Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Gonia o nie, daleko mi do kupowania BIELIZNY za 2700 - faktycznie musiałabym na łeb upaść!!! A co do sprzętu sportowego to tu akurat wolę zainwestować, bo kiedyś zajechałam 2 tanie steppery, więc koniec końców przy trzecim wyszło tak jakbym od razu kupiła jeden droższy, a porządny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha Gonia ja tez przeczytalam bieliznę!!!:))i juz sobie myslałam, gdzie Kimizi chce ją nosic i z czego ona jest??ze złota??:)) pada mi na oczy:-P Mea napisze ktrótko:nienawidze rozpieszczonych dzieciaków!!i chocby nie wiem jak były sliczne to zdania nie zmienię.I na pewno bym nie pojechala z takim rozdarciuchem na wczasy...za wygodna jestem:)) Amorku fala dla Kubusia:))pare dni i zapomni o smoczku:))sis jeszcze nie raz Cie odwiedzi:)) Pia????? Asik no to cebulę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze na tapecie Dukan. super dieta, jak dla mnie, taka dieta ale po tygodniu wchodzi w krew, a jak sie jeszcze zaglebi w przepisy i polubi gotowanie to nie wyglada to w ogole na diete. po ciazy na pewno wystartuje, choc do tej pory mam +1kg, wiec nie jest zle. Hannah rozwija sie prawidlowo, lekarz wykluczyl podwojne neki jak u Erysia, reszta narzadow tez dobrze. powrocily bolesci ciazowe czyli ciagnacy bol kocza, jednego dnia jest lepiej, a drugiego ciezko sie ubrac. no i brzuch rosnie, czego efektem jest zachwiana rownowaga hehe. a poza tym zostajemy na starych smieciach, udalo nam sie kupic spora dzialke blisko domu, z murowanym domkiem, aneksem, ubikacja i tylko na klucze czekam. zaraz sie wezmiemy z Erciem za sprzatanie :) tak podczytuje o waszych zmaganiach smoczkowych i strasznie sie ciesze ze zabralam Erysiowi po 1 urodzinach, kiedy jeszcze nie kojarzyl faktow. teraz patrzy na smoczek u kolezanki i mysli ze to zabawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jesli chodzi o Dukana to przy dluzszym stosowaniu polecalabym robienie badan bo nie kazdemu sluzy taka ilosc bialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka..... nie wiem na ile starczy mi baterii a polozylam sie do lozka i nie ma bata, zebym sie jeszcze dzisiaj podniosla. Jestem zmeczona bo jak zwykle nazbieralo sie hurtowo i nadprogramowo wiec latalam od rana. meaaa - swietny wynik ! Nie bylas na Dukanie glodna ? Jesli jadlas to co i tak lubisz to pewnie bedziesz umiala wage utrzymac, super ! Wyobrazam sobie jaka laska jedziesz na ten Urlop ! Pamietam, ze w Dzwierzynie byly wlasnie takie domki - wygladaly dosc dobrze i jak nie dzisiaj to jutro poszukam. Kimizi - szkoda, ze tak rzadko wklejasz zdjecia ale z drugiej strony swietnie zobaczyc, jak nam dzieci rosna . Lenka juz panienka , ze moglaby pomaszerowac do przedszkola. A wiesz, ze jeszcze nie wstawilas zdjec ze...slubu :-P Amorku - my tez bedziemy robili kabine bez brodzika bo mielismy takie w kilku hotelach i jest to swietna sprawa. Chce tylko dac w miejscu kabiny inne kafelki, np. mozaike, zeby sie odznaczala od reszty podlogi. Dodatkowo podobaja mi sie mleczne szyby tzn. nie cale ale np. z mlecznym pasem przez srodek. Alez Kubus kochany z tym kroliczkiem ! Niesamowite co sie tym malucha w glowkach uklada ! Ale ciesz sie, ze odpuscil smoczka :-) Asik - zauwazylam, ze Pascal jak robi kupe to sie wstydzi. Sam zaczal szukac ustronnego miejsca ( robi w pieluche ) i chowa sie po katach. Moze to tez problem Krzysia? Zaproponuj mu jakies "ustronne" miejsce, zeby sie nie czul na widoku amoze akurat pomoze ? No i wracajcie do zdrowia. Ewcia - fajne rozwiazanie z dzialka