Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

chce bobasa to zmień lekarza- i poprosć o skierowanie na badanie hormonów- albo tez idziesz bez skierowania i Ci w labolatorium zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko to była mieszanka nr 3 ojca sroki. Wklep w goola i Ci wyskoczy. Nie są drogie, a wystarczają na długo. Ja piję już je od lutego i jeszcze trochę mi zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki nadi dzięki- zaraz obczaje wszystko :):):):) chce bobasa - niestety zrobienie podstawowych badań hormonalnych to koszt ok 100-120 zł- i to zwykłe badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :) Ja już spodam, bo mam dużo zakuwania. Egzaminy już tuż tuż.... Całouski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze za krotko sie staram i niepowinnam sie narazie przejmowac ze niemoge zajsc w ciaze ja mam bardzo nieregularne miesiaczki i nawet niewiem kiedy mam dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadi, miłego zakuwania :) chce bobasa moim zdaniem to ...dopiero starasz sie 3 m-ce... musisz poczekac, nie myslec tyle o tym i działac dalej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek26 czy ty opanowalas myslenie o dziecku bo ja niemoptrafie nadtym zapanowac dlatego weszlam na wasze forum zeby zapomiec niemyslec a przedewszystkim niedenerwowac swojego narzeczonego bo wywieram nanim taka presje ze sama sie na siebie wkurzm czasami traktuje go jak maszynke do zrobienia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo źle ze tak sie dzieje miedzy Wami... macie cieszyc sie seksem, soba..... kochajcie sie do 2, 3 dni tak dla przyjemnosci !!!!!! na pewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce bobasa- 3 miesiące to faktycznie krótko- ja zaczęłam badania po pół roku nieudanych prób i myślę że to odpowiedni czas- no ale to kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i skorzystaj z rad nerwuska- dobrze mówi :):):):) seks to przyjemnośc a nie robienie dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje bardzo sciskam i buziolki:* Wrocilam od fryzjera i lece dalej Buzial:* kochane jestescie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeka my wczesniej robilismy pranko co 2-3 dni ale teraz kiedy zaszłam od 9 do 21dc codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was baaaardzo serdecznie :) Wybaczcie, że w środę nie napisałam, ale od dwóch dni nie mam połączenia z internetem w domu. Dzisiaj niestety jestem w pracy, więc mogę napiasać co i jak. Więc dzidziuś ma już 1,5 cm, narazie to pęcherzyk, bo za wczesnie żeby zobaczyć jakieś zmiany strukturalne, czy serduszko. Dostałam skierowanie na badania i za miesiąc mam się znów pojawić.Kurcze, szkoda że dopiero za miesiąc.... :) Poza tym, to oprócz mdłości, wiecznego odbijania i braku apetytu, wszystko po staremu :) M szczęśliwy, rodzice szczęśliwi. A poza tym, to chcę napisać, że cholernie zazdroszczę wszystkim urlopowiczkom!!! No i oczywiśćie: Kama, wszelkiej pomyślności na Nowej Drodze życia, wiele szczęścia, miłości i spełnienia wszystkich wspólnych marzeń (w szczególności tego najwiekszego) życzy Werna i maluszek 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka wszystkiego naj naj na nowej drodze życia;)) Samych słonecznych dni:* Wiolkciu dziękuję za odp.. Każda z nas ma inne problemy:O ja za grube endo,to za cienkie..i tak wkółko! Justyś sądzę tak,jak Wiolkcia,byś zapisała się na laporo. Ja już miałam 6 lat temu ten zabieg i dzięki niemu można i sprawdzić drożność i pousuwać zmiany,zrosty itp.. Monika ja właśnie cały czas co 3-4 dni się seksilam z M-więc w płodne wypadłao o zgrozo 2 razy :O Jutro ostatni mecz i wolne,a u mnie właśnie się pl.odne zaczynają i postanowiłam od 10 d.c do 17 codziennie :O Mam nadzieję,że M to wytrzyma..haha Co do Chce Bobaska -mam to samo-rok temu miałam ogromną depresję i do dziś nie cieszy mnie sex i niestety traktuję M jak maszynę! To okropne,wiem,ale staram się małymi kroczkami to przezwyciężać..Jest mi ciężko,ale coż..Zobacz to mój 9 cykl staran od operacji,a w ogóle z 3 lata już próbuję i co ja mam powiedzieć??? W każdym razie jestem na 100% przekonana,że niedługo będę mamusią :P także dziewczyny jak mi się uda,TO I WAM SIĘ UDA NA 100%!! Werna gratki dla Twojego bobaska..Matko jak ja bym chciała być w ciąży:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, najpierw dwie rzeczy: duzooo zdroowia, spełnienia marzeń, miłości,i oczywiscie dzidziusia dla KAMILKII. witam nowa kolezanke - chce bobaska! Z biologii: dzic 35dc, temp. 36,9, spadl0a niestety to źle wrozy. Czekam juz na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko Niech ta nowa dla Was droga, życie Wasze wypogodzi! W sercu ludzi, w łasce Boga, niech Wam każda chwila schodzi. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki macie dlamnie jakies dobre rady jeszcze kiedy sa dni plodne? macie3 racje niepowinnam naciskac tak na swojego narzeczonego o dziecko w sumnie on tak samo bardzo go pragnie jak i ja ale niezmnienia to faktu ze zle robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, martwię się...... :( chyba za wczesnie poszłam do gina.... Martwi mnie, że pęcherzyk ma już 1,5 cm a w środku nic....... Żadnego ciałka żółtego,brak serduszka..... 😭 boję się, że pęcherzyk będzie pusty....Już przeczytałam parę stron i sama nie wiem co o tym myśleć... Lekarz nawet nie stwierdził, który to tydzień ciąży, powiedział tylko że wczesna....Boję się teraz, że moja radość była za wczesna.... Dzisiaj niby zaczyna mi się 6 tydzień od ostatniej @, i sama już nie wiem co myśleć... Czy serduszko się jeszcze pojawi??????????? :( :( :( Wizytę mam dopiero za miesiąc i nie wiem czy mam się tym martwić, czy iść za 2 tyg do innego lekarza? Napiszcie proszę że przesadzam i że zarodek sie jeszcze pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna nie wymyslaj jakiś głupot !!! M powinien Ci teraz internet wyłączyc !!! jest jeszcze za wczesnie, nie zawsze liczy sie od ostatniej @. wiec teraz nie wymyslaj, nie denerwuj sie bo nie wolno Ci sie denerwowac. zrób badania i spokojnie czekaj na kolejna wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku, a Ty kiedy poszłaś pierwszy raz do gina? Kiedy i Ciebie było coś widać? Przepraszam, to dla Ciebie pewnie drażliwy temat.... ale kogo mam spytać, jak nie Was? Ja to zawsze jestem w gorącej wodzie kąpana.... Mogłma poczekać jeszcze z 1,5 tyg, a nie lecieć z wywieszonym jęzorem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbeledk1
Werna nie załamuj się to za wcześnie na serduszku ! a p-rzypomnij sobie moją sytuację??? głowa do góry !!! będzie wszytsko dobrze skoro pęcherzyk jest taki duży tzn że się rozwija i serduszku też się pojawi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×