Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nina ja chodzilam do gienia na NFZ za nic nie placiclma. MOnitoring darmocha, badania darmocha jedynie za leki placilam :) Fakt ze dlugo szukalam ale znalazlam wkoncu gienia ktory mna sie zaja jak trzeba!!! Wiec nie ma co plakac ze trzeba sie wykosztowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki raczej tylko ninka będzie się cieszyć:) Ja w maju:) tak się umawiałyśmy. Jutro nie testuję, bo nie ma sensu :) Cierpliwie czekam, ale już mam dość, bo chciałbym zacząć nowy cykl. To dla mnie szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
ale wam zazdoszcze tego optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę dziubaski kimać:) Może mi coś fajowskiego:) przyśni. Do juterka kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten nie zawsze tak bylo wystarczy poszukac pare stron dalej ale jak sie dolujemy to jeszcze gorzej a zycie jest za krotkie zeby cale przeplakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten bo my juz tyle sie staramy ze szkoda slow. i nie warto tracic czasu na umartwiania bo trzeba ciagle probowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
ja też wcześniej starałam się 2 lata w końcu gdy byłam szczęśliwa szybko szczęście zmieniło się w smutek i żal a teraz bym chciała jak najszybciej ale wiem tak się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
oby to była prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca damy rade zobaczysz pojdziesz do gin da ci nowe leki i dzialamy. znaczy dzialasz z mezem zeby nie bylo :P i za rok spacerujesz z wozkiem albo meczysz sie przy porodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wiecej badan nie bedzie potrzebne, leki tez moze okaza sie pozniej zbedne trzeba myslec pozytywnie. po co sie dolowac i z gory zaklsadac najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina no masz racje :-) Grunt to pozytywne nastawienie! Staram sie :-) Dzisiaj zjadlam około 2000 kcalorii i wypite 2,3 :-) Pomału schodze z kcalorycznoscia, musze te jajniki troszke odciazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzane nie wplywa pozytywnie na cialo kobiety kiedy sie stara o dzidzie. kazdy ci to powie odchudzanie zmniejsza szanse zajscia w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca nie martw sie, nasze jajniki wkoncu sie obudza i zaczna dzialac jak nalezy bo juz wystarczajaco dlugo spaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina ja sie nie odchudzam drastycznie :-) Ja musze troszke tłuszczyku zrzucic zeby jajniki odciazyc. Ja mam PCOS i tam tłuszcz blokuje jajniki! I jest takie zalecenie z PCOS zeby zrzucic pare kilo i potem sie jajniki odlokowwywuja wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak JUSTYS marze by mojej janiki ruszyły!!!!!!! Ruszyły w grudniu bo była owulacja a potem przez problemy z hormonami tarczycy znowu mi waga wzrosła i znowu sie poblokowały.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje NINA , ale wiesz to czekanie mnie dobije chyba! I jeszcze niewiadomo co mi ona zaleci! Ja chce odrazu isc z badaniami i niech mi daje coi na @ i na owulacje i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zobaczysz tak bedzie. skoro kobieta jest taka specjalistka to od razu trafi w leki i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna zjadlam platki czekoladowe i na noc jeszcze zgagi dostalam no masakra teraz nie usne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×