Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Gość a ja dolacze sie jako pomaranc
i lnie lotnicze wymagaja takiego papierka,ale od 28 tygodnia ciazy, wczesniej nic nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od lini lotniczych. Każdy ma inny regulamin. Pozatym skąd oni mogą wiedzieć czy jesteś w 25 tygoniu czy w 30. Niema wieliej różnicy i każda kobieta wygląda inaczej. Także lepiej mieć taki dokument niż niemieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Aurelia w Anglii trzeba przepracowac 26 tygodni aby potem moc isc na platny urlop macierzynski :) Wiec mi do tych 26 tyg pozostalo jakies 2-3 miesiace , ale oczywiscie bede pracowac najdluzej jak sie da tylko , ze ja mam naprawde bardzo ciezka fizycznie prace. A co do spioszkow...u nas w miescie otworzyli h&m i tam widzialam takie przepiekne spioszki i tez mialam je ochote kupic , ale jednak wole sie wstrzymac chociaz do 4 miesiaca , zeby nie kusic losu...:) a i widzialam ta swietne spodnie dzinsowe dla kobiet w ciazy z takim materialem na brzuszek , ze nic nie cisnie:) No i wszelkiego rodzaju bluzeczki na lato kiedy to bede juz chodzic z wielkim brzucholem. Wiecie co? Jestem dopiero w 2 miesiacu a juz czuje , ze strasznie przytylam , ale to pewnie moja wina , bo caly czas jem i nie zaluje sobie niczego:/ hehe no i do tego cera mi sie pogorszyla:/ Zawsze mialam problemy z cera , ale teraz to masakra:/ Moze to bedzie corka i odbiera mi juz urode?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Od dwóch dni mój maluch nie daje mi spokoju:) Niesamowite uczucie i wiem że nie można pomylić z niczym innym:) Cudowne uczucie i nie porównywalne do niczego innego.Ciesze się jak dziecko:) Co do tego papierka mi się chyba nie przyda bo nie planuje jechać przed porodem do PL.Mama do mnie przyjedzie miesiąc przed terminem.Nikt więcej raczej potrzebny mi nie będzie a mama to zawsze mama.A poza tym tyle kobiet urodziło tu dzieci i jakoś dały rade bez polskiego lekarza.Wychodze z założenia co ma być to będzie,nie mam na to wpływu a wierze z całego serca że wszystko będzie dobrze.Lece poprzytulać się do mojego oszołoma;) Buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia89 aaaa ja myślałam że chodziło Ci o to że tak jak w Polsce zwolnienie dają bo kobieta jest w ciąży. Bo napisałaś zwolnienie to nie wiedziałam że chodzi Ci o urlop macierzyński. Śpicie teraz pewnie wszystkie. Ja właśnie wcinam mandarynki. Tak jakoś naszła mnie ochota w nocy:) Buziaki:* idę spać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Ewelina zapraszamy :) Skąd jestes? Mi mdłości dalej nie dają spokoju. Kolejny weekend w łóżku. żyję na jogurtach i owocach. Nie mogę doczekać się 12tc. Mam nadzieję, że będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za przyjecie Jestem z Birmingham, mam 28 lat i jestem w 7 tygodniu i mam mnóstwo watpliwości związanych z ciążą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........21.......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 19........ ..birmingham maliniakowa....................15.08.10.........16. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........16.10.10...........9... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........8..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........8............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........14... .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..........Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny jak samopoczucia? spacerki zaliczone? pogoda piekna , słoneczko :) ewelina81 witamy nową brzuchatkę :) każda z nas ma mnóstwo wątpliwości ale jesteśmy tu po żeby je rozwiewać :) z której dzielnicy birmi jesteś? ja z erdington :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie by było spotkać się na kawce albo na herbatce tak na żywo i pogadać:) Szkoda że tylko na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czec dziewczyny witam "stare" ;p i "nowe" brzuchole heheh ja sobie jestem chora juz 4dzien do cholery juz glupieje w domu,a za oknem tak pieknie a ja sie kisze jak ogorek pod kaldra...tak dlugo to moje leczenie trwa bo tylko cytryna czosnek miod i strepsils mnie ratuje ehhhh jutro juz ide do pracy dobrze ze szef juz wie to chociasz nie marudzi mi ze tyle w domu siedze. wczoraj dostalam list ze szpitala 31marca pierwsze usg :) chyba zwariuje do tego czasu tal dlugo....... i wiosny tez nie moge sie doczekac,postanowilam kupic sobie dmuchany basen dla siebie. taki plytki do kolan i sie moczyc jak beda cieple i sloneczne dni seseseessees bo na wakacje moze sie wyrwe w maju...chociaz na tydzien i chociaz gdzies do europy. dzisiaj z nudow ogladalm sobie zdjecia ze wszystkich wakacji jakich bylismy z meze w ostatnie 2 lata :10.2008 bylismy na fuerteventurze pieknie sie opalalismy na golasa bo bylo poza sezonem,01.2009venezuela bajka tylko podroz dluga i 10.2009 tajlandia postanowilam dalekie wycieczki zalatwic przed ciaza ale to jest uzalezniajace jak sie zacznie jezdzic to ciezko przestac.... juz pewni nigdy nigdzie tam daleko nie pojade....mazy mi sie australi....ale bardziej mi sie mazy zdrowy bobas :) zadowole sie europa 2-3h looty dziecko zniesie heheh ale sie rozpisalam nie zanudzam juz..... pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucielko mi r nie myslcie ze marzy napisalam przez "z" z kropka hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiliabhx ja jestem z acocks green wiecie ja tez juz bym chciala wiosne ale jeszcze troszke i juz a teraz troszke sie denerwuje bo musze brac coodziennie tabletki na nadcisnienie, biore juz od dwoch lat i angielski lekarz stwierdzil ze moje tabletki z Polski sa niedobre i przepisal mi nowe a o nowych znow sie duzo zlego naczytalam i niewiem co robic ktore brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwon do polski i skonsultuj z lekarzem w pl albo zapytaj innego lekarza tutaj.lepiej sie upewnij bo mi ostatni jeden sudafet przepisywal na przeziebieniew ciazy a po 3h zadzwonil inny i mi zabronil ze tam ten sie pomylil :/ wiec jaim nie ufam.ale sie nie martw napewno wszystko jest i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........21.......