Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

karten przykro mi.... to jest takie niesprawiedliwe:( a ja siedze z M i boli mnie jajnik prawy (chyba)..... albo to bol w podbrzuszu nie jestem pewna bo to takie klucie jest w jednym miejscu i promieniuje w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialyscie wczoraj w wiad. o tym chlopcu ktory wypadl przez okno? Rodzice byli tak pijani ze nie zauwazyli:/ Piecoro maluchow juz im zabrali i tego ktory wypadl nie zdazyli:( Maly jest w spiaczce farmakologicznej i nie wiadomo czy przezyje:( I jaka tu sprawiedliwosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-evian
cykle mam od 4 lat 27-28 dniowe - takze wszystko jak w zegareczku ale mi sie w tym cyklu (stressssyyy ) owulacja pospieszyla i dostalam plodne 8 dnia :)))) termin miesiaczki to 11 albo 12 lipiec ale dostane wczesniej (jezeli dostane ) bo mnie boli jak na "okres:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ciezko stwierdzic przed terminem @ czy objawy zwiastuja ciaze czy @ bo sa bardzo podobne musisz poczekac do terminu i jezeli nie przyjdzie to zatestowac. Ja 11 jak nie przyjdzie tez bede testowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-evian
zapomnialam podziekowac za odp. ja z mojej strony dodam tylko, ze moze pojedzcie gdzies na jakis urlop - wtedy kazdy jest odstresowany - i moze wtedy sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Ci sie owu przesunela o 4 dni t @ tez moze o tyle byc wczesniej bo faza lutealna zawsze jest taka sama a folikularna moze byc dluzsza badz krotsza i to od niej zalezy dl. naszych cykli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie co znalazlam:) 4. Krwawienie implementacyjne i skurcze podbrzusza Mniej więcej 8 dni po jajeczkowaniu może pojawić się lekkie krwawienie implementacyjne, któremu często towarzyszą lekkie skurcze podbrzusza. Jeśli mniej więcej w terminie kolejnej spodziewanej miesiączki wystąpią u Ciebie ciemne upławy, są to prawdopodobnie upławy, które towarzyszą zagnieżdżaniu się jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt gorące kąpiele zmniejszają płodność mężczyzn. Wprawdzie ciepło ma negatywny wpływ na nasienie mężczyzny, nie ma natomiast negatywnego wpływu na jego płodność w całkowitym tego słowa znaczeniu. Nie jest to trwały i nieodwracalny problem. Jeśli wspólnie z partnerem planujecie dziecko w najbliższej przyszłości lepiej, żeby on zrezygnował tymczasowo z długich gorących kąpieli, z regularnego uczęszczania do sauny oraz z podgrzewanych foteli w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ze podtrzymujecie na duchu dobrze ze jest komu sie wyzalic tak rzeczywiscie to wszystko niesprawiedliwe wczoraj sie tak powylam ze az M mnie porzadnie musial począchać nie wiem ale przychodzi mi to z coraz wiekszym bólem a jeszcze dzis jak na zlosc co druga to z brzuszkiem no az sciska w serduchu pozdrawiam was dziewuszki i uciekam jutro do was zajrze buziunie wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia-evian witamy witamy:)moja siostr poroniła w tym czasie co ja:( tylko nie chciała mnie martwic:(synka juz ma ale to jej 2 poronienie:( teraz musi nam sie udac:)buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidi23uk
hej sloneczka bardzo i przykro karten wiem co czujesz w piatek mialam to samo:(:(:( jestem z wami dziewczynki rzadko sie odzywalam bo racowalam od piatku po 12 h wiec wykonczona przychodzila do domu dzis poklocilam sie z M bo jak zwykle on wiee wszystko lepiej i mowi ze chce sprzedac auto;/ i kupic nowe ok ja tez ale do Choler*** on nie rozumei ze narazie pieniazki sa porzebne bo mmay wycieczke w lipcu i oplacic meiszkanie ajj dosyc mam tych facetow heh:) a tak po z atym to ejszcze mnie serduszko boli po tym nieszczesnym piatku :( ale w srode ide do lekarza i poprosze o badanie HSG na droznosc jajnikow ,a wicie jestemw anglii a tu trudno dostac cos takiego ale mzoe sie uda buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis jestem wykonczona bo pol nocy nie spalam bo musialam do szczeniakow wstawac bo mialy kolki. dzis moj 25 dc i zero objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no urodzilo sie 7 ale jedna sunia chora byla i nie jadla i musielismy ja uspac niestety:( ale teraz mam 6 pieknych grubaskow i sa zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi ze nie pisze i niebede pisała pare dni! :-( Dopadła mnie choroba. Kaszel, bół zatok, niemiłosierny katar... POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE I O USZŁYSZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca zdrowka slonko zycze:* Justys to masz teraz wesolo;) A co później z psiakami robicie? Zostawiacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty kama:) na sprzedaz ida, juz mamy kupcow na wszystkie:) mi jak narazie jeden piesek wystarczy a kiedys jak juz bedzie domek to sobie kupimy drugiego tej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze ze macie kupcow na psiaki:)Tak myslalam ze bedziecie je sprzedawac i zazartowalam z tym zostawieniem;) Na pewno sa sliczne:) Ja gdybym mogla to bym zoo w domu miala:) Przy sześciu psiakach pewnie troszke roboty jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no to justys masz teraz trening co do wstawania nocnego :):):):) napewno sie przyda :) dzidzi23uk u nas tez jest ciezko z badaniami na drożność- strasznie odelgłe terminy są. Czekajaca zdrówka zycze:>:>:> Kama ty to już normalnie przygotowana jestes do nonego siedzenia przy dzieciątku- tak mało sypiasz w nocy. szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ogrom pracy przy nich, nawet nie chce myslec co bedzie jak juz zaczna biegac po mieszkaniu..... oj dobrze ze mam wakacje i bede miala czas ich pilnowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×