Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

kesii- szkoda, że u nas jest tak mało takich waszuch play hausów. w taką pogodę jak znalazł. co do rodzeństwa dla olka...hmm ... dla mnie jest to pokomplikowane :) z jednej strony ciężkie przeżycia po cc, powrót do pracy, ile pracować, jeśli już to nie za duża różnica wiekowa - dal mnie idealna 4-5 lat., dużo obaw...i rozsądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izu- przeżyjesz już prawie dwa lata za wami teraz z górki :). nie znoszę tego w sobie ale nie przeskoczę, nim podjemę decyzję co do zakupu, przedszkola etc. na tysiąć sposbów musze sprawidz. z żelazkiem idzie mi łątwo- jedynie moc, funkcjie, materiał sotpki....etc... standard, za każdym razem jestem specem od czegoś co kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka bo Nadia i Martusia chyba tego samego wzrostu ;) i nawet tyle samo ważą :P i włoski podobne ;) jak patrzę na Martusie to mi sie wydają takie same rozwojowo hehe aaa i ja też mysle o różnicy 4-5 lat ;) na razie Julek musi poczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nie czytałam was, zaraz nadrobie bo Zuzka pci:) Zaprowadziłąm dzis Czarka do przedszkola i mowie mu ze po sniadaniu przyjde, bo dzis lekcja otwarta j. angielskiego i ze posiedze troche zeby zobaczyc jak ta lekcjia wyglada:) No i jak zostawiłam Zuze u mamy i wypilam kawe o 9tej byłam w przedzkolu, dzieci czekajac na pania od angielskiego spiewały piosenki z pokazywaniem- Moj Syn siedział głowe sposcił i nic, a jak mnie zobaczył to łzy mu sie zakreciły, przyleciał do mnie i płacze ze chce do domu, ja mu mowie ze ja bede tu siedziała z innymi mamami a ty idz posiedz sobie, nie spiewaja jak nie chcesz ale siedz z dziecmi! Popalakał troche ale juz mi sił brakuje bo nie wiem o co mu chodzi. Przyszła pani od angielskiego i prowadziła zajecia, duzo smiesznych rzeczy, dzieci latały pokazywały a moj Czarek siedział jak na Tureckim kazaniu przy swojej pani. Nauczycielka do kazdego podchodziła z pytaniem po polsku i po ang ''jak masz na imie'' no i z wielkim wysiłkiem powiedzieła ze czaruś, pozniej pani chodziła do kazdego ( siedzieli w koleczku) i pytała sie jakie maja humory a dzieci odpowiadały pokazujac palcem na bużki ktore im pokazywała na kartonie. i takie tam. Ja siedziałam za filarem tak ze mnie synek nie widział a ni ja jego, i chyba myslał ze mnie nie ma i jakos sie wciagnął w zabawe, ale bez jakis szleństw. Dzieci sa super! Pani mowi do nich, ;''a teraz bedzie zagadka powiem 2 słowa a wy zgadnieci ich znaczenie' a te słówka to : boy and girl i chodzi w kołko i tam gdzie chłopiec mowi ''boy'' dotykajac ich głowek a gdzie dziewczynki moiw'' girl'' i pozniej sie pyta; ''co to jest boy i girl'' czego ja tak was dotykałam ( cos takiego) a jeden mowi ze boygirl ( jedno słowo) :) to głowa:)---fakt dotykała ich głów:D jeden mowi ze tak sie nazywa jego jedzenie:) dobra jeszcze cała strone nawale:D ale było duzo komicznych akcji:D I go zapisałam, nawet jak sie ani razu nie oadezwie to co sie osłucha to mu nie zaszkodzi, a zajecia w godzinach rannych bo dziecko najbardziej wypoczete nie musze go wozic specjalnie padnietego wieczorem, i dwa razy w tygodniu, beda sie uczyc metoda skojazen obrazkow i zabaw, zadnego pisania i czytania.....bo i po polsku mało ktore umie sie podpisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea ty sadystko!!tak cos czułam,ze się znęcasz:-P;-)) Co do mieszkania to dziekuje:))ale mi juz