Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

mamuniu- mistrz z ciebie.....tylko,że ja nie płacę za przesyłkę :P możę dla wiki też uda się coś wynaleźć chyba, że nie chce już nosić używanych.. mea- mnie też jakoś pomarańczowy po oczach razi....teraz spokojniej już myślę o olku ale i tak w siatkach centylowych mi się nie zgadza bo jest na granicy normy.....pal licho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea jest kilka tych kurteczek na allegro:)) Ubranka z ulica sezamkowa sa dośc drogie-bluza z Elmo nowa...99zł:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea jest kilka tych kurteczek na allegro:)) Ubranka z ulica sezamkowa sa dośc drogie-bluza z Elmo nowa...99zł:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu-urocza ta kurteczka. z tego względu zazdroszczę dziewczynek :) ubrałam dziś olka w płaszcz przeciwdeszczowy, kalosze i parasol. ubrałam się tak samo i powędrowaliśmy na spacer.... chociaż trochę na świeżym powietrzu. dzień za dniem a tu 1.pażdziernik się szykuje..... baryłko- może to i dziwne ale czasem myślę z mężem o wyjezdzie z kraju...ale raczej niemieckiego nie chciałbym się uczyć :) (pia :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za pocieszenie :) niestety ale taka mam wrazliwa corcie jak ja bylam tyle ze ja se nie dalam w kasze dmuchac i to mnie sie bali jak sie postawilam i nei dalam soba rzadzic z kim mam sie bawic a z kim nie a ona to taka pierdolka mała :o i mysle ze duzo tu mial do rzeczy wyjzd z Polski i zycie tu bo ona wczesniej taka nie byla :( Mamoolka - ja tam olewam siatki centylowe :P co do szarugi za oknem dwa dni temu zezarłam pol tortu duzego :P dzis bede zaraz piec paczki dla leniwych chce ktos? tak no to prosze: PĄCZKI DLA LENIWYCH 1,5 szkl mąki 2 serki waniliowe 3 jaj 3łyżeczki pr do pieczenia Wszystko wymieszac mikserem i smażyć na głębokim tłuszczu nakladając łyżką (która zanurzamy w tłuszczu zeby sie nie przyklejały) a tłuszcz najlepiej w proporcji 1:1 (smalec:olej) będą ładnie zrumienione - ale ja nie mam smalcu wiec na oleju zrobie :P Po usmażeniu obtoczyc w cukrze pudrze. jak ktos lubi mozna zrobic lukier i posypac kokosem SMACZNEGO to ja ide do kuchni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu ja nie kupie Nadii kurtki z Elmo bo obawiam się, ze wtedy żadnej innej by włożyć nie chciała.... to jest kopanie dołka pod samym sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kessi :) piję herbatę w...............kuflu od piwa......wszystkie inne"normalne" kubki myje zmywarka........ do pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porobilismy pranie, poczytalismy ksiazeczki, ugotowalismy obiad. I przy obiedzie Kubie glowa leci juz nerwowy byl bo zmeczony. ale siedzial na krzesle i mowie no spadnie jak go nie wezme. i jak go dotknelam to juz koniec byl zaczol sie wydzierac i po spaniu :( Najpierw sie zdenerwowal ze chce wstawic mieso do piekarnika i pogryzl sobie rece. nie dal sobie wytlumaczyc ze zaraz mamusia da ugotowane bo teraz surowe i brzuszek bedzie bolal... Jak on sie wkurzy to ja nie mam jak mu tlumaczyc bo nie chce sluchac a jak sie uspokoi to tez nie bo ma mnie w tylku jak mowie to on idzie sobie... ooo juz sie wkurza na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu kurteczka sliczna :) Ale macie juz zakupy porobione... Mamoolka ja tez teraz tylko bym piekla ciasta bo tak fajnie pachnie w domku i od razu przytulniej i tylko kawka i ciasto mmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea to kup dwie:))na zmianę:)):-P Mamaolka tak,ja styczniowa:))tak,jak Zosia:)) 10 dni odstepu pomiedzy naszymi urodzinami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu mi Kubal w ogole nie zasnol. Bylismy ponad godzine na dworze, znalezlismy jakas hulajnoge pod smietnikiem calkiem dobra a ktos wywalil to Kuba oczywiscie ze chce na niej jezdzic. No to poszalelismy mial ubaw jak nic ale poadac zaczelo i musielismy sie zwijac. najwieksza radosc mial jak ja jezdzilam z nim hehe... Teraz chlopaki sie bawia a ja odpoczywam bo mnie coraz bardziej plecy bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu- ja z 23.01 :) olek przekazany w ręce taty więc do kąpieli czyt.19.30 mam wolne :) izu- :) ubaw z tą hulajnogą :) może termofor i masć na plecki, ciepła kąpiel ... do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka ja tez mam wolne bo wlasnie tatus przejol Kubalka :) I dostalismy smsa od szwagra, beda mieli synka :) Fajnie, zaluje tylko ze wiekszosc ciuszkow dalam kuzynowi meza bo nie wiedzialam ze oni planuja a takie mialam dresiki nieponisczone w ogole... Suszarka na pranie suszy juz 2 ture i mam mega goraco w domu ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka herbata z kufla???smakowala jak piwko?:-D No to robimy wspólna imprezkę:-D OJ,bedzie wesoło:Zosia 03.01,ja 13.01,a Ty 23.01-kac murowany;-)) Izu hehe widzisz, ktos nie chcial takiej fajnej zabawki,a Kuba zachwycony:)) Kessi wyprobuje te pączki w weekend.Ile ich wychodzi?bo ja to musze hurtowo robic:-O My po spacerze,zmarzłam okropnie,Zosia troche pochodziła sobie w parku,zbierała