Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Ooo dzieki amorku te kroliczki fajowskie sa :) Chyba cos takiego jej wezme :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki:-D Bardzo Wam dziękuję za życzenia:-D Bardzo Bardzo jesteście Kochane!!!:-D Zaczynam dopiero w poniedziałek tzn w pon rozpoczęcie więc zajęcia dopiero we wtorek:-D ale już wstępny plan gry rozpisany;-) parę osób jest zaangażowanych w to wszystko ale mam nadzieję że wyjdzie nam to na dobre:-D Tomaszkowa>> dużo zdrówka dla Tomeczka i dużo siły dla Was wszystkich! Pia>> już część badań za Wami i dalej trzymam kciuki aby wszystko było oki!!! Amorku>> u nas też okrąglinek na topie:-D Fajnie macie z tym urojonymi ciązami;-) a ja powiem Wam że strasznie nie chciałabym być teraz w ciązy bo wtedy wszystko by mi się zawaliło i narazie brak mi energii dlatego podziwiam jak znajdujecie czas a bardziej energię dla więcej niż jednego dzieciaczka:-) Pozdrawiam Was bardzo gorąco i będę podczytywała:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellouuuu :) a mnie chyba przeszło :P Barylko obstawiam jedynaczke narazie, no chyba ze za 6-7 lat cos pokombinujemy z małżonem, co dziwne jak rozmawialismy sobie tak szczerze on tez nie mowi nie na kolejne dzieci wiec kto wie ;) a widzialyscie?? od dzis do kin whodzi Dorian Gray !! chyba wybiore sie z Dżordżem, ostatni raz bylismy razem....w marcu :o Barylko :) niemozliwa jest ta Twoja Natalka:) prawdziwa modelka Ci rośnie :) a dobrze ze z bratem tak sie skonczylo... remont... nie potrwa dlugo..wstepnie wybieramy drzwi, podlogi, plytki...tata murarz to nam pomoże bez zadnych fachowcow bo on to wszystko umie sam zrobic a i doradzi material... problem nadal mam z meblami do kuchni...głowa mnie juz od tego boli :) Pia :) wierze ze bedą dobre wiesci :) Samadamo :) dziekuje za mądre słowa.... przyznam ze u nas Wiki miala dwa takie wypadki i to z mojej winy bo mi przewazylo rower :o na szczescie tylko na strachu sie skonczylo no i mala byla przypieta do fotelika tyle ze kasku nadal nie mamy :o dzis w koncu moze bez deszczu to smigniemy z Wiki gdzies.... pozdrawiam Was wszystki i przepraszam ze nie wszystkim odpisalam :o skleroza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to dzis ja mam nerwa :o :( na Dzordza oczywiscie a moze i troche na siebie... nic ide poczytac co popisalyscie i moze potem sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doczytalam i troszku mi lepiej ale najpeirw pozale sie Wam moge? Moj chłop jest w ciąży a ja juz ledwo to wytrzymuje :o serio!! no ludzie z nim sie nie da wytzrymac 😡 od tygodnia jest zmierzły jak wrzod na tyłku buczy na dzieci na mnie i ogolnie prawie nie rozmawiamy bo ja mam dosyc juz. No chyba serio hormony mu na mózg padły Woli siedzieć w robocie chyba - ja to tak odbieram bo w tym tyg zaliczy 7 dni w pracy po 12 godzin - i ja mam sie jeszcze cieszyc 😭 wyć mi sie chce Juz mi sie nie chce kompletnie nic w domu robic :( Dlaczego te chlopy takie durne ??!!?? On mysli ze jak bedzie wiecej w pracy to mi bedzie lepiej no bo kasa bedzie nie? ale ma focha ze jest nieposprzatane (len ostatnio jestem chyba jestem tez na siebie troche zla o to ale o dziwo juz mi to nie przeszkadza ze w kuchni syf a w salonie mozna sie zabic o zabawki) ma focha ze ja chce wieczorem usiasc na kompie no bo on chce isc spac o 20ej !! o zgrozo dzieci chodz\a o 21ej spac a czasem pozniej :o Serio to zaczynam sie o siebie martwic bo widze ze coraz wiecej rzeczy mi poprostu zwisa... Ciezko mi juz nawet znalezc chec (nie czas) zeby sie z mala pobawic wole ja wsadzic do krzeselka dac klocki kartki kredki i poprostu siedze obok... Nic mi sie juz nie chce