomnialy.... ciekawe co z berbelkiem???????????? juz pewnie wrocila od gina bo miala na 18. berbelku pisz co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dziś strasznie cicho na forum, może wieczorkiem bedzie nas więcej. no własnie berebelku jak tam po wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia, olej te pannę, to najlepszy sposób na takie jak ona. Berbelek na pewno jest już spokojniejsza. Brzusio mnie pobolewa i w krzyżu tez... chyba w sobote zrobie kolejny test, nie wytrzymam do bety, a ją zrobie dopiero w srode, no najwczesniej w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys testujemy w sobote? ja i tak nie bede miec dostepu do neta wiec odezwe sie dopiero w niedziele, albo we wtorek bo w pon przyjezdzaja do mnie rodzice znow bedzie gadanie o wnukach.... eghhhhhhhhhhh wiecie co, dzisiaj na dzialce obok mojego domku nowego spacerowal bocian, moze o jakis znak???? kurde jestem w stanie uwierzyc we wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia no ja w niedziele raczej testuje:) a w niedziele jak bylismy z M na odpuscie to po wyjsciu z samochodu tez nad nami niziutko bociek przelecial i moj M tez mowi ze cos z tego bedzie:) no wiecie ponoc bocki przepowiadaja powiekszenie rodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie buredl w mieszkaniu kupilismy nowe wyrko przemeblunek i wogole temu dzis sie nie udzielam... ALe widze ze wiadomosci od Berbelka brak, oj nie ladnie tak trzmac w nas w niecierpliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
dziewczyny prosze o pomoc...przyszły mi testy z allegro zrobiłam jeden i pojawiły się 2 kreseczki z tym że jedna bardzo słaba nie wiem co myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest slaba kreska to oznacza ciaze. wiec gratulacje!!!!!!!!!!!! a w ktorym dniu cyklu robilas test i jaki bo ja tez z allegro mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
kreseczka jest słaba ale widoczna i mój mężus mówi że ja widzi wiec chyba nie wydaje mi sie...tylko sie boje bo nie miałam jeszcze tych testów...jutro rano powtórze ale cała noc przedemna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jezeli pojawia sie druga kreseczka w czasie napisanym na ulotce to znaczy ze jest rybcia:) A ilu dniowe masz cykle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
pojawiła sie odrazu ale i tak sie boje że jutro bedzie 1 krecha:(ogólnie cykle mam 32 dniowe ale teraz jak biore clo no to tak 25-26, uwierzyłabym gdybym zobaczyła II grubasne krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jezeli dobrze zrozumialam to zrobilas go po poludniu a nie rano tak? jezeli jestes przed terminem @ to mogla wyjsc blada bo zrobilas po poludniu i rozcienczony mocz byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jezeli dobrze zrozumialam to zrobilas go po poludniu a nie rano tak? jezeli jestes przed terminem @ to mogla wyjsc blada bo zrobilas po poludniu i rozcienczony mocz byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
a teraz pytam w imieniu przyajciółki czy jest możliwe zeby rano test ciążowy był negatywny a wieczorem pozytywny?? ona przeczytała jakis artykuł w gazecie że to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
tak zrobiłam bo jakąs godzinke temu bo akurat wróciłam do domku zobaczyłam ze przyszły testy no i zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki w końcu się doczytałam jestem ciekawa co to za kr.... tak wypisuje i jestem bardzo ciekawa co tam u berbelka co u niej tam się dzieje biedna tak się stresowała i co tam u Was kobitki ciekawego ? widzę że chyba brzuchatek przybywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki wlasnie wrocilam do domu jestem padnieta.jutro piatek zobaczymy czy @ przyjdzie oby nie.piersiaki nic mnie nie bola brzuszek tez nie za bardzo nie wiem.mialam testowac jutro ale chyba sie wstrzymam zobaczymy co bedzie jutro! a jak u was jakies newsy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, imienniczko moja:D bralas clo? Jak długo? ja jestem II cykl na clo i potem duphaston i teraz jest 9 dni po duph, 34 dc, i nie mam okresu, a robilam z pierwszego moczu porannego juz dwa testy i oba negatywne wyszly.Nie wiem o co chodzi. Przeciez clo a tym bardziej duphaston to reguluja cykle, czemu mi sie spoznia i czemu negatywne testy? dodam ze tempka 37,1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×