Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Hejka... ja tez mam powiększona tarczyce i jest ok mam isc na kontrole teraz jakoś:) Mea dzieki za maila :) i za szybką odpowiedź :) a skrobie kukurydziana i pastę miso (Samadama:)) mozna dostac w sklepie ze zdrową żywnościa, widzialam są sklepy internetowe mozna zamówic jak nie ma w poblizu.... co do pomyslow na i inne tego typu proszki jestem sceptyczna... wiem ze to ulatwia sprawe robiąc obiad ale wole dodac swoje skladniki... przyklad Nugetsy z ryby czy z kurczaka Knorra badziewo jak nie wiem do panierki co dodane? ano ekstrakt drozdzowy, mąka coś tam jeszcze robilam raz i nigdy więcej, najprosciejsza panierka to jajko plus bulka tarta ewentualnie zmieszana z zarodkami pszennymi lub sezamem, pycha :) a co do Dukana kusicie.. raz bylam i zrobilam ten sam błąd ze jadlam prawie sam nabiał... przymierzam sie teraz bo niektore przepisy sa fajne i zdrowe (oprocz słodzika bo dzieciom chyba nie mozna dawac takiego sernika?) ale paluszki tunczykowe hmm musze wyprobowac, a ciekawe czy z inna ryba tez by wyszło?? moj jeden jedyny malutki problem to... SŁODYCZE.. :( milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Misty dzieciom raczej słodzików sie nie daje ;) ale Dukan przeciez nie dla dzieci :P Mamuniu cholero idźże na tę cytologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia ja robiłam z 2 opakowań i wyszedł cały gar wielki:) ale juz dzis nic niema nawracałam razem z mezem na sniadanie obiad i kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam w tym tygodiu nocki, i wczoraj miałam jechaC na drugą, pół mordy mnie boli bo ząb mi sie popsuł ( ten ost mądrości- urusł 2 lata temu) ale wziełam 2 apapy i sie szykuje na nocke, wczesniej pol godz wyjechałam bo chciałam do domu zajechac po cos, i gdy sie ubieram juz na pociag dzwoni do mnie mama ze Zuzu ledwo siedzi na kolanach wzrok jej ucieka, przelewa sie jej przez rece, wczesniej miała kupki rzadkie i smierdzace i goraczke . to ja z mezem dupy w samochód i do Zuzu i \na pogotowie, okazało sie ze wirus jakis bo i Czarek podobne objawy, dal prochy. W nocy dalam jej jeszcze nurofen i narazie spokój . Diete dukana polecem mi pomogła, -22kg. 2 dni temu sie zorientowałam ze chyba pol firmy jest na tej diecie i na co 3 stoliku jest serek wiejski light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... meaaa - pamietasz kiedy bylas w ub. roku na Urlopie ? Opisalas pozniej tak ladnie i zgrabnie, ze jeszcze raz bym poczytala i po datach dojde do wpisu :-). Szukamy czegos na lato, odpada samolot ( Pascal ), w PL nie wiadomo jak z pogoda a chcemy sie zmiescic w 1000 km, wiec szukam od Szwecji po Kroacje. Mysle sobie, ze lekarz wie co mowi i zdalabym sie na niego a nie na troskliwe (?) pomaranczowe kolezanki (!) :-P mamuniu - ile zabkow ma Zosia ? ( Qurka, dziecko niby w goraczke i od wczoraj ma znowu antybiotyk (!) bo zapalenie ucha a wlasnie przytaszczyl mi do pokoju caly wieszak z kurtkami z przedpokoju. Mamy taki na kolkach, wiec dal rade :-( ) Izu - wyobrazam sobie radosc dziadkow, daj sie im nacieszyc ale dawaj delikatnie znac, ze przeciez musisz sobie dac rade na miejscu bez ich pomocy (? a raczej nadopiekunczosci ) Shadsi - kurde mol, ciezki ten Twoj nick ! Ilekroc cos chce napisac musze szukac jak sie to pisze :-P Samadama - zeby juz meaaa nie zawracac glowy usmiechne sie do Ciebie o przepis na salatke :-) Holly - ? zlituj ze sie i napisz cosik ! Gumi_Aga - Ty tez nie daj sie prosic :-P Mlode matki - Myszka i Kessi to raczej usprawiedliwione :-) A bardzo jestem ciekawa jak tam Szarotka..... moze Zabka sie pochwali jak juz urodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tammm