buuuuu 😭 Wczoraj okapalam dzieci polozylam spac i siadlam na chwile zeby popisac z kolezanka na gg ale aneta zawolala ze chce czekolade na goraco jeszcze wiec poszlam na dol jej zrobic i ten mi z gory krzyczy ze wylacza kompa bo idzie spac :o w nerwach juz krzyknelam to wylacz :( Zostalam na dole chyba do 23ej i sprzatalam kuchnie i salon Juz nawet mialam chec zostac na kanapie na dole ale pomyslalam ze nie bede slyszec jak Marta sie obudzi to poszlam spac do gory ale dluuugo nei moglam zasnac :( Ja juz nie wiem jak mam do niego dotrzec... Chce zeby byl w domu mowie mu ze kasa nei za wszelka cene a jak powiedzialam ze moze w sobote do parku skoczymy bo Anetka ma do szkoly przyniesc na poniedzialek liscie kasztany zoledzie i takie tam jesienne skarby to on do mnie moze by tak nie moim kosztem co? moze bym se odpoczal bo w sobote zaczyna nocki Nosz KURWA !! a kto mu kaze teraz chodzic na te nadgodziny? Ja glupia jestem i tyle bo go do za wielu rzeczy przyzwyczaiłam :o niech mi sie z reka na sercu przyzna kazda co wstaje i robi rano sniadanie mezowi do pracy ? Dzis chyba na zlosc mu wstalam (mimo ze mnie nie obudzil) i zeszlam zrobic bulki do pracy zszedl na dol i pyta czemu mu nie powiedzialam ze mu jedzenie do pracy przygotowalam? ale rzadnego dziekuje kochanie nic... rzadnego o fajnie tu wyglada mialas sily posprzatac... ja juz sama nie wiem czego chce chyba docenienia? Ale chyba juz za pozno na jakies zmiany pod tym wzgledem ja go przyzwyczailam do takich "luksusow" a on mnie do.... no wlasnie do czego? do tego ze nie docenia wlasnej zony? sorki ale teraz ide poryczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poryczałam se i chyba dzidzia sie na mnie zezłosciła bo zaczela kopac :P ehhh chyba u mnie juz tez hormony szaleja ale przynajmniej nie mam zachcianek jak moj maz :D wczoraj mu sie o 21ej zachcialo sledzi :P No Comment... Sorki ze Wam tak smuce co jakis czas ale komu jak nie wam? nie mam w sumie z kim tak od serca pogadac... dobra bo znowu sie rozczule... Wczoraj pisalyscie o zabawkach te myszki ZhuZhu czy jak im tam to tu ostatnio szał obie moje cory je chca :D ale z Anetka to jest tak ze ona by wszystko chciala i ja jej tylko mowie ze ma sie zdecydowac na jedno i ma czas jeszcze a potem policzymy pieniazki ze skarbonki i sobie cos kupi sama (bo chce za swoje) Izu - dla dwulatki myśle ze taka właśnie maskotka interaktywna jest super :) Marta jak idziemy do Smythsa tylko glaska i tak slodko "mowi" do tych pieskow kotkow i kroliczkow :D Pia - dobrze ze polowa kamienia spadła z serca druga połowa spadnie w poniedziałek - Nie moze byc inaczej !! no i widzisz znowu sie sprawdza ze im wiecej obowiazkow tym wiecej czasu mozemy wygospodarowac :D Pascal w żłobku a Ty nie wyrabiasz? No i wyspij sie dzis kochana i utul Julcie 🌼 Misty - nieee to wcale nie jest nienormalne heheh jak Anetka byla w tym wieku tem mi sie chcialo drugiega babelka - ale sytuacja na to nei pozwalała :( a pamietasz co Pia kiedys pisała? nowe lokum nowa dzidzia :D u mnie sie sprawdzilo :P ja juz sie nie mam zamiaru wyprowadzac heheh oj fajnie masz.. ja w kinie nie bylam z mezem juz jakies 7 lat :( Amorku - hahahha kubuś jest przeuroczy nawet go widze jak te raczki rozklada i mowi nie ma albo jak ciagnie tego kwiatka z TV :D Marta tez do TV podchodzi i glaska zwierzatka np ale nic nie chce stamtad brac :P co to jeszcze mialam? skleroza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja mam isc na nocke to ten wstaje o 6... why :( buuuu Zaraz sie ubierzemy ogarniemy po sniadanku i idziemy mielic miesko, potem ciasto zrobic i bedziemy lepic pierozki :) Wiecie co ja durna jestem, zaczelam juz bombek szukac na choinke bo w tamtym roku mialam pierniki ze wzgledu na Kube zeby nie pobil i zostalam bez bombek teraz a w tym roku piernikow nie powiesze bo przeciez zje mi mlody wszystkie zanim swieta nadejda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepla no to sie Wam szykuje super dzionek, wybawcie sie tam :) Pia mam nadzieje, ze dzisiaj juz lepiej spalas :) Kessi kochana oj szkoda ze tak daleko jestes. Ale zawsze mozesz pisac i zalic sie :) Ja tez wczoraj do M mowie ze chce 10 min tylko dla siebie w ciagu dnia a on ze tez zmeczony i on chce tez odpoczac, a ja do niego ze ja nie musze lezec na kanapie i odpoczywac tylko chce zeby on 10 min zajol sie Kubalkiem a ja chce odpoczac od niego zeby nie zwariowac. Mam nadzieje, ze sobie wyjasnicie to z M i bedzie juz lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...dziękuję za miłe słowa. szpital mnie wymęczył, schudłam okrutnie, wszystko na mnie wisi, muszę się trochę podtuczyć... Tomek juz całkiem zdrowy, w następną środę lub czwartek pójdzie znów do żłobka. nie mam nastroju na pisanie, wczoraj dotarłą do nas okropna wiadomość.. moja koleżanka urodziła w środę dziewczynkę w 28 tc, waga 1050 g, 34 cm. walczyła dzielnie całą noc ale niestety wczoraj rano zmarła:( nie mogę się pozbierać, nie mogę przestać o nich myśleć. widziałam się z nimi 2 tygodnie temu, wszystko było OK. starali się o dzidziusia 3 lata... brak słów... "EWELINO" - czytałam Twojega maila.... moim zdaniem to chwilowy powrót zauroczenia i zawrót głowy. weź dziewczyno zimny prysznic i spokojnie zacznij myśleć racjonalnie. nie warto podejmować żadnych decyzji i kroków pod wpływem impulsu. może postaraj się znaleźć takei cechy jakiich szukasz w tamtym, u swojego męża. no to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pia odpisałam. Mamatomka az mi łzy stanęły w oczach:((nawet nie wyobrazam sobie ich bólu po stracie upragnionego dziecka.... Kessi ehhh temat rzeka te nasze Dżordże... Misty:))Doriana obejrzelismy juz dawno:-P;-))POLECAM-LUBIE FILMY W TAKIM KLIMACIE,PODOBAŁ MI SIE TEZ sHERLOCK hOLMES-kurde..caps lock:((Czytasz cos teraz?ja twardo wciagam Mastertona. Barylko no to brat miał podróz z przygodami,dobrze,ze dotarl szczęsliwie i gratuluje prezentów(pewnie sama wybierasz i mąz kupuje) U nas kolejna noc do kitu:((brak słów,ale czwórki sie przebiły do konca,wiec nie wiem o co kaman:(( Zaraz zmykamy na zakupy,tylko pranie musze wyjąć. Ok 15 przychodzi brat z małą,a wieczorem nasi znajomi z Wrocławia sie meldują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszzz ja sie zabije... Miele mieso i blender mi sie spalil :( Pol miesa zmielone pol nie i teraz ani na obiad ani pierogi z tego ani gulasz:( Buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamotomka strasznie smutna wiadomosc:( az w gerdle sciska:( Kessi pewnie hormony szaleja kochana i tak wszystko widzisz w czarnych barwach.Dzordz chce zabezpieczyc Was finansowo i pewnie przezywa wszystko mocno ale z meskiej strony.Mam nadzieje ze dzis wszystko widzisz w lepszych barwach. Izu a to pech z tym blenderem.Tak Natalka czysciocha jak ma brudne raczki to placz,jakc cos pobruszi albo nakruszy to sprzata,jak rozsypie biegnie po miotle i zamiala,a jak brudne ubranko to trzeba zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te homiki Zhu-Zhu sa rewelacyjne!!! ile radosci z nich.One chodza sobie po domu,wydaje rozne odglosy,jak natrafia na przeszkode to sie cofaja i obracaja i ida dalej.Z nich sie tworzy cale klany:) do nich mozna kupic tunele,torebki,pojazdy i rozne inne akcesoria.Ale swietna zabawa z takiej drobnej zabawki.I nie sa drogie.Nastepnym razem tez wybiore jej jakies