Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Hej kobiety:):)Aleście się rozpisały.....:)ja już wrocilam z drugiego mieszkanka.....M zjadł zupkę i teraz w piekarniczku są szaszłyczki.....jeszcze 15 minut i będą gotowe...:):)ale mam smaka już bo pachnie w całym mieszkaniu.....:):):) Jutro wolneeeee ufffff weekend...tylko M do pracy bo on nie ominie roboty:):):)....o 9.00 młodsza ma jazde konną....ja w tym czasie z koleżanką od szycia firan jadę na drugie mieszkanko....potem znowu odebrać małą....z mamą na cmentarz....po cmentarzu małą spakować i na weekend wyjeżdża....no i szybko jakiś obiad bo na 15.00 znowu muszę być na nowym mieszkanku.....no a co potem to narazie nie mam grafiku.......ale maraton będzie....:) Nina....no no...zapowiada się coś fajnego?????:) a co do dolków to coś o tym wiem...:(ostatni weekend był tragiczny pod tym względem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys czytalam o kobiecie ktora kupila w necie cudowne tabletki na odchuddzanie o one zawieraly jajeczka glisty ludzkiej o malo sie kobieta nie wykonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina no z tym internetem to tez mnie zastanawia, niby pisza ze dlatego to jest taniej bo bez posredników. Mi tez to jakos nie pasuje.. Lepiej te ziółka sobie zrobic :-) Lece sie kapac, bede pózniej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka nie wiem. zobaczymy narazie boli jak na @ a ty sie kochana nie doluj tylko zaczynaj staranka. ty tez masz czas ograniczony do maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninus badanka możesz zaczac robic ale np. progesteron najlepiej zrobić po owulce. powiem Ci jak mi kazał: testoseteron, prolaktyna i androstendion kazał mi zrobic między 5-9 dc progesteron między 22-26 dniem cyklu. no i M 5 dni abstynęcji a potem złoty wyciek i badanko :)):) czekająca masz duzo badań i chyba więcej nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia dzieki a czy mogla bys mi napisac to jeszcze raz na NK albo gg bo boje sie ze tu sie gdzies zapodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety czy temp 36,9 mozna uznac za podwyzszona jezeli zazwyczaj mam 36,4 lub 36,5 ? przepraszam ze was tak mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
witam mam takie pytanie czy to może być ciąża czy przesadzam bo chyba za bardzo bym chciała. Moj cykl trwa 31 dni dziś mój 20 dc temperatura wacha się między 36,9 a 37 pobolewa mnie podbrzusze i piersi wspomne tylko że cały czas się staramy raz się już udało ale w grudniu poroniłam a to jest już drugi cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina tak mozna uznac ja za podwyzszona bo zwykle masz nizsze srednie temp. karten to za wczesnie na stwierdzenie czy to ciaza, ja tez mam cykle 31 32 dni i wiem ze 20 dc to za wczesnie na szukanie objawow. musisz czekac bo nic innego nie da sie teraz powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
tak myślisz a jeszcze takie pytanie skoro była by to owulka to jak wczoraj były przytulanki to czy dziś też powinny być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robicie to kiedy macie ochote a nie kiedy nalezy. niby powinno sie kochac co dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
dzięki justys 1818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a owulka wystepuje zawsze 14 dni przed okresem wiec u ciebie jest juz po owulce no chyba ze ci sie przesunela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
nie wiem juz co mysleć wiem tylko że w tamtym cyklu nie miałam bólu piersi ale chyba za bardzo o tym myśle bo tak bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten to może byc nawet po owulce lub własnie ona. można i dziś nie zaszkoszi ale zazwyczej co dwa dni mówia lekarze by się starankować. ninus napisze Ci to jak wróce do domciu na gg szarlotko ty pracusiu :):):) no ale to tez dobry sposób na zapomnienie i nie myslenie :):):) to ja się już z Wami laseczki zegnam. zycze słodziudkich snów i upojnych przytulasków :):):):) do juterka Słonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
może się czepiam wszystkiego ale dziś też mam dziwne kłucie w pępku może i to śmiesznie brzmi ale to taki ból czasami jak by mi ktoś igły wbijał czy któraś z was wie co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam tydzien temu a teraz czekam czy dostane @ mam 36,9 leci mi sluz boli brzuch nie mialam humorkow jak przed okresem mam pelno sliny w buzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
chyba za bardzo o tym wszystkim myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys kochana jestes dzieki za wiare. mam nadzieje. kurde mam taka wewnetrzna sile i wiare. i jestem dziwnie spokojna mimo tego bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka, a jaki masz teraz śluz? Bo ja też czekam na @ i zamiast niej mam meczny, wodnisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie wiem bo mam podpaske i wszystko wsiaka, ale na papierze to byl raczej taki mleczny konsystencji bialka kurzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×