Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

dobra, zrobiłam co miałam zrobić i siedzę... chcę już iść do domu!!! 😭 co porabiacie dziewczynki? Widzę, że każda coś czaruje z włosami, z pazurkami, tylko ja taka zeszłoroczna... jakoś nie mogę się zebrać w sobie i iść się troszkę pozmieniać... No i kasa jeszcze do tego dochodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam jeszcze trochę pracy ale u fryzjera też nie byłam i u kosmetyczki ale może się dziś wybiorę po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna a co robisz ciekawego w pracy? No u mnie tez ciezko z kaska ale w domciu tez mozna sobie cos zdziałac czy to z paznokietkami czy z włoskami :P Berbelek no to miła perspektywa, fryzjer i kosmetyczka :) A ja czekam i czekam na zestaw taki mały do wyrobu kolczykwó bo chce sie nauczyc robi i czekam i czekam, mógłby juz porzyjsc :) Bo jestem ciekawa jak mi bede wychodzic :-) A u mnie 71 dc dzisiaj i nareszcie po 16.00 dzwonie sie umówic do tej nowej lekarki! Ciekawe na kiedy bedzie termin.... A ja juz mam obiadek gotowy a teraz moje drogie lece zetrzec kurze z mebli i umyc podłogi :-) Narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję w dziale sprzedaży i zajmuję się importem i eksportem płytek i dekoracji ceramicznych z Włoch i Hiszpanii.... Dodatkowo sprzedaję towar w kraju. Robota monotonna, ale może być :) Czekająca, ja będę trzymać kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia i powodzenia z rybkami. Nie ma sensu abym pisala w temaciku, ale bede sledzila wasze staranka. Buziaki i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia i powodzenia z rybkami. Nie ma sensu abym pisala w temaciku, ale bede sledzila wasze staranka. Buziaki i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko ale o co chodzi ??? mnie już zaczyna boleć lewy sutek więc chyba jednak znów nic z tego nie bedzie , bo ostatnio tez mnie bolały i nic.:( no ale cóż kolejny miesiąc przede mna :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Zadam Wam jedno pytanko i proszę Was BARDZO, abyście odpowiedziały. Z góry zaznaczam, ze wiem, że to sprawa indywidualna. Napiszcie w jakich dniach macie przewaznie owulkę. Ja jej jeszcze nigdy nie miałam i chciałabym mieć chociaż małe rozeznanie. Pozwoli mi to w dużym stopniu przewidzieć najbardziej prawdopodobny czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadi, ja mam podobnie ja wiolkcia od 16-18 dnia. Czasem się zdarza, że może się przesunąć, więc różnie bywa.... Kamilka, ej, musze Ci pogrozić palcem!!! Żadnych takich wyskoków! A ja nie mam Twojego gg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja się powoli już będę żegnać z Wami, jak mi się uda, to wejdę wieczorkiem :) Życzę miłego popołudnia i pogodnego weekendu!!! PAPAAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi ja mam cykle przeważnie 27 dniowe..czasami 28 jak teraz ostatni a najkrotszy 25 dniowy////i owulacje w cyklach 27 dniowych mialam 15 dnia....:)a jak teraz bedzie zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi:) i mam jeszcze jedno pytanko: brała (albo bierze) któraś CLO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia bo widze ze Wasz stosunek po ostatniej akcji zmienil sie do mnie i nie zaprzeczajcie slonca.(wczorajszy dzien to pokazal) Bede cały czas sledzic Wasze staranka ale nie bede pisac bo nie ma sensu. Powodzenia i trzymam kciuki za Was wszystkie. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kamilko nie wiem po czym tak wnioskujesz przecież wczoraj się prawie wogóle nie odzywałaś bo byłas zajęta i nie miałysmy mozliwości poklikac z Toba. wiesz ja mam odczucie że dziewczyny już o tej całej akcji zapomniały. ściskam Cię mocniutko. nadi ja biore clo już 2 miesiąc i s28 tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do tej nowej lekarki i jestem zapisana na 02.06 na 19.30..... No wiedziałam ze tyle bedzie trzeba czekac... :(:(:( No trudno, mam czas zeby sie za siebie wziasc i zgubic ze 2 -3 kilo. Bo to prawie 2 miesiace czekania........ :( I pytałam czy mam brac cos na wywołanie miesaiczki bo moja poprzednia dr niue kazała i powiedziała ze jak nie kazała to mam nie brac, i do zobaczenia... Itd. W sumie długo musze czekac, ale z drugiej strony... Moze troszke zgubię tłuszczyku... To jajnika bedzie lzej i cos z kasiórki juz odłoze :-) Bo nie bedzie mi potem tak ciezko tam isc :-) Odłoze z jednej wypłatki, z drugiej reszte i bedzie git :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze weekend, brzuch ciagnie jak na @ ale nie zwracam na niego uwagi. niech robi co chce :P czekajaca ale jakos chcialam zagadac :P zeby sie wkrecic do tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój dzionek w pracy do 18.00:):) Wiec jeszcze troszkę mi zostalo.....potem sprint do nowego mieszkanka bo mi mają te karnisze zasmolone wieszać....:)będą jaja bo mój M juz sie boi ze bede na nich krzyczala.....:) Kamilla nie znikaj:(:(:(:(:( laski 7 dc a mnie brzuszek boli jak na @...bez sensu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szrlotko a może to już zaczynają się pęcherzyki tworzyc i owulka sie zbliża powolutku. no albo nie ma to przyczyny większej prócz może stresu. no nie wiem niestety. ja do 21-ej w pracy będe siedzieć niestety- ale mam nadzieję że z Wami mi bardzo szybko czas zleci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia co to za praca? ja naszczescie pracuje do 13 30 i juz swietuje weekend. wspolczuje tym ktorzy jeszcze musza sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca no to strasznie długo trzeba czekac do tej specjalistki- no ale tak jak mówisz to teraz bedziesz czas na prace nad soba i zbieranie pieniązków- więc jest i pozytyw w czekaniu :):)) ja na czerwca mam egzamin na prawko- oj gumowe drzewa beda musiały byc wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×