Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

witam eldcia z tymi wróżkami to nigdy nie wiadomo . Ja tam nie wierzę że ich przepowiednie sie sprawdzają. Powiedz mi do której sie zwracałaś ja też się jej zapytam i zobaczymy co mi odpowie . Miśka dziś już czwartek jak tam u Ciebie ? testowałaś moze ? Ja dziś byłam na pobraniu krwi na hormony . Ciekawe jakie mi wyniki wyjdą . Mam 22 dc i czekam na @ . Mam nadzieję, ze przyjdzie 28 , że ta lutreina wyrównała mi cykle. Chciałam Wam napisać iż mimo że mam synka 2,5 roku to każy mnie się pyta kiedy następne, że już by się przydało itd i to jak samo mnie denerwuje jak Was i tak samo boli i ja już zaczęłam odpowiadac, ze chcę ale nie mogę zajść. I wtedy na szczęście wszystko się ucina. Witam nowe koleżanki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczynki:) He he, nie wiedziałam, że narobię takiego zamieszania tymi wróżbami na naszym topiku;) Ale myślę, że każda z nas szuka jakiejś iskierki nadziei. Jeśli jakaś wróżka lub inny mag;) powie nam, że już niedługo zostaniemy mamusiami, to oczywiście się tego trzymamy i myślimy, że to prawda... w innym wypadku proponuję nie przejmować się odpowiedzią i wrócić do racjonalnej rzeczywistości;) Pozdrawiam!!! Ps. JA również witam nowe koleżanki:) Przepraszam, że tak późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko dzieki za słowa otuchy:) ale rzeczywiście nie warto się przejmowac wróżbami:) Zapytałam inną wróżkę i ona juz mówiła co innego podobno będe miec syna:) Eh szkoda się przejmować. Miłej nocki ja lece zrobić kolację mężowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌼 Dzięki za pamięć - niestety testu nie robiłam, nie zdążyłam :(:( @ się pojawiła :( tak coś czułam, że ten cykl był zmarnowany....No ale nic, robiłam usg - owulacja była, pęcherzyki popękały więc nadzieja jest :-D Hmmmm - to ja też się przyznam - też napisałam smsa do tej wróżki, hahaha - PROSZĘ SIĘ ZGŁOSIĆ DO LEKARZA PONIEWAŻ PROBLEMY Z CIĄŻĄ MOGĄ BYĆ ZWIĄZANE Z JAKĄŚ DOLEGLIWOŚCIĄ KOBIECĄ :(:(:( dobre sobie, jakbym nie wiedziała.... Myślę, że te wróżby to jedna wielka lipa, o i tyle co chciałam powiedzieć :):) Miłego wieczorku :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczynki :) nie ma co wierzyć we wróżki, chyba że dobre nowiny przekazują ;) ja dalej czekam na @... pewnie jutro przyjdzie... rano zmierze temp. i zobaczymy dziś 32dc, ale ostatnio też mi się spóźniła i narobiła nadziei :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt - kiedyś koleżanka wywróżyła mi z kart czworo (!!!) dzieci i tego będę się trzymała :-D :-D Heyo - trzymam kciuki za Ciebie :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska i o to właśnie chodzi :D i tego się trzymajmy :D a jeśli chodzi o kciuki, raczej się nie przydadzą... brzuch mnie boli jak na @ i raczej czuję się jak przed @ :( więc trzeba starać się dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca ...