zwierzatka ktore nasladuja prawdziwe zwierzatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszkowa - jakie to zycie jest niesprawiedliwe... współczuje kochana bardzo... tez nie umiałabym przestac o tym myslec... z reszta ja ostatnio duzo o takich przeczach mysle :( Izu - 🌼 moze krokiety zrob? albo pozycz od sasiadow blender? Barylko - pewno i hormony... ale temat jego pracowitosci powraca jak bumerang od 6 lat conajmniej :( ehhh widac czas mi sie przyzwyczaic :) ja rozumiem naprawde ze on sie troszczy zeby bylo nam dobrze itp itd ale kasa to nie wszytsko a poza tym po co robic tyle nadgodzin jak potem co rano slkysze ale mi sie nie chce do roboty isc a wqraca o 18:30 je obiad siada na kompa (przy tym bawi sie z mArta) i o 20-21ej on chce spac :o Aneta juz jest u niego calkiem na boku niestety a nie mowie juz o mnie... Dla mnie (jak dla kazdej z was) ważne jest zeby budował więź z dziecmi a nie z pracą w koncu lata uciekaja i co zrobi jak Aneta bedzie miala te 10 lat a on sie wtedy obudzi i ona mu powie ze mial czas wczesniej a teraz to ona ma kolezanki?? no bo tak moze byc, prawda? dla nich nie jest wazne ze on zarabia na zycie tylko zeby choc godzine dzienie z kazda spedzil. Ale juz nei smece bo to nic nie zmieni a tylko Was odstraszam... inni maja gorsze problemy i zyja.. pokaze wam fotki z urodzinek na ktorych bylismy w sobote bo kolezanka fotograf robila fotki :) http://sylwialipskaphotoblog.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiekalam mieso nozem rece mi odpadaja. Zaraz ide ogarnac kuchnie i robic ciasto i lepic uffff... Barylkooo chyba sie tez skusze na takie zwierzatko i tej malej kupei na urodzinki tego kroliczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi u nie Dzordz widzi Natalke w kamerce i przez telefon:( ale nikt nie mowil ze zycie jest proste.Zaraz do nas wraca i mam nadzieje ze odbijemy sobie ten czas.Moj tato tez kiedys wyjechal zeby zrobic na nasz dom jak bylismy jeszcze mali. Natalka strasznie sie cieszy ze moj brat jest.Od rana wparowala do niego zeby sie z nia bawil.Tylko teraz jak wstanie jego nie bedzie bo wlasnie wybyl w Polske:) pojechal na wesele kolegi z UK.Maja byc tam jacys angielscy znajomi wiec zabaluja troche.Ale przylecial na tydzien to sie jeszcze nacieszy Natalka. MIsty fajnie ze wybieracie sie kina.Tez bym poszla.Super macie ze tata Wam wszystko zrobi to bedzie dokladnie i bez kosztow za robocizne.A o jakiej kuchni myslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu nie sikaj na mięso:))miałam Ci napisac wczesniej,zebys pożyczyla blender na chwilę od sasiadki-taki przeciez nasz polski zwyczaj:)) A ja zapisalam Zosie na zajęcia do klubu dzieci-od listopada bedziemy smigac 2x w tygodniu:))koszt...40zł:-D Moze sie rozkręci i zacznie gadac ,kontaktowac sie z rówiesnikami-w mponiedziałek 1 zebranie organizacyjne.jupi:)) obzarłam sie gulaszem z kasza gryczaną-mniam,ale dobre było:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkoo teraz si elampie na ten moj wpis i sie zastanawiam czy faktycznie nie posikalam :p Pierogi rewelacja :) Ciasto moglo byc lepsze ale i tak pyszne wyszly :) Malon mnie ozloci :) Kuba zjadl 3 pierogi i zasnol z widelcem w reku:) Biedny sie nawkurzal przy tych pierogach :( A wyszlo mi 120 :D 30 zamrozilam na przyszlosc :) I jeszcze mi troche farszu zostalo to w przyszlym tygodniu moze zrobie krokietow i nalesniki... Jestem wykonczona a syf mam ze lo matko ale najpierw kawka i obiadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu ale super z tymi zajeciami:) I tobie i Zosi wyjda na dobre troche z domku wyjdziecie i towarzystw nowe :) Ja wczoraj z kolezanka rozmawialam i moze od