Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

HEJ Zuzia spi Dzordz też choć mówił ze nie usnie:) Ale obudze go za 20min bo po Czarka musze smigac i zostac z Zuzia musi:) Czarek jakis taki podesrany znowu, dzobrze ze dzis piatek to przeł weekend sie podleczy- mam nadzieje! Goniu do ciebie napisze na maila:) uszy do góry! Kessi wiem o czym piszesz, oj jak dobrze o tym wiem! Nasi sa w domach codziennie i nie moga udawac ze ich nie ma i nic ich nie dodtyczy. baryłko Twojego nie ma cały tydzień wiec juz jestes nastawiona na to ze musisz sama na siebie liczyc, a nasi sa w domu codziennie i jakos tak podswiadomie człowiek mysli ze moze tym razem chociaż wywali smieci sam z siebie. Nie jestem za tym zeby męzowi nie dac odpocząc, moj przychodzi z pracy i idzie spac, spi ile chce i zawsze mysle ze jak sie wyspi to pobawi sie z Czarusiem bo ost. synek bardzo sie cieszy jak jezdza obaj samochodmi:) zawsze mowi ze jest zmeczony i bawi sie na odczepnego. ale zeby siedziec i patrzec na auta których dłuuugo nie kupimy na allegro to ma siłe. Druga sprawa, chłopaki pracuja...ale maja urlopy, wolne dni itd. inp w moim przypadku jest tak ze jak moj ma wolne to lezy ile Bog da...nigdzie mu sie nie spieszy, poprostu ma wolne we wszystkim. My jako matki nie mamy nigdy wolnego, kładziemy sie spac jak dzieci usną, mi sie nie zdazyło odkad mam Czarusia a teraz i Zuzie usnac wczesniej niz dziecko, spac i wiedziec ze dzordz je połozy hahaha. Dzordz czy urlop czy praca jak jest padniety to usypia:) wie ze sie zajme dziecmi. Ost z nim gadałam i sie go pytam, kto bedzie w domu sie wszystkim zajmował jak i ja pojde do pracy,,....bo zamierzam zyc tylko praca( tutaj oczywiscie na złosc powedziałam) tak jak on i chyba brudem zarosniemy i zamiast prac to codziennie bedziemy musieli sobie nowe gatki kupic. zamyslił sie ....e tam nie licze ze cos z tego zapamietał! Wczoraj był kierownik budowy! hahaha ja juz myslałam ze zabierze tylko papiery potrzebne do Pn B a tu jeszcze te papiery to do jakiegos urzedu ( nie pamietam dokładnie) i z tamtad jak przyjdzie papier to dopiero skladanie o pozwolenie! :( Boże zebysmy sie wyrobili w tym roku z PnB i kredytem. Dzordz był w 3 bankach : Milenium( wstepnie na tak) , PKO BP ( wstepnie na tak) i ING( zawiesił sie im system i ma zadzwonic) Bedziemy sprzedawac jedno auto , moje kochane,bo trzeba wydatki zminimalizowac jak nawiecej. A wiadomo ze auto to skarbonka i po budowie jak dobrze pojdzie sobie cos lepsiejszego kupimy albo i nie:) Kurcze w milenium mowili ze samemu trzeba zrobic kosztorys...matko a my ciemni bo przeciez cenny materiałów sie zmieniaja, co do roboty to mozna sie dogadac:( a materiał raz tanszy jar droższy! nie wiem jak to mamy zrobic:( Bo w tym banku musielibysmy sie rozliczac z transz wg własnie kosztorysu! eh lece bo mojego synka do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu tyyyle pierogów??podrzuc w zamian za...gulasz??:))juz dawno sama nie robiłam pierogow-jakos zawsze cisato mi nie wychodziło:((u nas królowały ruskie:-D z wiejskim twarozkiem-mniam:)) Sper pomysł z przedszkolem:))Ja zapisałam Zosię ,bo: - w zime z nudów zwariuję:-P -Zosia bedzie z dziecmi,nawiąże kontakt,nauczy sie bawic z rówieśnikami, - ja poznam inne mamy z mojego miasta z dziecmi w wieku Zosi. Zajecia 2 x w tygodniu po 1h,po poludniu ok 16-17,wiec