Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Kessi gratuluje!!!wspaniale!!,a auto wystawcie na psrzedaz juz teraz:)) Mamatomka współczujechorego synka i przedlużającego się rewmontu:(( My juz w domu-Zosia zjadła wszystko,ale mało spała,bo jak juz zasnęła to po 15 minutach Tymon podszedl do jej leżaczka z krzykiem"Zoska wstawaj!!":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - dzieki 🌼 auto juz w sobote mialo kupca ale zgubil nam sie dowod rejestracyjny a bez niego nie sprzedamy :o przewrocilam dom do gory nogami i nie ma podejrzewam ze marcie sie ksiazeczka kolorowa spodobala i gdzies go posiala no i dzis juz dzwonilam po nowy zeby wyslali.. bo i auto juz mamy upatrzone w salonie w ktorym kupilismy kiedys tego naszego 'vana' ale jak dlugo postoi to nie wiemy... teraz czekam na dowod w poczcie :) Pojechalismy po Anete do szkoly i na miasto do doradcy zaplacic i popodpisywac ostatnie papierki i jutro jedzie z nasza aplikacja i tak szacunkowo 5-6 tyg i sie wprowadzamy :) w kazdym razie znowu na swieta hahahah za jakies 2 tyg powinni nas na spotkanie zaprosic a za tydzien nasz prawnik sie z nami spotka oj teraz to dopiero bedzie stres :P Moj maz w pracy ma debili! zapisali go na kurs pierwszej pomocy a on ma teraz nocki wiec nie moze byc 24h czyli po nocy na kurs zostac w pracy no i dzwonil dzis ze nie moze przyjsc wtedy do pracy wiec pojdzie jutro a oni ze nie moze robic tyle nadgodzin (?) no to tlumaczy ze on nie bedzie mial wiecej godzin i nie on sie na kurs pisal... :o nosz debile... no i poszedl dzis wiec ja na ang nie ide bo w godzine nianki nie sciagne niestety no i sila rzeczy chyba rezygnuje z tego kursu.. ale kupilam ksiazke wiec na zasadzie samouka bede se czytac bo ksiazka z plytka jest :) Adas kloci sie teraz z Marta :D cyt. ej he dziadzia ta dy maaaaaaa a Marta na to: nie pac (placz) Adas nie kyc (krzycz) tu your toys (twoje zabawki) widzis? look Adas bawic! hahahah no boki zrywam :P Pia - gratuluje takiego zorganizowania :) brawo! U nas jest rano haos a duzo szykowania nie ma bo: Aneta nosi mundurek do szkoly wiec zawsze ma go na wierzchu przygotowany a do szkoly nosi tylko zadanie domowe i piornik nic wiecej ale jej podejscie jest okropne i wiecznie upominam gdzie skarpetki bo zejdzie bez np albo gdzie gumka i spinka zeby spiac wlosy, plecak na plecy nie zapomnij torby z lunchem itp jakby nie ja to wyjdzie do szkoly nieprzygotowana.. Piotrek mowi ze za duzo za dzieci robie i moze ma racje :P ale tak jest szybciej :) oki spadam tlumaczyc Aneci matme oj ciezko w tym roku z nia.. w poprzedniej klasie z matmy byla orzel i obawiam sie ze jednak dzielili klasy wg poziomu wiedzy bo teraz spada na dno powoli i nie rozumie wiele :( bede wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kessi kochana tyle sie nasprzątalas w tym domu,a tu znowu przeprowadzka:((ehh,ale dobrze,ze juz bedzie cos swojego:)) Ja tez mam duzo siedzenia z Wiki porzy matmie-teraz geometria,aona z jedna ręka ma cięzko,żeby np cyrklem rysowac... Zaczęły mi się dni płodne i jajniki mnie bola jak cholera-przy tabletkach tego nie mialam..pól nocy spac nie moglam:(( Pogoda do bani-pada i pada.Zoska poszła do przedszkola w zimowej kurtce i czapce na polarku-tak zimno:(( Mea, jak Duska? Asik co u Was? Misty co do tej diety-to raz w tygodniu trzeba dziecku podac cos "zakazanego"z tej diety np posłodzic herbate zwyklym cukrem,żeby organizm nauczyl sie go tolerowac -inaczej cale zycie juz bedzie musialo byc na tej diecie,bo jak zje cos z glutenem czy cukrem to bedzie się męczyc. Amorku fajnie,ze Kuba tak szaleje ,no i ten pan pilot!!super!!!linka wyslalam:)) Samadamo????? Shadsi jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry! Kessi gratuluje :) 🌼 Mamatomka - zdrówka dla Tomusia 🌼 Mamunia - u nas tez zimno... i pada...kapiszon straszny Nadulinek juz lepiej. Druga noc bez