Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

madziulek pupa Twojej malej nie bedzie pytac czy to papmers czy huggies czy cokolwiek innego, ja na poczatek nie bede kupowac duzych pak tylko male zeby poprobowac jak skora malego na nie zareaguje bo pieluszki moga byc super a maly moze miec np uczulenie i nici z uzywania pampersow ;) po piekuszki zawsze swojego mena mozesz wyslac w razie co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny,ja wlasnie sie zastanawailam jak wy znosiscie te upaly-zwlaszcza te w 30 i wzwyz tygodniu. ja mialam kupione huggisy,pampersy i zwykle asdy.na poczatku sprawdzily sie idealnie zwykle asdy bo chociaz widzialam,ze Mala robi siku-papersy i huggisy tak wciagaja wilgosc z ciezko poznac zwlaszcza n poczatku kiedy siuku jest malo.Teraz moge uzywac kazdych-choc z poczatku bylo uczulenie i czerwona skorka.ale to nieuniknion wkoncu polozmy sobie takie cos miedzy nogi w taki upal na 24h na dobe:O teraz jest oki.Moja Mala ma dni ze potrafi robic kupe po kazdym karmieniu-a je BARDZO czesto w ciagu dnia:)Ile pampresow srednio shcodzi?no ok 10 faktycznie. u mnie oki,Mala rano lobuzuje-matce karmicielce nie da sie wyspac:D dzis cos na spacerze nawet marudzila,no lae nie kazy dzien musi byc idealny;) W srode przychodzi polozna (caly czas przychodza do mei teraz,martwia sie sutkiem i piersia;bardzo chca bym nie porzucila karmienia)i jak sutek sie wygoi to sprobuje mi mala przystawic-az mnie ciarki przechodza na sama mysl bo nadal drazliwy i boli jak 150.Zbaczymy... W srode Dzien Matki-moj pierwszy dzien matki w zyciu:) kurcze ale to uczucie,jestem podekscytowana jak nie wiem co-i dumna jak paw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe masz racje.kupilam 2 paczki bo byla promocja.ja tez wyprobuje innych.niektore dzieci sa wrazliwe i malo co i juz wysypka.jak bede tansze pasowac to po co mam przeplacac.na tydzien jednak bede juz zaopatrzona.dokupilam terzaz na ebay 30 pieluszek bawel. przesylka az z chin,ale sie oplacoalo bo za 30 zaplacilam z przesylka 12 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jesooooooo mam dość tego upału :( jutro zaczynam 31 tydz i przytyłam 10kg , nie wiem dużo czy mało Aurela86 jeśli mogę ci doradzić to pilnuj sie z nogami bo w tak długiej niewygodnej podróży łatwiej nam ciężarnym o zator żył w nogach , i również miałam problem z obrączką ale to jak w kościele mi dłonie spuchły z gorąca ;) ale juz nie nosze żaden kandydat na polskiego prezydenta mnie osobiście jakoś nie przekonuje i nie ważne kogo naród wybierze,to w kraju i tak nic sie nie zmieni majówka troche sie winna czuje tego twojeg sutka , bo pisałam żeby wietrzyć i pewnie go przeziebiłaś :( dziewczyny nic mi sie nie chce i najchetniej to bym tylko spała , jutro rutynowe badania u położnej i też nie chce mi sie tam iść , choc mam zaledwie kilkaset metrów :P tyle że pod górke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na wybory sie nie wybieram.Jakos teraz koncenruje na innych rzeczach.Polityka mnie tez jakos nie pociaga.Choc uwazam, ze cos tam sie powinno jednak wiedziec. Ja dzis za to mam duzo energii,choc to dziwne w moim stanie ostatnio. Emilia nie przytylas duzo.Ja mam okolo+7 kg,a jest 2 tygodnie roznicy. Mam pytanie czy wasie faceci spedzja godziny przed laptopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek dzięki za słowa pocieszenia ;) , Ty też niewiele masz na plusie , u mnie to pewnie z 1 kilo poszło w cycki ;) odpowiadam na pytanie : mój nie spędza godzin przed laptopem , ale za to spędza każdą wolną chwilę na gardenie grzebiąc przy motorach :) czyżby zaczęło sie robić chlodniej ? uufff jaki fajny wiaterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka u nas fajnie chlodno bylo wczoaj, nie zimno ale goraco tez nie bylo :) madziulek moj nie spedza wogole przed laptopem... bo nie mamy laptopa :D:D:D hehe mamy pc stacjonarny, czasem sobie siedze ja, czasem on, czesto lezymy sobie na lozku razem cos ogladamy czy przegladamy, takze rozsadnie mimo ze jest informatykiem ;) a masz ze swoim taki problem? najgorzej jest jak