Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Gość odchudzaczka86
Naked wysłałam Ci już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :):) Ja wczoraj po aerobiku byłam tak padnięta że poszłam spać razem z małym bo poprzedniej nocy prawie wcale nie spałam. Kochane dziś u mnie na wadze 67,4 :):):):) Huraaa A cały czas czuję się najedzona.:) Dokładnie ja też jeszcze jakiś czas temu głodowałam i nie mogłam przez to zasnąć i w ogóle chodziłam zła bo głodna.A teraz miodzio i jeszcze waga spada powoli bo powoli ale spada choć już tak się na niej nie skupiam - tylko bardziej na ciałku i obwodach.;) Odchudzaczko ja jestem z południa i teraz już jest 10 stopni.:) Ale dziś piękny dzień - słoneczko świeci - zaraz ruszamy na spacerek.:) MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już 18-sta stronka :):):) Naked wiesz jaka byłam wymęczona i mokra po wczorajszym aerobiku.Kurcze nie jestem w stanie chyba w domu takiego treningu sobie zrobić...No chyba, że się zajadę na tej skakance....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Doti u mnie 4,5 stopnia tylko. super, że chudniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Naked a jak byłam w delegacji to kolega mi przygadał: "Aguś...ty wciągasz więcej niż ja":P No to jem dalej...W pracy tak jak zwykle - ok. 1100-1200, potem obiad (fasolówka i jakaś kromka razowa), potem bieganie, no a potem kolacja (jakiś tuńczyk z puszki z jeszcze nie wiem czym). No i dziś trochę siłowych poćwiczę. No a biegam bo lubię...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Naked, drink smakuje jak taki rozpuszczony lod, tylko jednak nie polecam tego smaku pomaranczowego. Niestety, nie moglam dzisiaj pocwiczyc,bo bylam w pracy przez 10 i pol godzina i z calym szacunkiem dla mojej dzidzi,ale jednak 10 godzin to za duzo. Ale przynajmniej zarobilam to co wydalam na odzywke ;) Mam nadzieje,ze ten drink mi nie zaszkodzi skoro jednak nie pocwiczylam. Jutro na pewno pocwicze, bo postaram sie miec caly dzien dla siebie. Zjadlam dzis po raz pierwszy od dwoh miesiecy bialy chleb tostowy...Moja wina, bo wzielam sobie taka niedobra zupe na obiad i nie chcialam jej jesc wiec obawialam sie,ze jak sie wyglodze w porze obiadu to bede miala napad glodu wieczorem i dlatego zjadlam ta kanapke z bialego chleba. Pije wlasnie kawe i przez reczte wieczoru postaram sie zreleksowac i odpoczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem:) odchudzaczko- jestes idealna i dlatego waga nie spada:) a tak poza tym to ta czesc brzucha to jest zmora prawie kazdej z Nas:) na to to tylko cwiczenia i dieta ograniczajaca wegle...Kochana a Ty serio jestes szczuplutka wiec nie przejmuj sie ta skora:) napisz mi co dzisiaj jadlas i co cwiczylas-dokladnie;]:P..nadal jestem za przywraceniem Twojego meta do zycia:) Ew. mowisz ze nie bardzo w smaku?...ale zaszkodzic-nie zaszkodzi:) Kochana a co Dzidzia i familia Dzidzi na to ze wracasz? :) Doti- czemu spac Bidulo nie mozesz? tez mialam taki okres za czasow szynowych ale juz mi przeszlo:) moze sie za bardzo stresujesz czyms podswiadomie? Kochana ja mysle ze z czasem, jak sie rozruszasz to Twoje domowe treningi beda lepsze niz na aero:) Aguus- Ty sie takimi uwagami ludzi nieuswiadomionych nie przemuj! ja, NakedTruth uroczyscie oglaszam ze jem wiecej niz moj tata:P ...ktory je czasem tylko obiad i przed snem jakies kanapki,...jakby sie tak zastanowic to nie wiem czy nie jem wiecej niz moj mlodszy brat:D ( z tym ze on wcina slodkie i tu kalorycznie moze byc podobnie) a ja CI biegac nie bronie- biegaj tylko jedz odpowiednio.....sama 'ostrze adiki' na przebiezke sesese:D a Kochane - dzisiaj na skakance poskakalam:P krotko bo krotko ale malymi kroki wracam:P...jutro tez mam wplanach wieksza potancowe ( i nie wiem czy na rower sie nie wybiore) takze niedziela zapowaida sie