Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Ty jak Kiniak... pojawiasz się i znikasz... i znikasz... i znikasz :P trza sie tobą nacieszyć póki jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam napisać, ze wpadam z życzeniami Noworocznymi :D ale jakoś tak głupio w połowie lutego :P hihihi :P ja za tobą też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... albo odwrotnie ... Jestem jak topielec - ZAWSZE WYPŁYNĘ :D:D:D P.S. Mistrzyni w robieniu spamu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tymi uprzejmosciami ;) to co u Ciebie? wszystko ok? jak Wojtula? jak ze zdrówkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wsio OK. Gada jak najęty. :) w dzien w nocy, o każdej porze. Jadaczki nie zamyka. Ale nocnik zupełnie WRÓG numer 1! Nie wiem, jak mam sie za to zabrac, zeby to dziecię przestało srać w gacie. A on dobrze rozumie, mówi "Mamo (używa tego swojego pięknego wołacza) znowu pampa mokra" po czym dodaje "i kupę zrobiłem"... Cihociemny... Ukrywa to skrzętnie. Mam 3 nocniki, 1 z fishera. Nakladke na sedes i podest. nie pomoglo sadzanie lalki. TO na dziś najwiekszy problem/ A jak Nadusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dobrze :) dzieki. dogadaliby sie z Wojtulą ;) dalej taki blondasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa :) ... i do tego ma bardzo wąski przełyk -nawet wodę gryzie :D żuje pól dnia ;) nie umię z hostingu zdjec skorzystac wiesza sie strona. jak dojde, co robie zle, to wrzuce świeze foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie noo KEFIRAS!!!!!!!A Pani do kogo??:-P;-)) Tak sie smialam z topielca,ze aż Zosia pobdiegła i patrzyła na mnie zdziwona:)) U nas tez nocnik jest ozdoba mieszkania:-P Gratuluje pieknie rozgadanego Wojtka(u nas lipa). Co do kolejnych dzieci to:Myszka juz ma,Szarotka,W.Kasia,Kessi-z tego co pamietam,Asik w ciązy i Ewcia no i Zabka-to tak w skrócie:)) Pia,Amorku no własnie cos w tym jest,bo tez Zoia zasypia jak jestem obok i ją po uszku i wloskach merdam.Bez tego ani rusz..nie ma tak,ze leżę obok i nic nie robię:)) Samadamo musze wyrzucic te smoczki,bo kusi cholerstwo:-P No i jak Ci jest za kółkiem??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eczko u mnie tez były problemy z 80mka i tez usunieta,bo dosłownie nie wiem kiedy i była cała czarna,chyba taki urok tych mądrych zębów:(( W pracy to niedlugo fotka Twoja bedzie na scianie wisiec pt"chudzina miesiąca":-D Dentysta Mikolaj:))ma dwie fuchy facet:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja z wieczora, na chwilę :) No to sie posypały Grudniówki, w sumie wielki czas, tylko mnie tak jakoś nie spieszy się :P Czy są wśród Pań jakieś zatwardziałe Propagatorki Syndromu JEDYNACTWA? :P w sumie fajnie by było, ale ja chyba... leniwa(?) jestem. To znaczy, nie wiem, czy bym sobie poradziła i wytrzymała psych. przy dwójce. Nie wiem, czy byłabym w stanie to ogarnąć. A co o KOFANEJMISI??? Meaaa, ty najczęściej z pracy teraz klikasz czy z domu? Gdzie teraz mieszkasz, bo doczytałam, że wynajęłaś mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no, jak będziecie tak płodzić dużo, to zdążę nawet swój post przeczytać z 3 razy :P __________________________ u dołu świeża fotka Wojtasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirku, daj buziaka !!! :-) Juz sie balam, ze sie rozmine z Toba jak z Kiniakowa, bo ta zjawila sie na krociutki moment akurat jak mnie nie bylo i tylko slady po sobie zostawila , jak niegdys Niewidzialna Reka. Witaj Kochana ! Masz kompana w domu do pogadania , wyobrazam sobie , ze juz niedlugo Wojtus bedzie puszczal Twoimi odzywkami, wiec bedziecie mieli kabaretowo. Zreszta to bylo do przewidzenia :-P Fajnie, ze tak dobrze sie chowa a do nocnika dorosnie, najpozniej jak sie zawstydzi przy innych dzieciach ewentualnie jakiejs narzeczonej :-) Alez bym Cie wypytala co i jak ale nie che Cie sploszyc, bo jestem od zawsze Twoja ogromna fanka ! Wojtus duzy chlopak , patrzy mu z oczu taka madroscia i jeszcze te raczki zlozone jak do pacierza a Ty mowisz, ze nie wytrzymalabys psychicznie przy dwojce ? :-P Kochana, ja jestem od dzisiaj "Propagatorka Syndromu JEDYNACTWA" ( cyt. z Kefirka :-P ) ale jakos juz sie nie da nic odwrocic :-) Pewnie mi jutro przejdzie i bede szalala na punkcie mojej Bandy Aniolow ale dzisiaj mam ich po kokardke :-) Jakby co, to Wesolego Alleluja ! :-P ( u nas juz pelno jajek i zajacow ) ....to ktora nastepna ? Carii , Szarotka czy moze Mamaolka ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia, dobra kobieto :D kto jak kto, ale dobrze, że ty własnie od dziś propagujesz tenże syndrom, w innym wypadku w twym domu troche pusto by było..., a tego byś chyba nie zniosła :P eee co ja tam opowiadam, twój Dżordżyk (bo rozumiem, że tak się tu nadal mówi) zaraz by ci pokazał, gdzie ma ten właśnie syndrom:P Ja jadę jutro jajca malować :P Jadę z dzieciakami z projektu na warsztaty Drapania Jajec :D:D:D Cokolwiek tam będziemy robić, mam nadzieje, że wrócę szybko :O Z Wojtkiem są JUŻ jaja :P byliśmy w cenrum handlowym. J. zabrał Małego, żebym mogła mu w spokoju jakieś bluzki powybierac. no to ja w swoim żywiole (nie wiem, co mi si,ę w tym łbie poprzestawiało, ale sobie już nic nie potrafiękupować :O). Poinformowali mnie życzliwie, że idą pojeżdzić autkami. Troche czasu minęło, ale słyszę znajomy pisk, krzyk i na koncu ryk... I słyszę na cały regulator "Tato, daj 5 złoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!". Mało nie pękłam ze śmiechu :D:D:D A J. na to "co się, śmiejesz???!!! Drobne mi się skonczyły"!!! Dostał od mamy żelka z "nimm 2" i ludzie przestali się za nami oglądaĆ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tefar jak miło Cię widzieć:D Kochana przygotuj się na kolejki wielbicielek pod oknem, bo ten piękny blondyn ma tak całuśnie usteczka, że jest do schrupania;) No i znów mnie tu Babeczka kusi Dukanem ... A ja właśnie zwlekłam swoje zwłoki z orbitreka - Meaaa ja nie wiem jak Ty na tym wytrzymujesz 1h!, ja po 42 minutach jestem padnięta jak komar, a poza tym nudzi mi się jak cholera, mimo że przytargałam cholerstwo przed TV:o Strojnisia mi rośnie na całego. Jadę dzisiaj do sklepu, a Lenka do mnie "Mamusiu sunkienke mi kup". No to kupiłam jej w lumpeksie różową w ciemne różowe serducha. "Mamusiu ubraj mi sunkienke i pefumy mi daj" - tapeciara mała:) Pia >> coś chyba jest w tym okresie, bo Lena przytulasek jak nigdy. Chociaż może to też tęsknota, bo ja w tej szkole to wiecznie zalatana, jak nie korepetycje, to kółka pozaszkolne, albo wiecznie przed kompem. A teraz jak tylko oczka otworzy to mówi "Mamusia nie jedzie do pracy" i tylko "mamusiu patrz na mnie, mamusiu chodzi ze mną, mamusiu daj rączkę". Dzisiaj byłyśmy na spacerze jeszcze z moją mamą, to ja tylko mogłam ją trzymać za rączkę:) Dzisiaj byłam u nowej fryzjerki i tym razem jestem zadowolona, do tego tańsza od poprzedniej - przy niej to może nawet włosy zapuszczę:) Mamunia, Shadsy >> swego czasu wciąż gotowaliśmy tzw. "garnek bauera" (kiedyś