ktos gra, ww i te wszytskie inne gry, mielismy sasiada ktory zwolnil sie z pracy zeby grac :P aaaa melduje ze ze mna okej po wizycie u poloznej, cukru nie ma, nastepna mam 14 czerwca, maly ulozony glowka w gol i polozna nazwala go 'generous size baby' hehe zeby mi sie jakies 4,5 kilo nie urodzilo bo ja niewiem jak dam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe dasz rade kochana jak cos;) emilia to nie twoja wina z a piersia bo wietrzenie na sero najbardziej na ten sutek pomoglo.A przeziebilam na spacerze,za lekko ie ubralam a to byl pierwszy spacer od 10 dni siedzenia w domu wiec wyszlo jak wyszlo. piers jest juz oki,sutek tez dochodzi do siebie z tym ,ze takio wrazliwy ze janie wiem jak to bedzie:(chlodniej sie zrobilo i u mnie i o dziwo mala spi-a w czasie tych upalow dawala czadu od rana az milo.w przyszlym tygodniu wraca do pl moja mama.teraz mam na serio latwo bo mi duzo poomaga,nie tyle przy dziecku co przy obowiazkach domowych. czasem jak mala ma gorszy dzien a ja razem z nia bo np placze i nie da sie nic zrobic zastanawiam sie jak to bedzie jak mama pojedzie-jak ja t wszytsko ograne.ale potem od razu sobie mysle-bez obiadu jeszcze nikt nie umarl:D wczoraj zrobilam ciekay zakup- 4 duze paczki chusteczek pampres(najlepszych wedlug mnie) za niecale 4funty w "quality save". Tak samojest tam tanie oilatum 2,99 a w bootsie ponad 5:O skad te roznice co? madziulek moj nie spedza czasu przed laptopem i towj nie bedzie jak sie dziecko pojawi wierz mi czlowiek nie ma czasu na wiele.ja kilkam tylko wtedy jak mala spi i to tez bo jeszcze mam mame.potem moge byc rzadziej bo obowazkow wiecej bedzie.ale ciesze sie ze mala zaraz bedzie miala miesiac bo z dnia na dzien robi sie wieksza,niemowlaczkowa i tak widze ze sobie uklada plan dnia wiec tez bedzie mozna sie dostosowac.za 3 tyg mam wizyte u gp ze soba a za 5tyg pierwsze szczepienia malej-a ja cholera jej jeszcze nie zarejestrowalam do lekarza:O dobra koncze spadam na sniadanie,milego dnia:) tease jak twoj skarb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny! Wczoraj wieczorem schlodzilo sie u mnie.Wyciagnelam mojego na spacer.On sie interesuje sportem,pilka itp.Lubi sobie posiedziec przed komputerem, no i grac tez.Wkurza mnie czasmi, ze potrafi sie w tym zatracic.Jednak jestem pewna, ze bedzie mi pomagal pozniej przy dziecku.Juz widze po nim jak sie cieszy.Jednak jesli chodzi o porod to nie chce byc przy mnie.Stresuje sie jak nie wiem.Slyszalam, ze nie nalezy faceta zmuszac jak nie chce.Niech tam bedzie przy mnie na poczatku i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj najpierw mowil zechce-ja wtedy ze nie ma mowy!potem jak ja chcialam -on mowi ze za nic w swiecie.W efekcie byl,nawet sie nie wahal chwili.Nie zagladal nigdzie specjalnie ale jak twierdzi i tak duzo widzial.Wymiekl tylko przy lozysku-ale ja sie nie dziwie,sama jak mnie przeniesli na lozko do transportu jak zobaczylam przescieradlo to sobie pomyslalam -Boze,swiniaka zarzneli chyba tutaj:D Jak ty sie czujesz madziulek?w koncu ty nastepna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........33...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........29...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 27...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........26...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 26...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........24.......... .........Londyn andziaaa82......27.......29.09.10......23.....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........21..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........21..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........20...