Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no nie asz tak dlugo jaj sarka ja staram sie 3 lata ale ja mam oslabiony jeden jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wiolkciu wcale nie wymiguje stwierdzam tylko fakty. Pa Wernus.:* Justys jak samopoczucie? Lilo przez caly cykl trzeba sie kochac co dwa dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliszo ja tesz mialam kiedys mialam oslabiony 1 jajnik bo mi sie woda zbierala ale po 2 tygodniach lezenia w szpitalu jest teras ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla no samopoczucie dobre. wkoncu po calym dniu przestaly jajniki bolec, wiec ulga:) tylko nie moge sie polapac w czyms.... bo tempka mi spadla i to bardzo i owulka powinna byc zgodnie z tym jutro a tu byla dzis bo czulam. juz sama nie wiem. no i jeszcze sprawa tej podwojnej owulki, czytalam caly dzien o tym i jest tak ze moga peknac dwa jajeczka w odstepie do 24 godzin a pozniej juz nie ma takiej mozliwosci po uplywie 24 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisha23 ale jestes cały czas pod kontrolą lekarza i bierzesz jakies leki tak?? justys ma racje spadniemy do dolnej tabelki :):):) nawet jak się nam nie uda to możemy się tam na chwilke zapisac a co :):))hehee no Kochane laseczki nie jest nam łatwo ale przetrwamy to napewno wspólnymi siłami i wsparciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6...............ok.28.0 5.....Żywiec xmonikax24.........25..............10............koło 28.05.......Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat..........................................14.11.2010.. ...sad ze,ze chopak nerwusek26....... 11 tc ............. 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? Wrzucam tabelke zeby nie przepadla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie jaja powina byc temperatura w pocwie?? i czy moze tesz przeskadzac to ze przy kazdym stosunku sperma wylatuje i dlatego new jestem wciozy?????? a temperature mam 37.6 a nawet dochodzi do 40 stopni celciusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja gdzieś czytałam ze ból wcalenie nie oznacza momentu owulacji. moze występowac tuz przed nią jak i po niej i nawet moze trwac kilka dni.. w każdym bądz razie justys dziś koniecznie prac trzeba :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia ja juz rano pranko zrobilam jak tylko zobaczylam ze tempka spadla drugi raz:) a jutro znow bedzie pranko , a co sobie bede zalowac przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po stosunku najlepiej polezeć i nie wstawac z godzinkę a najlepiej kilka minut z nogami u góry"tzw świece zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie trzeba teraz korzystac bo w ciąży to różnie bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisha to zycze Ci aby Twoje starania zostały wkońcu wynagrodzone :):)) justys uda się zobaczysz- do lipca wszystkie zaciążymy :) moze to marne pocieszenie ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisho ja tesz tak mam tempka skacze do gury co rano, i po stosunku sperma wylatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys Ty w tym cyklu zmieniasz tabelke i nie ma to tamto;) wiolkcia tak samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i biore te same leki ale oprucz tego biore tes ine leki aby zajsc szypciej lekarz ni przepisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie Kamilko jak my to i Ty też!! bez sprzeciwy. jak Tobie sie nie uda to nam tez i będzie wszystko na Ciebie :):):):) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla no ja watpie w to ze zmienie tabelke bo cos mi sie wydaje ze zolnierzyki juz za slabe byly dzis rano:( bo ju zwczesniej je wykorzystalismy jak byla niby ta pierwsza owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliszo ja tesz biore te same leki ale lekasz mi przepisal jeszcze ine aby szypciej zajsc wciozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) test znowu negatywny brzuchol boli sluz to róznie bo raz rozciagliwy a raz nie, zawsze po clo miałam jajeczkowanie a teraz to już nie wiem:(ale teraz do poniedziałku to bedzie pranko codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętajcie nasze motto: "dopóki @ nie ma nadzieja zawsze jest "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kochanie w tym cyklu nadziei nie nie ma moze w nastepnym cyklu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko nie ma co patrzec na testy :):):) działaj Słonko :):):):) testy kłamią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana dziłam:)zaczne mierzyć temp i tyle zawsze mierzyłam i na pocżatku cyklu miałam 36.4-36.5 a po owulacji 36.8-37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×