super:))Zoska bedzie po drzemce,zje obiad i do dzieci:)) Misty no widzisz jaki nasz kraj do tyłu w kwestii kultury??:-P A za kase zaoszczędzona na biletach kupcie sobie jakies przekąski(chipsy,piwko ,orzeszki)-miłego wieczoru:)) Babeczko uuuuu ja to zielona w takich kwestiach-ale pewnie budujące sie dziewczyny dadza dobra radę. Zosia wstała,zjadła zupe i teraz szaleje:))Brat nie przyjdzie,bo musiał w pracy zostac,ale za to sis sie wprosiła,jak uslyszała magiczne słowo"gulasz":-P Zawsze zapracowana i zabiegana bizneswoman,ale na dobre jedzenie znajdzie czas:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu - WOW nie wiem czy dalabym rade tyle ulepic :) Barylko - wlasnie babeczka ma racje Twojego nei ma w domu z wami i musisz liczyc na siebie a Natalka jest malutka i za 2 lata i tak nie bedzie o tym pamietac a Anetka ma 6 lat prawie i spedza w tygodniu z tat moze godzine :( a jak byla mlodsza to bawili sie razem budowali z klockow grali w pilke itd ja mu usiluje wytłumaczyc ze lata uciekaja i obudzi sie jak bedzie za pozno i anetka wtedy jego nie bedzie chciala :( Babeczko - oj dokladnie to jest to!! jak wczoraj zapytałam czy wyniesie smieci bo nie dzwigne tego wielkiego wora zeby do kontenera wrzucic to tak spojrzal ze szkoda słów :o ale wyrzucil I np. wkurza go balagan tak? ale jak on robi sobie puszke tunczyka z kukurydza i cos tam jeszcze i zostawi na blacie to ja sprzatne "przy okazji" ale jak ja wczoraj robilam obiad jednoczesnie zabawiajac Marte bo Aneta byla zajeta z Laura i marta im przeszkadzala a obiad skonczylam 5 minut przed jego powrotem z pracy - po obiedzie zajelam sie dziecmi a on na kompa odetchnac poszedl to o 20ej jak zszedl cos przekasic puszki dalej staly bo zwyczajnie o nich zapomnialam i nie wyrzucilam a do kuchni juz nie weszlam az do tej 20ej no i było larmo oczywiscie o dwie puszki i sloik po koncentracie ehhh ale on byl w kuchni przede mna i nie mogl wyrzucic bo mi musi udowodnic ze ja nie sprzatne nosz kurna 😠 tak bym mogla do jutra pisac ale po co? kiedys jak bylismy tu krotko co tydzien bylo sie na plazy czy w parku nie wazne jesien czy zimea a wiosna i lato juz obowiazkowo a teraz? no przeciez musi odpoczac i to bedzie jego kosztem ehhhh i to wieczne wypominanie ze jak lezalam on wszystko robil wiec da sie no tak robil bylo czysto bylo pomyte ugotowane ale z dziecmi ani minuty nie spedzal :o bo przeciez musi sprzatnac i to najwazniejsze a to ze dzieci caly dzien przed TV to juz mniej wazne bo sa zajete ehhh leje na dworze i humor mi sie udzielił pogody Anetce sie podoba imie Sara - co myślicie o nim? w sumie chyba do naszego nazwiska pasuje... nie wiem Zrobiło mi sie zal Mrtusi po tym co napisalam rano i jak zniknelam poszlam sie z nia pobawic i potulic i chyba miala mnie dosc :P zaczela o 13ej plakac i nie wiedziala sama co chce spac nie, jesc nie pic nie bawic nie nosic nie wspinala sie na mnie zeby zejsc TV nie rysowac czy bawic ciastolina ehhh o 14ej padla i zasnela... na 10 minut - jak wyjechalam wozkiem z domu to sie obudzila i teraz walczy coby zasnac :( bidna chyba humorki mamy sie jej udzielily Mykam na chwilke jej pomoc zasnac moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amoze zrob test kogo tu nie chcemy?? A)CIEBIE B)ciebie c)ciebie Kessi i jak mozesz jeszcze raz dac przepis please!!!bo juz oczopląsu dostałam szukając