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 19........ ..birmingham maliniakowa....................15.08.10.........16. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........8..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........8............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........14... .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina81 ja tam chyba bym bardziej ufała tabletkom po których od dwóch lat dobrze się czuje i które są dobrze dobrane do mojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana wlasnie dzwonilam do mojego lekarza w Polsce i powiedziala mi ze tak przez tel to trudno cos mowic, zdziwila sie dlaczego ten jej lek nie moge brac ale powiedziala ze skoro mowia zeby zmienic to zebym zmienila, bo ona musialaby zrobic jakies badania zeby cos stwierdzic Aurela86 ja tez im bardziej ufam ale niewiem jakie maja dzialanie na plod i nadal niewiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie może ten drugi lekarz powiedział żebyś brała inne bo tamte szkodliwe dla płodu. Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze ten pierwszy szkodliwy ale boje sie jak to bedzie z tym drugim lekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Dziewczyny musze wam troche ponarzekac....Cos mnie tak dzisiaj jakas zamula naszla. Poryczalam sie jak glupia nie wiadomo czemu...Mam wrazenie , ze moj partner nie do konca mnie rozumie , poza tym mam strasznie wielki brzuch i jak sie najem to wygladam jakbym byla w 7 miesiacu:( no i ta cera ...nie moge sobie poradzic z tradzikiem:/ Wiem , ze to nie na temat ,ale znacie moze jakies kosmetyki , ktore mozna kupic w anglii pomocne na tradzik? Sory , ze tak marudze , ale mam jakas chandre...na dodatek nikt mnie juz nie wola na imprezy a przeciez na dyskoteke moglabym jeszcze pojsc! Co z tego , ze nie moge pic alkoholu! Echhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia89 nie denerwuj sie kazdy ma gorszy dzien i jakies smutki, czesto jest tak ze faceci tego nie rozumieja ale trzeba bylo pogadac z jakas kolezanka napewno by ci humorek poprawila nie smuc sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia89 popisz z nami na forum więcej :) to będzie Ci lepiej. nie martw sie kochana. wcale nie marudzisz. też mam problemy ze skórą. na karku i plecach mam tak suchą jak papier i wiecznie podrapaną. wyskoczyła mi jakaś "kaszka". wczoraj znajomi tez pojechali sobie do Londynu na dyskotekę. czasem tez mialabym ochote pojsc ale ostatnio denerwuje mnie glosna muzyka i w ogole halas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
No dzieki dziewczyny :) Ja mam tutaj 2 najlepsze kolezanki , ale one nie byly w ciazy i nie wiedza jak to jest. Caly czas sie bawia i w ogole i mam wrazenie , ze troche zmienily do mnie stosunek no ale nic. Pogadalam wczoraj z narzeczonym wyjasnilam mu czemu tak mam poprzytulailismy sie i mam nadzieje , ze bedzie ok :) A brzuch dzisiaj rano malutki:) widocznie nie moge sie az tak obzerac , bo potem mam problem z wzdeciami i zaparciami:/ Dzieki za odpowiedz i mam nadzieje , ze nie bede juz tak narzekac:P Dzisiaj mam wolne jest ladna pogoda wiec pewnie wyskocze na jakis spacerek i przy okazji kupie jakies kosmetyki:) To mi zawsze poprawia humor. MIlego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Marcia 3 maj sie. Czy u Ciebie dzis tez tak pieknie slonce swieci jak w Bedford? :) Dzis Dzien Kobiet w PL i dostalam w prezencie list ze szpitala z zaproszeniem na scan :) :) Strasznie sie ciesze. Na 29 marca wiec super bo przed wyjazdem na swieta do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........21.......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 19........ ..birmingham maliniakowa....................15.08.10.........16. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........8..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........14... .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........21.......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 19........ ..birmingham maliniakowa....................15.08.10.........16. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........8..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........15.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry i wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet babinki kochane ! dużo zdrowia i cierpliwości i siły :) a ja już na półmetku :) w piątek połówkowe usg , a teraz ide na spacer , jest pięknie wiosennie :) madziulek30....................13.07.10.........21.......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa....................15.08.10.........16. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........8..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........15.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja nie jestem jeszcze w ciąż i nie byłam nigdy, ale wypowiem się za moją siostre, ktora dwa razy w Anglii byla w ciąży i dwa razy poroniła z tym ze kiedy była drugi raz w ciąży to lekarze wcale nie patrzeli na jej ciąże jako tą z wysokim ryzyku, przez nieodpowiedzialnośc lekarzy angielskich, moja siostra już by mogła nie żyć, tak to o nią zadbali, kiedy miala krwawienia i czula że coś się dzieje z nią nie tak, to jej lekarz prowadzący zbył ją twierdząc ze to normalne podczas ciąży.kiedy już stracila dziecko, lekarz jej, nie sprawdzil czy plod całkowicie sie oczyścił, może sprawdził ale nie zbyt dokladnie, bo kiedy poszla do innego lekarza to on jej powiedzial że mogla przez to umrzeć.Także ja w tej chwili boje się być ciężarną matką w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×