Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

to i ja się przywitam:) odprowadziłam Wojtusia do przedszkola , na szczęście nie płakał , bo kilka ostatnich razów płakał i mówił, że on chce chodzić do starego przedszkola a nie do nowego...nie wiem, czy to jego fanaberie, czy w tym nowym przedszkolu coś jest nie tak. ale popłakuje tylko rano, a jak po niego przychodzę to jest zadowolonyi nie chce iść do domu. Maciek drugą noc z rzędu budzi się koło 24 i wrzeszczy przez 40 min. to nawet nie płacz tylko właśnie wrzask - pręży się, wygina, bije nas, nie wiem, jak mu pomóc - pić nie, spać nie, nosić nie, nie nosić jeszcze gorzej. dziś włączyliśmy mu "krecika" i dopiero zasnął biedulka moja....nie wiem czym to może być spowodowane.. meaa świetny filmik:) widać Nadia będzie rwać facetów na motor:) ale stwierdziłam, że nie będę oglądać Twoich zdjęć ani filmików , bo raz, że popadam w kompleksy, dwa, że Twój Dżordż to takie ciacho, że nie powinnaś nam go publicznie pokazywać :P już to kiedyś pisałam:D Kessi - ślicznie dzidziolek nam macha:) może moja mama też dojrzeje do bycia babcią przy moim trzecim dziecku. Pia - odezwij się, bo mam jakieś złe przeczucia związane z Twoim milczeniem i oby się nie sprawdziły. dziewczyny kiedyś pytałam , ale bez echa - używa któraś PEARLY albo LADY COMP? idę sprzątać, bo syf nieziemski. dziś na obiad mam w plkanach żurek z jajkiem, kotlety drobiowe z ziemniakami i sałatkę z pomidorów. jeszcze mi się dyrektorka zapowiedziała na lekcji w piątek a na jutro mam jej konspekty przynieść a ja nie mam pomysłu jakby tu tą lekcję uatrakcyjnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu ja Ci nie pomogę bo nie używałam :-) życzę Ci z całego serca żeby mama jak najszybciej dojrzała do bycia babcią i matką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu oby mamie sie odwidzialo przed Twoim 3 dzieckiem :) Nie u nas wszystko ok :) Tylko tyle ze Kuba w nocy z nami wlaczy i maz nie wyspany chodzi... Kessi teraz looknelam jak dzidziolek fajny :) Ahhh dzisiaj czekamy na wiesci od szwagierki co bedzie :) Kurcze jak fajnie. Ale bym sobie potulila takie male szczescie :) Jak szwagierka urodzi to wytule malenstwo za wszystkie czasey :) Dobrze ze Kubal czasem przyjdzie sie popiescic troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu zapomnialam napisac, ze ja nie uzywam wiec nic nie powiem na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Izu - sprawdź co z tą spiralą bo niedawno wlasnei znajoma musiala wyciagac bo zle jej zalozyli :( strasznie zle sie czula dlugo trwalo zanim posadzila o to spirale :( Ciepla - heheh zawsze ty bylas ranny ptaszek - zazdroszcze tego fitnesu bo widac efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi wlasnie juz jestem umowiona do lekarza ale maja miejsce dopiero za tydzien. I wlasnie tak mysle ze to spirala bo bardzo zle sie czuje i brzuch mnie boli i pomyslalam ze mogla sie przesunac albo cos... Wiecie co patrze sie na to moje dziecko i jejku jak ten czas leci jakie te maluszki juz nie maluszki. Takie samodzielne duze. No nie moge uwierzyc ze jeszcze chwilka i juz 2 latka za nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu ja tez nie uzywalam wiec nie pomoge :( Moze i twoja mam dojrzeje w koncu... a ile ma lat? moja 52 No lasi wylazic z norek!!! Mamunia- znowu neta nie masz? Pia?? Pascal juz chyba w zlobku? Tomaszkowa? zdrowi? Cari - juz niedlugo zaczynasz pewno masz stresa... Bedzie dobrze trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przepraszam, że tak nie w temat jakie posiadacie żelazka? czy jesteście z nich zadowolone - na co zwrócić uwagę....będę wdzięczna później dopiszę doczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski:) zaczelam od albumu Kessi dzidzia piekna! az mnie sciska w srecu jak sobie przypomne czas ciazy i zdjecia z usg.Ale z tortem zaszalalas czaderski wyszedl i sama bym tez polowe opedzlowala:) Meaa jakie Nadia ma juz dlugie wloski one sa na bank po mamusi:) A Ty nadal taka opalona po wakacjach? Swietny filmik.Ale Dzordz sobie zafunkowal maszyne fiu-fiu.Mialam Cie kiedys pytac o sofe czy jestes zadowolona z niej? ona jest rozkladana? jak z jej czyszczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka tu w domu mamy Philipsa jakis prosty model od bardzo dawna i jest bardzo wytrzymale. Izu wybralas ten kolor scian? PIa odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kessi mam neta:-D BYłysmy na zakupach - ledwo weszlysmy do domu i zaczęło padać:-P Anetka dobrze kombinuje:-D Goniu u nas tez nocki do doopy:((juz nie wiem o co chodzi:(( Jak sytuacja z mamą? Mamaolka ja mam tefala-juz ok 4 lat i super mi sie sprawdza.Fajne sa tez Philipsa.Moja żelazko nie ma nie wiadomo czego;-))wode wlewam i prasuję:))powłoka na żelazku taka w prązki(nie znam fachowej nazwy)-ale teraz wlasnie mąz ma przynieść nowe,bo brał udział w konkursie Philipsa własnie,wiec jak za darmo to tez bedzie super;-)) o takie mam: http://www.electroworld.pl/produkt/tefal-fv3145-supergliss-45--1208/ Pia???kochana napisz cokolwiek... Mea Nadia niezla motorynka:-D Ciepla hehe jak spadła z taty?spała na nim??:)) Amorku?????????? Gumiaga zdrowiej nam kochana szybko:)) Izu ja nie doradze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gomiu smaka mi zrobilas na zurek.U mnie tez dzis zupa na kwasno kapusniak. Gumiago z Dzordzem lepiej?Przeszlo mu? Wiece cos?Chyba zaczne sie uczyc niemieckiego.W wolnych chwilach zamiast siedziec na necie albo czytac bzdetne gazety to zaczne sie uczyc sama powoli niemieckiego.Tak sobie mysle ze moze sie kiedys przyda.Od 1 maja niemcy i austra otwieraja rynki pracy dla nas wiec kto wiec co nam kiedys wpadnie do glowy:) jak sie raz liznie wyjazdow to czlowiek jeste bardziej odwazny.Wczoraj przeczytalam ten artykul i nabralam ochoty. http://biznes.onet.pl/polacy-na-saksy,18563,3703197,1,prasa-detal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoolka ja tez mam philipsa i jestem zadowolona tylko ja mam ciezki model ale teraz sa takie fajne modele ze napewno cos znajdziesz. Barylkoo wlasnie myslalam cos o kawowym, kawa z mlekiem ale boje sie ze bedzie mdlo. mam zamowione juz zaslonki zielone. Jak nie zdecyduje sie to nie bede malowac i juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ho! :) Mamaolka ja mam 5 letniego Brauna i jak był nowy działał super, a teraz przydałoby sie wymienic zelazko ;) tak wiec tez posłucham propozycji :D Baryłko - nieee przed weselem sie troche dosmażyłam ;) ale to w sumie prawie miesiac temu było ;) jakos sie trzymam hehe. z kanapy jestem bardzo zadowolona, jest rozkładana, z pojemnikiem na posciel. materiał bardzo wytrzymały. kocur czasem na nim próbuje pazury ostrzyć i nie wyciągnął ani jednej nitki. jak jest plamka to wilgotną chusteczką Duśki wycieram i już. a tak to odkurzaczem czasem przelecimy. ogólnie jestesmy zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska super ze znowu zalapals fitnes.Powiem Ci ze wyrobilas sie z tymi pazurkami:) cudenka robisz na palcach.Powinnas koniecznie zrobic kurs bo od reki dostaniesz prace. Mamusiu u nas tez strasznie pada:( Ide jutro do banku to podskocze obok do ksiegarni po jakis kurs niemieckiego.Jak szykowalam sie do wyjazdu do UK to przerobilam 2 stopnie kursow dla poczatkujacych z angielskiego z kasetami i przydaly mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea przyznaj się!!co robisz z wlosami Duśki??niemozliwe,ze ma juz takie długie!!!!!super:)) Kessi Marta robi sie podobna do Anetki:))miny,usmiechy identyczne:))i dzidzia jaka sweet:)) Dodałam fotki. Spadam robic obiad-dzis mielone+buraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jeszcze? wkopalam sie ze smokiem.Natalka ciagle chce smoka.Jak sobie cos zrobi i placze to zaraz wola DUDUS (tak dziadek nazwal skoczka).Jak ja mam jej teraz zabrac?ONa niedlugo konczy dwa lata i smoka chce. Dzordz jej wczoraj kupil myszki ZUZU:) dwie.W katalogu ktory zostawil znalazla te myszki i chce je.Powiedzialam jej ze tata kupi i zalapala tak ze ciagle jak widzi katalog wola ZUZU i POKAZAC TATA KUPI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu :D aaa wieszamy ją za kitke na drążku od huśtawki i tak sobie dynda ;) zaraz lece luknąć fotki Baryłko przejrzałam strone brw i nie ma tego wypoczynku. zerkne w domu na rachunek, bo pewnie gdzies jeszcze leży ;) ze smokiem nie pomoge. chociaż... wdiziałam i 3 letnie dzieci ze smokami ;) mysle, ze dorosnie do odrzucenia smoka. moze po 2 urodzinach? zaproponuj jej cos w zamian. a moze te ZUZU? że dostanie jak odda smoka? i niech wyrzuci do śmieci. ale do kontenera na dworze (nie bedzie chciała wyciągać :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko dzięki za