strony z przepisem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - a wiec ja dalam te Danio polskie waniliowe nie wiem ile waza :( przep[is zaraz wrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PĄCZKI DLA LENIWYCH 1,5 szkl mąki 2 serki waniliowe 3 jaj 3łyżeczki pr do pieczenia Wszystko wymieszac mikserem i smażyć na głębokim tłuszczu nakladając łyżką (która zanurzamy w tłuszczu zeby sie nie przyklejały) a tłuszcz najlepiej w proporcji 1:1 (smalec lej) będą ładnie zrumienione - ale ja nie mam smalcu wiec na oleju zrobie Po usmażeniu obtoczyc w cukrze pudrze. jak ktos lubi mozna zrobic lukier i posypac kokosem SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - ja wymieszałam widelcem i bez problemu a nakładaj lepiej łyzeczka od herbaty jak stolowa to polowe bo za duze wyjda i nie upieka sie w srodku ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... Izu - no zamurowalo mnie, 120 pierogow ! :-P Przyznaj sie, masz w planie jakas impreze ? Nie wierze, ze z mezem i Kuba przetrawicie 90 pierogow. Jestes mistrzyni ! Amorku - ale masz z Kuba wesolo :-), musi super wygladac jak pokazuje Kubusia Puchatka :-P Barylkooo - mowi ktos w domu na Ciebie matka , ze Natalka tak Cie wola czy potrafi sama juz tworzyc wyrazy ? A brata masz jak ja niedoszlego meza :-) Tchibo mam w moim wiejskim sklepie, wiec zawsze przepadam przez regaly :-) Kessi - wyluzuj sie :-) U ciebie hormony i zmeczenie ale Twoj maz tez musi byc ogromnie zmeczony, wiec bierz poprawke. Faceci inaczej pojmuja opieke nad swoim stadem, co z tego jak sie pobawi w tyg. dluzej z Anetka jak w zimie zabraknie na ogrzewanie. Tomaszkowa - przykro sie ogromnie robi jak czyta sie o tak okrutnym losie :-( Misty - od kiedy bedziesz bielszczanka ? Zalapiecie sie juz na swieta we wlasnym mieszkaniu ? Mamuniu - alez sie ciesze, ze znalazlas ta grupe dla Zosi ! Obie skorzystacie, super :-) Lo, matko ! Alez kusicie tymi paczkami ! :-P ( nie czytam ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem z powrotem:) Pani chwali Czarusia ze nawet dzic ćwiczył na gimnastyce:) I sie odzywa....:D po swojemu, zaproponowała mi dla Niego logopete i napewno skorzystam:D A i że łądnie zrobił jakąs prace plastyczna, jakieś wydzieranki:) nie widziałam w poniedziałek bedzie na wystawie na korytarzyku to sie pozachwycam:D Kessi przeczytałam ze pączki mozna posypać KOKSEM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczko - z koksem to nie probowałam jeszcze:P Pia - oj wiem wiem ze oni iaczej pojmuja swiat ale.... no coz widac myslalam ze go zmienie troche :P no a te nadgodziny by mnie tak nie wkurzaly gdyby nie to ze on lazi codziennie i tylko: jak mi sie nie chce a znowu jutro do roboty kiedy ja odpoczne mam tam wszytskich dosyc i to powoduje że ja sie czuje winna i mu mówie a kto Ci kaze tam isc? kasy jest teraz dosyc - nawet lozka dzewczynkom mozna kupic i drugie pol baniak oleju nalac i moze jakies mebelkimale Martusi no ale nie bo on musi uciec z domu chyba... :o dobra juz nie smece nie bede se psula reszty dnia Marta spi a ja ide probowac zrobic pierogi - tak tak dobrze slyszycie - wyzyje sie troche Izu mnie zarazila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia hehe nie moj M 20 pierogow to na jedno posiedzenie :) Ja ide do pracy ne weekend wiec zadnej imprezki niestety nie bedzie... i nie wiem kiedy w ogole