Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Samadama polej winka:) A wiec tak.Rano rozmawialam z Dzordzem a on mo mowi ze moj brat zaspal a mial z rana lot.MIal dojechac na lotnisko ale nie da rady zeby sie zalapal na lot.Dzordz w locie go zawiozl samochodem najszciej jak sie dalo pod to lotnisko i nawet nie wjechal na parking go sam musial jeszcze wrcocic do domu a potem do pracy a tam zeby zaparkowac to kolejna strata czasu.Brat byl niecale 20minut przed odlotem ale jeszcze nie na lotnisku i bez odprawy.Wiec nie bylo wiadome czy sie gamon zalapal na ten lot.Rozwaialam z Dzordzem przez sype a ona dzwonil jeszcze do niego zeby sie dowiedziec cos a tu odbiera jakas kobieta i mowi ze z ochrony i nie wie gdzie wlasciciel telefonu i nic wiecej nie moze powiedziec.Dzordz potem pojechal do pracy i mial potem jeszcze dzwnic co z nim.Ja juz rozne mysli w glowie czy go z czyms zlapali na odprawie czy co?czy wylecial? moze innym samolotem itp. Dzordz mial mi dac znac kolo 13-00 jak sie dodzwoni.Zadzwonil o 15-00 ze nie wie nic bo telefon milczy ale jest sygnal.Gdyby by nie bylo sygnalu to moze by lecial.I tak do wieczora sie denerwoalalam.Dopiero Dzordz wrocil z pracy to dal znac ze w domu go nie ma wiec moze wylecial ale nie ma z nim kontaktu.Dopiero o 19-00 wpadl do domu zadowolony.Zgubil jeszcze telefon na tej odprawie ale jeszcze sie zalapal na lot i bylo jego nazwisko wzywane.Dolecial z samego rana ale jeszcze sobie bujali z dziewczyna po Krakowie jak go odebrala.Martwilam sie tez bo Dzordz mu przekazal pewna gotowke i caly dzien mialam w nerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wieczor zakonczyl sie swietnie:) Jaka jestem zadowolona z prezetow lalala dostalam jeansy aladynki,kurteczke czarna militarna,plaszczyk krotki juz na zime i 2 pary butow.Jedne swietne ale dlugie mniej i dam bratu niech wezmie jak bedzie wralac to mi Dzordz podmieni na cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- niezle ale dobrze zdazyl. hehehe przypomnialo mi sie jak moja siostra pierwszy raz miala leciec stad do Pl i.... zaspala na samolot, bo bylo po imprezie.obudzil mnie nad ranem placz ... z pierwszej chwili myslalam, ze to mi sie sni ona wpada do mnie do pokoju i ze zaspala i ryczy a ja" zartujesz chyba" to ta w jeszczy wiekszy bek. kupila jeszcze jeden bilet nazajutrz kupe kasy ale poleciala:) ale byla tez jazda wtedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- no to prezenty trafione:) supcio a nie chce Ci nic mowic ale w New Look wyprzedaz:P musi Twoj Dzordzyk miec oko, ze i rozmiary w wiekszosci trafione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj brat taki lekkomyslny.Pakuje sie przed wyjsciem samym i wtedy szuka paszportu,biletu i wszystkiego.Dzordz mowil ze ostatnio jak lecial o 16-00 to o 11-00 nasatwil sobie jeszcze pranie i lecial z wilgotnymi.Notorycznie gubi karty itp.Robil sobie jeszcze zakupy w Krakowie ciuchowe dzis bo on nie ma czasu.Rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku obiecalam sobie ze bede sledzic wyprzedaze ale z domkowymi rzeczami a nie ciuszki:) A co tam u Was na budowie?U nas dalej walka z ociepleniem.Pogoda fatalna i w tym tygodniu ani razu nie robili robotnicy.Mam nadzieje ze zwalcza ta robote i ta podbitke bo od polowy pazdziernika podobno straszna zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny plus to to ze ta kobieta odebrala telefon i w drodze powrotnej uda mu sie go odzyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka caly dzien czekala na MYSZKI ZU_ZU i jak brat dawal jej zabawke od siebie to ona do niego paluszkiem pokazujac mowi WOJU PYNIES MYSKE :) Ale sie cieszyla z tych myszek od Dzordza.WLasciwie to sa homiki ZHU_ZHU ale fajane wydaja glosy i poruszaja sie.Ma rozowy i czarny z grzywka. takie http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3839979/Trail/searchtext%3EZHU+ZHU.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- teraz murarz robi nam gladzie, spieszy sie tez, bo bal sie deszczy i zimna a wtedy zle schnie gladz do szlifu. az boje sie tej zimy, pewnie bedzie powtorka z rozrywki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczcie slyszalam rozmowe kuracjuszek ze ma byc na chwile poprawa pogody ale od 15 zima i da w tym roku w kosc.W tv pokazywali w gorach snieg i gorale mowia ze zima juz nadchodzi.Lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- pocieszna Natalka:) a ta myszka to z jakies bajki? u nas na topie jest klub myszki miki i olinek okraglinek. czy wasze dzieci tez probuja cos siegnac, chwycic np: z obrazka z ksiazki czy z bajki w tv? bo Kubus ost ogladajac bajke probuje paluszkami zlapac np: kwiatka w bajce i sie denerwuje ze nie idzie albo wracamy ze spaceru pozno i ksiezyc juz bylo