Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........płn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 26...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........24......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........20..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........19...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Pogoda dzisiaj wysmienita.Bylam po male zakupy i myslalam ze sie ugotuje.Mam wrazenie ze robie wszytko w zwolnionym tempie. Nie przytylam wiele bo 7 kg, a zaczynam za 3 dni moj 33 tydzien. Tease dobrze ze jestes szczesliwa i dobrze wszytko z mala.Mam pytanie jaki masz odciagacz pokarmu. Ja wlasnie sie przymierzam do kupna.Zastanawiam sie czy isc tez na usg.A ty bylas przed porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek- ja odciągacza jeszcze nie kupowałam, bo położne mi doradziły, żeby używać go dopiero po 3 tygodniach od narodzin dziecka, aż mała nauczy się porządnie ssać pierś i wytwarzanie pokarmu dostosuje się do jej potrzeb. Nadmierne odciąganie pokarmu powoduje nadmierne jego wytwarzanie, co powoduje obrzęki piersi i ból..tak mi doradzono, więc stosuje się do wskazań. Laktator pewnie kupię, jak już mała skończy 2-3 tyg (planuję ten co ma majówka- Philips Avent)i będę go używać jedynie wtedy, jak będziemy chcieli pojechać sobie gdzieś na cały dzień - żeby nie świecić cycem w miejscach publicznych będę karmić butelką. co do usg to ja miałam 3 raz robione w 37tyg ciązy bo miałam obawy że dzidzia jest źle ułozona, no i na wizycie z połozną powiedziałam że się martwię, czy wszystko ok, i czy poziom wód dobry, czy pępowiną nie okręcona, powiedziałam że spac nie mogę, tak się martwię, bo w Polsce to się robi usg nawet co miesiąc a w Anglii tylko te dwa to mało..miałam szczęscie bo dostałam od niej skierowanie:) bardzo uspokoiło mnie to usg, bo wyszło że wszystko w porządku, a ja zamartwiałam się jak głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcięło mi posta:( więc teraz w skrócie: madziulek, laktator mam ten co majówka, aventa, ale jeszcze go nie używałam a usg miałam robione w 37 tyg i mnie bardzo uspokoiło, uprosiłam położną o skierowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 gratuluje swiezo upieczonym mamusiom :) ❤️ nie bylo mnie troszke poniewaz goscilam ponad miesaic mame u siebie niestety dzis mnie opuscila i nie moge znalezc sobie miejsca :( mialam przy niej ogromna pomoc zapomnialam co to bol plecow wiec teraz czekam kiedy znow mnie dopadnie :O nie moge pozbyc sie zapalenia pecherza to moja 2 ga kuracja antybiotykowa w tej ciazy GP jak spr moj mocz paierkiem testowym to wszystkie kolory byly bardzo ciemne mam podobno bardzo duzo leukocytow itp wzieto mocz do przebadania szczegolowego na razie dostalam amoxicilin ale mam czekac za tel kiedy zglosic sie po odpowiedni antybiotyk dla konkretnej infekcji.Doslownie mocz mma koloru ciemnej pomaranczy. Uplay wykanczaja mnie niestety jak to jest u was jeju jak ja ubolewam nad brakieem ogrodka mam taras ale to nie to samo. jesli chodzi o odcigacz pokarmu ja mialam mini electric medela i bylam bardzo zadowolona :) Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 26...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 25...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........24......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........20..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........19...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz teraz się pojawił post..ale mnie robią w pajaca co do tego nieszczęsnego laktatora, to jeszcze go nie mam, ale mam zamiar kupic aventa:P wersja ostateczna ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie Tease27 gratuluje coreczki jest sliczna u mnie ciagle za malo czasu zeby pisac ale czytam czesto i jestem na biezaco czekam na moj drugi skan bedzie 1 czerwca, juz sie nie moge doczekac bo chcialabym poznac juz plec a to jeszcze troszke powiedzcie mi kiedy poczuliscie pierwsze ruchy bo ja juz 19 tydzien i nic nie czuje i oczywiscie sie niepokoje za poltora tygodnia lece do polskii i znow duzo stresu bo slub sie zbliza wielkimi krokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 26...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 25...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........24......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........20..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........19...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............19....