Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Tak WIOLKICIA długo trzeba czekac, ale moja dotychczasowa gin mnie uprzedziła. A podobno jest dobra specjalistka itd. Zobaczymy... Oby sie okazała warta tego czekania bo ja akurat mam w czerwcu urodzinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no na drodze dobrze sobie radze ale ostatni egamin oblałam bo się troszku posprzeczałam z egaminatorem- a raczej zwróciłam mu uwagę ze przez jego nieuwagę nie widział że tą czynnośc zrobiła już itd. więc mała zemsta była no i strasznie mnie to z równowagi wyprowadziło. no ale cóż kolejna szansa przede mna :):):) no to na prezent urodzinowy dostaniesz wizyte u specjalistki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znoiw sie rozpisalyscie, ale ja dzis nie mam sil na nadrabianie. 10h opiekowalam sie corkami szwagierki 3 i 4 latka... mozna sobie tylko wyobrazic jaki czlowiek jest padniety... Wczoraj wlazlam na czyjs profil NK, chyba twoj nerwusek?? Jutro idziemy z mezem na parapetowke, mialam isc dzisiaj poszukac prezentu ale zrezygnowalam, jutro polatam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za adopcją- a najbardziej bym chciała taką adopcję ze wskazaniem. odrazu po porodzie dziecko dostaja rodzice adopcyjni a nie trafia ono do osrodka- tylko że tu nie ma pewności ze kobieta nie zmieni zdania po porodzie i może nie oddać go. ale z M ustaliliśmy że jak nie uda nam się miec własne dzieci to bedziemy adoptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może NowaTu podasz link do swojego profilu na Nk. Kamilko ty tez jesli masz tam konto :):):):) myszko nie zostawiaj nas- chcemy wiedziec co u Ciebie słychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia sorki ze pytam bo to moze zbyt osobista sprawa. jak nie chcesz to nie odpowiadaj - a kiedy uznacie ze juz wma sie ne uda i zaczniecie starania o adopcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 2 latka poczekamy maksymalnie chociaz pewnie znając mnie to za rok bede już latac po ośrodkach się dopytywac co i jak. czyli od 2-3 lat nieudanych staranek. więc już rok minął i zostały maks 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukajcie a znajdziecie :P Anna Prochaska panienskie Rutkowska Bialystok :P U mnie tez jutro noromalnie... Sprawdzalam wlasnie zeby nie wyszlo ze pojde z pustymi rekoma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M coraz czesciej o tym mowi. on sie tak panicznie boi ze to z jego winy ze az mi go szkoda. nie chce isc na badania i nalega na jazde do osrodka. a ja nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli o mnie chodzi to nie ma bloblemu mozna komentowac i oceniac byle pozytywnie :P zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×