zakwasowo:D ah i jutro tez robie sobie dzien podkrecania meta i niewykluczone ze na sniadanie zjem z 1000kcal :D:D:D ...Ew. ale idac w mysl Twej rady- od ndz do sr bedzie glodowka:( :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NakedTruth - co najlepiej jeść na śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, oni jeszcze nie wiedzac,bo generalnie musze im dac miesiac wypowiedzenia. Dam im wiecej,bo ich lubie i malutka tez bardzo lubie wiec chce,zeby znalezli kogos odpowiedniego do zajmowania sie nia. To dobrze,ze po tej rozpuscie kalorycznej bedziesz glodowac ;) I to wiesz,tak przynajmniej 3 dni :D Niektorzy tyle kalorii przez tydzien jedza co Ty chcesz na sniadanie zjesc ;) :P Smak odzywki nie jest najgorszy, mysle,ze czekoladowy moglby byc nawet calkiem smaczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew. jak Ty sobie dogadzasz:D wydaje mi sie w PL nie ma smakowych odzywek...ale wiesz co - ja bylam tylko w GoS, moze gdyby sie wybrac do takiego sklepu typowego dla pakerow- tylko wtedy to musze sie jakos ladniej ubrac hehehe:D:D no wlasnie, bo sie przywizalas juz...moja kumpela trafila na tak wspaniala familie ze zrezygnowala wlasciwie z siebie , ze swoich planow powrotu dla nich.. Seg- kanapeczki z razowym, owsianka, jajecznica..cos co da CI sile do walki o fajny dzien:D a jakie teraz jadasz sniadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucam, co dziś zjadłam:D śniadanie - 2 kromki razowca z bieluchem i łyżką konfitury, szklanka mleka jabłko drugie sn. - jogobella i banan obiad - fasolówka i bułka z bieluchem podwieczorek - sałatka śledziowa z malą buleczką Do picia: 2 inki i jedna kawa parzona zaraz idę poćwiczyć, a potem kolacja - szynka albo coś z jajem;) Dziś trochę siłowych i ok. 30 min orbi - jak nie padnę;) Chyba jem za dużo pieczywa...Ale to z braku czasu...Zupą z bułką naprawdę się zapchalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked = do mojego ulubionego śniadania należy kawa XD Tak - wiem co powiesz więc... oszczedz mi kazania =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- czemu tak malo? mozna by to zupelnie inaczej poustawiac..do drugiego dac wegle ..a na kolacje to sama szynka, jajko z czym?..no widzisz- wlasnie o tym mowie....jesz za malo jak na wysilek a bylas u gina?;] bo tluszczy tutaj nie wiedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seg ale wage masz wporzo? co jest nie tak? tyjesz? napisz co jesz i czy cos cwiczysz? a kawey mozesz sie napic-po sniadaniu albo tak jak Ew., ktora nie chce dzisiaj spac:D ( na mnie tak kofeina dziala o tej porze:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, ja chyba dopuszcze sie tez rozpusty kalorycznej i zaraz sobie zjem serek wiejski z nerkowacami na kolacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus. ale to to jest najzdrowsza kolacja na Globusie:D i najsmaczniejsza:P- prawda DOti?:) ina zdrowie pojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked - niby waga i wymiary ok ale należy do "chudych grubasów"... Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seg-Tak sie niestety dzieje gdy je sie duzo za malo:( ... mam nadzieje ze zdajesz sobie z tego sprawe i nie dlatego nie wstawilas jadla:) generalnie sprawe da sie zalatwic-jedzac wg tego ile potrzebujesz i poswiecajac troche czasu na cwiczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked - a powiedz mi taka rzecz... Nie jestem bulimiczką ale miewam epizody zwracania tego co zjadłam. Co się wtedy dzieje z organizmem? Bo dostaje jedzonko i nagle ono zostaje wyrzucone. Organizm jest oszukany czy jak? Bo pamiętam że później nie czułam głodu. Nie będę tego powtarzac - bez obaw - to jest złe! =) Stosowałam niskokaloryczne (nawet bardzo) diety i mam. Jestem chudym grubasem. Nigdy nie miałam efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszukany i to w najgorszy sposob..karmisz wtedy tylko psychike. Osobiscie, nigdy sie nie zaglebialam w temat ... Seg ale dlaczego, w dalszym ciagu chcesz sie odchudzic? sama przyznajesz ze 'masz co chcialas' a brniesz jeszcze dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta13