ale tak sobie mysle-zdrowa tarczyca ,hormony w normie to skad ten guzek? jak moze nie budzic niepokoju guzek na zdrowej tarczycy,tak sie zastanawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia sHADSI TO SPOLSZCZENIE SKARBA PO NIEMIECKU;d Schatz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - w zeszłym roku byłam w drugiej połowie sierpnia ;) jakbys była zainteresowana SLO to pisz, chętnie poopowiadam co nieco ;) no i zdrówka życzę Pascalowi!! :) e tammm - kiedys pytałam endokrynologa (przy okazji wizyty z dzieckiem) skąd u mnie i wielu moich kolezanek guzki na tarczycy. powiedział, że lata 80-te... katastrofa w 86 roku w Czarnobylu nie przeszła bez echa. chociaż miałam wtedy 3 latka i dzielnie pomaszerowałam pić płyn lugola to ponoć na śląsk dotarło tego syfu w powietrzu a nasze organizmy troche tego przyjeły a tarczyca jest bardzo wrażliwa. lekarzowi ufam. dostac sie do niego bardzo trudno, jest bardzo ceniony i szanowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tammm
no to ok,tak z ciekawosci pytalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schatzi - :-P prawie spadlam z krzesla ! Mi to trzeba czasami lopata do glowy popychac ! Ani nie mowie jak to glupkowato czytalam :-))) Bede od teraz juz tylko Schatzi , ok ? meaaa - alez sie troszcza o Ciebie :-) I jaka Ty masz pamiec ! Ja wiem tylko, ze po Tschernobylu cos pilam a Ty wiesz, ze to Lugola ! Kurde, co znajde to juz zajete , no nienormalne ale niemcy po Swietach B. narodzenia zaczynaja rezerwowac urlopy.... Babeczko - mnie juz raz powalilo Twoje 22 kg bo to ogromny sukces a teraz jak je utrzymujesz to juz mistrzostwo swiata ! Te panie w pracy znaja Cie pewnie juz tylko z taka waga , to nie zdaja sobie sprawy jak schudlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia Zosia nie ma jeszcze ani jednej piątki..moze idą??Zdrowka dla Pascala,choc jemu jak widze nie przeszkadza choroba w aktywnosci:)) Schadsi dzieki-jak sie wykuruję to zrobie,bo kolezanka tez zachwalała,ze taki pyszny. Mea pójdę..kiedys:-P Misty co czytasz teraz?(o ile masz czas?) Babeczko biedne dzieci:((ja zawsze mowie,ze moze byc katar,kaszel,ale najgorszy jest taki własnie wirus:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a nam znowu ogrzewanie trafilo😠, no juz mam dosc tego pieca. a za oknem wieje i doslwonwie w domu czuje jak mi wiatr hula takie te okna szczelne maja:O maz probuje dorwac tego naszego "speca" od pieca. poki co dogrzewamy sie piecykiem na prad , pozyczylismy od znajmoych ale i tak nie idzie dogrzac mieszkania bo doslownie wiatr mi wywiewa wszytsko. ja tez chce wiosneeee Izu- super, ze wyjazd taki udany. naciesz sie tymi chwilami a Kubus rozkoszny:D i pociesz sie jak my jestesmy w pl drudzy dziadkowie tez tak z tym jedzeniem, Kubus trzyma jedno ciacho w rece ale juz ma podtykane drugie.... Mea- ciesze, sie ze przeglad ok;) wazne zeby wszytsko kontrolowac. i ale narobilas smaka mi tymi paluszkami z tunczyka chyba zapodam je ktoregos dnia:) i kuruj sie kochana. Mamuniu- i dla Ciebie wytrwalosci w odsmoczkowaniu. u nas nocka przespana do 6 rana. dumna jestem z Kubcia bo w ogole nie upomina sie o niego ale nie umie teraz sam zasypiac.zawsze kladlismy go do lozeczka , on na boczek przytulil sie do kroliczka i zasypial sam a teraz ktos musi byc obok, no i najgorzej jak wybudzi sie w nocy to tez nie umie sobie znalezc miejsca. no i np: wczoraj w dzien w ogole nie spal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubus wlasnie wcinal chlebek i nakruszyl i pokazuje mi okruszki i polecial po zmiotke i zamiata;) ,moj pomocnik kochany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu- tez musze na cytologie, mialam isc latem w pl i jakos tak zeszlo....