kaszlu :) Katar tylko ma wielki. czasem w dzien zakaszle, ale to chwila i juz spokoj. pewnie jej spływa. tak wiec jest lepiej :) ja się w robocie grzeję herbata... m.a.s.a.k.r.a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkurzylam!!dzwonie,żeby zapisac Wiki do ortopedy na kontrol i co??w jednej przychodni ortopeda wyjechal na 2 tyg:-P W drugiej terminy na ..grudzien:-P w trzeciej tylko prywtanie:-P tak wiec w czwartek na 17:20 150zl w kieszen i 5 minutowa wiztyta:-P szlag by to... Mea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham :D ja znowu z biegu pisze, ale zrz do miasta musmy jechac, bo dzis moja chrzestna ma imiei\niny a potem do szwagierki:D nie lubie tak pisac jak nie wiem co u Was. ale nie moglam sie oprzec zeby na moment nie wejsc i znow tylko ta stronke mam przeleciana. Kessi- superrrr ze macie domek:D:D:d aby reszta formalnoci i przeprowadzka poszla sprawni i szybko. bardzooooo sie ciesze w Waszym imieniu. Mamotomka- zdrowka dla Tomusia🌼 a z remontami tak jest i fachowcami. na wszytsko maja czas... my mielismy murarza na zewnetrzne tynki zamowionego na 20 wrzesnia a zaczal robic jak my przylecielismy do Pl. pogoda paskudna ale ponoc od jutra slonko. bylismy na grzybach, zimno i mokro jak nie wiem ale Kubus nie chcial z lasu wychodzic;) ale pare grzybkow do jajecznicy bylo:D w niedziele wyprawilismy mu 3 urodzinki, imprezka sie udala, przyszly male kuzynki, takze szal pal :D:d ok musze leciec postaram sie zagladac, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mea jak juz budzisz to trzeba wstac:-P:-D Jak dzis Duska? U nas słońce,ale jest i tak zimno-brr,Zosjka poszla do przedszkola z usmiechem na twarzy-na pożegnanie dostalam buziaka:)) W sumie nie ma o czym pisac,bo dzien jak co dzien-ale się zameldowalam:-P:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu a Duśka lepiej :) chociaż nie ma mnie przy niej 9 godzin dziennie wiec ocenic całosciowo nie moge. zdając sie na moich rodziców - jest ciężko chora i trzeba natychmiast podać antybiotyk, najlepiej dozylnie :P a wg mnie jest lepiej ;) spi ładnie. trzecia noc z rzędu ani razu nie zakaszlała. budzi się koło 9 tej rano. mama mówi, że kaszle rano i ma chrype. ale nie dziwie sie bo ma katar, całą noc jej zalewa gardło to rano musi kaszlec. wieczorkiem mi chwile pokaszlała. nic no, ide dzis do naszej lekarki i niech osłucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strajk jakis czy co??? ja dzis padam na pysk i chetnie juz bym poszla spac.. sama nie wiem czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie po tygodniu chorowania. Zaczęło sie od Lenki w ubiegły czwartek. Zadzwonili do mnie z przedszkola, bo Lenka zaczęła wymiotować. Zabrałam ją do mamy, przespała się i w sumie nie było z nią źle, bo owszem po zjedzeniu wymiotowała, ale humorek jej dopisywał, energia tez jej nie opuszczała. W piątek zwymiotowała jeszcze rano i wieczorem. A ja w piątek po południu jak zaczęłam wymiotować tak trwało to do 1-szej w nocy, dosłownie co 15 minut, do tego biegunka - ogólnie masakra. Cały weekend leżałam jak zwłok na kanapie, jadłam tylko kisiel i ... wymiotowałam. W nocy w sobotę chwyciło też mojego męża i moją mamę, tak więc wirus nas nie oszczędził:o No i od tego czasu samopoczucie moje jest kiepskie, znów mnie mdli, i jakaś taka zmęczona jestem. Lenka od poniedziałku wróciła do przedszkola, ale zdarza się, że złapie ją ból brzuszka, zrobi luźną kupę i jest ok. Wybaczcie, ale jeszcze nie nadrobiłam, bo ostatni tydzień polegał u mnie tylko na dotrwaniu do dzisiaj, bo dzisiaj jadę do szkoły tylko na apel, a jutro jest wolne z okazji dnia nauczyciela. Za tydzień jadę do mojej gin. i chyba poproszę o tydzień zwolnienia bo jednak zmęczenie daje mi się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kimizi ,ale Was dopadlo:((biedulki-bierz to zwolnienie i odpoczywaj!!!! Kessi Ty tez musisz znalezc czas na odpoczynek!!!!