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny:) Ladna pogoda a ja siedze w domu.Wy pewnie macie jakies wyjscia.Moj chlopak niestety pracuje.Ja za daleko tez sie nie chce wpuszczac, bo mi za cieplo.Poza tym na nowo "kibelek"Nic wielkiego dzis nie zjadlam, a juz dwa razy cos mnie bralo.Nie wiem czy nalezy tym sie martwic zbytnio. Ewelina ja poczulam okolo 17 tyg.Normalne jest okolo 20 tygodnia,wiec masz czas.Poza tym masz juz niedlugo scan,wiec bedziesz juz po nim spokojniejsza.Zalezy tez czy jestes chuda czy grubsza i inne czynniki tez maja znaczenie.Wiec sie nie martw na zapas.Wiem ze latwo mowic,ja sama wynajduje sobie powody to zmartwien i co chwila cos wyczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 no niby mam jeszcze czas na ruchy ale sama wiesz jak to jest, ciagle cos niepokoi ja tez dzis w domku bo jak posiedzialam chwillke na ogrodku to strasznie goraco mi sie zrobilo a w domku tak przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Nie było mnie strasznie długo na forum,ponieważ wróciłam do pracy,a przy mojej ciąży z problemami czuję się nie za ciekawie,no i to zmęczenie- w końcu siedziałam przez 2 m-ce w domku,to się rozleniwiłam ;) Tak więc te ostatnie dwa tyg. pracy dały mi popalić.. Miałam pierwszy scan,z dzidzią wszystko ok. tyle że wcześniej tygodnie ciąży obliczała moja doktorka i nie były to prawidłowe obliczenia,a ja sierota nie sprawdziłam czy ona dobrze liczy :( Tease27 gratuluję ślicznej córeczki,taka jest śliczna,że się napatrzeć nie mołam,już nie mogę się doczekać kiedy moją dzidzię zobaczę-a tu przede mną jeszcze tyle tygodni czekania... Dziewczyny,ale u nas dzisiaj upał,aż się nic nie chce... wczoraj byłam na zakupkach z mężulkiem i kupiłam w Mama's 2 pary spodni ciążowych-super sprawa!! No i tabalka wymaga małej korekty Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 26...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 25...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........24......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........20..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........19...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............19....... ......Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........14.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny i ja dziś w domu , mąż wybył motorkami nad wode , no ja niestety nie mieszcze sie juz ani w spodnie ani w kurtke skórzaną i niestety pozostaje mi zostac w domu ;) ale nie narzekam bo jest naprawde duszno i gorąco i tylko bym sie meczyła, zostaje mi ogródek ale dopiero po 18stej ;) ewelina81 ja pierwsze ruchy poczułam po zjedzeniu słodkich naleśników z dżemem i czekoladą , po okolo 10 minutach kiedy cukier doszedł do maleństwa poczułam w prawej dolnej stronie brzucha :) to było chyba w 20stym tygodniu , spróbuj może zjeść coś naprawde słodkiego albo odżywczego , może np snickers ;) Patinka no wreszcie wróciłaś :) nie martw sie kochana , w ciąży łatwiej złapać różne infekcje , szkoda tylko że znowu antybiotyk :( wracaj do zdrowia szybko Tease no masz racje , laktator można kupić w każdej chwili a mając go pod ręką od chwili narodzin , można sie łatwo poddać jeśli wiecie o co mi chodzi ;) z tym trzecim usg pod koniec ciąży to faktycznie mogliby robić, bo to zawsze człowiek spokojniejszy jest , Tease i dobrze że położna dała ci skierowanie , ja też planuje troche popanikować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewula8791 nie obejrzysz sie jak już bedziesz na półmetku ;) a poźniej to już tylko z góki :D oni zawsze źle obliczają tydzien ciąży ale na pierwszym skanie sie naprostowuje :) dobrze że już sie lepiej czujesz no to lody waniliowe z sokiem malinowym :D a propos malin, madziulek zamierzasz pić herbate z lisci malin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiliabhx no poczekam jeszcze troche , mysle ze do 20 tygodnia moge spokojnie poczekac ale tez nie bylam szczupla osoba przed ciaza to moze tez dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) z moja piersia lepiej-po antybiotyku jakreka odjal bol i zaczerwienienie.Zniknal tez wezel pod pcha.Sutek niestety bardzo boli nadal-ale a sienie poddaje i sciagam twardo z tej piersi pokarm.Lekarka powiedziala,zeby jak najbradziej podawac ten pokarm (bo sie martwilam ze bedzie niedobry i trzeba bedzie dokarmiac sztucznym). Moa Mala sie rozbrykala i nie spi za wiele w dzien-tak wiec ease korzysaj z blogich chwil pokoju teraz bo z