Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Hej my dziś pospałyśmy do 8 30 ;). Chlebek mi wczoraj wyszedł całkiem dobry :) i oczywiście w nocy jedliśmy gorący z masełkiem pychotka. Kessi trzymam bardzo mocno kciuki za to żeby Anetce nic poważnego nie było. Ściskam Was bardzo bardzo mocno, cieszę się ze już jest coraz lepiej. Torcik z żabą śliczny :) Samadama szok z tym przedszkolem, jak dla mnie kompletny brak odpowiedzialności. NIe chodzi o to ze dziecko zrobiło sobie krzywdę, bo to się zdarza choćby nie wiem jak pilnować ale o to, że nie pojechali do lekarza jak wymiotowało, a już niepowiadomienie rodziców no w głowie się nie mieści. Mamaolka no nie mogę - kozaczki na obcasie mam nadzieję, że zrobiłaś mu w nich zdjęcie :):). Meaaa nie ma jak zabawy z Ciotką a łóżko cóż rzecz nabyta ;);) Babeczka masz TY z tą Jaszczurą ale nie dajcie się :), u nas tez śnieg i -5 , a już myślałam ze wiosna się zaczyna Ewcia niektóre dzieci boją się na początku same chodzić ale jak chodzą przy meblach albo za rączkę to ćwiczą stawianie kroczków i potem nagle puszczają się i zaczynają biegać w ciągu kilku dni nie martw się :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi >>kurcze nie pamietam jaki nik to juz tyle minelo:)moja mała sobie spi a ja mam lenia troche :p nie wiem co na obiad zrobic :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarotko- no wlasnie przy meblach chetnie chodzi, ze 1 reke tez, a jak podam mu 2 rece to nie chodzi tylko biega :) Pia- czy tutaj mozna kupic koszyczek do swieconki? kurde przypomnialo mi sie ze nie mam (w ub. roku bylismy w PL), na ebay nie moge znalezc :( Rany, Eryk wlansie oglada "Swiat Elmo"- stoi przy stole, oglada bajke i mysle ze slysza to sasiedzi, tak sie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - może daj mu coś w łapki jak się będzie tego trzymał to pójdzie, no i ważne żeby nie było niczego na podłodze, bo jak zacznie się potykać to może się wystraszyć :). Nie martw się on po prostu musi sam się przekonać ze to nic strasznego. Mamuśla997 - ja Cię chyba pamiętam - tez miałam spora przerwę w obecności na forum :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzu spi ale sie wierci:) Jakis gosc przyczepila sie do mnie na gg, nudny jak flaki z olejem....z miasta obok w moim wieku, brzydki jak noc, i pisze do mnie od 2 lat, tzn z przerwami:) i tylko co powiesz i co powiesz??? :) NUDZIASZ!!! Snieg sie roztapia bo temp wcodzi na plus, nie mam sily do tej zimy!!!! kessi superasny torcik, ale to juz wiesz!!! Mamuska witaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała tez spi ale pewnie zaraz wstanie bo juz praiwe 3 h spi spioch mały:)a jak wasze dzieciaczki spedzaja dzien macie jakies pomysły na zabawe w domu :)bo ja nie mam pomysłu :/a na dwor nie pojdziemy jest chlapa i zimno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze sie nie udzielam ale koncze ta moja stronke i chce dzis w koncu wszystko dopiac teraz udalomi sie dodac metody platnosci ufff Mamuska a mozesz napisac kiedy mniej wiecej pisałaś? sorki ze pytam ale opowiedz nam tez cos o sobie no wiesz skoro Ty do nas zagladasz czasem to cosik wiesz amy nie :P Cofnelam sie do starego topiku zeby oblukac czy byla wtedy mamuska 997 czy nie no i tak se poczytalam jak to Meaa nie moze sobie wyobrazic zeby nie miala nadusi bo tak to imie nia zawladnelo (wpis 26-27 lipca chyba) i jak to synek miski szaleje i jak sie obzarlam taka mieszanka ze wstyd i jak Pia wybierala imie... i tak przeczytalam z 10 stron :D ale fajnie mi sie zrobiło;):P A tu marzec teraz i mi sie niedlugo okres skonczy no jak nic zakazcie mi czytac takie rzeczy teraz :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellol. Kessi biedna Anetka :( Duzo zdrowka dla Niej. No i super masz te wyroby :) Jak bym miala sklep to na pewno bym u ciebie je pozamawiala :) Naprawde masz dar... No i widze, ze Ci dziciaczki po glowie chodze hehe. Ja oznajmilam ostatnio ze za 10 lat chce blizniaki :p A u nas wiosna pelna geba. Na dworze jest tak przyjemnie. Bylismy dzisiaj z Kubusiem na nozkach w centrum(hehe o ile to mozna nazwac ta) i zapisalam sie do lekarza bo juz sie wystraszylam i czas najwyzszy sie zbadac. Mam cos na stopie i robi sie coraz wieksze i juz mi ciezko chodzic. Myslalam ze to odcisk ale nie. No i jakis wirus zaatakowal mi calkiem migdaly, krtac, przeszlo na plecy, pod pachy i na piers... oby nic groznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek:) Przede wszystkim Kessi >> przeczytałam już wczoraj o Anetce, ale też nie wiedziałam co napisać, bo tak mi szkoda tych Waszych dziewczynek, trzymam kciuki bardzo mocno aby wszystko tylko na strachu sie skończyło!!! Olka obejżałam i zakochałam się w jego fryzurce:D Niedziela minęła mi do południa pod hasłem gotowanie, bo najpierw robiłam pulpeciki pieczarkowe w sosie pieczarkowo-koperkowym, uległam namowom męża i zepsułam sos i potem go godzine odparowywałam, żeby coś z tego wyszło, ale efekt zadowalający:) No a od wieczora kosa:( No nie mogę się z tym moim mężem dogadać, i martwię sie tym bardzo, bo dużo sie ostatnio kłócimy, i ani do mnie ani do niego żadne argumenty drugiej strony nie działają:( I wiecie co, dużo tu robi obecnośc mojej mamy w naszym domu, bo niby w nic sie nie wtrąca, ale ja podświadomie robię mnóstwo rzeczy pod nią i często to też niejako wpływa na te relacje z moim mężem:o Szarotko >> też kupiłam mąkę na chleb, jutro robię graham orkiszowy:) Wiecie co mam ogromną ochotę na wyjazd, ale tak tylko z moim mężem. Nie zrozumcie mnie źle, bo Lenuśka jest moim życiem, ale bardzo mi brakuje tego mojego męża i tak miałabym ochotę wyjechać choćby na weekend i poświęcić cały czas tylko jemu i sobie ... no ale nici z tego bo żadna z babć nie zgodzi się zostać z Lenką:( Przepraszam, że taki nastrój wprowadziłam, ale chyba ta "wiosna" tak na mnie wpłynęła - kuźwa góry śniegu za oknem ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi :( Ja Ci rozumiem w zupelnosci. I sama bym chciala wlasnie wyjechac z moim, zeby odzylo to co bylo kiedys. Moze jednak ktoras z babc zostanie na weekend. Porozmawiaj z nimi, moze po swietach jednak dadza sie namowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wróciłam Kessi biedna Anetka:((ciagle cos sie tych Twoich córeczek doczepia:((tule Was mocno:))tort żabowy extra:)) Ewcia Zosia uwielbia Elma!!!!jak tylko sie zaczyna to usmiech ma od ucha do ucha-wczoraj dostała własnie maskotke i tak go mocno tuliła:))i jak o 18 był Elmo w tv to biedna nie wiedziała na którego ma patrzeć:)) Pia no własnie-jak kino? Mea fajnie,ze Nadia taka otwarta na ludzi.Mówi sie,ze dzieci wyczuwaja tych dobrych...cos w tym jest:)) Samadamo nie wiem jak skomentowc slowa Twego Dżordża:-O Ciepla juz lepiej??mam nadzieję...🌼 My po zakupach,teraz robie obiad,jestem glodna,bo nie jem śniadań. Mamaolka-eteryczna?????hehehe prooosze Cię:)) Mam sliczne fotki Zosi ,ale kuzwa moj pan zje****program do zmniejszania,a paint nie dla mnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinizi - rozumiem Cię i miłość do dziecka nie ma tu nic do rzeczy. My odstawiliśmy małą na 2 tygodnie w wakacje do dziadków i pojechaliśmy sobie na rowerki, a teraz na tydzień, a my na narty :). Dziadkowie w niebo wzięci - mieszkają daleko, więc widza małą rzadko, ona też szczęśliwa bo zawsze to coś nowego i wszyscy koło niej