Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Pia 🖐️ Tomek zakochany w cioci Eli i zachowuje się dobrze, bo ona go rozpieszcza i poświęca mu cały czas. zamieniłam pobłażliwą babcię na pobłażliwą nianię;) kiedyś może pójdzie do przedszkola, to go zaczną wychowywać. Niania wychodzi chyba z założenia, że trzeba robić wszystko, żeby się dziecko nie denerwowało niepotrzebnie ;) Tomek rano już na nią czeka i jak tylko przychodzi, to bierze ją za rękę i prowadzi do pokoju a ja dostaję zdawkowego buziaka na dowidzenia - zdrajca mały :P wcale się nie dziwię, że z Pascala wzorowy przedszkolak - Tomek przy obcych też jest prawie święty:) Meaa - nie jest tak źle cenowo. pierwszy miesiąc ok 75 zł, potem już niecałe 30 miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wasnie ! Pascal jak chodzil do nianki to ta nic nie robila w tym czasie tylko byla dla niego i on ja uwielbial ! Tez bym tak chciala , miec czas dla niego i zeby mnie uwielbial :-) W przedszkolu natomiast jest....niesmialy ! I pewnie temu posluszny jak baranek. Nie ma za duzo do czytania o tym Ribomunyl, bo jest to stosunkowo nowa rzecz. Jesli chodzi o cene to wnioskuje, ze kuracja trwa przez 3 m-ce i zurzywa sie w tym czasie 20 torebek. Kosztuja ca 58 Euro i na tutejsze realia -jest to przystepna cena. Jesli by ktoras sie zdecydowala a w Pl bylo duzo drozej (moze sie okazac tansze ) to moge wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, juz doczytalam ......:-) To coW PL kosztuje 54 zl tutaj 38 Euro ! Powalilo ich dokumntnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatomka czytałam, ze cały koszt to kilkaset złotych ;) dlatego mnie przeraziło ;) Pia - ;) trzymam trzymam. tzn waha mi sie: jeden dzień jest 65 kg drugi 66 potem znów 65. jem juz normalnie ;) noo i gratuluje wzorowego przedszkolaka :D my za miesiac mamy sie dowiedziec czy sie dostała do przedszkola czty nie... juz sie boje wrzesnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuu kolezanka przyniosła lody... zajadam... bakaliowe.... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie:) Milego dnia:) Meaa zabije za te lody!!!!!!!!!!!!!!! ale minarobilas smaka matko!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadne wieczorkiem.Jeszcze musze poczytac wstecz bo mam jeszcze zaleglosci. Natalka na polku juz biega od rana.Tylko strasznie sie brudzi.Buty i kurtka ciagle do prania.Za zmiane jakies buciki susza sie bo doslownie obcasy z blota przynosi.Wszystkie kretowiska musi zaliczyc.A chodzenie poboczami jest najbardziej interesujace. To do potem i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIa ooo czytam ze Pascal dostaje odznaki wzorowego przedszkolaka! a ja jeszcze wczoraj wspominalam jaki z niego byl psotnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapytam: Czy Wasze dzieci jeszcze spia w dzien? I czy jest jeszcze ktores ze smoczkiem czy tylko ja tak swoja zapuscilam? Pewnie jako jedyna jeszcze z pielucha w gaciach biega:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko :D hehe mniami :P aa i dziekuje ;) aaaaa no i Dusia nie spi w dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko - u mnie caly komplet ! - Smok dorywczo - aczkolwiek wie doskonale, ze sa miejsca gdzie mu smok nie przejdzie. Jak tylko wjezdzamy w ulice na ktorej jest przedszkole to chowa smoka pod tylek. - spanie w dzien ( w dodatku najmocniejsze, w sobote np. bite 4 godziny i wstal tylko temu, ze zaczelismy go budzic - pielucha miedzy nogami bo nawet jak robi na nocnik to mu czegos brakuje i chce swoj caly interes miec przypakowany ! Licze w tej kwesti na lato, ze mu sie zacznie to i owo parzyc....:-P - no i oczywiscie jak nic nie chce zjesc to dostaje butle ! Innym slowy mam w domu wiecznego niemowlaka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i zapomnialam o najwazniejszym ! Kocyk ! Rozowy w kwiatuszki ! Ostal sie jeszcze po Julce i przykrywalam go nim od samego poczatku a teraz wyglada jak szmata do podlogi bo nie