bedziemy mogli jakas imprezke zaliczyc... Dzordz wsowa pierogi az mu sie uszy trzesa :) Mowi ze najlepsze jakie kiedykolwiek w zyciu jadl :) Ma sie ten dar:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja na chybcika tak bo zaraz wychodzimy po meza i jakis spacerek zaliczymy. Izu- zartujesz chyba tyleee pierogow, szok i tez zapytam Wy je zjecie tak na raz??:D w zyciu bym tyle nie ulepila. a powiedz mi takim recznym blenderem mielisz te mieso czy jakas specjalna koncowke masz do tego? wlasnie teraz na bilansie pierelgniarka mowila mi o przedskzolu, ze od 3 r.z jest a darmo 3 godziny dziennie i dala mi namiary. chcialabym z tego skorzystac jesli tu jeszcze bedziemy. Misty- heheeh ja ost tez za glowe sie zlapalam jak wyszukiwalam jakis premier kinowych na pl stronach a okazalo sie, ze masa tych filmow co znalazlam to juz dawno byly np: tutaj wyswietlane.nie ma co do przodu jestesmy z premierami:O super, ze juz macie etap wybierania najlepsze co moze byc:) tez chcemy tego typu lodowe, bo wielgasna i duzy ma zamrazalnik, ze nie trzeba kupowac odzielnie zamrazarki a tak sobie planuje kupowac swinke jak juz bedziemy mieszkac w Pl i mrozic:) Babeczko- brawo dla Czarusia, zobaczysz niedlugo sam bedzie dopominal sie kiedy pojdzie do przedszkola. a z tym kosztorysem moze by Wam zrobil taki wstepny do banku wasz gosciu kt bedzie mial u was nadzor budowlany albo projektant. Mamuniu- super sprawa z tymi spotkaniami, na pewno Zosia na tym skorzysta i Ty tez:) dzieci potzrebuja dzieci a mamy inne mamusie na pogaduszki;) tez tak przymierzam sie isc na te nasze play group. poki co z Kubciem bylismy pare razy tutaj w ich play house tez sa inne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi- nie stresuj sie tyle kochana👄 buzka dla Ciebie. potem do Ciebie napisze. nie smutaj sie juz no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi zamęczę Cię,bo są dwa rodzaje danio:wieksze i takie zwykłe:-O http://www.danone.pl/produkty/serekdanio/danio 🌼 Wiktoria-22.02.2000(3400,60cm) 🌼 Zosia :-))03.01.2009 🌼2800-waga(teraz 11,600 )dł.85cm:)) "Jak wiadomo kobieta potrafi zrobić z niczego trzy rzeczy: kapelusz, sałatkę i awanturę:))" Facet jak strumyk. Ładny, bo ładny,ale nie każdy bystry... 🌼 Wiktoria-22.02.2000(3400,60cm) 🌼 Zosia :-))03.01.2009 🌼2800-waga(teraz 11,600 )dł.85cm:)) "Jak wiadomo kobieta potrafi zrobić z niczego trzy rzeczy: kapelusz, sałatkę i awanturę:))" Facet jak strumyk. Ładny, bo ładny,ale nie każdy bystry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku mielilam blenderem ze zwykla koncowka, ale teraz juz jestem pewna ze zainwestuje w maszynke do miesa:/ bo musze kupic nowy blender a szkoda by mi go bylo znowu spalic:p Nie robie pierogow na jeden dzien tylko na kilka - tzn pewnie na dwa starczy :p bo M zjadl wlasnie 23 :D ja z Kuba 10 :) Dla mnie najgorsze w pierogach to jest zrobic ciasto zmielic mieso a potem walkowac a najlepsze to lepienie bo lube i szybko mi idzie :) jejku ja mi sie nei chce do pracy buuuuu :( Tak mi szkoda ze te wszystkie weekendy mam zawalone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - w takim razie to byly te pierwsze na obrazku po 150g Amorku - 🌼 teraz ide wyzinac pierogi zobaczymy czy sie beda lepic ciasto ok poki co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu komu?? komu pieroga z serem na slodko polane