Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) Chyba wszystkie mamy smaki na polskie:) U mnie w lodówce królują tylko polskie rzeczy.Wcześniej to było mi obojętne jaką mam szynke byle by była bez przerostów a teraz musi być polskie:) Zimno dziś i wieje strasznie.Ide poleżeć bo brzuch mnie coś boli:( POzdrawiam i do wieczorka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co do moich obaw to myślę że są normalne, w koncu każda się martwi, a tabletek na podtrzymanie nie mam po co brać, bo mnie brzuch nie boli, czasami tylko lekko cos tam czuje, upławy mam normalne mleczne, nie jest ich bardzo dużo , ale są. No a dzisiaj mój mąż dzwonił i przekładał mi wizyty i scan z 26.03 przełożyli mi na 17.03 na 9.45 i wizyte u położnej z 19.03 na 18.03, na 1.30 :) Super!!! No to jak pojadę do Polski to już będę po USG i do ginekologa pójdę tylko po to aby przebadał mnie ginekologicznie, bo nie będzie sensu robienia drugiego USG po 2 dniach:) A Wy co myślicie? Zrobić to drugie, żeby polski lekarz ocenił czy dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc...chyba sie przeziebilam albo to sa objawy toxo :/ wynikow nadal nie ma a mnie szlag trafia jak to wszystko idzie.... ja pewnie bym zrobila drugie usg bo w tym momencie jetem taka zeschizowana ze szokkkk..... w pt wchodze w 10 tydzien a nie mialam jeszcze listu ze szpitala ani nikt sie ze mna nie kontakowal,czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana nie panikuj. Wszystko napewno będzie dobrze i to nie toxo. Ja też niemam wyników z moczu a robiłam ze 2 tygodnie temu. Pewnie są w przychodni. Lada chwila dostaniesz list ze szpitala z zawiadomieniem że za ok 2 tygodnie masz scan. Wydaje mi się że tutaj to normalne i z tego co dziewczyny piszą. Ja swoje wezwanie dostałam jakieś 1,5 tygodnia przed wizytą USG. Także cierpliwości, jeszcze w tym tygodniu dostaniesz. milka88 może robienie scanu tak dzień po dniu to niema sensu ale ja też bym zrobiła żeby właśnie poznać opinię innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie się tak zastanawiam, może lekaż w Polsce lepiej mi wytłumaczy,będę się lepiej czuła i będę spokojniejsza, najważniejsze to aby na scanie angielskim zobaczyć bijące serduszko i żywe dobrze rozwinięte maleństwo :) No i jestem pełna nadzieji, że tak właśnie będzie:) Ale chyba każda z Was przed pierwszym USG się bała i myślała czy wszytsko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja idę się kąpać, ogląne You Cane Dance i idę spać, bo jutro o 5.00 rano znowu wyjazd na 4 dni. Także znowu mnie nie będzie, to trzymajcie się i wszytsko będzie dobrze:D Jutro zaczyna mi się 9 tydzień:D Jeszcze tylko 3tyg i już będę spokojniejsza:D Bo wszystkie narzady będa ukształtowane i ryzyko poronienia spada:) Buziaki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh właśnie słyszałam odgłos (obiadku pewnie:) ) w swoim brzuchu tak jakby dzidzia mówiła "aaaa kuuuukuu". wariuję już:) chciałabym poczuć ruchy ale u mnie to chyba za wcześnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc....witam wszystkie dziewczyny w ten nieco szary i mokry dzien... no i jestem chora!!!! rozlozylo mnie tak ze ledwo dycham.najbardzieje sie boje ze to sa wlasnie objawy toxo...mam nadzieje ze to normalne przeziebienie bo moj organizm byl oslabiony czy cos takiego.... lecze sie herbata z cytryna i miodem z polskiego ula i wczoraj zjadlam zabek czosnku rozgnieciony ,niby tak antybiotyk bo zadnych lekow nie mozna przeciez brac.jak znacie jakies inne bezpieczne sposoby to napiszcie mi prosze. a ok 10 pojade do gp chyba mnie przyjmie dp cholerki jak stane taka chora i w ciazy :( ok zycze wszystkim udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisana mleko z miodem i czosnkiem zagotuj. Mi pomogło. Napisz co powiedział GP. Słyszałyście o takim leku jak DOLARGAN. Przeciwbólowy. Podają przy porodach. Naczytałam się właśnie ze jest bardzo niebezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Ja tez jeszcze 3 tyg i bede spokojniejsza. Akurat przed wyjazdem do Polski i przed Swietami. Fajnie. Choc czy tak naprawde bede kiedys spokojna? W ciazy kobieta martwi sie o dziecko i jak sie urodzi tez, no i tak juz cale zycie teraz :) krisana duzo zdrowka. daj znac po