skaczą, skubana w ogóle nie tęskniła, jak wróciliśmy to się do nas przykleiła na kilka dni ale to wszystko. Dobrze robią takie wyjazdy i nam i jej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym nikiem raczej nie byłam bo mam go od niedawna a wczesniej to chyba na pomaranczowo pisałam.mam jedna córcie Ole i chłopa:)tzn meża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarotka popieram :) My wlasnie myslimy, zeby w wakacje malego zostawic u dziadkow. Tesciowie maja dzialke, Kupilismy malemu basenik, dokupimy piaskownice i bedzie mial jak w raju, a my sobie bysmy skoczyli gdzies sami. Ale do wakacji to jeszcze daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! no i po co snieg napierdzielał całą noc skoro jest 10 st ciepła i zaraz go nie bedzie, a juz tak ładnie wysychał droga i znowu bedzie błóto!!! Dzordz pojechał do stolicy na fuche:) , my po obiadku, jest nadzieja ze Zuz jeszcze sie zdrzemnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamuski..... tez jestem na nogach od 5 -tej z ogonkiem i nie wiem co to ma znaczyc ! :-P Wiecie, juz nawet nie wiem co pisalam, co przeszlo a co utkwilo na jakims kablu :-( Pascal wyczail i ciagle mi wyciaga wtyczke od modemu, wiec czasami gina mi wpisy. Kino uratowalo nam niedziele bo pogoda fatalna. Wole zdecydowanie bardziej chodzic z Julka do kina jak wtedy z chlopakami, bo wybiera fajniejsze filmy :-) Ten wczorajszy byl o przyjazni. Na mojej glownej stronie pokazuje mi, ze w czwartek ma byc 14 i teraz to juz kompletnie nie wiem co spakowac na Urlop :-( Jak slonce przygrzeje to w jednej chwili zrobi sie za cieplo na kurtki zimowe. W dodatku nie wiem gdzie jedziemy. Maz wzial to na siebie i robi mi niespodzianke. Licze tylko po cichu, ze jedziemy nad morze a nie do Bielska. Chcialabym , zeby to bylo jakies SPA .... Kimizi - zapytaj mame czy tesciowa wprost czy by sie moze zgodzily zostac z Lenka na dwie noce i trzy dni. Popros, zeby Ci nie dawaly odpowiedzi od razu tylko niech sobie w spokoju przemysla. Jak zaczna myslec to pewnie sie obie zgodza i bedziecie mogli wyjechac dwa razy :-P Samadama - powiem Ci, ze nie wyobrazam sobie takiej sytuacji w przedszkolu. Mialabym wielkie opory poslac do niego dziecko i nie wiem czy bym to tak zostawila bez echa. 997 - ja nie pamietam ale witaj. Ewcia - w tym temacie to ja raczej malo obcykana i nie wiem czy sa tu takie typowe koszyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane! Chcialabym zapytac ,czy mnie przyjmiecie znow na ojczyzny lono kafeteriowe... tęsknilam bardzo za wami. I widze,ze rozmiar forum przebil wirtualna przestrzen i jest częsc druga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi ,tak sobie teraz doczytalam i wiesz.....mam tak samo. Myslę ,ze wiele rzeczy ,ktore robimy ,robimy ,ja i moj malzon pod mamusie i dla mamusi ,albo po prostu po to ,zeby nie pitolila ,albo marudzila... to frustrujace jest bardzo i wkurza mnie to.kiedys malzon powiedzial do mnie przy niej ;"Kochanie",no to bylo podsmiewywanie i jakies komentarze idiotyczne. to chyba mile slyszec jak syn ladnie zwraca sie do swojej zony i na odwrot. Ma do mnie mowic stara ruro ,a ja do niego Stary.....wuju? Popaprane to wszystko jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mialam nie pisac bo płytka z fotami sie nagrywa wieeeeki na tym złomie ale podczytuje i co widze??