pod domem,bo sie ma zawsze wybieg dla dzieci. mamuniu - jak z prezentem dla Wiki ? .....no i po baterii :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... juz wiem ! Juz wiem czemu tu tak pusto i glucho ! Ciezarowki siedza na ciazach a reszta pewnie na dukanie :-p Poszlam na diety i co drugi temat to Dukan. Zaczelam cos kombinowac ale wykombinowalam tyle, ze gdybym zaczela to musialabym wziasc dodatkowo druga diete , bo na jednej by mi bylo malo :-P mamuniu - pewnego dnia tu same zostaniemy :-) Ty chudzinka to na diety nie trafisz a dzieci tez juz masz w komplecie :-P meaaa - znalazlam te domki: http://naturana.ta.pl/ Facet ma je w dwoch miejscach i te przy ul. Spacerowej sa faktycznie prawie przy plazy ( odgradza las i wydma ). Calosc sprawiala wrazenie zadbanej a domki w srodku to juz kwestia gustu i nastawienia. Nie wiem tylko czy dla Was nie za duze ( trza by bylo jechac znowu ze Stasiem :-) ) Mi sie ogromnie podoba Dzwirzyno - duza plaza, piekny las i jak sie nudzi to zaraz jest sie w Kolobrzegu. Nie wiem tylko czy to nie przeklamamy obraz bo jezdzimy zawsze wiosna/ jesienia, zeby uniknac tlumow. Samadama - pytalas co je moj maz. Najczesciej ryby, makarony/ryz/ziemniaki zapiekane z warzywami, nalesniki, racuchy, jaja.... Czasami - jak mu pozwala jego filozofowanie - zje tez mieso. Ta jego filozofia nie dopuszcza meczenia i sztucznego dokarmiania zwierzat. Mamy w zamrazalce dzika, zajaca i krolika a jak chce kotleta to go zamawia ....3 tygodnie wczesniej :-P ( pajac jeden :-) ) Generalnie mase rzeczy kupujemy u rolnikow, gdzie kury laza po grzadce, a swinie leza upaprane w zagrodzie. Wiem, ze to i zdrowe i madrzejsze ale jestem zdania, ze gdyby wszyscy tak mieli sie zywic to jako ludzkosc nie mielibysmy szans przezyc, bo tych " kilka" krow i swinek nie zdolaly by nas wyzywic. Gonia - zapomnialam napisac, ze sie ciesze bardzo ze sie Wam poukladalo i tak slicznie wygladacie razem z mezem na zdjeciu swiatecznym. Po co Ci dieta ?! Ewcia - mowi Eryk ? I po jakiemu ? U nas niestety wiekszosc po niemiecku - ein Ball, Buch, Tr, zu, auf, an, bitte, danke ( ...) I teraz jak patrze, to wszystko latwiej wypowiedziec po niemiecku jak po polsku ! Po polsku to sa buty i tatus....:-) Kessi - jak sobie radzisz ? Izu - w PL ? Misty - lampy juz kupione ? Barylka - eBay ? Shadsi- cos dlugo dzisiaj gotujesz ta kawe, uwazaj bo sie przypali :-) Moze bys sie pochwalila i pokazala nam swoja Amelke ? :-P A Ciepla, Cari, Szarotke, Kiniaka (!) to juz chyba musimy odpisac na straty :-( Mam w domu i malarzy i Pascala, wiec nie wiem jak przezyje ten tydzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam sie z kawa :) moje dziecie od samego rana slicznie sie samo bawi az jestem pełna podziwu Ja od rana wstawiłam sobie pranko a teraz sie lenie zaraz ide sie ubrac i moze troszke w domku posprzatam ;) Amelka pochwale sie w swoim czasie jak bede miala dostep do albumiku bo nie chce tak na forum pokazywac mojej małej :)napewno mnie rozumiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kimizi Lenka jest CUDOWNA!!!!!!!!!!!!Zdjęcie za szlafrokiem wymiata:)) Pia lubie Dzwirzyno:))kiedys tam jezdzilismy z rodzicami,Darłówko tez jest fajne:))Prezent mam tzn część: http://allegro.pl/niech-zyja-dziewczyny-poradnik-dla-nastolatek-i1460551432.html jeszcze cos dołoże-chyba jakąś bieliznę(nie bieżnię:-D) Diety nie dlas mnie-moge wpierniczac co chce i ile chcę-przemiana materii na cacy:-D ,a forum ciążówek??tfu tfu tfu(nie zapeszam),ale NEVER!!! Nocka tak sobie,bo małej cos sie sniło i budziła sie z płaczem. Ostatnio