Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Hejka... maz obudzil mnie pytaniem gdzie zaparkowalam samochod. Mowie przez sen, ze pod domem,a ten, ze auta nie ma.....I tak juz bylo caly ranek - kazdy kazdego robil w trabe bo dzisiaj prima aprilis. Najwiekszy numer udalo sie wyciac Pascalowi ! Wczoraj chodzil z kluczykami od samochodu meza i dzisiaj rano okazalo sie, ze ich nigdzie nie ma. Poploch i bieganina od samego switu. Musilam zawiesc meza do pracy ( tam wisi zapasowy kluczyk ) i Julke do szkoly. Teraz maz jezdzi na zapasowym ale w tym peku bylo kilka kluczy od pacjentow od domu, takich co leza w lozku i sami nie moga drzwi otworzyc jak maz do nich przychodzi. Bede miala blysk w mieszkaniu bo nic nie robie tylko sprzatam w kazdej dziurze w nadzieji, ze klucze sie znajda..... Izu - przypuszczam, ze Kuba podlapal od innego dziecka takie odzywki a moze oglada cos glupiego w TV i powtarza ? Misty - a ja wlasnie mysle, ze ta lazienka jest malutka tylko udalo sie Wam wykorzystac kazdy kawalek sciany, lacznie ze odplywem i polka na proszki. Fajny pomysl i swietnie, ze brodzik jest taki wysoki bo dla Wiki to jak mini-wanna. Wierze, ze Ci nie latwo sie bylo przestawic i moze jeszcze nie raz zatesknisz. Hahaha, ciekawe czy Babeczka zateskni kiedys za Jaszczura ?! Babeczko jak czytasz to sorry ale tak mi sie teraz skojarzylo !....:-) mamuniu - kurde, kilka dni roznicy miedzy naszymi dziecmi a Zosia juz o caly rok "mlodsza " :-( Czyli Twoja Zosia pojdzie tez o rok pozniej do szkoly jak np. Natalka od Barylki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia ja calkiem zapomniałam o prima parilis:-O Kurde,cos musze wymyslic:)) Tak,Zosia ma jak ja-jest ze stycznia i doopa blada,praktycznie rok w plecy:((Ja poszlam do szkoły o rok wczesniej,ale byłam bystrzacha,w wieku 4 lat czytałam płynnie,liczylam do 100 itp,miałam badanie u pscyhologa,ktory wrecz kazal dac mnie do szkoły:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szukania:wczoraj Zoska tak schowała swojego kapcia,ze nie moglismy go znalezc,normalnie cały dom przekopany,nawet kosz na smieci i wc:-P A kapcia schowała w...fotelu,wcisnęła pod poduchę głęboko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Mamunia moja zazwyczaj jak coś schowa to sie jej pytam gdzie schowała i pokazuje - w najróżniejszych miejscach .... ale nie zawsze nieraz mówi po prostu "nie jem"- nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek jak coś schowa to nigdy nie powie gdzie:) i tak znajduję jego picie w szafie na buty, klucze w koszu, zabawki w koszu na pranie itd:) a ostatnio szukałam jego smokai pytam gdzie schowałes monia to mówi "popsuty, Tomi wyrzucił", patrzę, rzeczywiście jest w śmieciach. myślę sobie - smoczek z głowy. za chwilę przybiega z nowym, zadowolony - znalazł gdzieś starego, który zaginął kupę czasu temu, chyba sobie schował na czarną godzinę i mówi "mam nowy, dobry" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze szukam jakiegoś fajnego płaszczyka dla Andzi ala grzybek :-) , dzisiaj jej założyłam cieńszą czapeczkę ale trochę wiało :-( rano zimno, po południu w miarę ... eh najgorszy teraz okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatomka chyba z tym 3 dzieckiem u Kasi to kawał??? Zosia pospała ładnie,a ja weszlam na strone spisu ludnosci i juz mam ich z glowy,wypelniłam formularz i nie musze czekac aż mi ktos przyjdzie do domu.Troche mnie dziwi,ze spis jest obowiązkowy i mozna byc ukaranym za nie wypelnienie ankiety... Pogoda okropna,wieje strasznie,siedzimy