/? KINIA!!! Wszelki duch....:P córo marnotrawna gdzieśbyła jak Cie nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - ja mam isc z córcią do kina pierwszy raz teraz jak wyzdrowieje na książę i zaba albo odwrotnie :D reklame uwielbia tej bajki no i Tinkerbell oczywiście ;) super ze Wam sie wypad udał Ja myśle ze dzieci czują wiosne i teraz tak juz sie bedą budziły :P No i nie doradze w kwestii pakowania mysle ze teraz nikt nie wie co bedzie jutro :o Kimizi - dziekuje i myśle tak jak Pia zapytaj nic nie tracisz Choc ja z tych co by dzieci nikomu nie oddały nawet na 1 noc i nawet jesli to dziadkowie ale ja to mam zryty beret własnym dzieciństwem wiec na mnie nie patrz Babeczko - juz odwilż? szybko:P Szarotko - fotki Kini w buciorach zajefajne :D nie no mała artystka jak nic Izu -dzieki i tobie oj idź do lekarza lepiej bo to niepokojace jest i fajne wakacje sie Wam zapowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadamo - ucieklo mi to o przedszkolu gdzie a mialam Ci napisac ze tutaj jak byłam raz na playgroup i chlopiec (synek kolezanki) tak wywinal orła ze mysmy wszystkie zastygły tylko jedna przytomna podbiegla do niego a on tylko chcial kopnac pilke (2 latka mial) i tak sie zamachnal ze zrobil salto prawie i rypnal glowa centralnie w podloge Od razu prowadzaca grupe przybiegla do nas i pytala czy ok czy nie chcemy wezwac lekarza czy chcemy wypisac taki kwestionariusz o wypadku i wogole dlatego zszokowalo mnie to co napisalas ale juz podobna przygode slyszalam z kolei z Polskiej szkoły :o Brak odpowiedzialności moim zdaniem i tez bym tego tak nie zostawiła :( Meaaa - a Ty gdzie? Myszko - jak tam u was?? odezwij sie Tomaszkowa? Gumi Ago - w szpitalu? jak tak tule mocno 👄 dzis na obiad rybka ziemniaczki i surowka mniaaami Tak se mysle ze dobry pomysł był z tym nowym topikiem znaczy czescia 2 bo moze i Zabka i Gonia i inne córy marnotrawne wrócą a Kefirka gdzie znów wsysło? wysylam po kawałkach bo mi muuuuli jak nigdy no ale plytke nagrywam z fotkami wnuczek dla dziadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W.Kasiu - wez Ty sobie zmien nicka bo jak patrze na Twoja fotke to nijak pasuje :P GRATULACJE kochana no super że znów bedziesz mamuska :) A jak tam mały rozrabiak? Widziałam wasze foty z pobytu w Pl na facebooku i chyba na nk tez no swietnie czas spedziliscie. Pisz tu czesciej i pisz co porabiasz Sorki ze tak spytam ale cos mi kiedys mignelo na Fb ze wolontariat w szkole masz? Napisz prosze co i jak bo ja myslalam nad wolontariatem a mysle tez o szkole (uczelni) tyle ze chyba poki co z domu i przez kompa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano zaniedbalam forum wiem,wiem,ale juz chyba osiędę :-) Bo mi razniej i lepiej i jezyk pisany gietszy jakby ,jak cos wypisuję ,bo tak to monolit po prostu ,zawęzony... Uporalam sie w koncu ze szkolą i juz tylko praca magisterska do skonczenia i obrona.Wreszcie! I mam ochotę pojęczec ,ale zrobie to wieczorem dopiero ! :-0 ja Was ubostwiam po prostu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to na tyle na razie bo juz od 10 minut caly czas jest 75% na plytce i ani drgnie 😠 a ja lece na zakupy bo jutro musze torciki dwa zrobic na srode i muze podrzucic fakturke do sklepu gdzie sprzedalam. To do wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia - my Ciebie też !!! ale cos mi sie zdaje ze bez trzepanska dupska sie nie obedzie:P czekaj az reszta sie zjawi :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniak!!!az oczy przetrałam z niedowierzania!!!!kope lat kochana!!!zostan już z nami:)) Babeczko moja pospała od 15 do 17:))ja tez:-P Pia pakuj sie pakuj,bikini jakies i olejek do opalania,bo jak mąz zaplanował to musi byc świeto:-D:-D 997-ja Ciebie nie pamietam,bo pózno doszłam ,ale witaj. Barylko Ty pewnie wieczorkiem bedzie okupowac topik??:)) Mysle co by tu dac małej zjesc,bo cos musi,a ja juz nie mam pomysłów,jadła juz owowce,obiad,kaszke....pojęcia nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×