GP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jakas masakra wam powiem z tymi lekarzami!!!!!!jestem wscieklaaaaaa zestresowana i wogole bym najchetniej kogos zabilaaaaa od 2,5tyg nie moge sie dowiedziec wynikow na cholerna toxo,jestem chora mam temp a ten idiota misudofet poleca !!!czy to nie jset chore?pytam czemu tak dlugo a on mi na to ze tyle jest ludzi w uk i tyle to trwa?a co mnie to obchodzi k...!!!!!!wogole nic mnie nawet nie zbadal i sie mnie pyta czy to z tym przychodze tylko!!!!!!! nie wiem o sie ze mna dzieje ale mam straszna ienawisc w sobie.....nigdy taka nie bylam,,, i przez to wszystko boli mnie brzuch i wogole juz zwariowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisana spokojnie. Nie denerwuj się. To pewnie tylko zwykłe przeziębienie. A nie da się jechać do tego labolatorium tam gdzie robią te wyniki? Może coś wiedzą więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może "łaskawie" zapomnieli o Tobie? ja bym raczej pojechała tam a lekarz GP nic niewie na ten temat? nie przesłali wyników do przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisana coz zdrowia do sluzby zdrowia zycze. Tak to jest, w Polsce ludzie nerwy traca a tutaj czasem jeszcze gorzej... JA tez czasem mam dosc Anglii i tego wszystkiego tutaj. Na dlugo zostajecie? W ogole dziewczyny dlugo jestescie tu i jakie plany? Ja tak po trochu od 2004 roku a od dwoch lat to juz ciagiem. Jesien/zima tego roku mamy juz na stale do Polski wracac. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboratorium jest w szpita;u nawet nie wiem gdzie bo szpital jest ogromny a i tak nie sadze aby mi wydali.... ja jestemw londynie 5lat i raczej zostaniemy tu bo w polsce zadnych perspektyw nie widze no chyba ze ktos dostal mieszkanie i ma prace za min 3000tys bo tak to do warszawy sie nie oplaca wracac.po co aby spacac kredyt cale zycie masakra!!!! chyba mi hormony szaleja dziewczyny nigdy nie bylam taka nerwowa no moze jak dorastalam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co już chyba zaczynam się dobrze czuć. Mam ochotę na pójście do fryzjera albo na akryle. Albo w ogóle jakiś fajny zabieg u kosmetyczki. Chyba mi słoneczko przygrzało:) hehehee. Śpicie pewnie już. Ja jeszcze nie bo czytam kilka innych topików z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki. ja sobie siedzo chora w domu i tak pewnie do nd....jestem naczosnkowana i pochlaniam ogromne ilosci herbaty z cytryna i moidkiem :) bylam w czoraj u gp (moje hormaony zrobily awanture z lekarzem :))) bo to jakis ignoran byl ,,,mowie mu ze jestem w 10tygi jetsem przeziebiona a on ze czy to wszystko grrrrrrrr i przepisal mi sudafet!!!!!!!!!! po czym wieczorem zadzwonila w koncu moja lekarka i powiedziala ze badanie na toxo jest pozytywne negatywnie co oznacza ze mam przeciw ciala ,ufff kamien z serca bo cala ciaze mnie to martwilo. poczym dodala ze tamten lekarz przepisal mi sudafet ale zeby kategorycznie go nie brac w ciazy!!!!! co za banda idiotow nieduczonych nie powinni tam pracowac (ten od sudafetu ham) wiec badzcie czujne i dociekliwe bo nigdy nie wiadomo co wam przepisza heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry kochane! Dobrze że masz dobre wyniki. Cieszymy się. Nie martw się ja też mam lekarza idiotę. Byłam chora i do niego poszłam. Powiedział że mam brać paracetamol. Opisałam mu objawy a on do mnie z tekstem " i co już " też myślałam że go uduszę gołymi rękami. Jak poszłam za pierwszym razem to łaskawie mi zbadał ciśnienie jak mój mąż go poprosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! czytalam o tym sudafet i sama sobie przypomnialam ze ja tez go bralam.bylam wtedy gdzies w 3 tyg i nie wiedzialam jeszce o tym ze jestem,myslicie ze mial wtedy jakis wplyw? poza tym poszlam dzis do mojego gp o zaswiadczenie.lece we wtorek do polski i wiem ze linie lotnicze wymagaja takich papierkow gdy jestes w ciazy.zdziwilo mnie ze musialam tez za to zaplacic 10 funtow.czy wy ty tez sobie to zalatwialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo :) czyzby wiosna zawitała do uk? madziulek30 nie martw sie zbytnio tym że brałaś leki nie wiedząc że jesteś w ciąży , ja piłam wino bo akurat imprezka była :) przez około pierwszych czterech tygodni od zapłodnienia zarodek