sie znudził ten styl,wolałabym cos nowszego:-P Teraz jakos kreca mnie inne trendy:))gdybym miala kilka tys to bym zaszalała:)) Mamaolka:nawiązuje kontakt wzrokowy,tuli sie,całuje,gdy ja wołam idzie do mnie itp,ale np gdy spytam:gdzie jest tata?powinna odwrocic glowe szukając go lub pokazac palcem,a ona jakby nie wiedziała co do niej mowie:((gdy mowie daj-to daje to,co ma w ręce,ale gdy np powiem daj misia(mis na podlodze)to przychodzi i podaje mi..reke. Gumiago czajnik mam tez Tefala:))chociaz moi tesciowie kupili z zelmera-bardzo sobie chwalą. Ziemniaki wstawione,ide smazyc kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle napisałam- ta moja dokładność przy wyborach nie przeszkadz mi i nie chcę jej zmieniać :P mea- gybym pracowała to pewnie za 1,5 r na 100 % staralibyśmy się o rodzeństwo a tak...... nic nie wiadomo :) babeczko- dlaczego czarek się smuci? uwielbiam takie przedszkolaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gum aga- nie mam czajnika elektrycznego, od czasu gdy zgnietliśmy go bagażem w podróży :) aktualnie goruje jak za czasów prl- na gazie w czajniku :) mamuniu- wsystko dobrze :), a jak zrobisz tak- to jest miś i odłożysz go obok i poprosisz zosie- by pokazała misia?, u dzieci to jest tak początkowo, że one znają znacznie słów ale nie wiedzą co z czym tak jak z nauką ang. pokazujesz i nazywasz. :) zośka jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiele do szcześcia potrzeba. właśnie odwiedziłam rozpoczynają się moje medyczne środy na medycznej...tamtaratam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia nie przejmuj się większość z nas , porównuje do rówieśników i chce żeby dziecko robiło to co chcemy :-) My nauczyliśmy Andzię siurania do nocnika, czy kibelka ale przy tym strzeliliśmy sobie gola - wcześniej wstaje bo chce jej się siku i dłużej nie pośpi :-( bo trzyma fruzia jedna :-) Mamaolka my właśnie gotujemy teraz na kuchence tyko, ze u nas jest elektryczna i taniej wychodzi mieć czajnik:-) Mamunia a Zosia nadal jje takie zmiksowane jedzonko??? moja też jak jej coś daję innego niż zwykle to nie chce -wczoraj zamiast spróbować winogrona to wyciskała je :-) czasami brak mi pomysłów, ale jak dorwie gazetę z przepisami to tylko AMA AMA , jak coś jemy to AMA AMA ale spróbować nie chce zołza jedna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi super fotki i Marta wygląda na przedszkolaka :-) dzidzia rośnie oby tak dalej... A ja chyba boję się takich małych dzieci :-( była moja kuzynka i nawet nie wzięłam na ręce jej 3 mies. córci.... tylko zajmowałam ją głupią miną ..... a mój małżon pierwsze co to na ręce :-) on chciałby już drugie a ja mam wielkie opory:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiaga z winogronami robi to samo:((z malinami,agrestem,porzeczkami-zabawa,a nie jedzenie:(nadal miksowane na tapecie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu sie Czarek smuci? Moze dlatego ze jest nieśmiały ( tylko gdzies) i ze nie umie ładnie mowic a co za tym idzie nienadaza spiewac np. A jeszcze jak mnie zobaczył to pewnie myslałze go do domu wezme a tu pani kaze spiewac i nie wiedziała pierdoła o co kaman? To taki mamy synus wypisz wymaluje moj CZarek! Tym bardziej jestem za zeby chodził do przedszkola bo pozniej tylko gorzej by było. Szukam w necie jakis fajnych ksiazek z dvd do j. angielskiego włażnie dla przedszkolaków. Troche mu pomoge w domku:D i sama sobie przypomne a poziom przedszkolny to akurat dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka ja mam Philips GC 8210 z systemem parowym właśnie to : http://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet-agd/philips-gc-8210.html i mogę je polecić z czystym sumieniem. jest rewelacyjne. Pościel np składam na 4 części , włączaam parę i wyprasowane. jest dość drogie, ale mi służy już 4 lata a prasuję bardzo dużo. a ja chętnie posłucham o odkurzaczach, bo też jestem na kupnie. Babeczko Daj Czarusiowi jeszcze trochę czasu. Dzieci są rożne, może Twoje potrzebuje więcej czasu na adaptacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:-) Wojtuś śpi a ja grasuję po necie:-D bo mam już rozkład zajęć i podział na grupy:-P i jestem w grupie z samymi kobietkami:-Pmyślę że to dobry znak:-P a najważniejsze to jestem z moją koleżanką którą spotkałam na egz z którą kończyłam studium farm:-p teraz jeszcze dograć i domówić każdą minutę od pon do pt i już będzie dobrze:-P Widzę ze temat zakupu sprzętu agd:-) ja mam żelazko Braun paro letnie ale wytrzymało parę upadków na podłogę z płytek:-P a czajnik tefala też polecam:-) Meaa>> ale Nadia dumna i szczęśliwa z przejażdżki:-) no i trzyma Ci się opalenizna bardzo ładnie wyglądasz:-)i jestem pod wrażeniem że Dusia tak potrafi usiedzieć przed laptopem u nas byłoby walenie rączkami po klawiaturze:-P Baryłko>> u nas też smok ale na szczęście tylko do spania i tez narazie nie mam pomysłu jak zlikiwdować... Kessi>> dzidzia z usg super macha:-D a Martusi bym nie poznała jak ona wydoroślała:-) jaką ma śliczną fryzurkę:-)panienka już taka z niej poważna:-D Mamuniu>> Wojtuś też nie skupia się zbyt długo na zabawach które ja próbuję wymyślać;-) a sorter to już wogóle od wielkiego dzwonu:-) nie załamkuj się🌼 a Zosieńka się zmienia i ślicznie ją obcięłaś:-) Samadama>> współczuję wypadku🌼 wiesz własnie sobie uświadomiłam jaka ja nieodpowiedzialna bo Wojtuś jeździł bez kasku! Amorku>> co u Ciebie??? Pia>> daj znać???? A ja siedzę i się próbuje delektować ostatnimi wolnymi dniami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari korzystaj korzystaj ;) podziwiam cię za to, że ci się jeszcze chce... ;) ej wiecie co? co chwile kupuje ciuszki dla mojego bratanka/bratanicy w pudle na szafie i już troche sie tego zebrało ;) eh i tak sobie czasem oglądam, przekładam, składam.... :P głupia jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tak u nas zimno, że Nadia od wczoraj w kurtce chodzi!! coprawda nie takiej mega grubej zimowej, ale mocno ciepłej jesiennej :o do tego czapa, rajtuzy pod spodnie :o masakra! u nas jest 6 stopni :o no i miałam fuksa bo kupiłam jej dopiero w sobote tę kurtkę. udało sie akurat trafić. a fajnie bo w carrefourze była promocja na jesienne kurtki i płaszcze :) i dałam za kurteczkę dla małej 29 zł :) sobie też kupilam kurtkę jesienną, taką nieelegancką, czyli na ciut luźno do pracy (bo ja dziwnie chodze do pracy raz elegancko na obcasie a raz w adidaskach... a to wszystko zależy od tego czy rano boli mnie noga czy nie :o czasem nie moge na niej stanąć wiec sie nie katuje obcasikami) no i uwaga uwaga dałam za tę kurtkę całe 19 zł :P :D tylko w domu mąż mnie uświadomil, że na plecach mam napis flower power :P a w doopie to mam :D ważne, że mi wygodnie i ciepło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... dziekuje Wam za troske ! Wieczorem doczytam calosc. Maz byl dzisiaj z Julka u lekarza i poki co pobrala krew. Wyniki beda dopiero w czwartek, wiec nie jestem