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham Halo halo do dziewczyn co się w ogóle nie odzywają. Co tam u Was??? krisana, maliniakowa, oliwia87, anialobo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matkoooooo dziewczyny zaczynają sie chyba u mnie koszmarno- ciężarne sny :O normalnie śniło mi sie że urodziłam wielkie dziecko :O z zębami i bałam sie cyca mu dać żeby mi nie odgryzło i nawet samo już chodziło :O obudziłam sie zlana potem ;) ufff no już dziś nie ma takiego upału jak w ostatnich dniach całe szczeście to spacerkiem przejde sie do położnej i przy okazji dam jej papierek do wypełnienia na becikowe ;) Nescafe dobrze że jednak nie ma cukru , mnie dzis bedzie w moczu sprawdzać majówka dasz sobie rade bez mamy, i masz racje bez obiadu jeszcze nikt nie umarł ;) byleby coś w lodówce było ;) skup sie na sobie i dziecku , mąż sobie poradzi ;) madziulek to prawda lepiej nie zmuszać , po co ma sie zrazić do ciebie , do twojego ciała, bo szczerze to traumatyczne przeżycie, widok krwi, krzyki , wychodzące dziecko a później łożysko , nie każdy mężczyzna ma w sobie tyle siły by "rodzić" , ale z partnerem czy bez , my kobiety silniejsze od płci męskiej i tak damy sobie radę ;) no to po kawusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka -Dziekuje dobrze sie czuje.Przychodza mi czasem negatywne mysli.Zwlaszca jak slysze o chorych dzieciach w tvn,lub inne rzeczy.Staram sie jednak nie rozmyslac.Nie ukrywam ze jest coraz ciezej,ale duzo odpoczywam w domu wiec sie nie przemeczam i nie mam jakis duzych uciskow ani innych dolegliwosci.ostanio czasami wymiotuje.Jest to nie zalezne od tego co zjem.Nie jest to kazdego dnia i nie meczace wiec jest ok.Mysle ze mam ucisk na zoladek i przewod pokarmowy.Jem w mniejszych porcjach niz przed ciaza. Zobaczymy jak to bedzie z porodem.Nie bede go na sile zmuszac. Podsluchal ostatnio w telewizji ze mezczyzna moze miec wstret do seksu i nie nalezy go zmuszac na sile.Wiec jak juz pislam zo baczymy pozniej praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze , ze u was w wiekszosci wszystko w porzadku . To dobrze:) U mnie tez jakos leci , caly czas praca praca , teraz po 8 dniach bede miala dzien wolnego...ale na szczescie mam juz jakies ulgi w pracy bo dostrzegaja moj wystajacy brzuszek:) wiecie co...jak ja sobie tak pomyslalam o tym wszystkim co trzeba kupic dla dziecka to jestem przerazona. Na poczatku wydawalo mi sie , ze przeciez wiadomo co trzeba itd. a okazuje sie , ze jest wiele marek , nie wiadomo , ktora najlepsza , i tak samo jest tez z ciuszkami...ja kupuje to co mi sie podoba , ale czy bedzie to wygodne i komfortowe dla dziecka?? ech sama juz nie wiem , na szczescie mam niezawodna mame , ktora mi pomoze to wszystko ogarnac echh. Te upaly ostatnio myslalam , ze mnie wykoncza , czulam sie jakbym sie miala zaraz roztopic a w pracy juz nie wspomne...na szczescie dzisiaj jest chlodniej. no nic pozdrawiam was wszystkie i dajcie znac co tam u was , dziewczyny , ktore dawno nie pisaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........33...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........29...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 27...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........26...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 26...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........24.......... .........Londyn andziaaa82......27.......29.09.10......23.....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......21....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........21..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........21..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........20...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra byłam u położnej , rutynowe badanie, ciśnienie w normie , maluch w formie , mocz w porządku ale wyniki krwi nie bardzo , z 13 spadło na 10 i do anemii nie daleko, dziwne bo czuje sie dobrze , nie czuje ogromnego przemeczenia , ale mam wprowadzic do diety więcej warzyw zielonych i świeżych soków o matkooooo 9 tygodni tylko :O Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........33...corka ........Staines emiliabhx...............28.07.10..........31...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........29...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 27...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........26...