Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Siemka A ja wlasnie wrabalam kebab:) na noc a co:) PIa tak po szkole rok.W szkole kilka m-cy praktyk.A tak to w domu opieki w UK ale bardziej jako opekun.Nie planuje pracowac w tym zawodzie w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Barylko najlepsze zyczenia dla Natalki!!!!!!!i ogromny buziak👄 Ja na nogach,a reszta spi,tzn mąz i Zosia,bo Wiki w szkole,pije kawke i zaraz smigam do sklepu ,bo Dżordz na 10 do pracy. Wczoraj świeto lasu:Zosia jechala na sankach bez płaczu!!!!ale dlatego,ze Wiki biegla ,bo ja to ide spokojnie(nie mam siły biegac z sankami).Ale i w drodze powrotnej byla grzeczna,tak wiec dzis tez sobie wyjdziemy na saneczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo 100 lat dla Natalki!!!! i wielki buziak od cioci mei :) 👄 🌼 Mamuniu :D hurra! :D no widzisz, ze na wszystko przyjdzie czas :) Zosia sie przekonała, ze sanki to fajna sprawa ;) a zima dopiero przed nami :) Pia - ludzie sami sobie potrafią strasznie komplikowac zycie :( i masz racje to strasznie frustrujące gdy on nie chce żyć a inni walczą o życie. przy takich chorobach jak twojej kolezanki jego problemy to pikuś! szkoda, ze tego nigdy nie zrozumie :( i tak :) mam wyniki Duni. wyniki z trzech próbek kału nie wykazały obecności pasożytów, wiec odpuszcze sobie kolejne badania w tym kierunku :) morfologie ma ogólnie ok, tylko 3 rzeczy poza normą, ale wydaje mi sie, ze niewiele granulocyty % norma jest 40-60 a Dunia ma 37 wiec ciut ponizej Limfocyty norma jest 0,6 - 4,1 a Dunia ma 5,5 wiec troche powyzej Limfocyty % norma jset 35-55 a Dunia ma 57,1 wiec tez ciut powyzej nie wiem co to oznacza, ale na razie nie bede sie martwic ;) moze któras z was cos wie na ten temat? OB ma 2 podczas gdy norma jest 0-15 wiec bardzo ładnie :) to całe IgE ma 12,4 IU/ml normy u dzieci od 2-3 lat do 45 wiec tez w normie takze chyba jest ok :) za tydzien alergolog to mu pokaze wyniki i pewnie testy z krwi zrobi na razie Dunia zdrowa, nie kaszle a od piatku nie podajemy w ogóle nic. ani jednego wziewu. wszystkie leki odstawilismy :) jelitówka ją i mnie chyba oszczedziła :) Dżordż już zdrowy. wczoraj wypytał w pracy to wszyscy mieli 1-2 doby i to samo co on ;) Kimizi ciesze sie teraz bardzo, ze na rota ją zaszczepilismy :) pamietam, ze jakis rok temu jak miała 11 mscy obydwoje mielismy jakąś jelitówke a ona nic ;) mamy choinke!! :) Dżordż wczoraj jezdził 2 godziny i szukał... strasznie już przebrane i trudno było mu sie zdecydowac. ale wybrał! bardzo mi sie podoba :) ma ok 175 cm i pięknie pachnie!!! a Dunia jaka podekscytowana!! skakała wokół i cieszyła miche wołając choinka choinka!!! ubieramy!!! :D ptysiek mały! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a lampki które miały być fioletowe okazały sie po włączeniu... NIEBIESKIE! ale i tak jest ładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Dżordż wróci dzis z pracy o w miare ludzkiej porze to skocze połazić po sklepach bo nie mam jeszcze prezentu dla szwagierki i jej syna. no i dla mojego męża! szwagierce planuje kupic jakąś fajną torebkę i bransoletkę srebrną, dla jej syna kontroler playstation move... eh ta dzisiejsza mlodziez :P dla męża chyba kominiarke na lato na motor, zeby mu sie czacha nie pociła... no i nie wiem co jeszcze bo taka kominiarka to mało :( nie mam pomysłu :( myslałam o perfumach, ale dostanie od swojej siostry, biżuterii nie nosi, żadnych łańcuszków, bransoletek nic! książek nie czyta (niestety :o ) zegarek ma super. kurde co takiemu chłopu kupic??? macie moze jakis pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portfel tez ma w miare nowy. paski do gaci ma... płytke z myzyką dostał na urodziny to nie bede sie powtarzac... buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... moj sasiad poszedl wczoraj przed polnoca. Cierpi na gleboka depresje, zaczal chorowac juz przed 30 laty i raz jest gorzej , raz lepiej. Akuratnie jest bardzo zle.... Przypuszczam, ze bedziemy go mieli na Wigilie, dosiadzie sie do tego pustego talerza co to zawsze stoi przygotowany... meaaa - dla meza tez mam zawsze problem co kupic, bo on jak cos potrzebuje to sobie