sokiem malinowym?? :P zrobilo mi sie 79 sztuk heheh i padlam zjadlam jakies 10 Anetka 12 Marta z 8 bo podjadala tez potem ode mnie a mezus nie wiem ile ale zostalo ok 30 moze mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie w lepszym humorku :) jedziemy na zakupy ciuchowo mebelkowe :P znaczy lozeczko Marcie kupic i jakies ciuszki dzieciom i sobie wiec bede pewno wieczorkiem jak dzordz do pracy pojedzie :) Milej soboty wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeno jaja se robicie :P mezyk pojechal do pracy wydalismy dzis kuuupe kasy hahha ale dziewczynki sa ubrane lozka nei kupilismy - nie bylo juz no i pare pierdol do domu kupilismy - jestem wyyykonczona no i zakupilam moj pierwszy ciuszek dla okruszka ;) kremowy :) ale sie ciesze :) Marta ma kurtke zimowa i pare bluzek (jedna identyczna jak Anetki-beda blizniaczki :P ) właśnie wcinam truskawki - kto chce? dokonczylysmy pierogi wlasnie z dziewczynkami i te truskawki dodalam na gore pyyyycha dobra spadam co bede tak sama pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Co tak dzis pusto?Przestalo padac to pewnie wiekszosc wybyla z domkow. My dzis nudy. Kessi jak fajnie sie czasem wybrac na zakupy i wydac troche kaski:) a sobie co kupilas? Pia mama tak dla jaj mowila na mnie Matka do Natalki a ona zalapala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- hejo :) sobie? hmmm sobie to kupilam garnek :P nie no ciezko bylo mi cos kupic w takich warunkach jak gonilam za obiema po sklepie bo Marta sie nie slucha Anetki :D ale kupilam sobie w primarku 2 bluzki z dlugim rekawem po domu takie na ciaze zeby styklo i upolowalam kurtke ale musze sie przespac z ta mysla czy ja kupic bo nie wiem czy za miesiac sie w nia zapne :D Dzordz bardziej podlamany bo kupil sobie tylko skarpetki hahahha stwierdzil ze on juz na zakupy nie jedzie bo nie ma na niego rozmiarow :P no i ja sie ciesze bo zawsze sie ciesze jak dzieciom cos kupie a sobie to nie musze a on nafuczony jak mu sie nie uda... Ale... powiedzial mi wczoraj co go tak gryzlo i przeprosil za bycie zmierzlym - kiedy on sie nauczy ze ma mi o wszystkim mowic?? zamykaja jego oddzial znowu i produkcje wstrzymuja tego co on robi i znow beda przenosic ludzi i nie wiadomo dokad na jaki wydzial i czy na caly czas tego zastoju czy co tydzien gdzie indziej - ja mu powiedzialam ze powinien sie cieszyc ze go nie zwolnia... bo rok temu nie bylo pewne czy po Swietach ma gdzie wracac :( a teraz wie ze tylko przenosza :) Chyba go przekonalam i zarazilam optymizmem i w nagrode dzidzia mu podziekowala za pychotne sniadanko ktore dla nas zrobil bo jak sie do mnie przytuylil to go kopnela heheheh ucieszyl sie bo pierwszy raz tak z zaskoczenia poczul a nie zeby przykladac reke i czekac az kopnie :P no dobra spadam do dzieci i do kuchni ogarnac ( w sumie Marta padla i spi) wybudzam ja teraz oswiecilam swiatlo i czekam az wstanie bo spi 1,5 godzinki... Miłej nocki aha Mamunia - gratuluje tych zajec - nie moglas nic lepszego wymyslec bedziecie obie zachwycone !! robie jutro golabki mam kapuste i mielone wiec do dziela z rana rusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Pączki, pierogi... tego nie da się spokojnie czytać!!! Przestańcie bo się cała obśliniłam! Mniam mniam, zrobiłyście mi smaka, a u mnie ciągle mąż na diecie i nic nie mogę pichcić. Z mężem mam kosę, całe