jest bezpieczny, bo składa się z grupy niewyspecjalizowanych komórek, jeśli któreś z nich (np. z powodu połknięcia przez ciebie leków czy wypicia alkoholu) uszkodzą się, zostają usunięte i zastąpione nowymi :) organizm ludzki jest niesamowity :) ale za to że płaci sie za papierek potwierdzający ciąże to pierwsze słyszę :O ale życzę udanego holidaya w kraju :) ja dopiero za trzy tygodnie , ale jedziemy z mężem i chyba papierka nie będzie potrzebował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana kochanie miód w połączeniu z gorącym mlekiem lub herbatą , traci wszystkie najlepsze wartości :( ja zawsze nabieram miód na łyżkę i traktuje jak lizaka ;) życzę szybkiego powrotu do zdrowia cytuje : " ... Sudafed może być stosowany podczas ciąży jedynie w przypadkach, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu." najważniejsze że masz za sobą wyniki na toxo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela86 to super że samopoczucie sie poprawia :) nie ma żadnych przeciwskazań do farbowania włosów w ciąży , bo to w żaden sposób nie szkodzi dziecku, ale jesli za wcześnie sie zdecydujesz to może zaszkodzić tobie - bądź pewna że zapach amoniaku z farby nie spowoduje u ciebie reakcji wymiotnych ;) zawsze możesz poprosić fryzjerke o użycie farb bez amoniaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa88 , ja po dwóch tygodniach po połówkowym usg jadę do pl na swięta i juz mam umówioną wizyte u ginekologa, chodzi o to że czasem może być "coś" co nhs nie "wyłapie" ( często sie to zdarza) a pozatym wiem że bedę czuła jakiś taki wewnętrzy spokój po wynikach od polskiego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane , wszyscy dobrze wiemy że 80% poronień dochodzi w I trymestrze ciąży, ale poronienia może nastąpić w każdym kolejnym tygodniu ,poronieniem również kończy się około 10-15% ciąż, dlatego dbajmy o siebie i nasze maleństwa , dbajmy o siebie , jeśli nie jesteście zadowolone ze swoich gp , zawsze możecie ich zmienić bez podawania przyczyny pewnie myslicie że sie za bardzo wymądrzam ;) przepraszam , postaram sie poprawić ;) miłego weekendu życze babinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada.............
Ja wam radze wrocic do PL i tam prowadzic ciaze,rodzic i wychowywac dzieci.Tak narzekacie na wszystko ze szok!A...zapomnialam,nie wrocicie do PL bo tam benefitow nie da sie wyciagac :D Mam tylko nadzieje ze nie jestescie typowymi przedstawicielkami mlodej emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia...dobra rada...po co to piszesz? nie twoja sprawa czy ktoś ma benefity czy nie i czy ktoś do Polski wraca...nie zaśmiecaj topiku jak nie jesteś w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do farbowania to jak chyba potraktuje włosy rozjaśniaczem to tak nie bardzo...?? Marzą mi się z powrotem blond pasemka:) We wtorek mam wizytę u położnej i przygotowaliśmy sobie z mężem całą litanię pytań.Kobieta się załamie jak to zobaczy.hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Hej dziewczyny:) W koncu jestem po dluugim czasie kiedy nie mialam internetu(kochane bt...). U mnie wszystko w porzadku 9 tydzien:) we wtorek drugie spotkanie z polozna a 23.03. pierwszy scan!! Juz sie nie moge doczekac!! Dopiero jak zobacze dzidzie na monitorku to uwierze tak juz na 100% ,ze jestem w ciazy i , ze z dzidzia wszystko ok. Tak poza tym to mam lekkie obawy z ta ciaza przez to , ze mam wade wzroku i bed emusiala sie wybrac do jakiegos okulisty:/ a ak tam u was? jak sie czujecie wszystkow porzadku?:) uciekam spac , bo jutro do pracy...niezly teraz wycisk , ale jeszcze 2-3 mies. i pojde na zwolnienie a co mi tam...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia w Anglii to o ile mi wiadomo nie dadzą tak łatwo zwolnienia na ciążę. Chyba że zwolnienie z pracy :) ja już niewiem czy z tego powodu mam się śmiać czy płakać...napisałam odwołanie. Ale się pewnie zdziwili heehe i dobrze im tak! My postanowiliśmy kupić jutro jakieś maleńkie śpioszki. Chociaż jedne:) takie tyci tyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dolacze sie jako pomaranc
u mnie takie zaswiadczenie od GP nt. lotu kosztowalo 20 i to w 2008 roku wiec 10 to okazja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×