jest faza..bicia-bije kazdego kto jest pod ręką i to bez powodu...na nic tłumaczenia,trzymanie za rączki i mowienie,ze nie wolno bic,ze to boli-moge tak gadac do nocy:((Poprostu idzie sobie Zośka i nagle BACH ,a jeszcze dorzuci czasem uszczypnięcie..brak słów.. U nas strasznie zimno,mróz okropny+wiatr taki,ze aż zatyka-siedzimy w domu.Ja jeszcze smarkata,ale juz mi lepiej,bo sie wczoraj nafaszerowałam gripexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pia- Eryk prawie wcale nie mowi, poza mama, tata, tak, nie to chyba niewiele i raczej z przypadku. lekarz wyslal nas na badanie sluchu, nie wiem po co, ale niech mu bedzie. rozumie wszystko co sie do niego mowi, obojetnie czy po polsku czy nie niemiecku, ale mowi po swojemu. jestem na razie spokojna, bo malzon i jego brat zaczeli mowic dopiero po 3roku, ale za to juz calymi zdaniami. wiec czekam cierpliwie. Shadsi- witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham zyje nie mam czasu mlody juz wyje popisze pozniej tertaz polozna przyjdzie a z nowosci to... mysz mamy w domu w ktoryms pokoju :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamauniu - odpisalam. Bardzo zachecajacy tytul wybralas dla Wiki ! :-) Juz sie nie moge doczekac kiedy Julka bedzie na tym etapie, choc ostatnio pytala po czym sie poznaje, ze sie jest zakochanym....:-) Czasami najlatwiejsze pytania maja najtrudniejsze odpowiedzi :-P Shadsi - jestes b. wiarygodna w tym co piszesz i podoba mi sie Twoje rozwazne myslenie :-P Ewcia - musialas wypelnic ankiete u lekarza co Eryk mowi ? Jak mi ja dali na ostatnim badaniu okresowym, to po kilku pytaniach nie mialam co wypelniac, bo go nie tyczylo ( nic prawie nie mowil ) a teraz jakby sie ruszylo. Ja mysle, ze duzym powodem jest dwujezycznosc ale to klopotliwe jest tylko na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- tak mialam taka cala liste- tabele polsko-niemiecka. nic nie wypelnilam to sie za chwile pielegniarka mi przyniosla ze jeszcze tej kartki nie wypelnilam :D to jej powiedzialam ze tam nie ma co wypelniac, wyraznie bylo zaznaczone ze to slowa swiadomie, poprawnie uzywane, wiec u mnie ta tabela zostala nietknieta. Kessi- mysz? rozumiem ze to dziki lokator :P chyba bym nie usnela. a jak tam sytuacja w domu? babcia daje rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - u mnie bylo tego 12 stron w formacie A4, wszystko po niemiecku i wyglada jak testy maturalne :-) Nazwali to szumnie ELFRA-2 i jest dla mnie zupelna nowoscia. Dostalismy ankiete jako zadanie domowe i mialam oddac przy kolejnej okazji wypelnione ale do dzisiaj lezy w regale i czeka na lepsze czasy. Kessi - ja bym ze strachu zwiala z dziecmi z domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi brrr nie nawidze gryzoni:-O Musicie urządzic polowanie;-)) Ewcia ja tez bym miała problem z taka ankietą-my na bilansie nie bylismy,bo...teraz zapisują po 18 lutego,a wydzwaniam od stycznia:-P Za duzo Zośka pediatrze nie pokaże:-O Pia mistrzyni w zmylaniu przeciwnika:-D Wybrałam akurat ten poradnik,bo jest dla dziewcząt 8-13 lat,pozostałe byly moim zdaniem zbyt"do przodu",bo juz o antykoncepcji,seksie itp-a o tym bedziemy mówic jak Wiki skonczy...25 lat;-)) Julka zaczyna chyba dostrzegac chłopców,mam to za soba i w trakcie-u Wiki w klasie jest kilka par,ktore ze soba"chodzą"i co dwa dni slysze,ze juz Ola nie chodzi z Adamem tylko z Miłoszem,a Adam teraz chodzi z byłą MIłosza:))i tak w kółko:))nawet sie nie spotykaja po lekcjach -to tak na zasadzie"bedziesz ze mna chodzic?",odp"tak"i ...to wszystko:))proste i bez