szczęście że weekend spędza na kursie na sternika bo inaczej musiałabym znosić jego obecność. Dawidkowi wybija się dolna prawa 5, lewa wyszła bez objawowo a ta... szkoda gadać. Wymęczył mnie na maksa, wszystko na NIE W związku że męża nie ma to wybyłam do mamy gdzie przyjechał brat z bliźniakami. Kurcze takie grzeczne dzieci to ja nawet 5 mogę mieć na raz. Oskar cały dzień spał, budzi się tylko na jedzenie, natomiast Wiktor pomiędzy drzemkami gada i wszystkich zaczepia. Na szczęście oduczyli ich noszenia więc opieka nad nimi to sama przyjemność. Noworodki tak pięknie pachną....... Kessi super że zakupy udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kessi gratuluje zakupów:) Mi tez ielka radosc sprawia kupowanie dla dzieci o wiele wieksza niz dla siebie....lubie i dzordzowi kupic i sie ciesze jak w jego gust trafie a to trudna sprawa:) Ja popijam sobie piwko! Od 1 pazdz przeszłąm na kolejna faze dietki i jem jak w 2 fazie + troche weglowodanów, generalnie nie mieszam i niejem ich razem, np zrobiłam sobie dzis twróg z serka wiejskiego ze wszystkimi warzywami tzn: papryka rzodkiewka cebila pomidor i jadłam z 3 plasterkami szynki wieprzowej:) Reszta tez miała twaróg ale z sera połtłustego i smietana 12% i moje nawet smaczniejsze było:) Reszta spi, dzieciaki podsrakane:( gile do doopy:( Znowu! Dzis miałam akcje: dzwoni moja sis ze jak moge zebym szybko do mamy jechała bo ojciec pijany jakies szopy odstawia, i ze mama do niej dzwoniła i urwała rozmowe i ze ona tez jedzie a ma jakies 30 km( bo mieszka u męża), to ja jade i krece sobie film i ze jak go dorwe to z doopy nogi powyrywam bo jakby było mało kłopotów! No i zostawiłam auto na wjezdzie i ide, i podgladam ich przez okno i widze ze lodówka poprzestawiana i obrazka na scianie jednego nie ma!!Ale rodzice chodza obok siebie i wmiare ok jest tyle ze mama skrzywiona! To wchodze do domu, mijam ojca wchodze do brata, on akurat odkurza i pytam sie o co chodzi???? Mowi mi ze tata coś tam skakał i chciał go bic ( brat 150 cm siega ojcu do ramienia) bo stanął miedzy mama a ojcem. Ojciec chciał mame uderzyc i brat go odepchnał to sie zamacnął na niego , to mu młody z repety wyskoczył. __wiem wiem patoplogia!!!! Brat mowi ze walnała mu a ojciec sie cieszy!!! Wariat!!! Łudzie ja juz z nimi nie wytrzymam jak wpadne tam jutro jak im dam meksyk to mnie ruski rok popamietaja! Tyke razy mowiała mamie zeby sie nie odzywała do taty jak jest pijany bo on sobie poprzestawia w tej głowie cos dopisze i są akcjie! tym bardziej ze jest teraz babcia z nia ma chore serce i o nia siebałam! Ojciec podobno chciał zrywac szafki w kuchni i obrazy! Nie mam do nich siły!!! Sisi z męzem jej zawróciałm bo szkoda drogi i nie było takiej akcji, najwyzej bym policje wezwała i tyle. Ojciec 5,6 dni siedzi w delegacji jak zjezdza to prosto na sasiedni cpn i sie zalewa i mu wali! Do domu frosza nie przyniesie wszystko przpija. Zrabia prawie tyle co mój mąż wiec z mamy emerytura, babci i brata reta mieli by nieżle i zawsze cos w domu tez zrobili a tak to za 1500zl we troje zyja i jeszcze ojciec 4ty do jedzenia! Sorki za smęty, wstyd mi pisac takie rzeczy ale lżej mi na sercu, najwyżej mnie przelecicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko - tule 🌼 nawet nie wiesz jak ja Cie rozumiem ehhh nasi ojcowie to podobne akcje odstawiaja z ta roznica