w domu i sie nudzimy.Zoska jak to Zoska nie chce sie bawic ze mna w nic poza wygłupami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu sie swieci a kluczy nadal nie ma :-( Kiedys mial okres, ze smoki ( u nas jest ich kilka ! ) pakowal do zamrazalnika. Milam wrazenie, ze wyczul, ze zimne pomaga mu na dziasla i opatentowal metode na wlasne potrzeby. No ale gdzie mogl wsadzic klucze nie mam pojecia. Jutro mamy miec 23 st. ! , bedzie mozna nogi poopalac :-P Mysle, ze z W. Kaska to zart, no chyba, ze ochoty nabrali na wiecej....:-P Pascal nie spal dzisiaj w przedszkolu i juz o 17.00 kazal sie ubrac w pizame, posciagal rolety i spi od tamtej chwili juz na noc, ciekawe tylko do ktorej ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia ,ale sprytnie schowal te klucze:((w ramach zemsty schowaj mu jutro..sniadanie:)) Kladz sie spac kochana,bo cos czuje,ze od 4 bedziesz na nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski A u nas wczoraj bylo pieknie za to dzis pogoda w kratke. Wczoraj bylam z Natalka u kolezanki.ALe sie wybawila z jej coreczka.Starsznie zadowolona.A dzis od rana ogladala zdjecia z wczoraj:) Byla tez na budowie.Pobiegala kolo domku.Slonko piekne.Szukala zab w stawku:) Brudza sie Wasze dzieci? Moja strasznie! co dzien pralke z niej mam.Dzis z rana sie zalala prysznicem wiec cala do przebrania.Na spacerku przed poludniem cala w blocie,wodzie i czym tylko sie da.Wiec od czapki po buty cala do przebrania.Po poludniu wyszla z dziadkiem i jakos w mare wrocila.Ale po kapieli kolejny zestaw do prania.I tak co dzien ma pelna pralke z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko moj sie tez brudzi, ale nie az tak. Pia Pascal jak zwykle nie do pobicia:) Uspialam Kubusia juz dawno nie robilam tego bo tylko tatus dla niego sie liczy mamie mowi idz sobie na dworek:/ ale dzisiaj dal mi sie uspic i mowi ze chce bajke o lwie ktory zjadl kwiatki, dziewczynke i babcie:p hehe pomieszal wszystko:D Chcialam isc jutro na nadgodziny ale nie zadzwonili buu... Mistyy sliczna lazieneczka:) pokazuj po kolei nie moge sie doczekac Twojej kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomor czy co? 🖐️ wczoraj probowalam skrobnac ale co chwila cos przeszkadzalo :o alescie sie rozpisaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas dzis peikna pogoda,wiec cały dzien na powietrzu spedzilsmy. Bylam dzis w tesco i ręce mi opadłysą juz ubranka na lato dla dzieci:legginsy+koszulka z peppą...73zł:-O Chyba ich pogięło:-P To samo ze spodniami:czerwone jeansy dla Zosi cena..75zł:-P Nosz w morde jeża,i jak tu cos kupic??masakra:((jedna bluzeczka z myszka miki...35zł-nic dziwnego,ze ludzie w lumpeksach kupują:((żeby to były jakies super rzecy,ale zwykła bawelna,tyle,ze metka disney czy cheerokee... Po tych spacerach sama jestem wypompowana,zaraz borę kapiel i się kłade,mam nadzieje,ze Zoska tez padnie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo :) za nami fajna sobota ;) do południa poszłam z Nadusią do parku, przyszedł mój dziadek i Nadusia karmiła z nim wiewiórki i kaczki ;) wróciłysmy po dwóch godzinach i zrobiłysmy obiadek. przyszedł Dżordż (był na motorze) zjedlismy i pojechalismy do mojego brata. bratowa po terminie ale jeszcze nie urodziła. jeszcze jest w domku, pogadałysmy sobie. zawieźliśmy jej ubranka po Nadusi bo mi wreszcie kolezanka oddała (pozyczylam jej rok temu ;) ) jak nie urodzi do wtorku to we wtorek rano ma przyjsc do szpitala i beda myslec co dalej kupilismy tez Nadusi dzisiaj butki sportowe :) Baryłko - nie uwierzysz :) kupilismy Adidasa hehe normalnie gdybys mi tak ich nie zachwalała to bym nawet ich nie obejrzała, ale obejrzałam, leciutkie, super sie zginają lekko, mieciutka wkładka, skórka, fajnie wykonane :) i kupilismy ooo takie: http://tnij.org/k7sb Naduśka zachwycona ;) rozmiar 25. ma ok 7 mm luzu aaa i kupiłam sobie też butki ;) obcasiki do dżinsów i legginsów hehe jutro ma być ładnie wiec planujemy gdzies wyskoczyć na pół dnia ;) musze tez polatac po sklepach i kupic cos mojej mamie bo ma w poniedziałek urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo ;) kończyłam dzien i zaczynam :P Dusia śpi, Dżordż i Tadzio również ;) a ja cos spac nie moge. obmyslam plan co tu dzisiaj fajnego zrobic bo juz tak słonce swieci, ze az niemozliwe ;) zapowiadają u na na dzis 21 stopni!!! no i oczywiscie chcialam złożyc najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Kimizi :) 🌼 stoo laat!!! i wszystkiego co najpiękniejsze!!! 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kimizi kochana sto lat-duzo szczescia i radosci❤️ Mea fajne te butki:))my nadal z tym w lesie-caly czas zapominam o zakonczeniu aukcji i juz kilka fajnych par mi przeszło koło nosa. Ja sobie musze tez jakies kupic,ale obcas odpada,jakies balerinki wynajde. U nas tez pieknie od rana,mamy isc na obiad do tesciów,ale chetnie bym zrezygnowala i pojechala nad wode z grillem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Kimizi:) 100 lat!!!! Wszystkiego najlepszego!!! Spełnienia marzen ,no i rodzeństwa dla Lenki:P:P 😘 U mnie tez swieci słonce....ale zeby juz nie było zbyt pieknie,to pizdzi...mało lba nie urwie:( Ja chce latko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi ja tez dozucam zyczonka duzo milosci i duzo milosci:p a do tego spelnienia marzen:D Dzien zlecial fajnie, ale przed jutrem mamy stresa, bo ma sie powyjasniac wszystko i mamy zle przeczucia :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko widzialam zdjecia na nk:) widze, ze weekendzik udany :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo :) Baryłko :) weekend w Krakowie udany? ;) fajne fotki! super wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my bylismy w ZOO w Chorzowie :) spędzilismy tam 3 godziny ;) było super! Dusia zachwycona ;) potem pojechalismy do knajpki na obiad :) nogi mi do tyłka wchodza ;) a było tak ciepło, ze latalismy w krótkich rekawkach :) a Dzordz zjadł pierwszego w tym sezonie gofra hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski U nas tez piekna pogoda.Cieplutko i slonecznie. Udalo mi sie wyskoczyc do Krakowa:) A Natalka zostala z babcia.WIec troche odpoczelam,polatalam po sklepach i pochodzilam po rynku.Super bylo:) Meaa super ze udalo Ci sie kupic buciki.Tak mi sie te dziecinne podobaja ze sama sobie kupie takie:) Mamusiu faktycznie te cyny teraz jakies z kosmosu.Dzis polatalam sobie po sklepach bo dawni nie bylam i jakies takie drogie wszystko.Byle letnia bidna bluzeczka zapinana na nas od 80zl ceny.A jak mi sie juz cos naprawde podoba to ceny kosmiczne. Ale bede tesknila za zakupami z UK.CHyba sie zaplacze.A jak pojade to na na zas sie musze okupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa Zoo super sprawa dla dzieci.Tez musze swoja zabrac.ALe juz poczekam na Dzordza to ja do Krakowa do tego Zoo wezmiemy. Zastanawiam sie nad przejsciem na normalne mleko.ALe nie mam pojecia na jakie? Jakie Wy dajecie? A bo mi w kolo Wszyscy mowia ze juz powinnam Natalce dawac normalne mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×