🌼za duzo sobie bierzesz na głowę:(( My od rana zabiegane,mąz zawiózł mała do przedszkola,potem mnie i Wiki na testy do poradni,na 16 logopeda, na 17:20 ortopeda-się nabiegam:-P Glowa mnie boli od rana:-P Wypilam wczoraj jedno piwo,a kac jakbym całą noc szalała:-O Taka ze mnie pijaczka:-D Utknęłysmy na tej stronie juz chyba 3 dzien-:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kimizi - biedactwo taki wirus masakra i to w ciazy... zdrowka dla wszystkich 👄 no to moze przeskoczymy na nastepna strone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylazic babolce!!! Mamunia, Amorek, Kimizi i ja usprawiedliwione :P Pia? Izu?? Mamatomka?? Samadama?? CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - jak dziewczynki?? Holly - jak z Bartusiem po badaniach ?? tez bym dala tym Twoim pleckom kopniaka zeby ci juz nie dokuczaly 🌼 Mistyy?? Cari - zxajrzyj w weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie myle to jakies 4 - 5 postow i przeskoczymy na nast strone :P no to odliczamy bo ta chyba pechowa :o 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah udalo sie no to teraz to jest szczesliwa strona i prosze pisac a ja zmykam moim terrorystom zrobic jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... Kessi - gratuluje Ci tego domu bo wiem, ze juz czytalam o Twojej radosci. Holly - mam pytanie. Mam internetowa kolezanke, ktorej sie nie za bardzo wiedzie a jej corka potrzebuje okulary i dla niej to wielki wydatek. Znalazlam u siebie na eBay i przypuszczam, ze kupie je za grosze bo niemcy raczej nie wpadna na pomysl, zeby chodzic w uzywanych oprawkach. W tych oprawkach sa szkla z minusem a corka kolezanki nosi plusy. Wiem, ze sie da wymienc. Ale czy sa oprawki bardziej odpowiednnie na plusy a inne na minusy ? Tzn. chodzi mi o to czy nie bedzie np. szklo za grube i nie bedzie pasowalo ? Nie chce pytac kolezanki bo ona jest bardzo skromna i bedzie skrepowana, ze chce jej cos kupic a tez nie wiem czy sie na tyle zna . Pamietam tylko, ze kiedys optyk odradzil mi dla syna jakis model oprawki bo powiedzial, ze szkla nie sa do nich ale to bylo lata temu, wiec moze dzisiaj to nie bylby zaden problem. Jejku, tak czytam raz jeszcze i nie wiem czy mnie zrozumiesz ?....:-P Poza tym za bardzo nie mam o czym pisac bo w sumie kazdy dzien tak zwiariowany, ze po prostu nie nadarzam. Ani nie rejestruje jaka pogoda ani co na obiad, juz nawet nie umie trafic dzieciaka z imieniem i tak dzisiaj Pascala nazywalam Julka a ten patrzyl na mnie jak ciele. Wszystko odbywa sie w biegu i nie mam kiedy tu przysiasc na dluzej ( ani sie nie przyznam od ktorej pisze te kilka linijek....:-( ) Schorowanym zycze szybkiego powrotu do zdrowia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kurcze, dziewczyny czytam was, ale napisać nie ma kiedy............czuję się ostatnio, jak samotna matka (meaaa) rano - pobudka 5.30 ubieram się, maluję 6.00 budzę dzieciaki, ubieram, karmię 6.30 ja wychodzę z domu, bo zazwyczaj jeżdżę na 7 - jadę jak idiotka, bo zazwyczaj już późno. Moja mama po 7 zabiera dzieci do przedszkola.. do 13 dzień w dzień siedzę, we wtorki do 15 (bo - gazetka, konkurs, poprawianie pał, douczanie słabeuszy, uzupełnianie dzienników,pisanie sprawozdań) o 14 jestem po dzieci, do 15 bawimy się na podwórku (chyba, że leje jak dziś) idą się zdrzemnąć koło 16 więc ja wtedy pędem jakiś obiad, pranie, prasowanie , sprzątanie wstają koło 17 to razem rysujemy, czytamy książeczki, bawimy się, lepimy z ciastoliny) 0 19 wraca Pan i Władca - zmęczony!!! Żre obiad narzekając, jak na talerzu ma co innego jak mięcho. "zajmuje" się dziećmi do ok 20 . "zajmowanie" to polega na włączeniu im bajki. Kąpie je (10 min) i finał. I jeszcze pretensje, że ja w tym czasi poprawiam kartkówki, przygotowuję lekcje,materiały do uczniów, jak przecież powinnam SPĘDZAĆ WIĘCEJ CZASU Z RODZINĄ!!!!i jeszcze dwa razy w tyg jeździ na mecze - maradona się znalazł!!! Przecież on ma zeza!!!!! w piłke nie trafia i za granie się bierze!!! Ostatnio przegrali 17 do 0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet na stronie naszego miasta śmieją się z tej ich pseudodrużyny. pasję se znalazł głupek stary!!! Ja nie mam kiedy pomalować paznokci (od wakacji nie widziały lakieru) a on sobie w piłke gra i jeszcze narzeka że nie poświęcam mu uwagi!!! Nie mówiąc jaką wojnę robi jak sobie wejdę na FB!!! Że wolę wirtualne pogaduszki zamiast poświęcić czs Panu i Władcy Boshe jak ja go nienawidzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dzisiaj wrociliśmy ze szpitala, pobadali, nic nie znalezli zlego, chyba juz taki sikut zostanie :( cofnąl się w rozwoju :( Zaraz zacznie dojrzewac, a sika i wali kupy w gacie :(:(:( dostalismy tabletki jakies zobaczymy czy cos mu to da .... Goniu :) nie wiem co Ci powiedziec... buzka dla Ciebie dzielna kobieta z ciebie :) Pia:) teoretycznie mozna tak kupic, ale tak komus jest ciezko dobrac okulary, w koncu nosi sie je na twarzy, chyba , ze maja byc jakiekolwiek. Jest kilka parametrów, dzieki którym dobiera sie oprawy i potem szkła sie do nich wstawia... :) nie wiem jak Ci powiedziec. Najlepiej jest jednak przymierzyc oprawę na konkretna osobę. Chyba, że przymierzyliscie u optyka oprawę, spisałaś, model, wielkosc i potem kupisz . hmmm ? nie wiem czy zrozumiałaś... Zmęczona jestem i jakas zdolowana tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, Holly, ja tu u moim piłkarzu - wariacie, a ty się z takimi problemami borykasz...powinien mnie ktoś kopnąć za to narzekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly - ja wiem, ze Ty sobie zdajesz sprawe, ze to taka troche patowa sytuacja i dlatego ciezko Cie pocieszac wiec sobie daruje.. Tutaj dzialaja na szeroka skale grupy samopomocy ( nawet nie wiem jak to przetlumaczyc ) ale praktycznie kazde schorzenie od cukrzykow po ciezkie uposledzenia ma swoja grupe wsparcia. To byloby wazne dla Ciebie, zebys mogla sie wygadac a i uslyszec, ze inni maja podobnie. Mysle, ze wtedy byloby Ci moze troche latwiej, wiedziec, ze ktos ma podobne mysli jak Ty, ze czyjs partner reaguje tak samo jak Twoj , ze inne dojrzewajace dziecko wali w majtasy. Jesli nie na miejscu to moze w internecie ? Powinnas koniecznie znalezc cos co doda Ci sil ! Tule Cie bardzo mocno..... Co do okularow to mi pomoglas, dziekuje bardzo. Chodzilo mi wlasnie o to czy moge teoretycznie kupic, bo skoro tak to zrobie zakupy praktycznie....:-P .Zdaje sobie sprawe, ze powinno sie przymierzyc ale w tym domu brakuje na chleb i mleko, w dodatku z sufitu kapie na glowe bo dach przecieka dlatego w tym momencie nie wazna ani forma ani kolor....Ta dziewczynka jest rozmiarowo podobna do Julki wiec poszlam z Julka dzisiaj do optyka na przymiarki i jak nie widzial to je pomierzylam l :-P ( haha, nie zycze Ci takich jak ja klientow, z linijka w torebce :-P ). W miedzy czasie kupilam na eBay cztery oprawki - najdrozsza 1,50 Euro ! - i sama nie moge w to uwierzyc, bo u optyka patrzac na ceny idzie dostac zawrotu glowy. Poluje jeszcze na dwie i mam nadzieje, ze wtedy na pewno ktores spasuja. Goniu - ja wiem, ze to chamskie i brutalne smiac sie z czyjegos smutku ale bardzo mnie rozbawilas swoim osobistym Maradona....:-) Pamietam jak nie dawno zrobilas z taty starego dziadka i teraz nie bardzo Ci wierze w zeza u meza....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tata naprawdę ślepy jak kret:P A jak nazwać kogoś kto w piłkę nie trafia i w dodatku wali samobóje? No ZYZOL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzialam cicho bo zaliczylam tygodniowy pobyt w szpitalu.Nie doczytalam i nie popisze.Odezwe sie pozniej.Musze na siebie uwazaz teraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×