ze moja mam mu slodzi jak wracal pijany i na paluszkach chodzi a on i tak sie wyzyje :o ehhh teraz juz ucichl ale po zawale mu sie jesczez zdarzalo czasem- przypuszczam ze teraz mama mi po prostu nie mowi - bo po co? jak my tak daleko? Zdrowka dla dzieciaczkow niech sie wykuruja 👄 ja ide klasc dzieci spac choc Marta to sie polozyc jeszcze nie da z godzine po takiej poznej drzemce Samadamo - heheh fajne te Wasze blizniaki a dzordzem sie nie przejmuj widac kazdy ma jakies odchyly ostatnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi dzieki! Ojciec to ogólnie psokojny jest, nawet jak wypije, ale coraz czescie mu sie zdaza ze widzi tzw białe myszki i kiedys myslał ze kot to kiłbasa i pchał go do lodówki:D nie wiem czy sie smiac czy płakac co ta wóda robi z ludzmi! A mama to tak i moja sis, zamiast osc spac to tak gledza i gledza, pytam sie PO co???skoro on i tak nie bedzie pamietał i tak i tak ma to gdzis, i zawsze wie lepiej chyba lepiej rano chocby awanture zrobic. A tak to mama pewnie cos powiedziała on sobie dokleił i draka! A najlepsze jest to ze jak mu brat przylał to ojciec sie cieszył ze Artur umie sie bic!!! No ludzie!!!Syn go walnął a on sie cieszy , myslałam ze wojan jakas w domu a ten!! ech!! Jutro wpadne to ich wszystkich poprzestawiam, nie dosc ze nerwy z tesciowa to jeszcz ja musze dzici na wpolprzytomnym dzordzem zostawiac( bo nie spał dobe) i leciec bo maja wszyscy nie pokolei!!!! Ide spac!!!! dobranoc Lasencjie! Goniu wysłałam co maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... mamy za soba pracowita sobote a jutro musze isc do pracy bo do tej pory nie zdarzylam jeszcze zamknac wrzesnia. Kupilismy sobie nowa szafe - Pax z Ikea. Pierwsze mowilam, ze nie trzeba, ze wystarczy dokupic kilka polek a teraz najchetniej bym siedziala caly czas w tym pokoju-szafie bo nie moge oka nacieszyc. Zostalo nawet pare pustych polek i jest miejsce na kilka wieszakow, wiec moze wybiore sie jakies fajne zakupy :-P Kessi - tez tak mam. Czesto wracam z zakupow i mam dla kazdego cos w torbie a dla siebie nie potrafie wybrac. Najczesciej jak sie widze w lustrach sklepowych to postanawiam schudnac kilka kilo i dopiero wtedy sie obkupic :-) Barylkooo - myslalam sobie dzisiaj jak duzo latwiej jest Ci z Natalka jak mi z Pascalem. Ten czy chce pic czy jesc to nie potrafi powiedziec tylko jeczy, kwiczy albo stawia sie pod odpowiednia szafka w kuchni i ja glowkuje czy chodzi o sok ( po prawej ) czy o wode ( po lewej ) :-P Juz by mogl mnie nazywac nawet Matka byle zaczal juz mowic po ludzku :-P Samadama - wiesz, ze to juz chyba nie miesiace a lata kiedy Twoj maz jest na diecie ? Juz kiedys pisalam , ze widac na zdjeciach jak schudnal i ciekawe jakie ma jeszcze plany. Ciagle zagladam Pascalowi do buzi i szukam jakiejs 5-tki , a moze szukam nie tyle zeba co usprawiedliwienia na jego glupie wybryki. A wiecie co skubaniec zrobil ? Pisalam Wam jak zalal sasiadowi ogrod ? Przeszedl do sasiada przez plot i odkrecil mu zawor od weza. To bylo w jakis weekend, sasiedzi byli na weselu i woda sie lala cala noc do poznego popoludnia. Z ogrodka zrobilo sie bajorko :-P Babeczko - smutne to co piszesz :-( Zwlaszcza, ze bedziecie przeciez niedlugo mieszkac po sasiedzku i bedziesz pewnie jeszcze nie raz konfrontowana z taka sytuacja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×