stycznia jak beda miejsca to poslemy naszych chlopakow do przedszkola zeby razem chodzili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu jak wspomnialas ze juz widzieliscie ten film az z ciekawosci sprawdzilam w sieci i... juz mam :) szok, film z 2009 a u nas premiera doiero teraz :o no wiec na dzisiejszy wieczór mamy kino w domowym zaciszu :) zreszta by wybrac sie do kina musielibsmy jechac do Bielska jakies 35 km od mojej wsi :o a jak bedziemy juz w BB to chcac isc do kina nie mamy z kim Wiki zostawic, pewnie wynajmiemy siostre :) Barylko :) super te chomiki, juz znalazlam na allegro, jak pokazalam Dżordżowi to tylko zapytal czy chce dla Wikusi czy dla siebie :P Izu :) jak pierogi? a ja wlasnie zajadam pierogi z truskawkami i z takim czyms :P http://www.mojegotowanie.pl/przepisy/desery/crumble_ze_sliwkami Kessi:) tule mocno, chlopy nie zrozumieją ale sama kiedys pisalas ze jak mu wygarniesz co myslisz i czego oczekujesz pojdzie do pracy, przemyśli i wróci zmieniony :) u nas podobnie jak u Barylki, Dżordz tylko na weekendy.... ale w Bielsku wszystko sie zmieni :) w sensie Dzordzu codziennie w domku a ja moge zająć sie np. korepetycjami :) no i tfu tfu, zadnych bąbelków narazie :) Tomaszkowa jakie to niesprawiedliwe, ktos nie chce a ma a ktos na odwrot...nie wiem co napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaka robicie pierogami! Bylam z Natalka na polku ale zimno by NO wlasnie chomiki a nie homiki:) Natalka bawi sie nimi od rana i wszedzie je nosi.Wlasnie slysze z pokoju jak je gania albo mowi PAPA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty a ulepilam pierozki z mesem bo moj Dzordz to tylko z miesem lubi :) Barylkooo ales mi z tymi chomikami narobila teraz i ja chce :) Kurcze jak ja Wam zazdroszcze chociaz tych weekendow i wieczorkow. Jak u nas Dzordz jest na rano to wieczorem zaraz spac idzie bo przed 4 wstaje a na weekend ja pracuje, a teraz od poniedzialku on idzie na popoludni wiec do domu wracac bedzie o 12 w nocy a rano o 11 musi jechac :( i nawet nie mamy kiedy razem cos ogladnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu :) 120 pierogów??? ło matko to jak dla pułku wojska:) a czym sie Kuba wkurzył? ja bym tez gotowala i zamrażała ale w domu nie ma miejsca w zamarazarce... juz widzialam taka fajna dwu-drzwiową lodówko-chłodziarkę np. taka http://www.oleole.pl/lodowki/dane-techniczne-ariston-4d-x-ha.bhtml#content_2c :) 102 litry na zamrażanie :) ale pewno wybiją mi ją z glowy... jedyne co mnie zaciekawilo mozna ją kupic w internecie taniej niz ze sklepu o prawie 1 tys. zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistyy bo czesto teraz w necie taniej jest ale az tyle? moze sie czyms rozni... Taaa jak ja robie pierogi to nigdy mniej jak 100... ale jakos ostatni raz lepielam przed samym porodem i potem nie bylo okazji az mnie teraz naszlo... trzeba bylo sobie przypomniac bo juz sie zacznie na swieta uszka lepic i ruskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super ta lodowka... jak ja marze o swojej wielkiej kuchni takim moim tylko krolestwie co sama bym mogla zaprojektowac i takiej wielkiej lodowie i zamrazalniku :), lodowka mi styka ta co mam ale zamrazalka ojjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistyy Kubal sie zaczol denerwowac bo chcial sie bawic a ja musialam lepic a on ciasto surowe mi wyjadal :/ mam nadieje, ze nic mu nie bedzie, tylko skubnol ale zawsze cos... Ale jak tylko mu powiedzialam ze juz gotujemy to stal kolo kuchenki i mowil do pierogow w garnku akuku i sie cieszyl, potem stol przytergal ze swojego pokoju i usiadl i czekal na jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×