Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość marJolaD
Dziewczyny, jutro mój dzień! Nie wiem już, czy się cieszyć, bo im bliżej, tym bardziej się boję:( Naczytałam się o narkozach i tego najbardziej się obawiam. Ale jestem dobrej myśli, z nadzieją że spokojnie sobie zasnę i obudzę się bez żadnych ekscesów już po. Trzymajcie kciuki! Odezwę się, jak tylko będę mogła już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala213
czesc laski ciekawe jak kolezanka po zabiegu :) ja planuje byc po zabiegu juz na koniec kwietnia lub poczatek maja :) wybrałam artplastice w szczecinie :) chcaiałbym sie dowiedziec jak sie dobiera implanty ? jestem po 2 dzieci i mam piersi wiadomo jakie :P ile ml to duzo ? które implanty są tymi z dozywotnią gwarancją które sie " montuje" raz w zyciu ? dziekuju za odpowiedz ide was poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajahfajah
Witajcie dziewczyny! od pewnego czasu zastanawiam się nad powiększeniem piersi. Nie chcę mieć sztucznie nadmuchanych, ogromnych piersi.. chciałabym tylko lekko poprawić ich wygląd, po prostu żeby były bardziej jędrne. przeczytałam w gali artykuł o klinice chirurgii plastycznej łątkowskiego. poszperałam w necie i rzeczywiście ma dobrą opinię, ale szukam rady także u Was! :) ktoś może tam robił piersi? i podzieli się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajahfajah
Witajcie dziewczyny! od pewnego czasu zastanawiam się nad powiększeniem piersi. Nie chcę mieć sztucznie nadmuchanych, ogromnych piersi.. chciałabym tylko lekko poprawić ich wygląd, po prostu żeby były bardziej jędrne. przeczytałam w gali artykuł o klinice chirurgii plastycznej łątkowskiego. poszperałam w necie i rzeczywiście ma dobrą opinię, ale szukam rady także u Was! :) ktoś może tam robił piersi? i podzieli się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala - najlepiej się dopiera wielkość implantów u lekarza. Warto wybrać się na konsultację do różnych lekarzy żeby mieć rozeznanie co i jak... fajahfajah - wiesz ja bym od razu nie stawiała na jedną klinikę. Poszłabym do paru lekarzu, żeby mieć porównanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala211
aha rozumiem czyli niema jakichs parametrów wzgledem szerokosci klatki piersiowej czy wzrostui ? ja sie boje jednego tylko! ze chirurg bedzie chciał mi zamontowac mniejsze implanty niz ja tego oczekuję :P ŚlicznotkoNR1 a powiedz mi proszę jeszcze jakiego typu ty masz implanty bo ja nie zawiele rozumiem z tego opisu numerycznego :P dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala211
aha i mam pytanko kre implanty sa lepsze mentor czy allergan ? moze któras z was takie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
Cześć Dziewczyny! Odzywam się dopiero teraz, bo przeleżałam ostatnie dni po zabiegu. Czuję się dobrze, ale boli... Piersi wyglądają ok., choć trochę duże w tym biustonoszu wyglądają. Zobaczymy za jakiś tydzień. Na razie się oszczędzam, wg zaleceń doktora:) Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona! Polecam Weiss Klinik i dr Giedrojcia! Przemiły człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
A i dzięki za wsparcie, Ślicznotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja nie mam odwagi zdecydować się na operację :( Boję się znieczulenia i potem tego bólu. Ale większe piersi chciałoby się mieć. A nie macie do polecenia jakichś tabletek czy kremów? Bo nie ukrywam, że takie coś by wchodziło w grę. Znalazłam coś takiego http://breastactives.pl i brzmi nieźle. Ma któraś z was jakieś doświadczenia? Czy wy tu wszystkie zdecydowałyście się na powiększenie piersi bez rozważania innych opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
Naczytałam się też o tych specyfikach. Ale myślę, że powiększenie za pomocą implantu jednak jest trwałe, na całe życie! Ból - jest i owszem, ale co dnia jest lepiej. I to nie jest też taki "wredny" ból, ja mam po prostu niski próg wytrzymałości bólu - dlatego mogę przesadzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia909090