dnia a dzien moze sie zmienic;) ale w nocy to aniolek-wstaje tylko 2 razy wiec jestem wyspana niemal kazdej nocy:)Mala rosnie,jest juz coraz bardziej niemowlaczkowa. Nie moge sie na nia napatrzec.tylko bym ja calowala i tulila:) ie bylo mnie przez pare dni bo odkad sie zrobilo ceplo jestesmy po 7h na dworze-malej sluzy bo potem spij jak zabita,przesypia nawet posilki co u nij to graniczy z cudem:D troszke po jedzeniu zaczela sie prezyc i nadymac wiec podaje infacol zeby latwiej gazy poszly i narazie pomaga. Dochodze do formy-siadam normlanie,leci ze mnie coraz mniej w zasadzie to juz niewiele jak na koncu okresu gdyby nie ten sutek byloby idealnie.ciekawe jak to bedzie z seksem....nie zastanawialyscie sie?:D pozdrawiam brzuchatki i ciebie mamusko T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10 cieszy mnie wiadomość,że czujesz się już lepiej!! nawet nie przypuszczałam,że można tak łatwo złapać stan zapalny karmiąc piersią! Ja urodzę jesienią,więc będę musiała uważać, żeby się nie przeziębić,dobrze że lekarz dobrał Ci antybiotyk za pierwszym razem i od razu przeszło.. Pozdrawiam Was serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia ja dzis wyslalm email na nk.Dostali faktycznie pare nowych poscieli, a wsrod nich piesek z koscia i to rozowy kolor,czyli moj ulubiony.Choc na zdjeciu nie jest duzo rozowy. Ta herbatka z lisci malin,jakie ma dzialanie?cos z przyspieszaniem porodu,bo nie pamietam dokladnie.poki co to ja sie schizuje zeby za wczesnie nie urodzic. majowka teraz masz piekna pogode wiec ja wykorzystuj.miliscie dobry termin na mala.ja bym chhciala tak na poczatku lipca urodzic,ale i tak bede miala polowe lata przed soba.wrzesien tez bywa piekny czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mnie tak znurzyło i se pospałam ;) madziulek no właśnie widziałam że coś tam nowego mają , ale niewiele tego :/ herbatka z liści malin pomaga w przygotowaniu mięśnia macicy poprzez uelastycznienie szyjki macicy, co ułatwia jej rozwieranie podczas narodzin dziecka, dzięki temu poród trwa krócej, herbatka z liści malin wpływa też na jakość i ilość pokarmu, napar ten można pić od 36 tyg ciąży , zdania są podzielone :) no własnie rodzimy jakoś tak dziwnie :/ i też mam nadzieje że jesień a przynajmniej jej początek bedzie ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja dzisiaj kolejny dzien caly na nogach. Rano w prayc a po poludniu spacery. I teraz kiedy w koncu leze i odpoczywam moj syneczek zaczla sie mocno wiercic i kopac:) jak przylozylam reke do brzucha kopnal mocniej i poczulam jakby brzuszek sie przesunal albo mialam takie wrazenie:P silny chlopak bedzie:) ale trzeba przyznac , ze brzuszek mam naprawde spory. czytam , ze wy wszystkie do polowy przytylyscie po 3 , 4 kg a ja az 7. ale najwazneijsze , ze chlopczyk zdrowy :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :D majowka jak sie ciesze ze jest lepiej :) rzeczywiscie masz aniolka- tylko pozazdroscic :) madziulek bedzie okej nie martw sie :) mi tez sie podoba posciel z pieskami tylko niebieska bo u nas chlopczyk a ja wczoraj pobudke mialam o 4.30 hehe :D ( ale czlowiek to ma w glowie... :D) i pojechalismy nad wode. Bylo 25 stopni w cieniu, ale bylo bardzo fajnie, wrocilismy prawie o 5 popoludniu do domku, po drodze obiadek i zakupy i tak nam minela prawie cala niedziela :) ide do poloznej dzis- zobaczymy co z moim cukrem- nie jadlam przez caly tydzien nic slodkiego (wczoraj tylko kilka ciastek kokosowych) i jestem z siebie dunma :D jakby mozna bylo sobie wybierac termin porodu to chcialabym wlasnie kwiecien albo maj bo cale lato przed nami bez brzuszka a i w zime ten brzuszek nie bylby tak duzy. Czekam na te rzeczy od znajomej narazie wiec chwilowo nie kupuje nic bo niewiem ile tego mi da- zeby nie przesadzic. Fajnie sie wczesnie juz jasno robi- o 5 juz jasniutko jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja mam wizytę u położnej w czwartek a dziś znów do dentysty idę :/ wrrrrr...... w sobotę jedziemy do Polski autobusem i tak się zaczęłam zastanawiać czy to dobry pomysł. Wczoraj byłam na tym ryneczku, jak Wy to nazywacie? Car cośtam :) Było gorąco i dłonie mi strasznie spuchły. Nie mogłam zdjąć obrączki. Zdarzyło mi się to pierwszy raz od początku ciąży. Trudno, jakoś to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj też byliśmy nad morzem. Ale super było. Piękne miasteczko. Prawie jak nad naszym polskim morzem:) Naprawdę fajnie:) Dziewczyny a bierzecie udział w wyborach teraz co będą? 20 czerwca? My z mężem zarejestrowaliśmy się na stronie konsulatu i będziemy "wycieczkować się" do Londynu po to aby spełnić swój obywatelski obowiązek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widze ze nie tylko ja odpoczywalam nad morzem :) Ale super pogoda. Mi za to troche kostki spuchly po raz pierwszy. Juz tylko 2 dni i moj scan. Nie moge sie doczekac. Ja glosowac nie bede jakos malo interesuje sie polityka w Polsce i po prostu nie wiem na kogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 26...