troskę zobaczymy co będzie dalej :-) My mamy philipsa żelazko ale ja się nie znam i nie wiem jaki model. Mamuniu a może mi doradzisz czajnik elektryczny bo nam wysiadł i muszę kupic nowy teraz grzejemy wodę w garnku :-( Pia zaczynam się niepokoić daj znać co u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko moja ma teraz akcje NYNY - ma w torebeczce ( zawsze musi mieć jakąś na ramionku :-) ) ze 2 smoki (jakimś czas temu się odnalazły)i co chwilę zmienia sobie albo wkłada oba na raz. To od czasu choroby bo już w dzień nie nosiła .... też nie wiem jak próbować oduczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi hehe jak bym Nadie widziała w tych piłeczkach :) tort extra! I wygląda bardzo apetycznie! A dzidziuś :) eh jak tylko na niego spojrzałam myślę sobie CHŁOPAK!!! :D Mamuniu już nie będę się powtarzać, że baaardzo mi się podoba twoje mieszkanie :P a Zosia jak Pani na włościach stoi nad siostrą stryjeczną :P rośnie w oczach. Już nie wygląda na Calineczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, rozgądam się bo nasze wczoraj spadło i nie ma czym prasować.obstawiam philipsa ale jeszcze nie wiem jaki model. byłam w albumiku- dzieciaki już takie duże. coraz częściej jak wiedzę takie malutkie dzieciątka to nie mam już takiej siły oporu jaki kiedyś :) olek walczy ze sobą mam nadzieję, że zaraz przegra tę walkę ze snem :) gumiaga- dzieci około 2-roku lubią być zbieraczami- u nas na topie kamyki :). jak mężyk? baryłko- olek też używa smoka ale tylko do spania mam zamiar się go pozbyć na dobre, wiem że będzie płacz ale kiedyś to trzba przejść do 3 ur nie będę czekać. czasem w ciągu dnia kiedy poprosi o smoka mówię, że nie ma i już ...chodzi smęci więc mówię poszukaj jak zacznie szukać to znajdzie samochód i już zapomni czego szukał :) tak naprawdę meea- też dopisuję się do sofy, to druga rzezc po żelazku jaką musimy kupić :) mamuniu- chyba każda z nas miała choć raz taką myśl, że ma dziwne dziecko. zosia- nawiązuje kontakt wzrokowy, nie unika bislkości, bawi się z równieśnikami, ? może zabawy które jej proponujesz to jescze nie jej czas :) wbrew pozorom takie walenie w cokolwiek to też zabawa :) i to kreatywna ha zansął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas się organizować....pogoda nie dopieszcza, więc od pażdziernika męzyk z olkiem na basen a ja na zajęcia dla dzieciaków - z olaskiem pochodzimy co by nie zanudzić się. nie ma jak to lato :) ale na przyszłe lato będziemy już miały przedszkolaki i nie zgadniecie co zaczęłam robić. sprawdzam przedszkola...nie wiem jak u was u nas ceny do 600 zł. w styczniu podają termi zapisu co do niektórych ustawiają się kolejki na dzień wcześniej do niektórych nie trzba wogóle stać ale jest w gr 32 dzieci i jedna pani- bardzo dziękuję. i tak na drobą spawę rozstrzał jest przeogromny. dlatego je sprawdzam- jak liczna grupa, godziny, rozkład dnia co wchodzi w cene, itp itd........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesii- masz urocze dzieczynki a teraz mam wrażnie , że marta tak dorosła jak nadia meei mea- do nadi julek by przypasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewcyzny :) za komplementy ja tam ostatnio o Agatce mysle :P tylko meza nie potrafie przekonac :o Mamaolka - miałam Ci napisać i zapomniałam jak pisałas co juz Olek umie i jaki on duzy rozumny itd to sobie pomyślałam ze czas na siostrzyczke i coraz czesciej w Twoich postach czytam tesknote za dzidzia ;) Meaaa - Ty brutalu :P Ciepla - no takie miejsca sa extra dla dzieciakow :D Marta byla pierwszy raz w takim wielkim Fun Housie i byla w szoku bo zawsze na play grupie to takie male baseniki a tu cala sie zanurzyla tylko buzke bylo widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samadama- czy kiedyś mąż miał wypadek, czy mieliście jakieś przykre doświadczenie? zauważyła, że bardzo przeżywacie bezpieczeństwo dawidka aż nad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmamoolka ja jestem na etapie musze kupic odkurzacz. Cala rura nam popekala i mam owinieta tasma, ale ostatnio juz Kuba z niej totalna harmonijke zrobil i musimy kupic juz nowy bo juz ledwo zipie. Ja chetnie bym poszla z malym na jakis basen ale na tej wiosce to tylko mozemy w domu siedziec. Kurcze jak ja przezyje to nie wiem. Narazie maluje zobaczymy jak dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×