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 26...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........24.......... .........Londyn andziaaa82......27.......29.09.10......23.....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......21....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........21..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........21..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........20...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiąca_Królewna polecam stronke www.emito.net w poradnikach które są po lewej stronie powinnaś znaleźć odpowiedz lub www.benefity.org.uk *Gdyby mężczyźni mieli rodzić dzieci, świat byłby pełen jedynaków* [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2acd3ea5b73a2cdd.html] *Gdyby mężczyźni mieli rodzić dzieci, świat byłby pełen jedynaków* [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2acd3ea5b73a2cdd.html]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza dzis :D tease jak tam bo malo sie odzywasz :) i reszte dziewczyn tez ktore wogole sie nie odzywaja- slusznie emilka zauwazyla. Podjelismy decyzje. Wracamy :) Mam tyle watpliwosci jak to bedzie i wogole ale mijemy nadzieje ze bedzie okej i nie bedziemy musieli wracac tutaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe-super ze podjeliscie decyzje:)ja uwazam,ze sluszna-tez bym wrocila natychmiast gdybym mogla.Trzymam kciuki za Wasz poworot,bedzie dobrze;) u mnie znowu gorzej-wczoraj w nocy 40 stopni goraczki,dreszcze,twarda piers mimo odciagniecia 100ml pokarmu:( sprawa jest o tyle beznadziejna o tyle ze ja jestem caly czas na antybiotyku juz 6 dzien a tu takie cos.W nocy powinnam odciagnac pokarm i co?i nawe kropli.piers boli,sutek to tak ze az do wymiotow mnie zrywa:(polozna przychodzi dzis i chyba poprosze o tabletki na zanik pokarmu-tzn nie chce juz karmic:(czuje sie strasznie z tym,ale ja nie moge nic przez ten bol zrobic wokol dziecka.teraz jest mama ale zaraz jej nie bedzie-nie wyobrazam sobie robic cokolwiek z takim bolem:(ja reki nie moge lekko uniesc nawet.polozna jak zobaczyla w niedziele piers i sutek powiedziala ze musze odczuwac bol,przy ktorym bol porodowy to nic.wezel pod pacha jak sliwa-maskara.od 13h nie chce poleciec nic z tej piersi.ja nie spie od 1 w nocy,probuje sciagac bezskutecznie.wiem ze pokram z piersi jest najlepszy ale ja nie zniose dluzej tego bolu naaracajacego co pare dni teraz mimo antybiotyku:(nie wiem co robic na serio,jestem zalamana-dlaczego musze przez to przechodzic?dlaczego nie moge sie cieszyc w pelni tym wszytskim?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka przykro sie robi kiedy tak piszesz , nie jesteś sama i nie tylko tobie to sie przydarza , jest wiele mam które mają z tym problem , to naturalne że pragniesz karmić piersią, ponieważ nie mam na ten temat dobrych rad, poszperałam w necie młode mamy piszą i radzą żeby pod ciepłym prysznicem masować pierś wtedy dużo łatwiej ściągnąć mleko, lub położyć ciepły recznik i masować , jeśli nie czujesz sie na siłach weź kąpiel i poproś męża o delikatne rozmasowanie, jeśli chodzi o mężów to jedna nawet mama nawet pisze że dopiero po odessaniu przez męża , z piersi poleciało mleko , jak najczęsciej przystawiać dziecko do piersi mam nadzieje że położna coś poradzi , może zmiana antybiotyku? trzymaj sie kochana , naprawdę mi przykro z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
majówka 10 musisz rozgonić zapalenie Trzeba codziennie masować pierś , bardzo mocno i intensywnie Niech mąz ci pomoze Musi masować piers, czasami boli , nawet bardzo, ale rozgoni , mówie ci Wiem , bo sama zaziębiłam dwa razy piers, obyło się bez antybiotyku ,chociaz był juz w domu Ale doktorka powiedziała ,ze poczekać z antybiotykiem i masować bardzo bardzo mocno i często Antybiotyk miałam wziąsć jesli bym dostała gorączki Samo masowanie nie boli , tylko pierś przez ten zastój Z tym zaziębieniem to jest tak, że jak raz przeziębisz to potem moze nawracać , musisz pózniej uwazać na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