liscie:))kasztanow nie ma-jakby wymiotło:((Teraz szaleje z pianinkiem. Pia mysle o Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączki wyszły pyyyycha - pierwszy raz robiłam wymieszałam dokladnie widelcem bo mikser mialam gdzies schowany i nie wiem gdzie :o wyszlo mi ich 35 ale niektore male niektore duze smaza sie cudnie i expresowo wrecz smakuja mmmmniamusnie :D :P zostało mi juz tylko troche moze z 12 :D ale odlozylam dla meza hihihi niech cos chlop ma z zycia :P one nie wychodza jakies strasznie duze - mozna je spokojnie nadziac czyms przez szprycke wielkosci mniej wiecej jak jajko moze tyci mniejsze No polecam ja bede robic co tydzienheheh robilam ciasto 5 minut smazylam 20 bo w malym garnku na raty teraz lece bo mezyk zaraz wroci i musze obiad podgrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! mam :) znalazłam fakture :) dziwne, bo mam fakture z black red white a wypoczynek jest firmy Puszman! czyli chyba ten Puszman wykonuje niektóre wypoczynki dla BRW tak wiec to jest ten wypoczynek http://tnij.org/wypoczynekalfa i mozna kupic bezposrednio od Puszmana, napewno taniej niz w BRW. mają tez inne wypoczynki :) wygląda ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam wam, że jestem w ciąży? :) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . urojonej :P powaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a do tego wypoczynku mozna wybrac mase materiałów, mase kolorów, kolory nóżek też można zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa a moze jestes w ciazy?:) Witam Meaa dzieki za link.U nas w BRW tez maja rozne inne firmy.Pewnie na samych meblach z BRW by nie pociagneli. Kessi ale mi zrobilas smaka na paczka!!! Ja tez mam juz zakupy na zime az do wiosny dla Natalki.Jedynie kurtka mi zostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namieszalam sobie z tym kontem.Wczoraj wypelnialam zle wnioski.Dzis prostowalam na poczcie i zakladalam od nowa w okienku.Potem dzwonili do mnie z tych wnioskow wczorajszch a mi przerwalo rozmowe.Mama nadzieje ze przyjda mi te papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko :) w ciąży jestem od 1,5 tygodnia :P pobęde jeszcze kilka dni :D do krwawego rozwiazania :P a tak szczerze to pierwszy raz czuję sie jakbym była w ciąży - A PRZECIEŻ NIE JESTEM!!!! nigdy w życiu sobie tak nie wkręcałam... nie wiem co jest, ale ja naprawde czuje sie w ciąży!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to CARI - 100 lat!!! 100 lat!!! 🌼 🌼 :) :) wszystkiego najlepszego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Boze co z tym moim dzieckiem jest nie tak :( Byl wieczorem tak zmeczony ze w wannie na siedzaco zasypia. Wstal przed 7 a poszedl spac o 19.40 i nie spal caly dzien. Myslalam ze popi w nocy a ten co?? o 3.30 juz wyspany. o 4 dalam mleko i wytlumaczylam ze wszyscy spia i zeby on tez spal bo obudzi dzieci na gorze. Wstal na dobre przed 7. Ja sie wykoncze. Meaaa super te wypoczynki. I sprawdzilam firme jak bede w pl to sama sie tam wybiore do firmy bo to godzinka ode mnie :) I sprowadze sobie z pl bo tutaj nic mi sie nie podoba a zwlaszcza to ze nie maja skrzyni na posciel i jak jest sofabed to tak niewygodne ze szok :) Tez podskubne Ci tego linka :) Cari sto lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa a no i gratulacje ciazy :) Ja chyba tez jestem:p bo wlasnie zjadlam 4 ktomki z pasztetem i ogorkiem kiszonym od mamy :) szkoda ze to ostatni sloik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Izu :) fajnie, ze ci sie przyda link :) mebelki bardzo porządnie wykonane i wytrzymałe :) szczerze moge polecic. a co do ciąży to ja nawet miałam w nocy skurcze!! :D bo sie denerwowałam małą i tak leżałam i czułam sie jak wtedy co mi brzuch twardniał :P :D :P niee no ciąża jak nic. ale tak mega urojona, że szok :P a denerwowałam sie małą bo nam kaszlała w nocy. kurde nie wiem co jest! co raz cześciej skłaniam sie ku alergii. nic jej nie jest! od tygodnia nie ma kataru. zdrowa jak rydz. od kilku dni jak poszaleje ostro (musi być mega zgrzana i czerwona) to pare razy kaszle suchym kaszlem, ale w nocy nic nie było. do tej nocy... po 2 - giej tak kaszlała bidulka (sucho) że dalismy jej Sinecod i wodę do picia. jak mąż ją brał na ręce to jej powiedział, że da jej syropek to będzie jej lepiej. ona sie wtuliła i powtarzała "lepiej, lepiej..." bidulka! potem dusiło ją jeszcze i miała problem z zaśnięciem. zasneła po trzeciej jak leki zadziałały i kaszelek ustał ide dzis z nią do pediatry bo sie boje, ze dzis sie to powtórzy. albo to alergia albo cholera wie co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... nawet nie próbuje was nadrabiać, wczoraj wyszliśmy po tygodniu z Tomkiem ze szpitala - zapalenie oskrzeli, w kale jaja glisty... pobyt masakra, najpierw wykończone było moje dziecko,potem on wykończył mnie - jak mu się poprawiło nie dało rady utrzymać w pokoju. napisze wiecej póżniej, teraz musze popracować pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju Mamatomka :( zdrówka wam życzę! w żłobku coś podłapał? skąd te glisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×