Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Animkaaka

Facetom po roku przestaje zależeć.

Polecane posty

Gość Animkaaka

Czytając wiele tematów z tego forum o facetach i rozstaniach bądź o olewaniu, stwierdziłam że po roku zaczynają zachowywać się inaczej. Czasem wcześniej , czasem później. Charakteryzuje się to zmniejszoną ilością kontaktów typu: sms, telefon, spotkanie, mniej czasu poswieconego na rozmowe o sobie, zdawkowe odpowiadanie na pytania, drażliwość, chęć spezania więcej czasu sam dla siebie. Objawy te dla nie jednej kobiety przyzwyczajonej do mega czułości, którą mężczyzna ofiarował na początku związku są depresyjne. Biedna nie rozumie co się dzieje, zaczyna rozmyslac (co jest w naturze kobiecej) i dochodzi do wniosku, że jemu już nie zależy. Zaczyna się jednak oszukiwać i za wszelką cenę chce ratować swój związek. Wszystkie podjęte przez nią działania mają odwrotny skutek i facet jeszcze bardziej się oddala. Wtedy ona poniżona i załamana wchodzi na cafe i wypisuje swoje żale, na które i tak nikt nic sensownego jej nie poradzi, bo każda dobra rada będzie dla niej zła. WNIOSEK DLA FACETÓW: Jeżeli wiążecie się z kobietą i zamierzacie z nią spedzić kawał czasu, to nie pokazujcie jej standardów życia, których nie będziecie umieli utrzymać w przyszłości. Musicie być bardziej przewidywalni i wiedzieć , że z czasem wszystko się po trochu nudzi- kobieta też- i ona zmianę waszego zachowania przeżywa boleśnie. Zatem STOP na początku: wysyłaniu masy smsow, spotkan bez konca, mowienia kocham cie non stop itp. WNIOSEK DLA FACETÓW: Jeżeli wiecie, że to krótka znajomość najlepiej uprzedźcie o tym na wejściu kobietę, a jeżeli podejrzewacie u niej wrażliwość dajcie jej spokój. WNIOSEK DLA KOBIET: Nie narzucajcie się swoim partnerom, oni zawsze po czasie zachowują się inaczej, to normalne, ale nie mówię tu o skrajnych przypadkach, gdzie olewa was całkowicie. Gdy zaczynacie zauważać,że oprócz Was facet ma swoje życie, wy też zacznijcie życ swoim , a na pewno wyjdzie wam to na dobre i w jego oczach bedziecie atrakcyjne. WNIOSEK DLA OLANYCH KOBIET: Jesli Cie olał, olej i Ty go :) Wiem, że to trudne, na poczatku wrecz nierealne do wyobrażenia, ale uwierz , że w momencie kiedy zaczynasz prosić się o miłość i uwagę Wasz związek już dawno umarł i nie ma takiej reanimacji, która by go ożywiła :) TYLE> Pojebało mnie , że to napisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×