Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ja tez znalazłam i wysłałam zaproszenie. ninus musisz namówic M do zbadania się- przecież wiele dolegliwości można leczyć. przeciez o wiele lepiej mieć własne biologiczne dzieciątko. a przeciez biologiczni rodzice w razie czego mogą pomóc własnemu dziecku jak będzie potrzebował, np krew. musisz zmobilizować. poprostu razem postarajcie się o próbkę nasienia a ty zajmij się resztą- zaniesz na badanie. a adopcja to juz ostateczność- nigdy nie wiadomo z jakimi genami trafi sie dziecko a lepiej jak by były po Was co nie :) ale także nie jest powiedziane że to wina Twojego M. moze u Was wszystko oki- alebo z Tobie tkwi mały problemik- szanse sa równe- oboje powinniście się pobadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA mój maz sie tez pytał czy sie nie musi zbadac, to powiedziałam ze jak gienkolog mi powie ze tak to sie zbada. A ciekawa jestem gdzie u mnie najblizej robia to badanie. I czy to wystarczy do zwykłego kubeczka ? Czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina bij lej i placz... tylko zeby przekonac :) Czekajaca... dziwnie... A najbardziej to Nina mnie zaskoczyla :P Bo na zdjecich to taka fajna babka, jakby odwazna pelna zycia a tu cicha myszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu tak caly czas powtarzam. chce zebysmy razem poszli na badania. ale on caly czas powtarza ze to napewno z jego winy i on woli niewiedziec. chyba go szantazem smusze :P nowatu fajnie tak was zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cekajaca kupujesz zwykly pojemnik na mocz wysterylizowany (?!) i biegusiem niesiesz... Na czczo nie musi byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca ja też nie zgałaszam sprzeciwu co do oceniania foteczek :):):):) nono same lachony z nas :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka to ten twoj taki sam uparciuch jak moj. Pol roku piszczalam!!! Powiedzialam ze go skusze nawet sie nie obejrzy a ja w pojemnik i do laboratorium. Mowilam ze jak sie dobroawolnie nie podda to sile GO wezme :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Czekajaca... dziwnie... A najbardziej to Nina mnie zaskoczyla Bo na zdjecich to taka fajna babka, jakby odwazna pelna zycia a tu cicha myszka... " nowatu rozumiem ze to komplement :P moge sie wytlumaczyc - mam poczucie humoru ale co innego jak sie pisze a co innego jak sie z kims na zywo zobaczy. czasem jak chce cos napisac to zastanawiam sie czy ktoras nie odbierze tego zbyt osobiscie. wsumie nie znacie mnie i nie wiecie czego sie spodziewac. co innego jak sie widzimy to wtedy wiadomo ze sie smiejemy czy jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytaj się go on by zrobił na Twoim miejscu?? jak Ty byś nie chciała się zbadać, czy ważne jest dla niego żeby miec dzieciątko z ukochaną kobieta, by dziecko miało jego geny. jesli tak to musi zrobic wszystko by to się spełniło. no i musisz zaznaczyć iż nie będziesz miała do nie żadnego żalu jesli cos wyjdzie iż jest przyczyną tych nie udanych staranek- no i on tez musi Ci to biecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina :-) A mozna sie widziec w trakcie rozmowy :P:P:P Jest taki czat :-) Mozna załozyc pokój prywatny, niestety tak nie ma archiwum i nie mozna wrócic do tego co juz było napisane :( Jeden minus :) A jeszcze sa fora które mozna załozyc prywatne i nikt niepowołany tak nie wjedzie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina- oczywiscie ze komplementa CI walnelam :D Co do badan w takich sprawach wszystkie chwyty sa dozwolone... a ich to przeciez nie boli, ba wrecz odwrotnie. To my przezywamy co miesieczne tortury!!! Dokladnie niech sie postawi na twoim miejscu u niego jedno badanie i juz, a u nas u kobiet... szkoda gdac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi brzucho rosnie ... Ale poytywnie pozytywnie... Tak nina jakbysmy byly w realu to nie raz juz bys oberwala na otrzezwienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca bo sie tam przedjade do tych i zobaqczysz. moj szpieg juz wie gdzie mieszkasz :p oj tam zaraz dostala :P a propos dawania wczoransze piwo i soki niestety nieaktualne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wpadniemy do tych Tych :D Jakie piwko... myyy, Nina smaka nie rob dla ciezarnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byla rozmowa ze jak mi sie uda to staraczki mogace pic maja piwo a brzuchatki soczek ale niestety nieaktualne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zaczyna sie dwa dni przed terminem 24 dc ;/ bez sensu widocznie tak musialo byc ale na piwa i soki i tak mozemy sie umowic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tak na serio to jeszcze nie. ale w dole brzucha coraz bardziej boli to w ciagu godziny sie rozkreci. trudno nie teraz to za misiac. kobietki wyznaczmy jakis centralny punkt w ktorym mogli bysmy zrobic zjazd. chyba ze ktoras ma duza dzialke bo ja mieszkam w domku ale mam maly plac i na ognisko sie nie nadaje po mam troche " chorych " sasiadow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×