Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

hej wszytkim! Ja sie rowniez dolaczam do zyczen.Jutro jade do Polski na 2 tygodnie.Troche zmienie otoczenie i odpoczne.Wlasnie zaczynam pakowanie.Sprobuje sie ograniczyc do zbednego minimum.Jestem cos bardzo zmeczona i mi sie nie bardzo chce.Poza tym wszytko w porzadku.A co tam u was nowego??pozdrawiam:) madziulek30....................13.07.10.........22.......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa....................15.08.10.........16. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........8..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........15.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 udanego wypoczynku kochana :) nie stresuj sie i nie przemeczaj :) i wracaj do nas cała i zdrowa :) mnie jeszcze trzy tygodnie zostały do wyjazdu madziulek30 powiedz mi czy ty juz miałaś połówkowe usg? czy długo to trwało? czy robili w 3d? czy musiałaś mieć pełny pęcherz? bo słyszałam różne wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam tydzien temu w poniedzialek.Bylo to normalne usg w szpitalu.Trwalo okolo 20 minut.Bylo bardziej szczegolowe niz te pierwsze.Badaja wszytkie najwazniejsze narzady dziecka jak nerki,prace serca,mozg itd.Sa tez pomiary jak min.kosci udowej.Podaja tam skroty,ktore mozna sprawdzic pozniej w internecie.Sprawdzja tez lozysko i wody plodowe.Na koniec pani sie spytala czy chce poznac plec.Mialam przeczucie ze dziewczynka i pani powiedzila ze wyglada jka dziewczynka.A jesli chodzi o pecherz to faktycznie co pamietam z wczesniejszych to faktycznie lepiej miec pusty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 dziekuje kochana za odpowiedź , baw sie dobrze na wakacjach , nie przemeczaj sie i wracaj szybko do nas :) paaa paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja cos chyba zaczynam chorowac i leze pod kocykiem Mam do was pytanie jaki zakres pomocy oferuje polozna, pytam bo bedac na piewrszej wizycie u niej troche sie rozczarowalam.Pytalam o leki ktore wczesniej bralam a ona mowi ze nic nie wie na ten temat, mowie ze czasem cos mnie delikatnie pobolewatak pod piersiami a ona mowi ze niewie co to jest. Stad moje pytanie jak to bylo u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina81 położna powinna zainteresować sie każdym twoim problemem , jeśli nie jesteś zadowolona z jej pomocy , zawsze możesz zmienić położną nie podając przyczyny, masz do tego pełne prawo przykro mi że tak trafiłaś z położną , moja jest świetna i nie mogę na nią narzekać nie wiem jak ci pomóc , może jeśli masz w porządku swojego gp , spróbuj z nim/ nią porozmawiać , jeśli powie że powinnaś iść z tym do położnej , powiedz że próbowałaś z nia rozmawiać ale ona nic nie wie może dziewczyny coś poradzą :/ życzę szybkiego powrotu do zdrowia ewelina81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki na przywitanie skladam wam zyczenia z okazji dnia kobiet duzo zdrowka milosci spokoju :) Dawno mnie tu nie bylo ale powiem Wam ze jak wracam do domu z pracy to jestem padnieta i tylko patrze sie aby jak najszybciej polozyc i odpoczywac Madziula gratulacje dziewczynki:) emilia z a Was trzymam kciuki aby wszystko bylo w porzadku i by sie w koncu ujawnilo :) ewelina 81 witam :)jesli chodzi o pierwsza wizyte to ja miala przeciwienstwo do Twojej moja polozna wytumaczyla mi wszystko odpowiedziala na wszystkie pytania bylam bardzo zadowolona sadze ze powinnas zmienic polozna wydaje mi sie ze mozesz ale nie jestem pewna ciesze sie kobitki ze u reszty wszystko w porzadku i ze oprocz ciazowych objawow nic wiecej wam nie dolega:) krisana a ty tam dbaj jescze o siebie i o malenstwo i wygon w koncu to przeziebienie:) Dobra dziewczynki ja uciekam do kuchni zrobic kanapki do pracy i spac buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........22........ .. staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa....................15.08.10.........16. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....14..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........8..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........15.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..... .....Birmingha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia87 kochana!! wypoczywaj ile sie da !! tylko czasami nas podczytuj ;) co byś na bieżącą była :) ciesze sie że u ciebie wszystko dobrze , trzymaj sie cieplutko :) dobranoc wyśpij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja właśnie dzisiaj wróciłam z wyjazdu z pracy. Było w miare ok, jakoś przeżyłam, pocieszam się tym, że jeszcze 10 dni i wyjazd do Polski na 8 dni:) Już nie mogę się doczekać. U mnie ogólnie ok, dobrze się czuje, piersi mam ogromne, wczoraj przed pracą zaskoczyły mnie wymioty ni stąd ni zowąd dziwne uczucie spokojnym krokiem poszłam do łazienki i bum... hehe A mąż do mnie, co Ci, tak znienacka? A ja no widzisz:P hehe Ajj ten mój maluszek:D No i mamie urode odbiera bo co mi zejdą stare wypryski to zaraz pełno nowych:P madziulek30....................13.07.10.........22........ .. staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa....................15.08.10.........16. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........9..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........15.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........22....... . .. staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa....................15.08.10.........16. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........9..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........15.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..... .....Birmingham andziaaa82....27...........01.10.2010..........12.......Burnham On Sea W koncu wrocilam juz z Polski. Pierwsze USG juz mam za soba. Mam pierwsze zdjecie DZIDZI, ktora juz mierzy 2.26cm. W ciazy jestem juz 12tyg ale DZIDZIA ma 10tyg. Teraz juz zupelnie stracilam smaka na cokolwiek. Zmuszam sie aby cokolwiek zjesc. Mam ciagle mdlosci i czesciej zaczynam latac wymiotowac, ale co jest najsmieszniejsze ze nie mam zbytnio czym. Mam nadzieje, ze to niedlugo minie i wroci mi apetyt abym mogla zjesc normalnie cos ze smakiem. Z tego powodu strasznie zle sie czuje i jestem bez energii do zycia. POMOCY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 ale Ci zazdroszcze kochana że jedziesz do Polski. Ja też bym już chciała ale to ponad miesiąc jeszcze. Na USG lepiej mieć pełny pęcherz gdyż wtedy lepiej widać dziecko. Ja dostałam list ze szpitala wcześniej i tam było napisane że godzinę przed trzeba dużo pić i nie robić siusiu. Ja po swoim USG od razu poleciałam do kibelka. Jaka ulga uffff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czasem podczytuje forum wasze od kiedy się na nie niechcąco wtryniłam :) ale żadko jestem więc żadko piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelska ma racje. Lepiej mieć pełny pęcherz. W ogóle co tam u Was? Ja mam dzisiaj wizytę u położnej i całą litanię życzeń ;) Ciekawe co mi powie bo tak naprawdę na pierwszej wizycie wypełniała papierki tylko w tej dużej teczce. Strasznie jestem ciekawa wyników z krwi i z moczu. Boję się o te żelazo bo naczytałam się że podwyższone żelazo może powodować choroby serca i nerek a coś mnie nerki kłują ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) andziaaa82 witamy z powrotem :) to już 12sty tydzień , niebawem mdłości powinny przejść , te najgorsze przeszły mi około 17tygodnia , ale do tej pory czasem mnie zemdli bo jakies jedzenie nie podejdzie :) trzymaj sie kochana , wszystkie ( no prawie wszystkie ) przez to przechodzimy , niedługo minie i będziesz sie zajadać wszystkim na co bedziesz miała ochote , a energie do życia odzyskałam dopiero niedawno :) jesteśmy z tobą kochana , trzymaj sie , bedzie lepiej , najważniejsze ze maluszek rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelska witamy na forum , jeśli masz ochote prosze dopisz sie tabelki i zostań z nami :) nie ważne ze nie odwiedzasz nas za często ;) ale widzę że chyba wszystkie przed porodem śmigają do polski :) prędzej czy później :) ja nie dostałam listu ze szpitala , bo zaraz po pierwszym usg zapisałam sie na następny w rejestracji , ale skoro uważacie że lepiej pełny pęcherz to go zapełnie ;) Aurela86 z tym żelazem to mnie nie strasz bo ja tygodniowo spokojnie 1kg buraczków zjadam dziewczyny jeśli macie kablówkę angielska to propnuje dzisiaj o 8.00 na Livingit bedzie program o pięcioraczkach :) ewelina81 dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz pierwszy od początku ciąży , skusiłam sie, nie mogłam przejść obok , tak po prostu , i kupilam , chipsy i cole :D ale ciiii szaaaa ani mru mru mojemu małżowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Nie zaglądam coś za często ostatnio bo skupiam się na moim maluszku kóre coraz intensywniej zaczeło się poruszać:) Nawet teraz jak pisze to mnie stuka od środka.Super uczucie:) Jak się czujecie? Tak wogóle to wszystkim nam życze wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszego dnia kobiet.Faceci Wasi się postarali czy musiałyście wymuszać?Mój naszczęście sprostał hehe:D Uaktualnie tabelke bo mi już stukneła 17-tka:D madziulek30....................13.07.10.........22........ .. staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa....................15.08.10.........17. ......... londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........8..