sam kupuje bez okazji tylko wlasnie wtedy jak trzeba. Kupilam mu porzadna koszule ( zaczal nosic koszule jakies piec lat temu :-P ) i do tego kolorystycznie pasujacy sweter. Ze swetrem jest strzal w 10-tke, bo kilka dni temu chcial sobie koniecznie kupic taki sam i musialam go odciagac od stoiska . Nacyganilam, ze w takim kolorze ( blekit ) to chodza peda-ly :-P Dostanie jeszcze dvd, czyta teraz ksiazke ( zaczal czytac jakies dwa lata temu , wiec Twoj moze tez zacznie :-P ) i bedzie teraz mogl ogladnac. Na wiecej nie zasluzyl....:-) Ja sie na wynikach tez nie znam i dlatego nigdy nie patrze, zeby sie nie potrzebnie nie nakrecac. Wierze, ze u Nadii jest wszystko ok. mamuniu - no widzisz ! Zosi sie nudzilo na sankach bo szlas spacerkiem :-) Nie pamietacie kiedy Holly miala isc do szpitala ? Chyba juz teraz .... Samadama - teraz to juz stanowczo za dlugo milczysz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Dla Natalki w jej dniu wszystkiego naj naj najlepszego życzy forumowa ciocia aga Wkleiłam fotki z urodzinek :-) Pia tort był z ciemną polewą, ale na święta zrobię podobny tylko bez przekładania w środku, a na wierzchu planuję masę orzechową:-) Meaaa z ogólnych wyników również może wyjść że Duśka ma alergię.... mi ogólne wyniki krwi świadczyły o tym, że jestem na coś uczulona .... tylko się tym nie sugeruj i sprawdź u lekarza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prezentów to ja też weny nie mam a dla chłopa coś wymyślić to cud jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa_kalafiorowa
Co dla chłopa :D - książka Kamasutry - wizytownik - spinki do krawata - prenumerata fajnego czasopisma - coś ze strony http://www.wyjatkowyprezent.pl/ - jakiś dobry alkohol - coś do ubrania - kalesony - seksi pidżamka - zestaw do wina (korkociąg itp.) - fajny pen drive - saszetka na dokumenty - szalik, czapa, rękawice - może jakiś wspólny kurs np. tańca Nie są to może fantastyczne pomysły, ale może się przydadzą i jakaś myśl Wam zakiełkuje :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam poparzone palce:-O jak co roku-albo sie pokalecze albo poparze:-P Mameja ze mnie:(( Ale 6 słoikow bigosu jest:)) Obudzialm sie z bolem glowy,kawa nie pomogła-niezbyt mocny,ale taki dokuczliwy,wzięłam tabletke i lepiej. Jeszcze obiad dla malej i dla nas-dzis nalesniki:)) Gumiago zaraz obejrze zdjecia:)) Pia współczuję sąsiadowi... Mea dzieki za komentarz:)) Musze jeszcze dzis isc do miasta po prezent dla mamy:-O Masakra:(( Samadamo nie ma Cię od dawna,afkt:((i Mamytomka też:((I Cari... Misty zaczełam czytac nowa sagę o wiele mówiącym tytule"przepowiednia księżyca":))w stylu sagi o ludziach lodu,jak narazie czytam 2 częśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumiago super tort-jesli moj bedzie w połowie taki to się zdziwię:-O Ania sliczna!!jak Ci sie sprawdza ten wozeczek dla lalki?o takim myslalam,ale nie byłam pewna czy jest dosc wytrzymaly. Izu co do piwa..wstawiłam fotke Wiki jak miala 2 latka:))zajrzyj-D i nie miej wyrzutów sumienia;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko (jak zwykle!) macham. Życzę Wam wszystkim spokojnych i radosnych Świąt spędzonych w kochającym rodzinnym gronie. :D U nas super! Leon ma już 3 i pól tygodnia. Jak na razie (odpukać!!!) jest w miarę bezproblemowy. Nocki przesypiam z niezbyt częstymi przerwami na karmienie. Ogólnie jestem wyspana. Kajtek super zareagował na brata. Jestem w szoku. Jedyny problem to brak czasu na ... wszystko. Ale wiem, że będzie lepiej jak małemu wyreguluje się rytm spania i czuwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat dla Natalki ! Sliczna juz jest , wygadana jeszcze bardziej, wiec niech zawsze pozostanie zdrowa i szczesliwa....:-) A ja durna dalam sie skusic na ciasto, ktorego nigdy nie robilam i wyszla mi mamalyga do ciasta nie podobna. Wlozylam do piekarnika i zdziwie sie jesli z tego cos wyjdzie :-( Ilekroc sie pokusze na przepis, gdzie jest mowa o lyzkach, szklankach a teraz sloik dzemu, to nie wychodzi. Umie zrobic tylko jak podaja w dag...:-P Widocznie moj sloik byl 2 x wiekszy jak ten z przepisu :-( Gumi_Aga - no i wyszukalas taka sliczna sukieneczke dla Anuli :-) Piekny tort i musiu taaaki duzy ! Ty tez ladnie wygladasz :-) W. Kaska - chyba zamieniliscie w ostatnim momencie Jakuba na Leona, bo zawsze mi sie wydawalo, ze mowilas o Kubie. Fajnie, ze sie ulozylo choc tak sie martwilas. I jeszcze Tomaszkowa nam sie zgubila.