Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Witam ponownie :) mielismy gosci wiec dopiero teraz ma chwile... nadrobiłam 3 strony... Witam nowe koleżanki i gratuluje 2 kreseczek... Dziewczyny prosze sie nie nakręcać, ani dołować, będzie dobrze :) takie mam przeczucie ;P Nina ktory dzien cyklu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jutro działajcie :P ja czuje sie tak sobie, czekam na ta kontrolna wizyte, potem do czwy do lekarza chce jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy masz ta kontrolna? co do dzialania to bylo ale nawet nie pomyslalam ze to moze byc owulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak było to ok, trzeba poprawic... i dobrze ze nie myslałas.... 9 czerwca mam kontrole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bylo po poludniu i zaraz musialam wstac wiec pewnie nic z tego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina jak bedzie miało byc to będzie :P wiec nie kontroluj tego tak bardzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kontroluje co ma byc to bedzie. dobra ja uciekam bo jutro mamy male zamieszanie w pracy i musze sie wyspac. dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko napisze co tam dziś z ginkiem ustaliłam. otórz rozmawialiśmy o laparoskopi i zdecyduje się na nią- tylko tak na kasę chorych terminy dopiero na września a prywatnie od zaraz tylko że to kosztuje 1500- masakraaaaaaaaaaaaaa- dobrze że siedziałam bo nogi ugieły mi się strasznie. nie stać mnie na takie drogie zabiegi więc pozostaje mi czekać- w międzyczasie dalej monitoringi i leczenie. Mój pęcherzyk już jest duży ale znów endometrium za małe :(- i tak w kółko :(:(:(w środę zapiszę się na termin na laparoskopie i obejrze czy te endometrium rośnie jak powinno. miłej nocki laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zapalam światło :) widzę, że chyba jeszcze wszystkie śpią. Ja niestety już z herbatką na stanowisku pracy.... Dzisiaj wielki dzień :) to co, która pierwsza się chwali kreseczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki a u mnie dupa jak zwykle....:(...tzn. wczoraj na kursie potwornie zaczela boleć mnie głowa:(To zawsze przepowiada mi @ za dzień góra dwa...bolała mnie do 5.00 rano!!!! Myślałam że umre!!!!M,ój M wrócił późno ale miał siły iść mi jeszcze na zakupy biedak....:(A w nocy zaczął mnie jeszcze pobolewać brzuszek na @ no i plamienie się nasiliło także @ zmierza ostro ,już mam jej wsszystkie objawy także jak tylko nadejdzie wpisze do tabeleczki 6 cykl stracony:(nie mam siły już.......:(a tyle rzeczy do zrobienia jeszcze dzisiaj...:(tyle spraw a mnie się tak nie chce:(myślałam że przyjdzie terminowo to przynajmniej po Bożym Ciele, po wyjeździe......a tu nie dość że przyłazi to jeszcze złośliwie wcześniej niż powinna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko tule Cie mocno sloneczko:* Nie przejmuj sie ja ten cykl tez mam stracony wiec razem bedziemy miec nadzieje ze nam sie w 7 moze uda:* Buziaki dla Wszystkich:* Milego dzionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:( zrobilam test i...... negatywny oczywiscie:( ani cienia kreski nie widac. czyli dzis wieczor lub jutro rano @ przyjdzie. a juz myslalam ze wkoncu zobacze te dwie kreski. no to fajny mam ten dzien dziecka bez nadziei:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziołszka :)
Witajcie Dziewczyny, na wstępie przepraszam, że Wam się tak wcinam. Jesteście takie zżyte, znacie się już a ja tu z czymś takim.. Jak wiecie to proszę poradzcie. Otóż staramy się z mężem już jakiś czas, mam dość rozczarowań.. Moje cykle wahają się od 31-33 dni. Znam swoje ciało bardzo dobrze bo kiedyś przez długi czas je obserwowałam. W tym cyklu hm... dzieje się inaczej. do terminu @ a co za tym idzie zrobienia testu mam jeszcze 5 dni :( Zwyczajnie zawsze na kilka dni przed @ zaczynałam czuć objawy typu: bolące piersi( przy dotyku w okolicy pach i pod nimi), jajniki. Teraz od samej owulacji mnie boli albo podbrzusze albo prawy jajnik, mam dużo białego śluzu (tylko trochę wypływa, reszta jest w środku- jest on biały ale klejący i jak tylko włożę palec od razu jest cały mokry) a dzisiaj zauważyłam, że piersi przy dotyku bolą mnie jeszcze bardziej. Nie wiem co o tym sądzić, czy to na nadchodzącą @?? Już sama nie wiem. staram się o tym nie myślećmam jeszcze kilka innych "objawów" czyt: "objaw" coś czego nie miałam jeszcze..Poradzcie. Piszę bo chciałabym- jeśli sobie wkręcam (nie po raz pierwszy)-żeby ktoś mnie przystopował.. Nadzieja rośnie a nie chcę przeżywać kolejnego już rozczarowania. Z góry dziękuję, pozdrawiam i trzymam kciuki by Wam też się udało!!! Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, bedzie dobrze! Chcialabym Ci tylko powiedziec, ze ja tez sie nakrecalam przy pierwszym cyklu z CLO- takie piekne objawy a tu dupa. Pozniej mi Wiola napisala, ze tez ja piersi tak bolaly... W nastepnym cyklu z CLO juz nie dalam sie nabrac na te objawy! To wszystko przez te lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ja juz zdarzylam sie nakrecic a teraz rozczarowanie:( nie rozumiem tylko jednego..... przeciez ja nie mialam problemu z zajsciem w ciaze bo dwa razy pod rzad sie udalo i to bez lekow...... a teraz juz drugi cykl co wogole nie moge zajsc mimo wspomagaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki doskonale Was rozumiem..ja już 8 raz przeżywałam rozczarowanie-myslalam,że po operacji od razu mi się uda..a tu d...pa!!!! Także jedyne co-trzeba się wypłakać,wyżalić tu na forum i zacząć od nowa! Wiolkcia myślę,że podjęłaś super decyzję z laporoskopią! A co do endometrium,to przecież w 1 fazie przed owulacją jest zawsze cienkie.Dopiero po owulce powinno być grubsze,więc nie zamartwiaj się na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, justyś..... tak mi przykro... ale plamienia jeszcze nie masz? Czasami testy nie wychodzą od razu. Może to jeszcze za wcześnie? Chciałabym Cię jakoś pocieszyć kochana 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Kochane spokojnie, nie panikujcie... Justys moze byc jeszcze za wczesnie, poczekaj spokojnie... ja dzisiaj jade do pracy ko kierowniczki, powiedziec ze wracam do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Mam pytanie. Mam dziś 14dc. Ostatni cykl miał 29dni. Także super :) Ale od wczoraj bolą mnie jajniki tzn brzuszek na dole ale wcale nie mocno tylko bardzo delikatnie. Inaczej niż na @ bo z reguły moja @ jest baaardzo bolesna. Nigdy tak nie miałam żeby w środku cyklu bolał mnie brzuch. Kochałam się z moim facetem w 3 pierwsze dni zaraz po okresie i wczoraj( z finiszem):D Czy któraś tak miała. czy ból brzuszka może być oznaką owulacji a może ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Widze testujecie i jakos negatywnie... Werna dzis do lekarza?? Neruwsek wrocisz do pracy, wpadniesz w swoj stary rytm i zanim sie nieobejrzysz znow bedziesz w ciazy. Czego bardzi Ci zycze. No zreszta jak kazdej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×