Teraz to będzie 11 miesiąc starań a z luteiną 1, Tylko dlaczego tak się dzieje, że te osoby które chcą mieć dziecko nie mogą zajść a te co nie chcą to wpadka jest bez problemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca... też się nad tym czasem zastanawiam i zazdroszczę trochę takich wpadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeszcze dzisiaj sie dowiedziałam, że w lipcu koledze urodzi sie dzieciaczek :-D Dziewczynki ja znikam, życzę Wam spokojnej nocki i udanego weekendu. Będę w poniedziałek, dopiero....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Postanowiłam sie dołączyc.Mam prawie 28 lat i od mniej wiecej 2 lat powtarzam sobie TYM RAZEM SIE UDA.Niestety i tym razem sie nie udało.Jestem zla bo dzisiaj dostałam @.Ale jak to sie mowi nadzieja umiera ostatnia....Nie wiem co jeszcze powinnam napisac za tym pierwszym razem. Pozdrawiam i zycze zeby Tym razem sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, justboby :) bo to prawda - w końcu musi się się udać :) ale u mnie nie tym razem :( tzn. sprawa wygląda tak 33dc, brzuch boli jak na @ i wszystkie znaki na ziemi i niebie na to wskazują, więc czekam... temp. dziś rano spadła do 36.8 :( więc już nie robię sobie żadnych złudzeń... ech... czemu to mimo wszystko takie trudne? :( miłego dzionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj justboby z nami Ci będzie raźniej i napewno się uda Miśkaaa, ava85, eldcia, heyo ja też wysłałam smsa do wrózki i oto mam odpowiedzi ? na pytanie kiedy zajdę - dostałam odpowiedź że w ciągu 2 lat będę mamusią ? A jak zapytałam się kiedy wprwadzę się do domu, ktory zamierzamy w tym roku stawiać ( ale nie wiem czy wyrobimy się z dokumentami żeby postawić przed zimą)to dostałam odpowiedź , ze jak już będzie cały skończony to się wprowadzę . Taka odpowiedź to i ja znam . tylko nie wiem czy to będzie za rok czy za 2 a moze jeszcze dłużej . Tak więc widzicie jak to z tymi odpowiedziami bywa. A do mnie dziś przyszla @ w 23 dc. Tak więc luteina skróciła mi te cykle o połowę i teraz coraz częściej mogę się starać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) A umnie dzisiaj jest 23dc jeszcze przez dwa dni będe brać luteine. I potem będe czekac na @... Czekam cierpliwie chociaz juz mogłaby przyjść bo piersi mam wielkie twarde i starsznie bolące i w krzyżu tez mnie łamie...:/ Smieszne te niektóre Wasze wypowiedzi od wróżki. Słonko no chyba oczywiste że do nieskończonego domu się nie wprowadzisz. To prawda im krótsze sa cykle tym mniej sia czeka na staranka. Ava85 zamieszanie sia rzeczywiście zrobiło z tymi wrózbami:) Miśkaaaa szkoda że @ przyszła ale co zrobić. Ważne że miałas owulację i pęcherzyki Ci pękałay:) A do tej wróżby to rzeczywiście ale Ci napisała.... Tez jestem zdania że to lipa.... Do poniedziałku:) Czekająca czyba każda z nas zadaje sobie pytanie dlaczego jak się chce to sie nie udaje... No cóż nic nie poradzimy na to pozostaje nam tylko starać się w każdym cyklu i czekać... Justboby witaj w naszym gronie. Nie wolno tracic nadzieii ona naprawdę ostatnia umiera. Za kilka dni będziesz mogła się starać więc myśl tylko pozytywnie że tym razem napewno się uda... Heyo tez zastanawiam sie nad tym dlaczego wszystko jest takie trudne ale niestety nie znajduję odpowiedzi... Może @ jednak nie przyjdzie... Ja jestem ciekawa co się dzieję z tym moim jajnikiem a w sumie nurtuje mnie pytanie czy to świństwo jeszcze tam jest czy może juz nie ma.... Jeszcze jeden cykl będę na luteinie a potem do lekarza na kontrole. Miałam się wybrac wcześniej ale niestety czas a raczej jego brak w przyszłym miesiący mi na to nie pozwoli...:/ Z jednego tylko się cieszę że dzięki luteinie mam krótsze cykle a węc nie do sierpnia mam starania zawieszone tylko do lipca i z całej mojej historii tylko to jest optymistyczne:) Życzę miłego dzionka wszystkim choć pogoda jest dobijajaca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. wpadłam się przywitać. miśka, przykro mi. mam nadzieję, że to Twoje ostatnie rozczarowanie :-( heyo, nie bądź taką pesymistką (choć sama wiem, że to cholernie trudne) :-) póki nie ma okresu wszystko jest możliwe :-) a ostatni cykl ile trwał? będziesz testować czy poczekasz jeszcze kilka dni? podobno w ciąży brzuch boli podobnie jak na @ więc kto wie... Trzymam kciuki!!! justboby, witaj :-) niestety wiem jak to jest, w pierwszy dzień okresu mam zawsze największego doła ale po kilku dniach znów powraca nadzieja, że tym razem będzie inaczej i się uda. tak więc głowa do góry, pozytywne nastawienie wkrótce powróci. a robiłaś już jakieś badania? czekająca, a Ty masz już za sobą jakieś badania? dla nowych dziewczyn wklejam tabelkę, więc jeśli macie ochotę to proszę się wpisywać :-) NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Eldcia..............24..........PRZERWA (5)............................ Iwetta21..........21..............3...................... .05/12.05.2010 Miśkaaaa..........31............23(3)................... ....10.05.2010 heyo................25.............3..................... .......13.05.2010 kachna79..........31.............6....................... ...........???????? czarna_06.........27............20....................... ok.20.05.2010 Słonko_ona7.......32.............3...................... ......21.05.2010 ava85...............24,5..........3...................... ......30.05.2010 aga_ton...........25.............14...................... .......05.06.2010 magusia9..........30...............8..................... ........17.05.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ u mnie lipa, ze starań na razie nici bo znów przyplątała się jakaś wirusówka i ledwo żyję. poza tym miałam jechać dziś na działkę by skosić trawę ale znowu pada. już niedługo nie będę mogła tam wejść, bo po tych deszczach chwasty rosną w zastraszającym tempie... a tak to leżę w łóżku i oglądam Dextera, wciągnęłam się w ten serial :-) a do wróżki nie pisałam, boję się odpowiedzi... to by było na tyle, odezwę się wieczorem :-) Buziaki a przypomniało mi się, wiecie może gdzie w Warszawie można zrobić badanie nasienia? w internecie coś znalazłam ale wolałabym z polecenia. pytam bo niestety w mojej okolicy brak takiej przychodni i chyba musimy wyruszyć do stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga badanie nasienia napewno można zrobić w klinice leczenia niepłodności Novum na Bocianiej . My nigdy nie robiliśmy tego badania ani żadnych innych tylko byliśmy na pierwszej wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety :( przyszła... właśnie przed chwilą :( i dziś już nie jest dobry dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!jestem po usg w 10 dniu cyklu po clo wychodowalam tylko 2 pecherzyki w lewym jajniku dzis mial 16mm i jutro mam wieczorem wziac zastrzyk OWITRELLE i w poniedzialek rano IUI.powiedzcie ile kosztuje ten zastrzyk bral go ktos bo nie bylam jeszcze w aptece .a wiec wielki dzien nadchodzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyskapyska -ja za Ovitrelle płaciłam 135 zł (to jest jedna ampułkostrzykawka), niestety ja swojego jeszcze nie miałam okazji użyć (od 3 m-cy mam cykle bezowulacyjne), a ovitrelle kupiłam juz w styczniu "na zaś" -od tamtej pory leży w lodówce i czeka na pęcherzyk... Radzę juz teraz kupić ten lek, bo ostatnio wiem, że był z nim problem -ja miałam sprowadzany na zamówienie -i w hurtowni była tylko 1szt! Pregnyl (też zastrzyk na pęknięcie) to jest juz od roku zupełnie nieosiągalny, więc lekarze "przerzucili się" na Ovitrelle, i stąd niedobory w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Eldcia..............24..........PRZERWA (5)............................ Iwetta21..........21..............3...................... .05/12.05.2010 Miśkaaaa..........31............23(3)................... ....10.05.2010 heyo................25.............3..................... .......13.05.2010 kachna79..........31.............6....................... ...........???????? czarna_06.........27............20....................... ok.20.05.2010 Słonko_ona7.......32.............3...................... ......21.05.2010 ava85...............24,5..........3...................... ......30.05.2010 aga_ton...........25.............14...................... .......05.06.2010 magusia9..........30...............8..................... ........17.05.2010 justboby..........28..............22.............................13.05.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHoruje na endometrioze.Miesiac temu miałam usuwana torbiel ta najwieksza miała az 8cm na lewym jajniku a na prawym mam 3 cm torbiel .lecz mi jej nie usuwali bo jest za mała. Teraz polecenie przez ginekologa robienie testów owulacyjnych pozytywne nastawienie i staranie sie. Dał nam czas do lipca jak w lipcu pojawi sie @ to bede miała inseminacje.I to tyle... Pozdrawiam wszystkie Panie i zycze wszystkim powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja narazie poprawiłam tabelke u siebie , żeby nie zapomniec . Odezwe się później Życzę Wam miłego weekendu NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Eldcia..............24..........PRZERWA (5)............................ Iwetta21..........21..............3...................... .05/12.05.2010 Miśkaaaa..........31............23(3)................... ....10.05.2010 heyo................25.............3..................... .......13.05.2010 kachna79..........31.............6....................... ...........???????? czarna_06.........27............20....................... ok.20.05.2010 Słonko_ona7.......32.............3...................... ......21.05.2010 ava85...............24,5..........3...................... ......30.05.2010 aga_ton...........25.............14...................... .......05.06.2010 Słonko_ona7.......32.............4...................... ......06.06.2010 magusia9..........30...............8..................... ........17.05.2010 justboby..........28..............22..................... ........13.05.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia mam pytanko czy przy 24 dniowych cyklach umawiałaś się na monitoring ? Ja chcę teraz sie umowić i nie wiem czy mam zacząć od 9 dc czy moze wcześnie ? Dziwczyny jak się znacie to mi powiedzcie , bo ja zielona w tej sprawie jestem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Nie mam czasu żeby coś więcej napisać... mam nadzieję, że wybaczycie:) Chciałam się tylko pożegnać, bo na weekend wyjeżdżam w góry, więc pojawię się pewnie w poniedziałek. A i jeszcze jedno... lekarz powiedział mi, że w ciągu najbliższych 2 m-cy raczej się nie uda... ale dziś zrobiłam test owulacyjny... i była druga blada kreseczka. Czy to znaczy, że jednak owulacja może się pojawiać? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja nadal czekam na @ az się pojawi. Słonko powiem Ci że nie robiłam jeszcze nigdy monitoringu i jestem zielona jeśli chodzi o ten temat. Nie monitoruje dlatego że luteine miałm zapisana na skrócenie cykli które się wydłużyły przez cystę. Może inne dziewczyny Ci napiszą cos o monitoringu... Ava zazdroszczę wyjazdu. A jednak nasi lekarze mówią tak samo odnosnie brania luteiny i zajścia w tym czasie... Pozdrawiam trzymajcie sie ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ava, jeśli chodzi o testy owulacyjne to druga kreseczka powinna być tak samo wyraźna jak kontrolna, bo słaba nic nie oznacza. hormon lh mamy cały czas w organizmie ale tylko jego wysokie stężenie świadczy o zbliżającej się owulacji. w każdym razie nie rezygnuj z testów, może za parę dni pojawi się dużo ciemniejsza :-) ja stosowałam je przez pare cykli. zazwyczaj najpierw kilka testów miały słabą kreseczkę a za parę dni była już wyraźna. a słabą kreskę miałam nawet podczas okresu, raz sprawdziłam z ciekawości. w każdym bądź razie wszystko możliwe, więc aktywnie korzystaj z wypoczynku :-p słonko, przy moich 28-30 dniowych cyklach na pierwsze usg mam się zgłosić między 11 a 13 dc a na drugie między 18 a 24dc więc wydaje mi się że przy Twoich 24 dniowych pierszy raz możesz iść znacznie wcześniej ok 7-9dnia. chyba że Ci się cykl przesunie to wtedy w tych dniach jeszcze może nie być widać dominujących pęcherzyków. ciężko wyczuć... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny fakt poszlam do apteki wczoraj wieczoremi i Owitrelle nie bylo na dzis mi zamowily. to cud ze byl w churtowni! bo dzis go wlasnie wzielampo 20 sasiadka mi dala pielegniarka,dobrze KACHNA pisalas,i zaplacilam 150 zl.jednak a nie 180 jak twierdzxili w aptece z poczatku.teraz poniedzialek insema.ktos mail IUI po zastzyku ile po?u mnie wychodzi jakies 36-38 godz po mam miec.BUZIAKI ZLE SIE CZUJE BRZUCH BOLI DOLEM A SLUZU MAM TYLE JAK NIGDY A TU KOCHAC SIE NIE WOLNO!OD WCZORAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyskapyska -ja nie miałam inseminacji (jeszcze), ale powaznie zastanawiamy sie z mężem nad tą drogą - o in-vitro też myślimy. Wszystko zalezy od HSG i wyników badań męża. Prawdopodobnie w następnym m-cu oboje zdecydujemy się przebadać. Na razie jutro idę na USG bo dziś 31dc a zamiast @ mam brązowo-czerwone plamienia, które przez ostatni tydzień "pojawiają się i znikają" :-( Mam nadzieję, że lekarka powie mi co jest grane. Strasznie zalezy mi na @ bo mam brać CLO (5-10dc). PS pyskapyska -czy zastrzyk Ovitrelle miałaś podany w brzuch? bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny,pozwolicie że sie doączę do Was,jakoś tak raźniej mi będzie z Wami:) My już z mężemy staramy sie przeszlo 3 lata, z przerwami teraz od pol roku jeździmy do kliniki,mialam robiona jedna inseminacje-nie wyszlo bo pęcherzyki nie pekly pomimo ovitrelle;(-obecnie przygotowujemy sie do drugiej,boję sie że kolejny raz pęcherzyki nie pękną... Orientujecie sie jak to jest czy można podwojną dawke wziąc zeby pękly? Lekarz cos wspominal o in vitro ale jemu sie latwo mowi a to tyle kosztuje!!!! ;( ale jak nie bedzie innego wyjscia to zrobie oczywiscie wszystko co możliwe,żeby potem nie żalowac... nie wiem juz sama heh na ogól jestem wesolą kobietką tylko mam już swoje latka i czasami mnie dopada ze czas plynie a tu nic i nic:(:(: pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×