nic madrzejsza. Jedynie tyle, ze pani doktor powiedziala, ze to wcale nie taka rzadkosc u dzieci. Zle mi z tym "nie-wiadomo-co" :-( W sobote wysiadl mi zoladek - albo nerwy albo kolacja u greka. Przelazelam jak kloda trzy dni i dzisiaj dochodze do siebie. Pascal w przedszkolu spisuje sie na 6 z plusem ! Spal dzisiaj 2 i pol godziny i wrocil do domu w swietnym humorze. Widzialam jak dzisiaj jadl z dziecmi podwieczorek, jestem pod wrazeniem ze umie siedziec na tylku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski z wieczorka Meaa gratuluje zakupow.Takie okazje najbardziej ciesza. Pia oby ten czas do czwartku szybko przelecial.A w czwartek musi byc wszystko dobrze. Bylam w Lidku.Jest troche rzeczy dla dzieci.Cieple rajtuzki i mega cieply spiworek kupilam Natalce.A w Biedronce sa kurteczki za 35zl.Ja akurat szukam juz kompletu zimowego ze spodniami. Wiece cos moze o tych kontach poczty polskiej/Widzialam dzis kawalek reklamy w tv ze nie placi sie za obsluge.Potrebne mi jakies takie konto zeby uzywac je do alegro.Chetnie cos powstawiam po Natalce i moze bede miala wiecej szczescia niz kiedys:) Moze jutro skocze na poczte popytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko polecam mbank-nic nie placisz za konto,ani za zaden przelew-mam je juz kilka lat i sobie chwale-darmowe bankomaty w wbk(bez prowizji) Pia kochana bedzie dobrze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko,a w tesco jakie super ubranka!!i rajtuzki,majteczki,kurtki na zime-byłam dzis-same cudenka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu dzieki.Nim odpisalas weszlam na strone poczty polskiej i tez obsluga konta darmowa.Potrzebne mi takie dodatkowe konto tylko do alegro wlasnie.Mam dwa kroki na poczte wiec bedzie gitez.Szkoda ze nie mamy tesco:( u nas klita same biedronki i lidl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze slyszalam ze sa jakies specjalne programy do zdjec ktore sie zamieszcza na alegro.Ja noga w tych sprawach.Moze mnie ktos oswieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Barylko- my tez mamy konto na mbank i sobie chwalimy. a te stronki nie mam pojecia gdzie. maz mowi, ze szukal mi kiedys i znalazl jakies jak np; prowadzi sie firme i ze automatycznie wystawiaja aukcje ale one byly niestety platne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Pia - będzie dobrze!! musi!! a Pascal jest niesamowicie dzielny :) Baryłko :D byłam też dziś w Lidlu kupiłam małej dwupak skarpet antyposlizgowych, ale super! z całym spodem gumowym :) i piżamke za 17 zł :) świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i Baryłko ja też polecam mBank ;) równiez mam konto hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- musi byc dobrze, no musi my wszytskie w to wierzymy i tak bedzie. oby ten czas szybko zlecial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu- ja dalabym do tych mebli kolor liliowy,moja siostra wylamowala sobie pokoj na taki lila kolor strasznie przytulne wrazenie albo groszkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku no to teraz pisz co u Ciebie:) Meaa spiworki tez sa mega exta:) kupilam Natalce na 110cm to bedzie na cala zime:) Pia podziwiam Pascala jak pieknie sie odnalazl w zlobku. Chwalicie mbank a ja sie juz pospieszylam z ta poczta ale niech bedzie i ta poczta. A o te zdjecia chodzi mi o to ze sie je obrabia jakos.Kolezanka mi kiedys mowila ze jest jakis ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×