mam za bardzo go kiedy wyprac. Musi byc suchy natychmiast bo jest ciagle pod reka a raczej wiazany na szyji ! Cos na wzor Zorro ! Nawet jak szedl na operacje to z kocykiem w kwiatuszki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- uwielbiam Cię!!!!! myślałam, że tylko moje dziecię daleko w lesie ... smok obowiązkowo do spania a w dzień, gdybym go nie chowała, to też najchętniej nie wypuszczałby go z buzi pielucha non - stop - siusia na nocnik tylko jak go posadzę po spaniu, albo po spacerze, nigdy sam nie zawołał, że chce usiąść no i nie zawsze da się też posadzić. kupa zawsze idzie w pampera - przychodzi i mówi "zobijem kupe mamuniu". jak mowię, że następnym razem ma wołać na nocnik to mówi "nie, nie, nie" i zwiewa no i butla przed snem obowiązkowo - tylko czekać aż się rozwinie próchnica, bo zeby myjemy przed butlą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam sie przy sniadanku:) u nas smok obowiazkowo staram sie tylko na noc i na pacxer dac ... butla pozegnana na wieki:) pampersy nadal sa i czekam na zbawienne lato :) w dzien to zalezy czy spi bo jak zasnie to zasnie a jak nie to nie chyba ze jestesmy na dlugi spaceku to tez zasypia :) lece sie ogarnac bo niedlugo kolezanka zajrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka ja tak z biegu, pranie sie pierze, rybka na obiad smazy i zaraz z Kubaniem lecimy do fryzjera, tzrymajcie kciuki;) u nas smoka juz pozegnalismy, mleko Kubus je albo z platkami albo pije z kubka niekapka ( zamienilam butle na kubek niedlugo przed tym jak odzwyczajalismy od smoczka) i tak jak myslalam do butli nie byl jakos specjlanie przywiazany bo od razu zaakceptowal kubek:D za to tez jestemy nadal w pampersach;) tak tez ludze sie na lato, ale Kubus cwany bo jak np: przebieram go i zaczyna szalec na lozku, skakac itd w koncu mowie, ze chcoiaz majtki zalozymy od razu kladzie sie i kaze sobie pieluche zalozyc. doskonale lobuziak wie, ze w majtkach mokro i nie pozwala sobie ich ubrac.;) w dzien spi ok 3 godzin, nieraz krocej nieraz dluzej:) ten Ribomunyl znam jak jeszcze w pl pracowalam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - Ty robisz ostatnie zakupy przed lotem do pl, a mnie czekaja zakupy preznetowe przed wyjazdem do irl:) bardzo chciałabym coś kupić fajnego malutkiej ... no właśnie jak ją nazwać... córeczki siostry mojego męża:) ma niecałe 2 miesiące. do tej pory to zawsze oni przywozili nam kupę rzeczy dla Tomka, bo tak są świetne ubranka w jeszcze lepszych cenach, u nas promocje i wyprzedaże to śmiech. może podpowiesz, czego brakuje w irl, co można by im było przywieźć z pl? oczywiście coś, co można przewieźć samolotem w ramach dopuszczalnej wagi bagażu:) ale się pogoda zrobiła... wyszłam na fajeczkę i rzeczywiście dzisiaj jest już takie prawdziwe wiosenne powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszkowa - ciekawa jestem co Ci podpowie Amorek :-) Od siebie powiem, ze zawsze ciesze sie na polski chleb ! Tylko nie wiem co Twoja szwagierka na to.....:-) Poza chlebem jeszcze polskie wedliny ( jesli nie maja w okolicy polskiego sklepu),plus ptasie mleczko, bryndza , oscypki, sezamki, krowki i prince-polo....:-P Pelna wyzerka :-) Ja zamawiam sobie zawsze jakies polskie ksiazki a wczesniej CD z polskimi kapelami. Dla dziewczynki to chyba cos z ciuszkow i na pewno bedziesz miala radoche w wybraniu czegos wsrod koronek, kwiatuszkow i rozu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - musialam doczytac o tym Ribomunyl bo nie dawalo mi spokoju, ze znasz to juz od tak dawna. Ten tekst ktory czytalam - o nowym preparacie - byl pisany w 2002 roku :-) :-) :-) Bardzo sie ciesze, ze tak dlugo sie tu trzymamy i zawsze mi sie robi razniej jak doczytam, ze u Was podobnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pia :) w takim razie będzie też wyżerka:) i żebyś wiedziała, że oczy mi się śmieją na myśl o tych koroneczkach, kokardeczkach i różach:) szczególnie w takim malutkim wydaniu:) ehh.... może kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Mamatomka masz racje u nas przeceny to porażka , a jak widzę sukieneczkę z kiepskiego materiału za 70zł to mi ręce opadają. moja szwagierka ma własnie miesieczna Hanie , i oprócz tego że jej zawiozłam parę rzeczy to skusiłam się na zakupy dla niej - tyle tych maleńkich piękności :-) ja jakoś przy mojej tak nie wymyślałam bo i czasu na zakupy nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi myślę , że przyjdzie taki dzień, że się Wam wygadam, ale raczej na mailu niż na forum... Baryłko fajnie, że zajrzałaś - adidaski super a Natalka już dama jak się patrzy Meaaa Nadia wygląda na przedszkolaka ze starszaków - fajnie z nią macie cały czas coś mówi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi_ago a moze kiedys bedzie okazja tak po prostu pogadac ;) wiecie co kiedys myslałam, kazda zapewne ma skype'a a moze jakas konferencja? wyobrazacie sobie to zamieszanie? :P eh z mamą rozmawiałam. bardzo źle sie czuje. leki na razie nie działają. jutro musze wziac znów urlop :( dzisiaj Dżordż z Nadią siedzi z jednej strony jestem zła, bo kolejny dzien urlopu idzie sie czesac ale z drugiej? piekna pogoda jest ;) jutro ma byc jeszcze cieplej. 16-17 stopni :) spędzimy z Dusią pół dnia na dworze ;) park, rowerek :D potem zakupy a po południu mamy gosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusia własnie u mnie była :D podrywała mojego kolege ;) normalnie oczarowana nim jest hehehhe ukradła mi trzy zakreślacze i poszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane spadam do domu mam nadzieję spędzić resztę dnia na powietrzu z Tomkiem pewnie zajrzę tu dopiero jutro rano buźka dla wszystkich i zyczę miłego popołudnia wieczoru oczywiście też ;P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no my juz pp fryzjerze, Kubus spisal sie na medal, pod koniec juz nie umial wysiedziec ale juz wiecej tam nie pojdziemy:O nie widze roznicy jak ja zetne a teraz jest sciety.poszlam bo w domu na widok nozyczek uciekal a tam krzesla do siedzenia w ksztalcie autek i mial frajde juz jak siedzial w nim. ale babka zamiast korzystac z kazdej chwili to jakas taka powolna, gada zamiast poki jest okazja ciac. ale grzywka podcieta:) Mamotomka- jak moja mama do nas przylatuje albo jak my wracamy z Pl zawsze wieziemy chleb i bulki wlasnej roboty mojego taty:) i przede wszytskim szynki, kielbasy, schab- no jednym slowem miesiwo:D tutejsze sie umywa a tak nawioze sobie i w zamrazalnik. co jeszcze maja tutaj beznadziejne to papcie dla dzieci. zero usztywnienia pietki. i tak sobie pomyslalam o paputkach dla malej ale doczytalam, ze ma dopeiro 2 mce;) juz wiem co jeszcze ... dla malutkiej. jak Kubus byl taki maly moglam szukac i szukac czapeczek takich zeby na uszy byly: wiazane. tego tutaj nie ma. i tez z Pl sobie wozilam:) Mea- Nadia wpatrzona w tatusia:) super ma wloski. buciki super i jedne i drugie:) ja tez lubie bardzo z pumy ale w sumie nie ma dla mnie znaczenia jak wybieralam Kubusiowi patrzylam, zeby pietka byla usztywniona i lekkie no i promocja byla;) Barylko- ale Natalka urosla, juz taka duza pannica. fajowe te adidaski. to kiedy lecisz do UK? Izu- pomachaj nam bo zacyznam sie martwic ze tak dlugo cie nie ma:( w ogole snila mi sie dzis Holly z Bartusiem ale nie pamietamo co chodzilo w tym snie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamotomka- dla nas tez Pl wozimy papcie bo tutejsze po paru miesicach tyloo do smieci sie nadawaja a te z pl to chodze w nich i chodze. tez sery biale z pl ale tego w podrecznym nie mozesz miec tylko w glownym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku ;) Mamuniu przyszły dzisiaj te buciki co tę firmę też obserwujesz i sa genialne! napewno bede tam jeszcze kupowac. no swietne. wyściełane skórką, wkłądka skórkowa, fajnie wyprofilowana. wykonane porządnie :) jak Dusia do mnie przyszła to jej ząłozyłam i juz zdjąć nie chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×