widac i tez probuje zlapac i sie denerwuje, ze nie idzie;) a najlepsze ogladamy sobie ksiazeczke o kubusiu puchatku i pytam "gdzie jest prosiaczek" pokazuje, " a gdzie jest tygrysek" pokazuje na tygryska a " gdzue jest kubus puchatek" a Kubus pokazuje na siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorka Natalka to dopiero jajcara:) kaze mi rysowac rozne rzeczy np. kwiatki,robaka,odrysowywac jej reke i koniecznie dorysowywac PZIURY itp. a jak narysowalam jej loda to lapala paluszkami i wolala DAJ_DAJ LODA i lizala kartke hehe W ksiazeczkach pokazuje wszystko co zna a jak nie zna to pyta CIO TO JEST?.Jak widzi w ksiazeczce jednej dziadka z fajka mowi DZIADZIA PALI i nasladuje paluszkiem palenie i dmucha.Jak widzi pana ze sie trzyma na glowe mowi PAN CHOLY GAGA.A dzis widzi w ksiazeczce jak dziewczynka placze to nasladowala plakanie AAA i mowi DZIEWCZYNKA PLAKAJA i zaraz NIE PLAKAJ i glaska kartke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rana jak widzi ze jej szykuje flasie mowi; MATKA GOTUJE FLASIE,NANA AMA TU i pokazuje palcem na buzie. Duzo rodzice do niej mowia.Babcia co wieczor przerabia z nia ksiazeczki i ja odpytuje z nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkoo jak czytam o natalce to z usmiech mam tak slicznie juz mowi :) I fajna ta myszka, wlasnie dostalam zaproszenie na urodzinki 2 latka do dziewczynki i nie wiem co kupic :/ Amorku Kuba moj tez ostatnio wlasnie ma ludzika i ten trzyma cos w rece a ten chodzi szarpie go i daj daj mamo daj i placze, albo Kubus Puchatek z grzechotka i ten probuje mu ja wyrwac i tez placze. Wlasnie ugotowalam miesko, rano zmiele i bedziemy lepic pierogi :) juz nie robilam 2 lata mam nadzieje, ze mi wyjda :) Goniu chcialabym Ci cos napisac ale nie potrafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku nie wiem nic o tych homikach czy to sa z jakiejs bajki.Sprawdze potem na you tobe.Natalka widziala w katalogu argosu i zalapala MYSZKI i Dzordz obiecal jej.Widzialam ze tam cale klany sa tych homikow i rozne zabawki dla nich.Fajne sa i dziecko uczy sie obcowania ze zwierzatkami na zakawkach.Widzialam tez pieska ktory szczeka moze nastepnym razem powiem Dzordzowi niech kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiemm Barylkoo w sumie dopiero teraz siedla i zaczelam sie zastanawiac bo cos trzeba bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkalam kiedys latem matke z coreczka 22 miesiace jak pieknie mowila calymi zdaniami. Nie moge wejsc na mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dobre:) ale rosnie Ci modelka, no musza przeciez byc pazurki... no ja nie wiem....;) nie no dzieci sa zarabiste w tym jak postrzegaja swiat i do tego takie pocieszne. hehehe przypomnialo mi sie ... jedziemy w autubusie i Kubus jak dojrzy gdzies przez okno jakas koparke albo wysiegnik to na caly glos " łoooooo" a wszyscy na nas:P w ogole uwielbia koparki i te sprawy. wczoraj nam tutaj myli okna na wysiegniku to doslownie jak zaczarowany patrzyl i nie chcial isc dalej. mamy taka ksiazeczke z serii "maly chlopiec" i z tylu sa obrazki dalszych czesci gdzie jest " koparka, lodka, motor, autobus, ciuchcia,traktor... nie mam pojecia kiedy i jak sie nauczyl je rozpoznawac bo jak wymienie zeby mi pokazal zalozmy traktor pokazuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba tez lubi jak mu reke odrysowuje ale nigdy nie mowi o pazurkach :p Ach te baby :) Ja juz po takich maluchach widac ze dziewczynki i chlopcy sie roznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku haha dobry jest.U nas robia droge nowa i tez sa kopry.Natalka w oknie sledzi prace i mowi OOOO KOPALA PAN KOPIE DZIULE.Tez ma ksiazeczke z kopalami.Ona lubi bawic sie z chlopakami po sasiedzku ich samaochodami,komparkami itp. pcha je z nimi albo woza sie nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Izu az na glos sie zasmialam z tym ze Kubus probuje wyrwac ta grzechotke, nie no super sa te wszytskie nasze maluchy. Izu- w argosie sa tez takie kroliczki i misie kt chrapia i oddychaja jak spia no super sa, kiedys kuzynka kupila swojej chrzesnicy i strasznie sie cieszyla tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasiadki mowia ze widac roznice miedzy nia i chlopakami bo ona zwraca uwage na ubrania.Lubi jak ma cos nowego i jak ma to sie chwali i gladzi ze CACANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no niemozliwa jest z ta swoja gadka:D ja nie moge sie doczekac kiedy kubus tak zacznie do mnie mowic:) my przy obiedzie nieraz ogladamy katalog smytha i oczywscie strona otwarta na koparach i traktorach i Kubus tez "łooo" i taki podziw dla sprzeciorow i pytam kt tatus ma ci kupic, to po kolei pokazuje, ze to i to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×