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea- no wlasnie piorunski czarnobyl... moja mama opowiadala, ze wtedy byla piekna pogoda i w parku bylismy a po czasie ludziom powiedzieli o awarii i tez pilismy ten plyn Lugola. gdzies niedawno wyczytalam, ze podawanie wtedy tego Lugoli tez samo w sobie mialo duzy wplyw teraz na nasze tarczycy i pewnie stad tez borykam sie z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu jak najszybciej wyrzuć smoczki aby nie kusiły. Szkoda tylu nocek bez smoka. Na pocieszenie powiem Tobie że u nas niby nocki oki, to z zasypianiem koszmar, w dzień nie chce spać i budzi się skoro świt. Pia przepis wkleje wieczorkiem bo teraz korzystam z innego kompa. Pascal to chłopak nie do zdarcia!!! A tak serio to chyba kolejne zapalenie ucha w krótkim czasie, zdrówka dla Pascala. Meaaa dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia ;) jakby co to pewnie u mojego gospodarza w Alpach Julijskich jeszcze są wolne apartamenty :D :P :D Amorku ;) dzieki! wypiłam hektolitry herbaty, theraflu i 4 apapy i czuje sie dobrze :) moze sie szybko z tym uporam ;) a z tym płynem lugola to tez tak sobie mysle czy on bardziej nie zaszkodził niz pomógł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodamo- no wlasnie z tym zasypianiem jest najgorzej. nie wiem tez jak dzis w poludnie pojdzie nam to zasniecie. jakbysmy nie mieli ucietego tego smoka pewnie kusiloby mnie tez zeby dac do zasniecia. tak pocieszam sie, ze nasze maluchy od zawsze je mialy i teraz dla nich jest to nowa sytuacja ze musza zasypiac bez nich i pewnie troche czasu musi minac nim bedzie jak dawniej. Pia- zdrowka dla Pascala👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Pia ***
Samadama - no wlasnie, antybiotyk za antybiotykiem i zaczyna mnie to niepokoic :-( Kazdy katar konczy sie zapaleniem ucha i niestety moja sw.p. babcia miala jak zawsze racje, ze jak sie raz zacznie to juz tak zostanie :-( Wczoraj wyslalam meza z nim do lekarza bo juz sama sie normalnie wstydzilam isc :-( . W sobote 05.02. skonczyl poprzedni antybiotyk a wczoraj byl przeciez dopiero 15.02. W ogole to nie wszystko ! Ja z nim bylam w poniedzialek u lekarza ( dlatego wczoraj sie wstydzilam ) i od poniedzialku ma zapalenie spojowek tez z antybiotykiem tyle, ze w kroplach :-( A i musze wypytac czy jezdzisz sama ? Sredniak ma tez od dwoch tyg. prawo jazdy i wczoraj umieralam ze strachu bo pierwszy raz pusilismy go zupelnie samego. Ciekawa jestem jak Twoj maz przezywa Twoje samotne jazdy ? Amorku - powiadasz, ze piszesz stylistycznie niepoprawnie ? :-) Kurcze jak ja sie czytam to nie wiem co chcialam napisac :-( najgorsze, ze buduje czesto zdania w "szyku" niemieckim i nijak to brzmi po polsku :-( Musicie placic tyle samo czynsz jak macie zimno ? Moze postrasz, ze zaplacisz o iles tam procent mniej ( sprawdz ile Ci przysluguje ) to sie pospiesza i cos zrobia z tym piecem. Kessi - gonisz za mysza ? :-P Powiem Wam, ze nie wiem czy te cyrki z zasypianiem to tylko za sprawa braku smoczka. Moze to taka faza na przytulanki i chec bycia blisko z nami ? Pascal tez glupieje przy zasypianiu. Kiedys maz byl zmeczony i po prostu sie z nim polozyl i od tej pory nie zasnie sam :-( Nie jest to az tak klopotliwe, bo on lezy u siebie i wystarczy mu, ze ktos zostaje w sypialni a on dosc szybko zasypia ale jak juz sie poloze to ciezko mi sie pozbierac i wrocic do zycia :-) Jak nikogo nie ma w sypialni to potrafi 150 i wiecej razy wyjsc z lozeczka i wymysla przerozne skrytki, zeby sie przed nami