Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Jejciu ryczec mi sie chce;(;(;( rano temp mialam 36,7 piersi bola i ta wredna @ odechciewa mi sie wszystkiego;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla nic nie jest przesądzone a ja trzymam za twoją rybcię mocno kciuki głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zaraz do apteki i nie dlugo bede naprawde mam lzy w oczach i nie moge sobie miejsca znalezc dziewczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiej firmy ten drugi test?? słyszałam że dobry jest Quick czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pink z reszta to nie wazne @ zaczyna sie rozkrecac jakbym wczoraj nie zrobila testu to bym nawet niex wiedziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila niee pankuj . Wiem że się boisz ale cały czas jest nadzieje zrób bete.. i co najważnijsze uspokój się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka przy pierwszej ciązy mila normalny okres.Na początku myłśała że jest w pierwszym tygodniach ciąży ciązy a potem okazął się zę zaciazyła już miesiąć wcześniej tylko miała okres i nic nie wiedziała. Wiec spokojnie czekaj zrób bete a nastepnie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam od lekarza... NIunka wazy 420gr. dl nie znam... i plci nie znam... Baba mnie wkurzyl, ale nie chce mi sie pisac. W sobote idziemy prywatnie na 3/4 D i wtedy sie wszystkiego dowiem :) Kamila, wybacz ze to napisze, ale ja juz wczoraj bylm przekonana ze napewno dostaniesz okres... Sorki, ale to taka twoja gra z twojej strony. Co miesiac 2 kreski i co miesiac okres. Teraz powinnas wpisac ze poronilas... Nie to nienoromalne. Za wszystkie tu was trzymam mocno kciukasy, wiem co kazda z was przezywa, ale twoje zachowanie przechodzi ludzkie pojecie... Nie chce byc niemial, i zeby dziewczyny o mnie zle myslaly, ale tez juz irytuje mnie twoje zachowanie i nastawienie... Ah a moze nie bede sie udzielac... Nerwusek odezwi sie jak bedziesz mogla SKarbie... Berbelek co u ciebie i Niunci?? Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek bez stresu mowie Ci... ja to mam pecha do tych ginekologow. Napoczatku fajnie , milo profesjonalnie a im dalej to kicha na calego... Jak zapytalam o plec to powiedziala- Ze nie chce jej sie przygladac... myslalam ze padne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nowaTu jak juz poznasz plec to daj znac od razu:) ale twoja niunia juz sobie ladnie wazy:) ciekawe czy nerwusek jest juz w domku i cikawe jak sie czuje...... tak bardzo mi jej szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys napewno napisze... :) Zaplace pponad 200zl nie wyjde dopoki sie nie dowiem!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOwa Tu oin często tak mówią bo boją się zę się pomyla. Dlatego wolą nie mówic nic. Moja koleżąnka urodziłą teraz córeczke a przez cała ciąże mówioo jej z usg że to będzie drugi chłopak ( jedego już ma ) . Jakie było jej zaskoczenie jak tu po urodzeniu mówią jej że ma córke. Lekarze wolą nie móić bo często przy pomyłkach ludzie mają do nich pretensje a to nie zawsze ich wina. niera coś się schowa, podwinie, a nieraz pempowna coś zastąpi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje nowaTu, i dziwi mnie ze twoja doktorka z takim tekstem wypalila ze nie chce sie jej dopatrywac jaka jest plec. no mnie to by tam chyba roznioslo jakbym to uslyszla:) ale najwazniejsze ze niunka sobie rosnie i dobrze sie rozwija:) ja jeszcze dwa tyg do testowania o ile @ nie przyjdzie i zobaczymy czy to clo cos pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia- ale tu nie chodzi, ze bala sie pomyliki. powiedziala, ze jak jestem taka ciekawska to zebym szla sobie prywatnie... Rozumiem jakby powiedziala- Dziecko zle sie ulozylo, nic nie zobaczymy... ale nie!!! Wystrzelila ze jej sie poprostu nie chce patrzec i mam sobie gdzies indziej isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej NowaTu jakaś dziwna ta twoja lekarka :( a niby po co ona tam jest bo to żeby sprawdzić płeć ale fajnie że idziesz na to 3/4 D efekt jest rewelacyjny bo była moja kuzynka ekstra a co do mnie to wiesz po tym co przeszłam to obawy napewno nei znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek rozumiem cie. u mnie wszystko ok, atez sie martwie. A to cos zakuje, to juz wysluchuje czy Niunka sie rusza. Teraz mi spadla morfologia i musze poprawic diete, wiecej zelaza. 2 miesiace temu byla idealna, a dzis jest na skraju normy... A czuje sie swietnie... i juz bede mysllala non stop czy wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każda kobieta to przeżywa każdą wizytę u lekarza każde badania wiem że trzeba myśleć pozytywnie ale jakoś mi trudno po tym wszystkim co się wydarzyło ale z drugiej strony skoro dzidzia już tyle wytrzymała to może wytrzyma już do końca czego bardzo bym chciała. Ja robie wszytskie badania w przyszłym tygodniu krew, mocz i takie tam żeby już było wszytsko i żebym miała wyniki na następną wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Właśnie wróciłam ze szpitala. Marze tylko o gorącej kąpieli !!! Najchętniej cały czas pałabym bo przynajmniej wtedy nie płacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku witaj sloneczko. a jak sie czujesz? myslami jestem z toba caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa tu -to skoro tak ci powiedziła to, masz racje,że się denerwujesz. Przecież poto placimy te cholerne skadki do zusu aby mieli chęci. - a nie wysyłali na prywatne badania. nerwusku - trzymaj sie , bardzo ci Współczuje..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nadal bol podbrzusza od rana juz:( dosc mocny jest..... test owulacyjny znow pozytywny, wiec teraz to juz nic nie wiem. no i sluz sie zmienil bo jest taki rzadki i bialy. a tempki niestety nie znam bo moj termometr wariuje i wskazuje ciagle inny wynik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety, ale sie narobilo i nie wiem co napisac zeby nikogo nie pominac i nie urazic. Nerwusku tak mi przykro jak bedziesz czegos potrzebowala to daj znac. Justys bedzie dobrze NowaTu trzeba bylo opitolic babsztyla co sobie mysli :P napewno o kims zapomnialam z gory przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×