Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

SZARLOTKO no tak 3 miesiace tabletek i odrazu po odstawieniu i zrzuceniu paru kilo mamy próbowac, bo po tych mozna. Po DIANIE musiałam czekac 3 miesiace. KAMILKO bardzo ładna sukienka :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika temperatura skacze w góre w momencie opwulacji i juz zostaje w górnych rejonach az do miesiaczki, wtedy ponownie spada. Chyba ze jest dizdiza to PTC jest około 1 stopien wyzsza niz zwykle, w granicach włansie 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz po @ mam 36,3-36,4 a od 13 dni wacha sie pomiedzy 36,9-37,1 dzis rano mialam 36,9 czyli wychodzi ze o 5 kresek wyzsza niz na poczatku cyklu. Moja sukienka jest troszke innaale wlasnie na ten styl, chcialam biala ale podobno nie wypada, wiec bedzie ecru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka dni temu jak mierzyłam to była 36.6 a dzis 36.9 jeszcze jutro zmierze i zobcze:)ale dziekuje dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystkie poszly na obiadek;) Szarlotka a Ty kochanie gdzie ucieklas? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Kochane Kobietki :) Dziś zrobiłam test ciążowy i... pokazały się 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
przyznam, że jestem w szoku, bardzo bałam się tego testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Bajeczko🌼 wrzucaj fotke slonce i napisz jakie mialas objawy przed @ i po terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
przyznaję bez bicia, że nie wiem jak mam fotę wstawić, muszę poprosić o pomoc ; chyba kropleki Hormeel zadziałały brałam też wcześniej wiesiołek no i luteinę w 22-25 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
objawy: niby jak przed okresem, takie wiercenie, mrowienie, pobolewanie w podbrzuszu; jak kicham albo kaszlę to czuję czasami kłucie raz z lewej raz z prawej strony to mija po kilkunastu min dziwny posmak w ustach, jak przy gorączce - muszę sobie właśnie zmierzyć temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie zdjecie musisz wrzucic na stronke www.fotosik.pl a nastepnie skopiowac link do zdjecia i wkleic u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piersi lub apetyt? Ale super ze wam sie udalo kiedy wizyta u ginka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
od wczoraj piersi wrażliwe jak tuż przed okresem chyba trochę więcej wydzieliny, uczucie wilgoci, szczególnie podczas noszenia jeansów niby jestem głodna, a po 1kęsie mam uczucie sytości (to chyba zasługa emocji) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
we środę planuję pójść do rejonu (może da mi gin jakieś skier. na bad. z krwi) we czwartek prywatnie do gin, dziś dzwoniłam do Pani Gin i powiedziała, żebym do czwartku brałą na noc po 2 tbl. Luteiny :) Wstawię fotkę, ale poczekam na mężusia, bo to troszku skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
mąż się spodziewał, bo robiłam test owulacyjny, a później codziennie mu mówiłam, że brak okresu. Pojechał z kumplem powędkować:) Kropleki kupiła mi znajoma, która mieszka w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
chyba zaraz zapodam fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
coś mi nie wychodzi z tym zdjęciem, ale nie odpuszcam:) wczoraj podaczas kąpieli były takie tkliwe, jak tuż przed okresem (ja nie przed każdą @ tak miałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×