zbędnych ceregieli:))hehe Zosia polubiła jogurty Alle owoc-kupowałyscie je?sa super!naparwde duze kawaki owocow i w kubku 200g,wiec spora porcja za 1zl w kauflandzie.Musze zrobic kolejny zapas. A i jeszcze:kupowalyscie te amerykanskie nalesniki w Lidlu?wystarczy dodac mleko-dobre są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobnie jak u Mamuni - słońce w zenicie, ale do tego mróz szczypie w uszy. Mamunia >> Calineczka bombowa - niezły mechanik z niej rośnie;) Pia >> faktycznie ze ślubu zdjęć nie dodałam, ale nie ma sie czym chwalić - fryzurę miałam nieudaną, a zdjęcia robiła teściowa, czyli wszystkie są do kitu - teściowa ma wyjątkowy dar do nieudanych ujęć:o W Dukana wczytywałam się wczoraj do 23:30 i jak początkowo podpalona cudownymi efektami u Mei, tak w miarę czytania entuzjazm mój słabł. Zrobiłam ten test Dukana i w sumie wyszło mi, że mogę schudnąć ponad 4kg - na diecie przewidziany czas to 18.03. Póki co biję się z myślami. Pia >> ostatnio rozmawiałam z koleżanką mieszkającą w Anglii. Ona właśnie zamartwia się, że jej synek, 3 m-ące starszy od Leny, nie mówi za bardzo. Wydaje mi się, że dużo leży w tej dwujęzyczności, co koniec końców wyjdzie dzieciom na dobre:) Lenka już po zupie, śpi. Jak wstanie usmażę jej rybę. Sama mam końcówkę pierogów, a mąż zupę pomidorową i kotlety warzywne, tak więc obiad z głowy - wszyscy wyjadają resztki:) Mam w domu taki bałagan, że aż nie wiem za co się zabrać:o A ja jak zwykle przyklejona do komputera - jak umrę to zażyczę sobie aby włożyli mi laptopa do trumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być: Pia, Ewcia >> o tej koleżance w Anglii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! ja tak na szybko bo sie musiałam odrobic, bo chce wyjsc wczesniej to moze uda mi sie wcisnąć na to usg bo nie moge tego wiecznie przekładać... Pia - :) dzieki. no i racja, to co jem smakuje mi bardzo ;) uwielbiam wszelkiego rodzaju klopsiki, kotleciki mielone, piersi kurczacze duszone itp. krewetki, surimi, serki, jogurty ;) ale najbardziej na swiecie ukochałam sobie placuszki tunczykowe ;) Ewcia masz racje, warto robic badania jak sie długotrwale stosuje tę dietę i ma się duzo do zrzucenia to jest rzeczywiscie ryzyko. tak jak mój brat długo dietował i skoczył mu cholersterol. ale on jadł dużo jajek tak po prostu na twardo. ja sie staram samych jajek nie jesc bo jednak dodaje sie je do wiekszosci potraw, wiec juz samych jajek jako takich nie jem ;) wszystko jest dla ludzi tylko naprawde z głową i rozsądnie :) Kimizi nie wiem czy sie zdecydujesz, ale napisze ci co mozesz jesc przez te 5 dni ;) jogurty naturalne odtłuszczone - do 1% tł serki homogenizowane naturalne o niskiej zawartosci tłuszczu twaróg chudy mleko 0 albo 0,5% mięso chude: wołowina, cielęcina, drób (oprócz kaczki) ryby - wszelakie! otręby hmmm wyleciało mi z głowy ;) mozesz sobie z otrębów smazyc placuszki z różnymi dodatkami ahaa i oczywiscie wszystko gotujemy, pieczemy, smażymy bez tłuszczu ;) ahaa Pia - dzieki za namiar na te domki. duuuze są ;) a chcielibysmy w trójke pojechac chociaz teraz to ja juz nie wiem co z tymi wakacjami :( bo wczoraj uswiadomiłam sobie, ze we wrzesniu nie pojedziemy bo Nadia idzie do przedszkola i nie chce zeby straciła ten "okres adaptacyjny" napisałam kolezance, ze u nas wrzesien odpada i wolelibysmy druga połowe sierpnia. zobaczymy najwyzej pojedziemy bez nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)Ja w trakcie sprzątania remontowego i planowania pokoju chłopców. Kimizi A gdzie czytałaś o tej diecie? na necie? czy kupiłaś ksiażkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos Dukana... Mea grunt to gotowac, bo na tak ograniczonej produktowo diecie nie da sie dlugo wytrzymac, no chyba ze sie gotuje, bo naprawde pysznosci wychodza, sama przetestowalam wiele z tych przepisow, wiele uzywam do dzis, np nalesniki z miesem mielonym zapiekane w sosie beszamelowym, a smakuje rowniez chlopakom. mmmm pycha, a tu strona z tymi pysznosciami, polecam tez tym co nie planuja tej diety http://dukan.blox.pl/html Pia- to ja mialam inna ankiete, chyba ze 4 strony miala. w mojej sie pytali o slowka zarowno po polsku jak i niemiecku. tak czy siak nie bylo co zaznaczac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie z PL. Podczytywalam conieco ale nie mialam czasu pisac. Mam takiego nerwa bo mi sie konta do placenia na ebayu zablokowaly a wygralam aukcje jedna i jedna rzecz sprzedalam(tzn sprzedalam wiecej) ale ta jedna niby nie dziala. Wydaje mi sie ze facet kantuje ale napisalam ze mu oddam kase i teraz nie mam jak kuzwa mac... zla jestem. Jutro jedziemy do Opola do gina potem odwiedzic mojej kuzynki coreczke ma 3 tygodnie. W czwartek wrocek. Kuba szczesliwy, zadowolony. Wszyscy go kochaja nad zycie i wpatrzeni jak w obrazek. U tesciow jak wykle, ciagle by go karmili jak zje pol cistka to moze teraz inne pol zje a jak nie to to moze mieso, a moze parowke, a soczek ehhh. No ale generalnie zachwyt jest. Kazdy podziwia jak pieknie mowi, ze zdaniami juz i opowiada:) No i dziadkowie na pierwszym planie. biega ciagle i mowi dzidziu gon mi:) chodz za mna:) Kluseka(czyt.kluske slaska) chcem, pampersa nie chce nie lubie:) teraz ide do inneg dziadzi:) dziadzia jedzie kaletka:) dziadzia ma ciuchcie a ciuchcia jedzie po tolach. Zobaczyl ptaszki i tesciowa mowi, ze jak bedzie duzo ptaszkow to wiosna przyjdzie a ten w oknie stoi i golebie widzi i krzyczy wiosna idzie wiosna hehe :) Meaa gratulacje wagi podziwiam. No i ja sie chyba z mezem na chwilke wrzucimy na diete jakas:p Kessi ojjj to masz lokatora:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu super że wyjazd udany:) Teściowie pewno na zapas go rozpieszczają bo za moment znowu będzie dzielić Was odległość. Staraj się nie denerwować ale tłumaczyć że tak nie wolno. Ja zawsze sobie w duchu powtarzam że dziadkowie są od rozpieszczania a rodzice od wychowywania, jakoś pomaga:P Odpoczywaj ile wlezie i teraz korzystaj że ktoś inny robi za Ciebie obiadki:P Meaaa jestem pod wrażeniem Twojej wagi. Gratuluje!! No i skoro wspomniałaś o dietetycznych smakołykach to ja poproszę o przepis na ten sernik, mój mąż znowu na diecie bo ponownie mu się przytyło:P No i jeżeli to nie problem to i na placuszki tuńczykowe się skuszę. Cięgnie Cię za te przepisy nie bez powodu bo Twój przepis na sałatkę z żurawiną i słonecznikiem jest hitem i każdy zawsze sobie ją życzy jak wyprawiam imprezę. Pia ja myślałam że Twój mąż przeszedł na wegetarianizm że względów zdrowotnych. no i koniec harców w necie, mały woła:( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Samadama i ja z kawka sie witam wogole jakos sie nie wyspalam :o ale no coz :/ Amelka jeszcze spi a ja w tym czasie lece wstawic wode na ta kawe :) wczpraj na obiad zrobilam ten chlopski garnek z pomyslu na i wyszedl booooski mniem jak niewiem co maz sie zajadał oczywiscie :) i mala tez jadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo dziekuje dziewczyny!! :) ja sie witam z herbatką malinową. zaraz wypije też theraflu bo cos mnie bierze i nie chce zeby sie rozhulało. na razie lekko mnie boli gardło i mam lekki katar wiec licze