Dzięki Naked za miłe słowa, ale nie jestem idealna. Moje dzisiejsze jadło to porażka po dzisiejszym mierzeniu:/ Zjadłam dziś duuużo i jeszcze zagryzłam prażynkami i lampką wina, no i nie poćwiczyłam, bo gości miałam:/ sn - 3 kromki chleba ciemnego z serem i z pastą z łosocia + plastry pomidora 2 sn - płatki jęczmienne 4 łyżki gotowane na wodzie + 2 łyżki serka waniliowego + pół jabłka. O - talerz zupy z groszkiem + 2 naleśniki z trawokiem p - prazynki, 3 kostki czekolady i szklanka soku Kubuś - wiem, masakra K - 2 kromki chleba ziarnistego z jajkiem i rybką. Lampka wina słodkiego. no... tak wyszło. sama jestem z siebie niezadowolona. dziś zjadłam b. dużo:/ i to w dodatku tego co nie trzeba. Miałam poskakać, ale nie wyrobiłam się, gdyż dopiero goście poszli. Naked co ja mam teraz robić?? nie jeść węgli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
to wyżej to oczywiście ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) NAked a to co będziesz jadła na to bombowo kcaloryczne śniadanko ? :P Mi ten serek z nerkowcami też smakuje ale dużoooo bardziej ta owsianka z czekoladą ( bez budyniu i kakao ).Normalnie zajadam się nią - czy jak kiedyś napisałaś - zakochałam się.:D JA dziś jedynie walczyłam na stepperze z 20 min.Ale dobre i to.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko czekam specjalnie na CIebie:) Kochana jadlo duzo lepsze niz to wczesniejsze..dodalabym do jeczmiennych czegos i do podwieczorku czegos bardziej sycace:) mniej wiecej tak powinnas jadac:) i sie nie martw tym bo nie chcemy zaburzen odzywiania prawda?;] ja kiedys przerabialam podobna sytuacje - mowie teraz o naprawie meta, a nie gubieniu tluszczyku( w takie kolejnosci sie powinno to odbywac)..wiec Kochana gleboki wdech i czytaj: -codziennie jesz podobnie jak dzisiaj -zwiekszasz wydajnosc cwiczen (zadnych katowan wielogodzinnych..tylko jak teraz dajesz z siebie 100% to starasz sie dawac 150%-bedziesz miala na to energie:)) ..efektem moze byc kilo, dwa wiecej ale ja mysle ze dzialas teraz na szczytny cel;)...pozniej Kochana doprowadzasz sie do stabilizacji i wtedy zdrowo obcinasz kcal:) jesli obetniesz cos teraz to znacznie pogorszysz sprawe-znacznie... i nie boj sie tego ..sprawdzalam na sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to spać nie mogłam bo mały miał sensacje brzuszkowe znowu.;( Muszę mu porobić badania bo od jakichś 3-4tyg często zdarzają się takie noce.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti:D zaniedbujesz NAs ostatnio :( czeeesc:* sniadanko oczywiscio owsiankowe z mnostwem dodatkow:P- czekolada to na bank i wiorki jakies i chyba wszystko w budyniu kokosowym i migdaly chyba sypne:P ta czekoladka rozplywajaca sie pod wplywem ciepla to cos niesmaowitego:P kurcze:( to koniecznie trzeba do lekarza:( bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ?????????? Ależ skąd Kochana :P MNIAANNNN - też chyba sobie dosypię wiórek kokosowych jutro do owsianki:B W ogóle to nie wiem jak jutro będzie wieczorem bo idziemy an urodzinki a tam zawsze tyle pyszności.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, chyba mialas racje,ze szybko do lozka dzisiaj nie pojde ;) Ale Ty sobie taka ,,wypasiona,, ta owsianke robisz :) Ja moze jutro zjem sobie owsianke z truskawkami, naprawde bardzo smaczna :) Dzieki Tobie na nowo odkeylam owsianke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina a ja ją w ogóle odkryłam dzięki Naked.:P JA po wieczornej kawie to bym nie zasnęła prędko.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×