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczenia w imieniu Natalki:) Bylysmy dzis na bilansie 2 latka.Natalki waga to 14.700 kg,wzrost okolo 97 cm (ciezko bylo sprawdzic:) ).Pani doktor pochwalila ja ze pieknie i wyraznie mowi. W sobote bedzie tort,100lat itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta laske juz kiedys widzialam i o ile mysle, ze facet robi sobie jaja i ma swietna zabawe, to ona dla odmiany jest szurnieta. Ciekawe kto im robi zdjecia , sami ? Alez bym sie zwijala ze smiechu jakby on byl tak moim sasiadem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przede wszytskim Barylko - sto lat dla Natalki, zdrowka, zeby usmiech nigdy nie znikal z jej twarzy i moc radosci kazdego dnia🌼 ale pekam.... najadlam sie bigosu i przejadlam sie... dzis tez sami, maz do pozna w pracy, ciekawe o kt wyjdzie w wigilie bo do teraz jeszcze nie wiedza, taki sajgon w pracy maja. Pia- moja siostra bardzooo teskni, sęk w tym, ze jest teraz w Japonii i ta tesknota jest jeszcze bardziej spotegowana. i tylko kombinuje jak przyrzadzic te 12 potraw z tamtejszego jedzenia. ja tez czekam az kubus rozkreci mi sie z mowieniem:) bo odnosze wrazenie, ze rok temu mowil wiecej niz teraz. choc dzis z moja mama na skypie liczyli kolka od autka i powtarzal po mojej mamie jeden to bylo eden, dwa- dwa, 3- tsi, 4 - cos miedzy tsi a nie wiem co;) ale akurat mial mega ochote na powtarzanie bo tak to sobie moge mowic zeby cos powiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ulubione slowko to " nie";) hehehe Gumiago- tort pierwsza klasa:D az slinka leci na jego widok. a Anulka slicznie taka mala modnisia w tej sukience:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc..."bo tak to sobie moge mowic zeby cos powtorzyl po mnie, nie ma na zawolanie" bo mowic ooo to mowi gadulka moja po swojemu:) Mea- nie znam sie na wynikach, ale slyszalam, ze u dzieci moga wlasnie wyjsc, wyniki nieraz poza lub zanizone ale sa Ok, takze na pewno wszytsko jest dobrze i mozesz spac spokojnie:) bardzo sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa dopiero teraz weszlam na linka a ta laska:) tez sobie chyba jaja robi:) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko zlozyc zyczonka dla Natalki :) Najlepszych slodkosci w zyciu :) 🌼 Padam na twarz. Wstalam po nocce szybko i sprzatalam calutki dzien dopiero usiadlam. Kubal chory jak nie wiem, nosa nie da dotknac a oddychac przez niego nie moze:( Dobrze ze maz w domu bo ten mi nie daje do siebie podejsc tylko tatus jest i koniec. Bidulek moj. Moze to 5 bo sie strasznie slini tez... No i od wczoraj goraczkuje... Spadam na pifffko zasluzone:p i poprzytulac sie do m :) milej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadam złożyc życzenia dla dzisiejszej i wczorajszych solenizantów STO LAT!!! sorki ale nie mam czasu padam na pysk ide spac juz dzis wstalam rano o 5ej z mezem chcialam was nadrobic przeczytalam 1 strone i walnelam sie do wyra - wstalam o 10 z lozka nawet nie wiem kiedy dziewczynki wlazly mi pod koldre i spaly ze mna :( to do jutra jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Najlepsze zyczenia dla Pascala i Kubusia!!!stooo lat!!!!👄 Nic mi sie nie chce,brzuch boli-jestem kobietą:-P,za oknem zimno i mam kupe roboty,ehhhh do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia 100 latek dla Pascala i zeby mu nigdy pomyslow nie zabraklo :p Za nami ciezka nocka. Kuba nie mogl oddychac, o 4.30 juz wolal mleko po czym obhaftal calego siebie meza i spanie:/ nie umiem teraz doprac wersalki i wali jak nie wiem:/ Nos dalej zatkany ma oddychga buzia, nie da sobie nic wkropic ani inhalacji ani nic:/ tak to sie juz bardzo dobrze czuje tylko ten katar. Ale chyba zeby bo ma dziasla popuchniete i sie slini jak nigdy... chyba go wezme na zakupy to jak przejdzie po dworze to mu sie to odetka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×