na to, ze sie nie rozwinie ;) Ewcia - no własnie! trzeba na Dukanie gotować bo inaczej dieta nie wyjdzie... ja rok temu nie gotowałam i po 3 tygodniach skapitulowałam. a teraz smażę, piekę, dusze :D i wsuwam ;) Samadamo nie ma sprawy ;) te placuszki tuńczykowe wiesz kto jeszcze lubi? Nadia! zawsze mi pomaga jak robie, miesza wszystkie składniki a jak są gotowe to zajada ;) placuszki: -otręby pszenne 4 łyzki - otręby owsiane 2 łyżki -tuńczyk w sosie własnym 2 puszki - 2 łyżeczki musztardy -2 jajka surowe (chyba ze bedzie dalej suche to dorzuc jeszcze jedno) -przyprawy: ja dodaje pieprz, bazylie, czasem oregano - zalezy co mam pod ręką ;) mieszasz na papke i na patelnie łyżką nakładasz placuszki tak gdzies 1 cm grube. smaże na teflonie bez tłuszczu aaa i ja zwykle robie wiecej, sypie na oko otręby, dodaje 3 puszki tunczyka, i jajka do odpowiedniej konsystencji,. wtedy mam placuszków na pare dni ;) mnie najlepiej smakują jak są wystygną ;) a sernik Dukanowy robie tak: - 800g twaróg chudy - 6 jajek (oddzielić białka od żółtek) - 4 łyżki skrobi kukurydzianej się powinno ale ja daje mąke kukurydzianą bo nigdzie nie moge dostać skrobii! - 1 łyżka słodziku w płynie (do pieczenia) - kilka kropel aromatu (jaki lubisz, ja daje waniliowy) - 1 szklankę mleka 0,5 %, twaróg i 6 żółtek miksować, po zmiksowaniu dodać słodzik, skrobię i aromat. Wymieszać mikserem. Dodać szklankę mleka. Ponownie użyć miksera. Ubić białka, dodać do wcześniej przygotowanej masy. Delikatnie wymieszać, najlepiej dużą drewnianą łyżką. Przelać do formy wyłożonej papierem do pieczenia. Piec w temperaturze 180 stopni przez jakieś 40 minut :) jejku ale zima wróciła! :( biało i strasznie zimno :( eeeeeeeeh aaa wczoraj sie dostałam w koncu na to usg. na szczescie ten guzek na piersi to tylko włókniak i nic sie z niego nie powinno rozwinąć :) na tarczycy guzek urósł do 13 mm ale powiedział, zeby sie nie martwic i skontrolowac za rok :) takze jestem uspokojona ;) jejku jaka dobra ta herbatka ;) wczoraj stała sie rzecz niesłychana i zasnełam na kanapie... Dżordż zdziwiony - bo ja naprawde nigdy nie drzemię w ciągu dnia i nigdy nie zasypiam oglądając tv ;) on kładł Dusię spać a ja w kimono... ;) widocznie juz mnie coś brało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku-k
guzek ci rosnie a lekarze kaza czekac kolejny rok,to dosc podejrzane,nie lekcewaz tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w 1,5 roku urósł 4 mm. przy czym granica błędu w badaniu usg istnieje ;) nia ma sie czym martwic. robiłam pare miesiecy temu badania krwi na hormony tarczycy i mam wszystko w normie usg robił najlepszy radiolog na slasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej To i ja dosiadam się z kawką:)) Izu witaj w kraju:))oby pobyt był udany,a co do ebay-pewnie facet sciemnia-ja tez miałam takie przypadki,ze niby nie mieli dostepu do neta(ale na allegro sie logowali),albo nagle wszyscy w rozjazdach itp-ehhh niepowazni ludzie i tyle.Nie pozwół rozpiescic Kuby za bardzo,bo w domu znowu będa hocki-klocki. Noc mielismy okropną!!!!!!!!mała zasnęła dopiero przed 23i od 1 do 4 akcje takie,ze szok:((płacze,jęczy,marudzi,wierci sie i tak ciagle.Juz bylam bliska podania smoczka:-P Tak wiec siedze pół przytomna,zasmarkana,kaszląca,a cały dzien przede mną:-P Shadsi duzo tego wychodzi?bo ja musze iec ilosci hurtowe:-P Wystarczy jedno opakowanie czy trzeba dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea ,a ja na cytologie jeszcze nie dotarłam:-P Dobrze,ze wszystko u Ciebie ok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×