Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość Bajka3136
w cyklu to było 2.04., 18.04., 24.04., 26.04. 26.04 to był 19 dz.c. i wtedy test owulac. pokazał 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAJECZKA GRATULUJE SERDECNZIE! :D:D:D I czekam na foteczke tesciku tego szczesliwego :) Ja sie zaraz bede zbierała z M, własnie zjeldismy obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w przyszlym tyg albo jak @ sie skonczy to pojde do lekarza, wyczulam w obu piersiach po bokach tj zgrubienia b. bolesne przy dotyku pytalam sie mamy mojej i powiedziala ze moga to byc powiekszone wezly chlonne i po @ zapisze mnie na usg piersi. Tylko zastanawiam sie od czego moga byc powiekszone ;/ jak nie urok to sr... Bajeczko czekam z niecierpliwoscia na fotke:) Justys jamniczek przestal juz bolec?;) A gdzie reszta dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
mozolę się na fotosiku ale nie mogę się zarejestrować chyba coś robię źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na www.zapodaj.net robisz tylko przegladaj, wybierasz zdjecie z komputera, wciskasz zapodaj i nam podajesz potem linka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po malym pranku z M i jedziemy do tesciow na kawke. wpadne pozniej:) kamilla jajniczek juz nie boli na szczescie, dlatego male dzialania byly tak na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Kamilla 23: kiedy ostatnio robiłaś usg piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam robione pare mies temu bo wyczulam zgrubienie w prawej piersi okazalo sie ze to gruczolak(jakos tak) i ze jezeli nic nie bedzie sie dzialo to kontrola za pol roku, Jak przestalam brac tabletki anty to guzek zniknal. Robilam usg i nic nie i lekarka nic nie znalazla. Robilam je w szpitalu onkologicznym na Ochocie w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki to nie gruczolak pokickalo mi sie cos. kurcze zapomnialam nazwe ale to nie mialo nic wspolnego z rakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo czyzby Kamilka zaczęła mieć watpliwości co do tego że obiajwy sa typowo na @?? jak sama widzisz bajka napisała że odczucia miała okresowe więc słonko wszystko przed Tobą :):):):) Czekająca miłego weekendu :):))) Bajka gratuluję :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko trzeba miec nadzieję ale i tez zachowac dystans do tego wszystkiego. już niebawem zobaczymy - obyś się pomyliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie serdecznie :) u nas pogoda do du......y własnie niedawno wrocilismy z wycieczki i zmarzlam straszliwie teraz szykuje obiadek u mnie dzis 21 dc i temp. 37,2 bajka sedreczne gratulacje milo jest zobaczyc taki tescik z dwoma kreseczkami :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten to teraz zapodaj sobie herbatke z cytrynka na rozgrzewkę i miodkiem :):):):) Kamilko bardzo bym chciała bys się pomyliła :):):) no i oczywiscie by każdej z nas się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę a mnie boli gardło i strasznie sucho mam w ustach- masakra wszystko przez ta pogode !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no herbatka z cytrynka to musowo a to że gardelko boli to napewno od pogody masakra kiedy w koncu bedzie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie uciekam zajrze wieczorkiem teraz musze obiadku pilnowac zeby nie przypalic ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do potem karten :):):) ja chce lato !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta pogoda potrafi tylko dobijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkciu kochanie ja sie na razie pozegnam bo wychodze z pracy i jak dotre do domu to sie odezwe. A i tak nie chce mi sie wierzyc ze @ nie bedzie predzej Tobie sie udalo niz mi skarbie:) Buzialek do pozniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, mam stan podgorączkowy.... 37,2... :( mnie też wiolkcia boli gardło i dokucza migdał, który jest zaczerwieniony, nawet przełykac za bardzo nie mogę.... i to chyba od tego mam tą podwyższoną temp. płukam gardło dentoseptem, ale nie wiem czy to pomoże.. kiedyś mi tak zawaliło migdały że antybiotyki wpieprzałam przez miesiąc. Dużo nie brakowało, żeby mi je wycieli :O no i teraz się wszystko wraca.... Bajeczko, gratuluję!!! :) piękne dwie kreseczki! Oj też bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam i powiedział ze prolaktyne mam za duzo ale robiłam badania i w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×