co do sutka to ja tez miałam popękany przez pierwszy tydzien,tak bolało ,ze jak dawałam cyca to mnie skręcało z bólu Ale ja nie przerywałam karmienia i sutek za pare dni sam się wygoił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
a dostawiasz dziecko do chorej piersi ? Musisz dostawiać i masować , samo odciąganie nie pomoze ,ale odciągać też mozesz Jak będziedsz dostawiać dziecko do piersi to sutek tez się zagoi , skóra się przyzwyczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........33...corka ........Staines emiliabhx...............28.07.10..........31...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........29...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 27...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........26...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 26...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........24.......... .........Londyn andziaaa82......27.......29.09.10......23.....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......21....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........21..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........21..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........20.......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham Hej, po scanie. Wszystko OK i dziewczynka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przystawiam malej od 2 tyg bo sutek byl w oplakanym stanie,od tygodnia mam zapalenie piersi i zapalenie sutka.antybiotyk wzielam jak dostalam pierwszy raz 40 stopni goraczki.masuje piers codziennie,reka i goracym prysznicem-nic.[przykladalam nawet pieprzona kapuste po ktorej maialam taki stan zapalny sutka,ze szok(chyba jestem uczulona czy cos bo piers sie zrobila jak poparzona w momencie)-tez nic.od 15h godzin nie sciagnelam nawet kropli w lodowce mam ostanie 60 ml sciagnietego nie wiem jak to bedzie.nie chce kramic z 1piersi:( generalnie mam dosyc.ten bol jest dla mnie nie do zniesienia,a w koncu wiem co to bol bo urodzilam 4kg dziecko ktore mnie rozerwalo w 4 strony swiata i parlam je ze 4h.to wszytko nic-teraz boli naprawde. wiem,ze nie ja jedna mam takie problemy,ale jakos mi to nie pomaga:( porozmawiam z polozna-moze cos zaradzi,ale juz trace nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
cięzka sprawa :-( Mnie pomogły masaze, nagrzewanie i dostawianie , z tym ze ja zaziębiłam pierwszy raz pierś jak mały miał 1,5 roku i mocno ssał ,tez pomagał rozgonić razem z masującym męzem Ale masował bardzo mocno Moja kolezanka miała podobną sytuacje do twojej , zaziębiła( czy jakiś zastój się zrobił) na samym początku po porodzie i jak poszła do lekarza to powiedział ze jeszcze poczekałaby chwile i by jej piers nacinali Dostała antybiotyk i przerwała karmienie Nie wiem dlaczego ci ten antybiotyk nie pomaga :-( Moze idz lepiej do lekarza , bo strasznie się pewnie męczysz i zeby się nie zrobiło nic grozniejszego Moze połozna tez coś pomoze Jaki dostałąś antybiotyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
ja dostałam Duomox - zawiera amoxicilinum, podobno czesto się go daje w ciazy i przy karmieniu Z tym ze ja rozgoniłam przed wystąpieniem gorączki Co do mojej kolezanki to nie pamietam co brała Moze dostałaś za słaby antybiotyk? Naprawde nie wiem , ale ten stan za długo się utrzymuje :-( A jakby mąz spróbował ciągnąć z piersi i wypluwać ( tak pisała emiliabhx), do tego mocne masaze ? Naprawde musisz się czuć fatalnie :-( , nie wiem jak ci pomóc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
jezeli dostałaś inny antybiotyk i lekarz oraz połozna nic nie pomogą to ja ci moge wysłać Duomox, moze on ci pomoze Ale idz do lekarza , bo to powazna sprawa i pewnie bardzo cierpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majowka
Powinnas isc do lekarza, to co sie teraz dzieje z twoja piersia jest bardzo niebezpieczne dla twojego zycia!!! Rozumiem cie ze chcesz karmic piersia, ale teraz musisz mylec o swoim zdrowiu. Jezeli gp i polozna cie oleja to jedz w nocy na pogotowie!!! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×