schowac ... Tomaszkowa - tak sobie mysle co u Ciebie ? Jak nianka i Tomek sobie razem radza ??? meaaa - dzieki, zaraz poogladam te Alpy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć DUPENCJE!!! :D Jak trąbka? Jaki bilet? Pozdrofffka :) Mam ferie, więc zaglądam, a tu... POSYPAŁY SIĘ GRUDNIÓWKI!!! Posypały... :D:D:D Doczytałam sie Kessi :) ale reszta? Hmmm ;) ZABA też??? Kto tam jeszcze? Pia, Kimizi, Meaaa, Babol :P jak zawsze w formie wyborowej... Meaaa, ty się znowu odchudzasz? :P Ciupaską przez łeb dostaniesz :D Wojtas śpi na swoim ukochanym misiu, nie mam zamiaru go przenosić, bo się obudzi :) A katar ma, kaszle troche, bedzie maruda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ledwo zyje, bylam u dentyski, wsadziala mi lekarstwo i tak mnie do teraz bolało ze myslałam ze zjede! :) Ale juz lepiej! Ufff! Pia tak dziewczyny znaja mnie tylko z aktualna waga, tylko ja sie pochaliłam swojej zakladowej psiapsiółce i sie okazało ze tez schydła ponad 20kg 6 lat temu i wyglada dzis swietnie, no i nikomu nie mowiłam, ale ost jakas byla gadka w zakładzie i ta moja koleżanka mowi do innej ze trzeba byc wytrwałym i ze sie opłaca bo i ja i ona schudła, no to mnie ta 2 kolezanka pyta jakim cudem a ja mowie ze byłam na takiej dietce. przestalam sie na ten temat rozgadywac bo czuje sie jak pajac... i patrza sie na ciebie jak na dziwadło, a......tak nowa kolezanka rzuciła ...moze to dieta białkowa....rzuciła to zdanko mimo chodem i sie zdziwiła ze jej powiedziałam ze TAk, to sie ucoeszyła bo okazało sie ze i ona jest na niej jakis czas i chudnie, i kilka jeszcze dziewczyn poszło w jej slady jak zobaczyly ze schudła. okazało sie ze i brygadziska i inne osobistosci i mowiła jeszcze ze jak bedzie okazja to wezmnie mnie pod pache i pokaze na moim wzorze ze można schudnac:) :D hihihi bede sławna w firmie:D :) Narazie trzymam wage, co prAWDA NIE TRZYMAM SIE JUZ ZASAD ale starm sie jesc z głowa nie mieszac weglowodanow i tłuszczu i cukru, ale raz na tydzien popuszczam bata:) Dzieci lepiej, sraki nie maja tylko Zuzu trzyma jeszcze goraczka:( Jak wróciłam od dentysty to nie weszłam do mamy domu( bo tam dzieci) i nie chce zeby mnie dzieci a gl Czarek widzieli w stanie agoni po wizycie u dentysty, bo chce go zabrac na lakowanie. A nigdy nie był. Zabiore go dentysty -faceta ma na imie Mikołaj i ma brode okulary , tyle ze ma 40 lat ( tak na oko) i troche za młody na tego Sw. ale mam nadzieje ze troche inaczej podejdzie do niego. ok spadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko, ten ząb mądrości to ja bym ci kochana radziła... wywalić. Mnie się też psuł. w Ciągu miesiąca, może dwóch ni było co ratować, nawet nie wiem, kiedy się popsuł! Lekarz powiedział,że nie ma sensu, bo i tak dziura obok wyleci. Wyrwałam chwasta i jestem szczęśliwa. A wcale mnie drań nie bolał. Zaczęła mi czerniec obraczka na palcu. Rano ręce miałam bolące, sztywne, jak stara babcia z reumatyzmem :O Mama mówi, "a szczękę sobieoglądałaś?" No to ja lusterko i zaglądam w czeluść gębową... a tam Dziursko takie..., a niedługo wcześniej byłam na przeglądzie. Albo do kitu dentysta był, abo dziury nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelki Duch!!! :D skocz mi ty chuju Kefir!!! :D :D nie wierze!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święto lasu normalnie dzisiaj będzie :D :D :D :D :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa :P Patologię szerzysz, jak zawsze :P:P:P HEJOOOOOOO!!! :D:D:D Świeto lasu to dla mnie kąpiel w spokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D stęskniłam sie za tobą cholero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×