Hey ja juz nic nie wiem .... szukam i szukam doktora i cen ;( niestety mieszkam za granica i ciezko przyleciec mi nawet na konsultacje ... operacje chcialabym miec w sierpniu .. juz kontaktowalam sie z dr z Czech .. niższe ceny .. ale plus hotel itp. to wyjedzie to samo co jak bym zrobila np w Poznaniu .. ja juz nie wiem dziewczyny czym wy sie kierowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala211
ba.lonik ja stosowałam podobny krem i tabletki za 300zł i powiem ci ze piersi mi urosły ale razem z dupa!!!!1 do tej pory sie borykam z kg które magicznie sie powiekszyły! nie polecam! ja tez po 1 stosowałam kremy i tabletki ale teraz wiem ze operacja bedzie lepszym rozwiazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marJolaD
natalia909090, przede wszystkim opinie o lekarzu, potem klinika gdzie ten lekarz przyjmuje. Lokalizacja - ma znaczenie, jeśli nie chesz jechać na drugi koniec Polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corineczka
Kochane mam implant 305 ml anatomiczne. Teraz mam rozmiar F Piersi sa piekne juz nie bola... takze wszystko gra. Na pocztku najgorsze bylo poranne wstawanie z lozka... 30 min mi schodzilo ale to przez pierwszy tydzien... pozniej to juz nie pamietalam o tym ze mialam jakakolwiek operacje. Na kontroli mowilam do doktora ze czuje sie tak dobrze ze az to podejrzane ;) Jutro wracam do pracy po miesiecznym urlopie w Polsce mmmm... szkoda ze tak krotko :D Jak jakies pytania to pisac chetnie odpowiem bo wiem ze sama sie balam przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala211
aa spoko tabletki na biust i dieta buhahha stosowałam wszystkie " cudowne " tabletki i jak juz wczesniej pisałam rosnie nie tylko biust ale i dupa od tego scierwa! i ze za 100zł jak i te za 400 nic nie daja jesli sie jest po 2 ciazach i karmieniu ! ja juz tez chce zabieg :P miec za sobą tym czasem nawet jeszcze nie myłam na konsultacji hihihi bardzo cenne są wasze opowiadania o operacjach za co bardzo dziekuje i ciesze sie ze nie macie problemow po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak zamówię sobie ten zestaw. Zobaczymy czy zadziała. A jak nie to najwyższej wtedy będę myśleć co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corineczko mi lekarz zaproponowal taki sam rozmiar jak u Ciebie. Powiedz mi u kogo robilaś operację? I jaka jest Twoja waga i wzrost? I jaką miałaś wyjściówke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala213
ba.lonik kochana ja tez tak własnie chciałam zrobioc jak ty moj maz powiedział ze najpierw kupie kremiki i tableteczki a jak to nie zadziałą to bedziemy nad operacja myslec i oczywiscie nie zadziałąło a z dodatkowymi kilogramami do dzis walcze !!!!!! owszem kup ten zestaw ale kontroluj wage !! buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corineczka
Patrycja252 Robil mi Dr Tomasz Kasprzyk z Krakowa. Swoje piersi mialam Male B. Przy wzroscie 158 i wadze 48 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki to zdecydowanie mnie nie przekonywały, nawet bym się w coś takiego nie bawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corineczko, a jak myślisz przy moim wzroście 165 cm i wadze 52 nie będą za małe? Ty jesteś troszke niższa ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corineczka
Kochana a jakie masz teraz? Ty jestes wyzsza ale szczuplejsza... Takze wydaje mi sie beda ok... :) Lekarz napewno doradzil Ci najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjściówka
moje drogie panie, dajcie sobie na wstrzymanie, bo to staje się żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No od tego mamy forum żeby o tym rozmawiać. Więc nie widzę w tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×