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........24......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........20..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........20...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 26...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........26...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........24......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........20..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........20...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybory? chyba raczej nie bo ja, podobnie jak maadaa sie wogole tymn ie interesuje i nawet mnie wiedziabym na kogo glosowac a na byle kogo nie zaglosuje :) mi tam nic nie puchnie tfu tfu odpukac w nie malowane :D emilka znalazlam zloty srodek na ta bolaca skore :D Plamers Cocca butter formula with vitamin E, pachnie boskooo do zjedzenia i tluste jest troszke, ale jak wsmaruje sobie to tam gdzie boli tak z 5-6 razy dziennie to momentalnie ulga :) i tak mnie to cieszy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tam jadę na wybory z myślą żeby zagłosować na kogokolwiek byleby nie jednego takiego pana:) też nie interesuję się polityką zbytnio. bardziej rozrywka to będzie co by się w niedziele w domu nie nudzić hihihi dobra kończę kawkę i idę do tego dentysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! My dzisiaj bylismy na zakupach w Sainsbury"s.Kupilam pampersy dla newborn.Zapalcilam za 2 paczki 10 funtow(43 szt)Bede juz miec z glowy na poczatek.Ponoc sa rozne opinie na temat pampersow i rozne dzieciom pasuje.Jednal Pampers ma najlepsza opinie.Powoli staram sie skompletowac wszytko,zeby pozniej nie kupowac wszytkiego na wariata.Czytalam ze schodzi gdzies okolo 10 sztuk w ciagu dnia.A jak tam nowe mamusie? Ile wy zuzywacie Ja ide do poloznej w czwartek.Mysle ze chyba na tej wizycie bedzie ustalany plan porodu.W srode tez zaczynaja sie w przychodni te zajecia dla ciezarnych.Zamierzalam tez zapisac sie na joge dla ciezarnch,ale jakos nie moge sie zebrac.Na pewno by byla wskazan, bo uczy tecnik oddychanie,pomoga dziecku ustawic sie w odpowiedniej pozycji i ogolnie ma dzialanie relaksacyjne i wyciszajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........33...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 26...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........26...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........24......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........20..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........20...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamuski !!! W koncu w Anglii dopisala ladna pogoda. U nas weekend byl busy bo bylismy u mojej znajomej w Londynie na dwa dni a w niedziele bylismy nad morzem troche posiedziec nad woda. Ja sobie spieklam nozki i mnie strasznie bola auuuuu :( Moj Darus sie smieje ze wygladaja jak parowki. Trudno w to uwierzyc ale zosalo mi juz zaledwie 4miesiace do rozwiazania. Jak ten czas szybko leci. Niedawno dowiedzialam sie o ciazy a tu juz dalej nic polmetek. :) :) Mala juz sie rusza z kazdym dniem intensywniej. Czasami ze mna porozmawia. Zawsze wyczekuje chwili w ktorej moge poczuc jej ruchy. Ja jeszcze nic nie kupuje z ciuszkow, poczekam jak wroce z Polski i kupie najpierw wozek i lozeczko. A potem bede kolejcjonowac pozostale rzeczy. Pozdrawiam i niedajcie sie upalom, duzo wody i lodow na ochlode :) Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........33...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 26...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........26...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........24......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82......27.......29.09.10......23.....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........20..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........20...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×