Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

sylwia a wracając do tematu: myslisz powazne, ze dwa dni bez lutki sprawią że jesli COŚ będzie to sie nie utrzyma? ja jakos nie wierzę . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka wiem i dziękuję! 👄 duzo pozytywnej energii czerpię z Waszych wpisów, wiary w nas i kciuków :) berbelku ja ostatnio nie w temacie jestem :( przepraszam, ale nie zaglądałam tam na forum i nie wiem co sie dzieje u ciebie :( nie gniewaj się . . . jak mozesz napisz mi co słychać? byłas juz w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiss kochanie byłam wczoraj u nas u ginka w 2 dc. I od wczoraj biore CLO teraz USG w 9 dc i potem 10 dc telefon do kliniki. Zobaczymy czy będzie inseminacja teraz. a co u ciebie Kasiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ale super, ze juz ruszyliscie z kopyta :-) szybko Clo zaczynasz brać, to sprawi, że owu na bank będzie wczesniej :-) a ile Clo bierzesz? usg - pokaze co i jak. mam nadzieję, ze juz uda się przeprowadzić inseminację. . . a u mnie? powolutku leci. jestem po owu - potwierdzonej przez monitoring. teraz biorę luteinę i acard i jestem w 20 dc i w 8 dfl :-) tempka wysoko, ale czekam ze spokojem, co będzie dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiss u ciebie tez rewelacyjnie :) superowo owulka była :) hurra :) ja biorę CLO od 2-5 dc :) ale boję sie o tą małą moja torbiel czy się nie powiększy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku, a gin widzial tą torbiel na usg co miałas 2 dc? może ona się juz wchłonęla. . . moze jej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w domku :) po pracy wyskoczyłam jeszcze na godzinkę z Morisem do praku, pobiegać :D fajnie było! ale jest u nas gorąco. normalnie na krótki rękawek byłam, a przeciez już październik jest :) Sylwia postanowiłam, że nie odstawię luteiny zanim nie zrobię testu lub zanim tempka nie spadnie i @ nie przyjdzie. a jak salatka i babeczki? wyszły? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,sledze wasze losy od samego poczatku,pomimo,ze sie nie znamy to w jakims stopniu stalyscie sie mi bliskie,obecnie staram sie o kolejnego malucha,to moj 17 dc,zostaly mi tylko jeszcze 9 dni by sie przekonac,jaki bedzie rezultat staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue heeej 🖐️ jestemy mniej więcej na tym samym etapie cyklu. u mnie 19 dc :-) czekamy razem? :-) fajnie że napisałaś do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ja miałam gosci, teraz szwagierka jest na weekendzie, maz sie myje bo idzie do pracy, ja ide w dn i mało sie bedziemy widziec przez weekd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :-) Miłego dnia!!!! :D sobota dziś - dzień gospodarczy :-) pranie, sprzątanie, gotowanie :D zycie kobiety jest fascynujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Witam nowe koleżanki :) Kiss lekarz widział ją w 2 dc ale powiedział że przy takiej można CLO brać ona miała 17 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLahuLka1988
witam Was kobietki:) ahh te poczatki.......nie wiem jak u was ale u mnie ta droga moze byc rozna....mam pco gOwno jedne.2 lata sie staramy o dzidzie do lekarza nie chodzilam bo wiecznie zalatana czasunie bylo a po drugie nie lubie lekarzy nie mam zaufania i nie wiedzialam do kogo sie udac az wkoncu poszperalam trochu po necie i znalazlam:)poszlam jakis miech temu no i co?pco do dupy...ale juz sie oswoilam mam cykle bezowulacyjne i jak narazie mam badania obserwacje tabletki itd... Wiec wiem ze tak szybko tych 2 kreseczek nie zobacze:( ale glowa do gory wazne aby wogole bylo 3mam kciuki za was mam nadzieje ze niedlugo bedziecie mogly sie pochwalic ta nowina a ja bede sie cieszyc razem z wami buziak:*:*:* 3majcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuLahuLka1988 witam :) Ja tez mam pco, a co do staranek to na naszym forum juz wiekszosci sie udało, sa albo w ciazy albo juz mamusiami :) Nas staraczek zsotało tylko juz kilka, wiec jezeli chcesz do nas dołaczyc to daj znac :) Mail: czekajaca1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku to super,ze lekarz nie przekeślił cyklu ze względu na tą torbiel. mam nadzieję - ogrooooomną! - że ona sie wchłonie! starczy już złych rzeczy w Twoim życiu... zasługujesz na szczęście i ja mocno wierzę, że tak będzie ❤️ Aniu daj znac jak będzie po usg w 9dc . . . będę czekać na wiadomość od ciebie. a który dc już dziś jest? Sylwia ja dziś od 6 na nózkach :-) wstałam zrobiłam kawke, wypiłam z Pawłem, Paweł pojechał do pracy, a my z Morisem do parku na poranną przebieżkę :D ale fajnie było! :-) wrócilismy, odkurzylam, pomyłam podłogi i juz bigosik kończę :-) ale pogoda piękna, czekam na Pawła i moze skoczymy sobie na Odrę . . . :-) Sylwia ja ci powiem w sekrecie, że i za mną testowanie chodziło dziś :D ale się powstrzymałam, bo to bardzo za wcześnie, a poza tym u mnie mogą wyjść jak najbardziej II kreseczki , ale wynik ten będzie zafałszowany przez pregnyl. ale miło byłoby zobaczyć II kreseczki, nawet jesli mają być zafałszowane :-)))))) Sylwia a u Ciebie nie było za wcześnie na test? witam nową koleżankę 🖐️ 🖐️🖐️🖐️ pco to straszne cholerstwo, ale można z nim wygrać :-) naprawdę! nie rzucam słów na wiatr. wśród nas są przynajmniej dwie dziewczyny, które miały stwierdzone pco i zaszły w ciążę i urodziły zdrowe śliczne dzieci - justynka - Lenkę, a Lila- Dareczka :-) powiedz LuLahuLka1988 jakie leki bierzesz? badania jakie juz masz za sobą? obserwację to znaczy że prowadzisz samoobserwację? mierzysz tempke, obserwujesz śluz? ja jestem od kliku dobrych miesiecy na 28dni, ja tez miałam kłopot z bardzoo długimi cyklami i podobnie jak ty bałam się lekarzy, nie lubiłam chodzić do ginekologa, krępuje mnie to bardzo. ale się odwazyłam! i żałuje tylko jednego,że tak póżno, bo dopiero po ponad roku starań, trafiłam na moją ginkę :-) jak ja to mówię, na mojego Anioła :-) bardzo liczę na to, że się jeszcze do nas odezwiesz ❤️ RAZEM RAŹNIEJ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E nie KASIA, ja brałam tylko Lutke zeby dostać @ bo do HSG sie szykuje. No i nie ma nic, bo czuje sie jak zawsze jak biore Lutke, wiec jutro lub pojutrze tak jak w tamtym cyklu bedzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×