Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

No chyba faceci lubią może nie mega duże (chociaż pewnie nie pogardziliby takimi) ale takie, które "spokojnie mieszczą się w dłonie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale takie całkiem małe to też nie fajnie. Najgorzej gdy obie piersi zmieściłyby się w jedną dłoń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznotka proszę Cię, jak facet mówi, że lubi jak piersi mieszczą się mu w dłoniach, tzn. że sam nie wie, co lubi, tylko powtarza standardy heheheh Przynajmniej mój obecny lubi po prostu piersi i chyba rozmiar nie ma dla niego znaczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneturda
hej ja już jestem po zabiegu , miałam w poniedziałek 25,06 na drugi dzień wyszłam z kliniki , mam implanty mentor anatomiczne 350ml, ogólnie ładnie ,ale jestem spuchnięta i do poniedziałku chodzę w tych bandażach. Ból był i nadal jest ale nie jakiś tak okropnie utrudniający życie , radzę sobie wraz z lekami, jedyne co to jestem bardzo osłabiona, jak gdzies wyjdę na chwilę to nie mam sił chodzić i mam wrażenie ,że padnę i pewnie powinnam leżec w łóżku :) ale ja nie leżę, cieszę się niebawem zobaczę efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Anarchy no może masz rację:) no ale faktem jest to że każdy facet z większą chęcią patrzy się na kobitkę o pełniejszym biuście niż na tą płaską:) Aneturda -operacja za Tobą, teraz będzie tylko lepiej. odpoczywaj sobie i nie przemęczaj się a Twoje cycuszki będą ino pikne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suples
hej dziewczyny jestem tu nowa planuje zabieg teraz rozwżam gdzie !powiedzcie mi jakie macie doświadczenie z lekarzami w wArszawie?znacie jakiegoś dobrego???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Cathy38 ja mam już jutro operacje i strasznie się denerwuję. Nie wiem, czy nie dostanę szybciej okresu i Pan doktor nie przełoży zabiegu. ja też płacę 13 500 zł z całym pobytem, ale mam pytanie , czy ty tez masz te implanty z pianką poliurethane? po nich nie ma powikłań w postaci otoczki łącznotkankowej-napisz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam cucki! Pewnie już dawno po operacji, mam nadzieję, ze wszystko poszło ok!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suples- ja Ci nie pomogę bo w Wawie nie robiłam. Ale na pewno któraś z dziewczynek Ci podpowie! cucki - jesteś po operacji. pochwal się czy jesteś zadowolona i jak się czujesz!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suples
Dziewczyny powiedzcie mi ile dochodzi się po operacji czy jeżeli wezmę 2 tyg urlopu uda mi się wrócić do pracy??w warszawie chce robić słyszałam o Potockim ale może któraś z Was ma jakieś doświadczenia???a co powiecie o bliznach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suples to różnie jest z tym wracaniem do siebie. Wszystko tak na prawdę zależy od organizmu, a jedno jest pewne, że rąk od razu nie będziesz normalnie podnosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to wszytko zależy od Twojego organizmu, ale jeśli nie pracujesz fizycznie, tylko masz pracę biurową to myślę ze nie powinno być problemu:) ale tak na prawdę może Cie nic nie boleć po 3 dniach, albo po tygodniu....Grunt to pozytywne myślenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do typpi już dawno po operacji i jestem bardzo szcześliwa. pan doktor uczulil mnie, żeby nie rozwinąc bolu i brać regularnie tabletki przeciwbolowe. od dzisiaj wystarcza mi Ketonal 100 co osiem godzin, ale mam w zapasie Zaldiar, jakby co to od razu dwie tabletki. a piersi takie o jakich marzylam. lewa jest nieco bardziej obrzęknieta, ale Pan doktor mówił , ze to jest normalne i uspokoil mnie bardzo. Klinika tez bardzo mi sie podobała i przemiły anestezjolog. Polecam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucki bardzo się cieszę, że już jesteś po i co najważniejsze jesteś zadowolona. Teraz tylko czekać aż opuchlizna zejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Juz po konsultacji, proponowany implant to UHP 375cc mentor, ale cos sie boje ze wyjdzie za duzo ;/ czy ktos moze mi doradzic? planowana operacja 10 listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucki - to jak wszystko dobrze pójdzie to może załapiesz się na kawałek lata i bedziesz mogła w bikini pokazać swój biuścik :P Alex wydaje mi się, że lekarz wie najlepiej jaki rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni:) zresztą do 10 listopada masz jeszcze duuuuzo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex masz jeszcze duuużo czasu:). Żeby można było cokolwiek Ci doradzić to musisz podać jaką masz wyjściówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Slicznotki myśle, że obrzęk już ustapi za dwa tygodnie, bo wybieram sie do Turcji i nie mogę się doczekać. ja tez uważam, ze lekarz wie, jaki rozmiar pasuje do danej osoby. Ja przyszłam bez jakichkolwiek oczekiwań i mam idealnie dobrane cycuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie forumowiczki Jakiego lekarza polecacie w Poznaniu, jak u niego kształtują się koszt operacji i koszt konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już o bikini mowa, to ostatnio zakupiłam sobie w river island :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham plażing, bikini i te wszystkie wakacyjne uroki :-) Oj jo joj chciałabym też w zeberkę tylko różową. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe....też lubię plażing, smażing ale chyba nie miałabym na tyle odwagi żeby wyjść w bikini w różową panterkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak tuż po operacji musiałam się zmierzyć z bikini i było raczej ciężko. Głównie psychicznie się przełamać... Może to głupio zabrzmi ale świeżo po zabiegu trochę się wstydziłam tego, że mam takie fajne piersi. Wiem, wariactwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dieeeeeeeeeeeeta
20000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Drogie Panie 1,5 roku temu powiększyłam operacyjnie biust, ale niestety nie jestem zadowolona z efektów tzn. z rozmiaru aczkolwiek są bardzo ładne. Startowałam z 75A i chirurg zaproponował mi implanty 275cc. Licząc na jego doświadczenie i zapewnienia przystałam na jego propozycję wyszło z tego B/małe C. Szczerze mówiąc nie widać zbyt wielkiej różnicy. Zastanawiam się nad kredytem i ponowną operacją. Może mogły byście mi jakoś pomóc poprzez linki lub własne doświadczenia z doborem odpowiedniego implantu. Doktor u którego byłam za drugim razem zaproponował mi 500-530ml. tylko czy to aby nie za dużo??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny robiła któraś operacje powiększenia piersi u dr Świątkiewicza w Bydgoszczy? Zastanawiam się nad tym chirurgiem, albo nad Kolasińskim i Kubasikiem...nie wiem którego wybrać. Na razie jestem umówiona na wizytę przedoperacyjną do Świątkiewicza i chyba u niego zrobie zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem prawie miesiąc po zabiegu, nawet wróciłam z wakacji i pierwszy raz nie miałam kompleksów na plaży. Mimo, że lekarz mówił, że obrzęki mogą trwać jeszcze i w związku z tym utrzymywać się jakaś asymetria z tym związana to u mnie rewelacja-cycyszki mięciutkie, żadnych nierówności. Jestem tak zadowolona, że żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej i tak się bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×