już o tym pisałam). Torebkę z gotowym proszkiem kupowaliśmy u "polskich niemców", czyli u handlarzy niemieckim towarem. Do tej potrawy potrzebne były ziemniaki, papryka i mielone mięso, do tego ten proszek rozrobiony z wodą - PYSZOTA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi, SIS :D jak fajnie, że jesteś :D:D:D zapalczywa z ciebie Belfrerzyca :D:D:D ja to do diety chyba nigdy nie dorosne. Najbardziej żryć mi się chce o 23.00. A to dlatego,że jem jak pies - 1 raz dziennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi> Mamunia baaardzo wysublimowana w sprawach mody, to jak Córciamoże być inna??? Niemożliwe!!! Wojtek pozwala sobie zakładać tylko spodnie "jak tato". Ja pogonie wszystkie potencjalne pannice :P Byle jakiej go nie oddam :P Najpierw casting :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he, he, Tefar to Ty jak mój mąż - on też twierdzi, że casting będzie i żaden "fagas" nie ma szans go zdać:D Oj nie głupi powiedział, że córeczki są tatusine, a synusie mamusine;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi, gratulacje!!! :) Kiedy tyś się zdołała z tym wszystkim uwinąć? ❤️ RESTPEKT!!! :) Moje całuski!!! :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synusie, synkowie .... no o synów mi w każdym razie chodzi :o A lenka do strojenia pierwsza. Torebek ma 5 albo 6 (wszystkie różowe - zakup teściowej) i nie rusza sie na dwór bez "tojebki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi, w ryja dam i tyle ;) Jak mimo wszystko jeszcze przyjdzie, to jej szanse wzrosną z 1:1000000 do 1:100000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOJEBKA!!!! Nie no, pozamiatałam się!!! :D A jak WOjtka przebieram, to on do mnie (moja robota :P) MAMA, tylko nie ciąg jajek :D:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tefar no teściowa wypisz wymaluj z kawałów o teściowych:p Zawlekę zwłoki pod prysznic, bo inaczej znów kimnę na tapczanie przed TV i obudzę się brudna i zziębnięta przed północą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idź, obudź ciało i umysł ;) ja sie chyba czesniej musze położyc, bo chyba jakieś przeziebienie, albo grypsko mnie bierze... kości bolą, lata nie te ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizki kochani i meooo droga! wypiłam ostatni raz wino przed Pierrem Dukanem. Byłam na zakupach i zrodziły mi się dwa pytania w mej głowie. 1) czy faktycznie jadłyście/Kimizi będziesz jeść produkty 0% zawartości tłuszczu? Bo ja byłam w supermarkecie i tam było tylko 3g na 100 tłuszczu nie ma wersji light. Twaróg mam o zaw 4 g na 100 2) czy podczas kuracki obowiązuje 0 alkoholu? Bo ja jestem nałogowiec:) Lampka lub 2 na tydzień wina to już nasza tradycja z mężem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tefarku >> zdrówka!!! Goniu >> ja nadal dojrzewam do Dukana, jutro jadę z mamą i Lenką do Wrocławia, więc pewnie zahaczymy o jakąś cukierenkę ... O diecie czytałam w internecie, a co do produktów to chyba wystarczy, że mają obniżoną zawartość tłuszczu - info o tym jest zawsze umieszczone na opakowaniu, ale to tylko moje domysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Przepis na sałatkę słonecznik łuskany wrzucić na patelnię (bez tłuszczu) i podrumienić kapustę pekińską poszatkować pierś kurczaka pokroić na drobne kawałeczki i usmażyć wrzucić wszystko do michy do tego żurawina suszona (1 opak) majonez, skropić cytryną można podlać troszkę wody jakby było za suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×