Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

WIOLKCIA jak napewno w przyszłym mies nie ogłosze ciazy bo dopiero mam na 2.06 wizyte u lekraki :( Ale mi sie bedzie ciagło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny. Cieszę się jej szczęściem, ale to trochę boli... No cóż ale macie rację. Głowa do góry. Przyszły miesiąc jest nasz. Maj to miesiąc zakochanych, więc do boju dziewczęta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra czekajaca to najdalej za dwa miesiace spacjalnie dla ciebie przesuwamy termin zgoda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NINA ZGADZAM SIE :-) A ja sie boje ze to długo potrwa bo...... Zanim pójde na wiyte 2.06, zanim mi da na @ cos, zanim dostane, zanim poobserwuje itd...... Masakra normalnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca będziemy z Tobą!! Może Ci ta ginka nie będzie potrzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no to za 5 miesiecy już wszystkie bedziemy w ciąży. ninus nie steresujj się tak i niedaj boże nie nakrecaj się- na tym stadium niestety nie da się odróżnić objawó ciążowych a tych związanych z @ ale wierzę ze jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia to tylko chwilowe. nie nakrecam sie. czekajaca bedzie dobrze grunt to wiara i nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca dobrze by było, gdybyś na tą wizytę poszła już z kompletem badań. Zrób sobie hormonki, cukier i mężusiowi badanki i idź z gotowymi wynikami. Wtedy z pewnością wszystko przyspieszysz. Na pierwszej wizycie gin Ci za dużo nie powie, tylko skieruje na badanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADI8 ja badania mam ! Tylko nie wiem czy nie bedzie chciała jeszcze innych i dokładniejszych... Niezapytałam jakie badania przyniesz, a nie stac mnie jechac robic badan tam gdzie ona pracuje bo to mega drogie... Ech........ Nina dziekuje ze dajesz mi nadzieje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam również ziółka na owulkę. Uregulują hormony, nie są drogie, nie zaszkodzą, a warto spróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina wiem ze na hormony tarczycy nie trzeba byc na czczo a na inne sie nieorientuje ale chyba nie :p Bo mi w szpitalu robili po ołudniu badania hormonalne. Nadi8 wiesz ona mi duzo powie na 1wiycie bo ja juz mam swierdzone co mi jest. Tylko musi wdrozyc leczenie. A jakie tez zioła na owulacje sa? Mam gdzies spisane ta mieszanke która sie robi ziół, i jeszcze w internecie cos jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze zescie napisaly na ten temat to moze ja tez zrobie te badania to jak pojde po skonczonej @ do niego to juz moze cos wiecej mi powie. nerwusek cos wolno dzis pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszanka nr3, Ojca Sroki. Podaję skład lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mowicie ze maj bedzie nasz:) oby tak bylo. czekajaca my ci bedziemy towarzyszyc w tym czekaniu i dodawac otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca, jeśli tak to świetnie, szkoda tylko, że musisz tyle czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina no tak.... Lepiej juz isc z badaniami. Mi moja ginekolog kazała wziasc do tej nowej wszysktie badania jakie mam. Pomózcie czy jeszcze jakies zrobic. Mam tak: -komplet hormonalnych badan z 10-11.2008 (lh,dobowy profil prolaktyny,fsh,testosteron, test z acth itd, itd. wszystkie jakie mozna chyba) -badania z lutego, lh,fsh, testosteron, test na toxoplazmoze - spisane wyniki z tarczycy -opisy usg -zdjecia usg -zdjecie ciałak żółtego -wypis ze szpitala z badan -wypis ze szpitala z tarczycy -wynik badania histopatologicznego Jeszcze cos ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka niestety nie. Ale to żaden problem. Podajesz skład w zielarskim, a później tylko w domku mieszasz w dużym naczyniu i już. Pije się przed snem. Trzeba jedną łyżkę wsypać i zaparzać 30 min. Da się przeżyć. Ja właśnie sobie sączę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca znalazlam kiedys ta strone i nawet sie nad nimi zastanawialam ale sa dostepne tylok w necie boje swie ze to jakas lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×