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........15.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o latach więc doklejam znowu:) madziulek30....................13.07.10.........22....... . .. staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........17. ......... londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........8..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........15.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja byłam dzisiaj u położnej. Pytałam o basen, o masaże na ból kręgosłupa, dentyste itd. Karte na darmowego dentyste powiedziała że powinnam już mieć a ja jej dalej niemam. Wyniki mam dobre i tylko tyle się dowiedziałam. Różyczka ok. Wszystko dobrze. Dzisiaj słyszeliśmy jak naszej dzidzi bije serduszko. Najpiękniejszy dzwięk na świecie. Położna mówi do męża żeby nagrał komórką a on sierota nie umiał znaleść dyktafonu w telefonie!!! hehehe ale się uśmiałam. Emiliabhx u mnie wyszedł ładny obraz jak miałam zapełniony pęcherz. Aż położna dzisiaj piszczała że jakie piękne USG ;) Co do tego żelaza to niema zbyt dużo informacji w internecie o nadmiarze. Chciałam coś wkleić ale wszędzie trąbią o niedoborze żelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pamietam ze na pierwszym skanie to bardzo siusiu mi się chciało i chciałam iść załatwić potrzebę ale mąż powiedział że nie bedzie mnie szukał po babskich łazienkach jak przyjdzie moja kolej ;) ale obiecuje że pójdę z pełnym pęcherzem :D Aurela faktycznie powinnaś juz dawno mieć tą kartę , może wyślij do nhs aplikacje i do 10ciu dni napewno ją dostaniesz zauważyłam że mam bardzo bardzo suchą skórę w dolnej okolicy piersi , na samym dole brzucha prawie przy pachwinach i strasznie suche dłonie , czy któraś z was też ma ten problem? nigdy nie mialam problemu ze skórą a teraz schodzi mi jak z piskorza :/ :( smaruje oliwka ale niewiele to daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Ja dzisiaj do 13.00 spałam musiałam odespać nocki w pracy, no i dzisiaj zwracałam ale nie miałam czym, bo zaraz po obudzeniu. Ogólnie to czuje się dobrze:) madziulek30....................13.07.10.........22....... . .. staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........17. ......... londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........15.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia ja też mam strasznie suchą skóre. Najpierw na plecach, tak powyżej lini stanika.Teraz zauważyłam na nosie i czole. Nic nie dają kremy. Czuję się jakbym miała skórę po solarium. Taka jak papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu mnie pominieto w tabelce przeciez sie dopisalam??? Ja tez jestem oczekujaca z malenstwem w brzuszku i z mega mdlosciami. Wlasnie pije kubeczek rosolku. Mniam mniam :) Dzis znwou zbytnio nic nie zjadlam bo mi wszystko podchodzilo, bleee bleeee Dziewczyny powiedzcie mi czy takie rzeczy jak polskie sery Feta z pasteryzowanego mleka mozna jesc w ciazy. Serki topione polskie tez mozna czy nie?? Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia wpisz się jeszcze raz.Ja kopiowałam z ostatniego wpisu więc być może dlatego ja Ciebie nie uwzględniłam.Sorki:) Fety bym nie jadła bo położna moja mówiła że nie powinam ale serki topione takie w trójkątach pochłaniam każdego dnia.Nigdy wcześniej ich nie jadłam bo poprostu nie lubiałam a teraz nie moge się bez nich obejść. Emilia ja mam taką suchą skóre na twarzy.Nic nie pomaga,żaden krem no poprostu nic.Masakra.To chyba normalne w ciąży. Aurela ja też długo czekałam na karte.Wkońcu się wkurzyłam i poszłam do GP i mówie im jaka jest sytuacja że czekam i czekam i nic.Kazali wypełnic jakiś formularz,więc go wypełnilam i za jakieś 4 dni przyszła karta. A powiedzcie mi dziewczyny czy lokowałyście się może na tej stronie bounty?Albo korzystacie z tych ulotek i zniżek które dostałyście od położnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........22....... . .. staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........17. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........15.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..... .....Birmingham andziaaa82....27...........01.10.2010..........12.......B urnham On Sea No już Cię wrzuciłam:) Żeby nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) co do usg ja mam polowkowe 19 kwietnia i pisze zeby pecherz byl pelny. co do serow trzese sie na widok plesniowego i raz zjadlam 6 trojkocikow plesniowego President,ale staram sie nie jesc :) jutro mam zabieg i juz biegam do kibelka dzis tak sie stresuje trzymcie kciuki kochane :) jak pozwolicie dopisze sie do waszej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×